Ljudska nezaupnica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Tutan -> Ljudska nezaupnica (29.11.2012 17:58:59)

A imamo mi, Slovenija torej, kakršnokoli možnost, da damo t.i. ljudsko nezaupnico vladi, županom, poslancem, itn.?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.11.2012 18:06:13)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




LuLu -> RE: Ljudska nezaupnica (29.11.2012 18:13:10)

Do sem smo prišli... Ankica* je dala na drugi temi link.

http://cuvar.si/peticija/




LuLu -> RE: Ljudska nezaupnica (29.11.2012 18:15:01)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Zaenkrat nimamo, kroži pa po interentu peticija za vzpostavitev takšnega inštrumenta: http://cuvar.si/peticija/
Aha, no... nisem vidla [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Tutan -> RE: Ljudska nezaupnica (29.11.2012 18:15:44)

Kakšne so pa % možnosti, da nam ta inštrument priznajo?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.11.2012 18:18:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Ljudska nezaupnica (29.11.2012 20:21:34)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Po moje minimalne, ker bi to pomenilo direktno možnost ljudstva, da od funkcionarjev zahteva osebno odgovornost, kar pa jim seveda ne diši. So raje zaščiteni kot kočevski medvedi.
Samo če nečesa ne probaš narediti, uveljaviti, (v temu primeru inštitut ljudske nezaupnice) si že vnaprej popušil.


V bistvu bi to sami lahko že zahtevali.....lahko bi glasno zahtevali odstop Gorenaka, ko je izgubil podpise....ne pa da bo odstopil zaradi demonstracij......v bistvu ne bo odstopil zaradi stvari, za katero bi moral odgovarjati, ampak bo odstopil iz čisto drugega razloga, ker bo politično pač moral odstopiti....in to ni prav v tej državi, da zahtevamo politične odstope in da ne zahtevamo odstopov iz odgovornosti.....

Pri nas pa ministri odstopajo zaradi pasjih afer, zaradi kant za smeti.....v bistvu sploh ne vemo, kaj pomeni odgovornost, ampak se odstopa in ljudje zahtevamo odstope običajno iz povsem napačnih razlogov, ker tako paše tej ali oni politični opciji, ko se kupčkajo med sabo.......

In zato sem recimo tudi dala primer Kanglerja, da je bil pred dvema letoma ponovno izvoljen že v prvem krogu....takrat ljudi ni brigalo to, da je skoraj kriminalec.....takrat so ga volili, pa so vedeli, da ni nedolžen, vendar večina od njega ni terjala odgovornosti za svoja dejanja, še nagradili so ga...odgovornost terjajo od njega šele zdaj, zaradi radarjev....zdaj se pa ve povedati, da je bil že skoz p.iz.da......vendar so pač p.iz.do izvolili, in so vedeli, da je pi.zd.a....




ronja -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 9:31:23)

So raje zaščiteni kot kočevski medvedi.

Ankica, na žalost precej boljše...

in to ni prav v tej državi, da zahtevamo politične odstope in da ne zahtevamo odstopov iz odgovornosti.....

Se strinjam - s celim odstavkom.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.11.2012 9:56:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Paštetka -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:16:39)

KOGA boste pa volili?




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:20:17)

KOGA boste pa volili?


Pahorja. A zakaj? Ker ma ful dobro frizurco [sm=smiley1.gif] Turk pa itak vedno zna povedat... "dobro bi bilo".... sluzast je.

Še malo zares. Pahorja. A zakaj? Ker mi je blizu. V delu, v razmišljanju, v optimizmu in ker je karizmatična osebnost, ravno pravšnji je za preCednika! [sm=bravo.gif]




alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:24:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

KOGA boste pa volili?


Pahorja. A zakaj? Ker ma ful dobro frizurco [sm=smiley1.gif] Turk pa itak vedno zna povedat... "dobro bi bilo".... sluzast je.

Še malo zares. Pahorja. A zakaj? Ker mi je blizu. V delu, v razmišljanju, v optimizmu in ker je karizmatična osebnost, ravno pravšnji je za preCednika! [sm=bravo.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

jaz bi sam dodala pa ful lepe bele zobe, ku da dela reklamo za Colgate![sm=jezicek.gif]




Paštetka -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:29:51)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

KOGA boste pa volili?


ne predsednika države, tepke. saj ni govora tu o predsedniku, ampak vladi[sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:31:59)


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

KOGA boste pa volili?


Pahorja. A zakaj? Ker ma ful dobro frizurco [sm=smiley1.gif] Turk pa itak vedno zna povedat... "dobro bi bilo".... sluzast je.

Še malo zares. Pahorja. A zakaj? Ker mi je blizu. V delu, v razmišljanju, v optimizmu in ker je karizmatična osebnost, ravno pravšnji je za preCednika! [sm=bravo.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

jaz bi sam dodala pa ful lepe bele zobe, ku da dela reklamo za Colgate![sm=jezicek.gif]


To itak vemo, kako folk vodi. [sm=jezicek.gif] No, ena mi je rekla, da bo Pahorja zato volila, ker je predsednik Turk rekel, da nima prihrankov. In je ta ženička rekla, da ne more voliti predsednika, ki ne zna šparati ob taki plači [sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:32:51)

a ta je pa druga [sm=smiley1.gif]

še ne vem!
bom videla kateri bo imel lepšo frizuroo in zobe [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.11.2012 10:32:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:35:09)

paštetka res sem površna [sm=smiley26.gif] a preCednika vlade? jaz nisem šla na volitve, ker ni bilo pravega kandidata. če bi bile danes in brez pravih kandidatov, spet ne bi šla.
Če kupleraj ne laufa, je treba zamenjat kurbe. Komplet. No, nekako podobno je z našim parlamentom. na žalost.




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:36:08)

a ta je pa druga user posted image

še ne vem!
bom videla kateri bo imel lepšo frizuroo in zobe user posted image


[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:37:24)

Alda lepo izklesanega teleščka tud ni za spregledat [sm=smiley4.gif]




alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:37:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

a ta je pa druga user posted image

še ne vem!
bom videla kateri bo imel lepšo frizuroo in zobe user posted image


[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]


ja a bom ziher,da se ne bodo podražile frizerske in zobozdravstvene storitve [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:38:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Alda lepo izklesanega teleščka tud ni za spregledat [sm=smiley4.gif]


to pa itak [sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:39:17)

Turk rekel, da nima prihrankov. In je ta ženička rekla, da ne more voliti predsednika, ki ne zna šparati ob taki plači user posted image

[sm=smiley36.gif] še en razlog več, da dam glas Pahorju!




alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:42:40)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Turk rekel, da nima prihrankov. In je ta ženička rekla, da ne more voliti predsednika, ki ne zna šparati ob taki plači user posted image

[sm=smiley36.gif] še en razlog več, da dam glas Pahorju!

[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

evo zdaj pa grem 100% v nedelo volit po ?? letih!!
to pa je res vredno zaupanja!![sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:44:28)


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Alda lepo izklesanega teleščka tud ni za spregledat [sm=smiley4.gif]


to pa itak [sm=smiley36.gif]


Kot grški bog izklesano telo na vrhu Slovenije... če ni to pravljica [sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:46:23)

a preCednika vlade?

ne predSednika, ker se non stop preSedajo [sm=jezicek.gif]

Itak, saj ni čudno, da se non stop po teh stolčkih folk preseda, če pa volite tiste, ki je lepši [sm=jezicek.gif]. Takemu ne morete niti nezaupnico izglasovat, ker ne morete, da ne bi zaupale človeku, ki da nekaj nase [sm=jezicek.gif]




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>