|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strici iz ozadja...
18.11.2012 16:49:19   
Frodo Bisagin
Ko so opravicilo za nesposobnost strici iz ozadja.... user posted image

http://volitve.24ur.com/clanek/aktualno/novice/kucan-pisal-pahorju.html



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 18:26:45   
liliana
Za koga pa v bistvu ti "navijaš".....za prvo uvrščenega ali za drugo uvrščenega......?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 19:18:15   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Za koga pa v bistvu ti "navijaš".....za prvo uvrščenega ali za drugo uvrščenega......?


Je res potrebno "navijati"? Od te "tekme" je prevec odvisnega, da bi "navijali"....
IMO: ce ves, da nekdo skodi drzavi, prav tej drzavi, ki bi jo rad vodil in nimas "jajc" poedati kdo toje, se pa na te neimenovane sklucujes, ko ti gre slabo in se slabo odlocas... 
Prevec prirocno in prevec prikladno za zavracanje odgovornosti za lastno nesposobnost. Ne mislim, da je Pahor slab kot clovek in ne mislim, da nima kvalitet, vendar tistih kvaliet, ki naj bi jih imel kot predsednik vlade ali drzave IMO vseeno ne premore - bojim se, da mu bodo spet krivi "strici iz ozadja", nam pa ne bo povedal kdo so, ker je on dosleden. Njegovega jaz in moje sem ze mocno navelicana. Predsednik drzave ni jaz in moje in jaz hocem in jaz nocem... predsednik drzave je institucija, ki predstavlja slovenske drzavljane in njihovo drzavo - Slovenijo in kot tak je v primeru, da ve, kdo rusi to drzavo za lastne interese to povedati in nadaljno skodo prepreciti. Pa ne bo.. ker so "strici" ocitno slepilo za lasten neuspeh...
Kot mu je sedanji predsednik lepo povedal: funkcija predsednika drzave ni popravni izpit za slabega predsednika vlade....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 19:23:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ko so opravicilo za nesposobnost strici iz ozadja.... user posted image


Če ne bodo oni, bo pa  oproščeni in izpuščeni Gotovina (btw, na bodočega predsednika bo najbrž bolj vplivalo to dejstvo kot to, kdo so strici iz ozadja).
In ne vem, kaj mu je potrebno toliko sprenevedanja. Še tako občasnemu opazovalcu politike je vsaj približno jasno, kdo so strici - saj se politična scena že desetletja (ja, žalostno po eni strani) ne menja. Tudi če bi imena povedal na glas, ne bi povedal nič novega - razen tega, da je sposoben stvari poimenovati take kot so in ne samo opletati s političnimi floskulami.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.11.2012 19:33:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 19:35:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Kučanov poskus diskreditacije Pahorja.. saj vemo, da navija za Turka.


Očitno mu je uspelo, minus za gospoda v rožnatem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 19:57:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Kučanov poskus diskreditacije Pahorja.. saj vemo, da navija za Turka.


Očitno mu je uspelo, minus za gospoda v rožnatem.


Ne bi se ravno strinjala, da je minus.....glede na to, da Pahor in SD cilja tako na leve, kot tudi na desne volilce......in desne volilce mora nekako pridobiti.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 19:59:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Za koga pa v bistvu ti "navijaš".....za prvo uvrščenega ali za drugo uvrščenega......?


Je res potrebno "navijati"? Od te "tekme" je prevec odvisnega, da bi "navijali"....



Ja, jaz gledam na to kot navijanje.....ker zelo manipulirajo z nami....zakaj, sem že enkrat prej na eni drugi temi napisala.....user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 20:09:04   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Kučanov poskus diskreditacije Pahorja.. saj vemo, da navija za Turka.


Očitno mu je uspelo, minus za gospoda v rožnatem.


Ne bi se ravno strinjala, da je minus.....glede na to, da Pahor in SD cilja tako na leve, kot tudi na desne volilce......in desne volilce mora nekako pridobiti.....


Aja, vsaj pri meni je minus, če drugega ne, zaradi politične nespretnosti.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strici iz ozadja...
18.11.2012 23:00:18   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Za koga pa v bistvu ti "navijaš".....za prvo uvrščenega ali za drugo uvrščenega......?


Je res potrebno "navijati"? Od te "tekme" je prevec odvisnega, da bi "navijali"....



Ja, jaz gledam na to kot navijanje.....ker zelo manipulirajo z nami....zakaj, sem že enkrat prej na eni drugi temi napisala.....user posted image



Morda gre pa res zgolj za navijanje.. ker promocija sebe za funkcijo predsednika drzave s pranjem las v frizerskem salonu me moti... prav s tega vidika, da umesnost pranja las, drzanja lopate, pobiranja kontejnerjev itn.. ne govori popolnoma nic o  sposobnosti opravljanja funkcije predsenika drzave. Tiste sposobnosti, ki bi pa govorile v prid temu - da jasno in glasno pove tisto o cem insinuira - pa ni.. torej, ce postane predsednik drzave bo... drzavljanom lase pral, ce ze ne more odkrito spregovoriti? - retoricno seveda user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 9:00:32   
kalbo
Tole vse skupaj je eden navaden otroški vrtec, ne pa volilna kampanija. Strici z ozadja, tajkunizacija, udbomafija...vse to so besede s katerimi zvesti pisuni trgajo tipkovnice.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 11:33:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Morda gre pa res zgolj za navijanje.. ker promocija sebe za funkcijo predsednika drzave s pranjem las v frizerskem salonu me moti... prav s tega vidika, da umesnost pranja las, drzanja lopate, pobiranja kontejnerjev itn.. ne govori popolnoma nic o  sposobnosti opravljanja funkcije predsenika drzave. Tiste sposobnosti, ki bi pa govorile v prid temu - da jasno in glasno pove tisto o cem insinuira - pa ni.. torej, ce postane predsednik drzave bo... drzavljanom lase pral, ce ze ne more odkrito spregovoriti? - retoricno seveda user posted image


Ja....

ker celotna kampanja na obeh straneh bazira na glasu "proti".....proti Janši.....proti Türku.....in ne na vsebini oz. sposobnosti posameznega kandidata......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 16:31:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Morda gre pa res zgolj za navijanje.. ker promocija sebe za funkcijo predsednika drzave s pranjem las v frizerskem salonu me moti... prav s tega vidika, da umesnost pranja las, drzanja lopate, pobiranja kontejnerjev itn.. ne govori popolnoma nic o  sposobnosti opravljanja funkcije predsenika drzave. Tiste sposobnosti, ki bi pa govorile v prid temu - da jasno in glasno pove tisto o cem insinuira - pa ni.. torej, ce postane predsednik drzave bo... drzavljanom lase pral, ce ze ne more odkrito spregovoriti? - retoricno seveda user posted image


Ja....

ker celotna kampanja na obeh straneh bazira na glasu "proti".....proti Janši.....proti Türku.....in ne na vsebini oz. sposobnosti posameznega kandidata......


To je posebej zalostno, ker mediji imajo prav posebno vlogo pri tej usmeritvi. Sicer je vloga predsednika zgolj sposobnost posamicnega kandidata , da predstavlja Slovenijo.
MOrda bi Pahor lahko Merklevi lase opral.. bi to bilo cool? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 17:00:19   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
MOrda bi Pahor lahko Merklevi lase opral.. bi to bilo cool? user posted image
Pahor bi to takoj, cool bi bilo, če bi Merklova glavo nastavila user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 17:18:23   
Colt
Bullshit za rajo. Sicer pa bodo kmal prikorakali neki drugi strici...severneje od nas..in bodo morda naredili mal reda. Tele lokalne žogice ki si jih podajajo levo in desno že 20 let, pa so zrele za sojenje veleizdaje lastne domovine/naroda. V vseh smereh in v vseh barvah!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 17:29:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Sicer pa bodo kmal prikorakali neki drugi strici...severneje od nas..in bodo morda naredili mal reda.


Taborniki so že pristali user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 19:39:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


To je posebej zalostno, ker mediji imajo prav posebno vlogo pri tej usmeritvi.




Vpliv medijev ni nikoli zanemarljiv.....in po vsej verjetnosti to tudi vedo snovalci kampanj posameznih kandidatov.....

Sicer je vloga predsednika zgolj sposobnost posamicnega kandidata , da predstavlja Slovenijo.


Se strinjam......in parole levi - desni, glas za Janšo, glas proti Turku, afere tipa bulmastifi itd. nepriljubljenost zaradi potrebnih reform, referendumi..ne bi smeli vplivati na politične kandidate....pa te najbolj vplivajo....

redki so recimo tisti, ki preberejo predlog zakona, preden glasujejo na referendumu za ali proti.....redki so tisti, ki preberejo programe, ko glasujejo na parlamentarnih volitvah, na predsedniških volitvah....in redki so tisti, ki se povsem samostojno, brez kakršnih koli zunanjih vplivov odločijo tako, da glasujejo "po svoji" vesti.....

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


MOrda bi Pahor lahko Merklevi lase opral.. bi to bilo cool?


Ko jo je nazadnje srečal, je povsem suvereno stal ob njej....

Drugače pa se je tudi pokojna angleška kraljica mati med drugo svetovno vojno sprehajala po Eest Endu in se skoraj vsakodnevno pogovarjala s svojimi podaniki iz čistega roba angleške razlojene družbe, kot da so ji enakovredni....današnja recimo tega ne dela.....ampak v sili ima pač vrag mlade......

< Sporočilo je popravil liliana -- 19.11.2012 19:40:20 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Strici iz ozadja...
19.11.2012 23:22:47   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače pa se je tudi pokojna angleška kraljica mati med drugo svetovno vojno sprehajala po Eest Endu in se skoraj vsakodnevno pogovarjala s svojimi podaniki iz čistega roba angleške razlojene družbe, kot da so ji enakovredni....današnja recimo tega ne dela.....ampak v sili ima pač vrag mlade......


Pahor ni kraljica in Pahor ne deduje funkcije predsednika. Prav zato je tovrstno primerjanje povsem neustrezno.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Strici iz ozadja...
20.11.2012 8:51:41   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače pa se je tudi pokojna angleška kraljica mati med drugo svetovno vojno sprehajala po Eest Endu in se skoraj vsakodnevno pogovarjala s svojimi podaniki iz čistega roba angleške razlojene družbe, kot da so ji enakovredni....današnja recimo tega ne dela.....ampak v sili ima pač vrag mlade......


Pahor ni kraljica in Pahor ne deduje funkcije predsednika. Prav zato je tovrstno primerjanje povsem neustrezno.


Nič bolj neustrezno kot primerjanje in zasmehovanje kampanje (ker se pač nekdo, po mnenju nekaterih, spusti pod določen nivo, ki ne pritiče funkciji predsednika)......ker kampanja je pač kampanja.....tudi Türk je  recimo sedaj, ko je kampanja, na vsaki otroritvi pasje utice v Prekmurju....v prejšnjih štririh ali petih letih pa je obiskal Prekmurje mogoče 3 x.....zdaj je pa vsak teden tu.....

Aja, pa tudi takratna kraljica ni dedovala funkcije kraljice.....je bila priženjena v kraljevsko družino in v bistvu ne njenemu možu in ne njej ni bila funkcija kralja in kraljice namenjena, ampak sta to postala silom prilike.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Strici iz ozadja...
20.11.2012 9:17:42   
daddy
Na vprašanje o famoznih "stricih iz ozadja" seveda Pahor ni zmožen kakega artikuliranega odgovora. Pa je dobil izjemno preprosto vprašanje: povej, kdo so "strici", ter kaj so počeli, da ti nisi mogel v miru vladati. Pahpr pa na to odgovarja, zakaj se gre ( ali pa ne gre ) politike ...... v tem smislu me zelo spominja na Marjana Podobnika, ki je nekoč tudi flancal nekaj o "mostograditeljstvu", v bistvu pa - ogromno zelo lepo zvenečih besed, pa nič konkretnega povedanega. Bljak.

< Sporočilo je popravil daddy -- 20.11.2012 9:18:13 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Strici iz ozadja...
20.11.2012 9:47:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pahor ni kraljica in Pahor ne deduje funkcije predsednika. Prav zato je tovrstno primerjanje povsem neustrezno.


Nič bolj neustrezno kot primerjanje in zasmehovanje kampanje (ker se pač nekdo, po mnenju nekaterih, spusti pod določen nivo, ki ne pritiče funkciji predsednika)......


Ne drzi. Logicno neustrezno je funkcijo predsednika drzave primerjati s funkcijo clana kraljeve druzine. Custveno neustrezno zate je, da se mi ne dopade Pahorjeva kampanja in da se mi njegove promotivne poteze zdijo pod ravnijo, ki bi jo moral drzati kot kandidat za predsednika drzave. Moja osebna pravica pa je, da se mi slednje zdijo rahlo infantilne in smesne.

ker kampanja je pač kampanja.....


Kampanja se lahko vodi na taksen ali drugacen nacin. Nacin vodenja kampanje je ogledalo kandidata.

Aja, pa tudi takratna kraljica ni dedovala funkcije kraljice.....je bila priženjena v kraljevsko družino in v bistvu ne njenemu možu in ne njej ni bila funkcija kralja in kraljice namenjena, ampak sta to postala silom prilike.....


Hudica, kar prisilili so jih....  ali je morda vseeno neka dedna linija v vprasanju? user posted image  
No, morda so jih izvolili user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Strici iz ozadja...
20.11.2012 9:47:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Na vprašanje o famoznih "stricih iz ozadja" seveda Pahor ni zmožen kakega artikuliranega odgovora. Pa je dobil izjemno preprosto vprašanje: povej, kdo so "strici", ter kaj so počeli, da ti nisi mogel v miru vladati. Pahpr pa na to odgovarja, zakaj se gre ( ali pa ne gre ) politike ...... v tem smislu me zelo spominja na Marjana Podobnika, ki je nekoč tudi flancal nekaj o "mostograditeljstvu", v bistvu pa - ogromno zelo lepo zvenečih besed, pa nič konkretnega povedanega. Bljak.


Ammm...  podpisem.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.11.2012 9:56:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Strici iz ozadja...
20.11.2012 10:22:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ne drzi. Logicno neustrezno je funkcijo predsednika drzave primerjati s funkcijo clana kraljeve druzine. Custveno neustrezno zate je, da se mi ne dopade Pahorjeva kampanja in da se mi njegove promotivne poteze zdijo pod ravnijo, ki bi jo moral drzati kot kandidat za predsednika drzave. Moja osebna pravica pa je, da se mi slednje zdijo rahlo infantilne in smesne.



Meni se ne zdi primerjava neustrezna.....kraljica se je v času vojne s svojo gesto želela približati ljudem, Pahor pa se je želel približati ljudem v času kampanje v času krize...vojna, kriza, vse so izredne razmere......če jih ne bi bilo, bi eden ali drugi izbrala verjetno drugi način......jaz pač tako gledam tako na Pahorjevo kampanjo kot na primerjavo....pa drugače nisem ravno čustveno vezana na Pahorja, kot ti verjetno nisi na Türka......

To, da se pa tebi zdi kampanja smešna in infaltilna, pa je povsem tvoja pravica.....kot je tudi moja pravica, da se pa meni ne zdi smešna......

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Kampanja se lahko vodi na taksen ali drugacen nacin. Nacin vodenja kampanje je ogledalo kandidata.



Način vodenja kampanje je lahko različen....običajno se prilagaja trenutni situaciji in kandidati želijo biti všečni določenemu tipu volilcev......ljudje pač nismo enaki in ne gledamo na kandidata in na njegova dejanja z istimi očmi.......

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Hudica, kar prisilili so jih....  ali je morda vseeno neka dedna linija v vprasanju? user posted image  
No, morda so jih izvolili user posted image user posted image


Ne, krovni dedič je iz danes na jutri odstopil.....user posted image

In kaj ima dedna linija pri vsem tem.....?

zdajšnja kraljica recimo ne paradira danes med brezdomci in jih ne boža ter ne neguje.....ker ji ni treba......danes je še vedno lahko aristokratstko vzvišena in ohranja potrebno razdaljo med svojo funkcijo, pojavo in rajo.....ko pa bo za njeno priljubljenost potrebno, pa bo tudi stopila s pidestala (verjetno ta več ne, naslednjauser posted image ) in bo za določen čas navadni raji podajala roke, se slikala s pobiralci smeti....

Na tem je pač Pahor osnoval svojo kampanjo.....da se približa ljudem, izkoristil je trenutno krizno situacijo, ko smo ljudje bolj občutljivi na to, kdo ima več in kdo manj, na klasne razrede.....ker pač cilja na drug segment volilcev kot Türk...... 

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Strici iz ozadja...
20.11.2012 10:27:11   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Aja, pa tudi takratna kraljica ni dedovala funkcije kraljice.....je bila priženjena v kraljevsko družino in v bistvu ne njenemu možu in ne njej ni bila funkcija kralja in kraljice namenjena, ampak sta to postala silom prilike.....


Hudica, kar prisilili so jih.... ali je morda vseeno neka dedna linija v vprasanju? user posted image
No, morda so jih izvolili user posted image user posted image


Frodo,
prisilili jih verjetno ravno niso, kaj dosti izbire pa pa verjetno tudi niso imeli, ko je Elizabetin stric, kralj Edvard VIII ''šel svojo pot'' in sledil svoji ljubezni.

Verjetno je tako mislila Liliana, češ da so bili nekako ''vrženi'' (Elizabeta, kraljica mati in Elizabetin oče) v to drugačno vlogo, da so prej bili bolj na obrobju oz. manj pomembni in manj izpostavljeni člani kraljeve družine ter so se potem morali dokaj na hitro prilagoditi novim razmeram na dvoru.


< Sporočilo je popravil petea -- 20.11.2012 10:28:36 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime
tinamami

katero ime vam je bolj všeč?

Nika (25%)

Lara (21%)

Tiana (10%)

Tia (15%)

Neli (12%)

Manca (17%)


Število vseh glasov: 474

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!