kaj naj kupim (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> kaj naj kupim (8.10.2012 8:50:52)

sinu od kolegice za novo leto..
ostalim bom kupila ustvarjalno škatlo, ona pa ni navdušena nad idejo..

zdj pa..feb bo star 4 leta, avti ga ne zanimajo, knjigice bolj ne kot ja, risanke sploh ne..on bi igral samo balinčke, tenis, vozil kolo, brcal žogo..

zdj pa glede na to da to že vse ima, nebi rada kupla pa kr neki pa prosim za pomoč




majčica1508 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 8:58:20)

Me kar malo zaboli,da se nekateri tako zmišljujejo....Ona ni navdušena nad idejo,kaj pa če mali bo navdušen...
Jaz enih res ne razumem....A,če bi dala 100€ bi bila pa ta kolegica navdušena...
Jaz takih problemov nimam,ker se ne obdarujemo za novo leto....Se obdarujemo ampak samo najbližji....
Veliko sreče pri izbiri....




mini86 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:01:31)

mah rekla je da vse kar bi bilo v škatli že ima..pa sm rekla sj se porabi pa je rekla da nima prostora da si dela zalogo..
ok..mogoče ne delata tolk s temi stvarmi..midva mava tempere za remo 2-3x..


mah lej..raj vidm da mi pove če ni ok, ker smo zmenjene med sabo da si povemo kaj katera kupi..

sam njej je to še prekmalu za razmišlat, js mam pa rok decembra in se takrat nebi ubadala s temi stvarmi in še izdatno zapravljala




Frodo Bisagin -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:03:40)

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

sinu od kolegice za novo leto..
ostalim bom kupila ustvarjalno škatlo, ona pa ni navdušena nad idejo..


Njen problem. Darilo itak ni za njo, temvec za otroka.

IMO - vsem enako, pa komu je vsec ok, komu ne, naj da naprej....




Frodo Bisagin -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:05:19)

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mah rekla je da vse kar bi bilo v škatli že ima..pa sm rekla sj se porabi pa je rekla da nima prostora da si dela zalogo..
ok..mogoče ne delata tolk s temi stvarmi..midva mava tempere za remo 2-3x..


mah lej..raj vidm da mi pove če ni ok, ker smo zmenjene med sabo da si povemo kaj katera kupi..

sam njej je to še prekmalu za razmišlat, js mam pa rok decembra in se takrat nebi ubadala s temi stvarmi in še izdatno zapravljala


Ah hudica... potem mu kupi skatlo sladkarij, pa bo hitro resen problem s skladiscenjem. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Pa se dete bo veselo.. Mama itak ne bo vesela v nobenem primeru.




mini86 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:07:31)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


ne res smo zmenjene da se uprašamo oz povemo kaj prinesemo..[sm=smiley36.gif]



lansko leto k so otroci dobili vsak svoj komplet mizice in stolčka iz ikeje se noben ni pritoževal




Tippi -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:11:27)

če je navdušen kolesarček, potem kakšne fajn otroške kolesarske rokavičke. Za tenis kompletek trakov za švic okrog rokic, in trak s šiltom za na bučo. za fuzbal, kakšn pocen dres, al pa novo žogo. teh nikoli ni dovolj! Ker je fantič bolj športni karakterček, mogoče kakšen ruzak, bidon.

Mi se gremo obdarovanja tudi samo za otroke in si povemo kaj bi imel kakšen mulček. Običajno je to za rojstni dan, včasih če tako nanese, da se dobimo okrog novega leta, pa še za novo leto, sicer pa ne. rojstni dan je tisti taglavni in to je to.




mini86 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:14:39)

sj te vse omenjene stvari majo v vsaki športni trgovini-glede na to da je otroško mislim..

a sport direct bo ok




Tippi -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:17:01)

Fajn bidone imaš v 1001 dar v podhodu plave lagune v ljubljani (če si iz ljubljane), sicer jih pa zdej prodajajo skor že v vsaki štrcuni.
ostale stvari imaš v vseh športnih trgovinah. tud za otroke itak! hervis, intesport, sport 2000, giga sport, pa še dost drugih.




mini86 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:18:27)

sm iz lj..bom se zapeljala v ta dar v šiško k je laži za parkirat-js sm komot[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Tippi -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:21:34)

kul [sm=smiley1.gif]




lotkla -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:24:38)

Potem pa jo vprašaj kaj bi bilo primerno oz. kaj si mali želi in še nima. Jaz vsako leto kolegico vprašam kaj tamala/i še nima/ta in potem kupim po svojih finančnih zmožnostih. Pomembno: FANTKOM NIKOLI NE KUPUJ OBLAČIL [sm=smiley36.gif].

Otroci vedno pričakujejo igrače. Če boš povabljena tudi na rojstni dan, se mogoče potem malo bolj "izprsiš" z npr. kakšnimi lego kockami, za novoletno darilo pa bolj kakšno pozornost: plastelin, pobarvanko in flomastre, puzzle, otroški tatooji, šalčka z kakšnim priljubljenim junakom (spiderman, batman, Ben10...), kakšen dodatek za na kolo, robotek, igra spomin, mogoče so mu všeč kakšni pajacki/dinozavri...

Verjetno nisem veliko pomagala, ampak do novega leta boš sigurno našla ustrezno darilo.




mini86 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:26:11)

Potem pa jo vprašaj kaj bi bilo primerno oz. kaj si mali želi in še nima.


itak da sem..pa pač ne ve..




josephine27 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:26:52)


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


ne res smo zmenjene da se uprašamo oz povemo kaj prinesemo..[sm=smiley36.gif]



lansko leto k so otroci dobili vsak svoj komplet mizice in stolčka iz ikeje se noben ni pritoževal


ok v tem primeru jo pa vprašaj kaj bi bilo fajn, če se ji tista škatla ni všeč. jaz imam tudi eno prijateljico s katero se vparšamo kaj kupit oz. kaj otrok rabi. meni ni slaba ideja, ker potem pač dobiš nekaj uporabnega. sicer smo veseli za vse kar dobi samo dejstvo je da so nekatera darila, ki jih dobi samo za nabirat prah pa čeprav so kupljena z dobrim namenom. Naprimer kaj naj otrok počne s 5 paketi plastelina, če se že z enim skoraj nikoli ne igra. Tako, da jo popolnoma razumem, sploh če imajo malo stanovanje. Otroci so pa tudi tako različni, da če je nekaj nekomu ful všeč, drugi še pogleda ne. Zgleda, da je bolj športni tip pa bi jaz kupila kaj v tej smeri.




josephine27 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:32:18)

ops sm spregledala prejšnji post[sm=smiley36.gif].





alda -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:35:35)

ma kaj je zdaj moderno ratalo , da se že kupljena darila zavračajo ?

Vse lepo in prav, da se vpraša prej , da lih vegetarjancu ne podariš darilni bon za mesarja, ampak s temi željami ali bolje rečeno zahtevami se že gre v skrajnost.
Podariš po svojih možnosti , iz srca ,...če pa kljub vsemu obdarovanec oz. njegov skrbnik,kot v tem primeru .očitno zavrne darilo, pa nič!
prazna škatla z listkom: Več sreče prihodnjič !! in basta!!

..no v tem primeru mislim, da malčki niti tolk ne komplicirajo, kot starši!!




Zora* -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 9:44:27)

Mislim, da ti je Tippi dala dobro idejo, če je fantek bolj športen tip.

Meni je prav fino, ko otroka dobita za darilo kaj na kar se jaz še spomnila ne bi ali pa bi celo mislila, da jima ne bo ok, onadva pa navdušena.




Najaa -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 10:08:51)

Meni je pa všeč, da se zmenimo, kaj podariti otroku. Mama bo pa ja vedla, kaj je otroku všeč in če ne ustvarja rad, potem z ustvarjalno škatlo res ne bo mel kaj počet. Če je bolj športen tip, pač kaj v tem smislu. Mene ni sram vprašat, kaj si otrok želi in kaj ima rad. Raje kupim nekaj, kar bo uporabljal ne da se prah gor nabira.




malaMravljica -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 10:50:52)

Mene pa resno zanima ce se vi vsi tok obdarujete za nov. leto.




josephine27 -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 10:59:33)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Mene pa resno zanima ce se vi vsi tok obdarujete za nov. leto.


Pri nas se obdarujemo v ožji družini. Za ostale pa kupim/pripravim kakšne malenkosti.




Zora* -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 11:00:08)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Mene pa resno zanima ce se vi vsi tok obdarujete za nov. leto.


Za novo leto se obdarujemo v ožji družini, še z nekaj sorodniki obdarujemo otroke. S prijatelji pa se obdarujemo s tistimi s katerimi skupaj praznujemo, a to niso neka velika darila. No pri nas se že tega nabere.




alda -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 11:08:28)

obdarujem samo moja dva in mlajše od 7let v ožjem sorodstvu/ od bratrancev in sestričen/!
Drgač bi čl. komot lahko bankrotiral, tudi če bi vsakemu "samo 1. milko podaril"!




kaboname -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 11:13:08)

pri nas se obdarujemo za božič in še to neko malenkost, obdarujem pa tudi svojega nečaka in to je to, za novo leto se ne obdarujemo, neke malenkosti naši pupi dobita v moji službi za miklavža, drugače pa malo večje darilo za rojstni dan in to je to.[sm=smiley1.gif]




malaMravljica -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 11:25:41)

No, pri nas tudi za bozic in sicer mali dobi nekaj kar se mi zdi, da bi spodbujalo razvoj v njegovi starosti in midva z mozem si naceloma nekaj skupno kupiva, nekaj kar se zmeniva skozi leto in se izkaze, da bi skor res rabila. Necakov imam pa ze tok, da ce bi vsak eno spodobno darilo dobil bi ze skor bankrotirala in zato dobi vsaka familija od bratov in sestre en zavitek mojih bozicnih piskotov, to je pa itak neprecenljivo darilo. No pa se necaki so tako dalec, da jim ne morem nest darila pod smrekco.
In za roj dan dobi darilo mali, letos recimo kos za metat zogo. Smo pravi gorenci mi [sm=smiley1.gif]




rozilu -> RE: kaj naj kupim (8.10.2012 11:26:14)


IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

Pomembno: FANTKOM NIKOLI NE KUPUJ OBLAČIL [sm=smiley36.gif].



Si prepričana? [sm=smiley36.gif] Moj nečak je bil tako navdušen, ko je dobil spiderman kapo in škornje pa neke hlače Hot wheels... OK, če ma tega ful, pol mu je brezveze, če pa so druga oblačila obična, mu je pa to kul. Sicer je bil takrat še manjši, ma po mojem glih ene 4 leta.

Sicer se s prijatelji ne obdarujemo za NL, tudi otrok ne. Do zdaj sem kupla moji pa nečakom, nečakinjam... ma zdej se je familija nekam razmnožila in... bom vidla kako bom letos.

Aja, lekcija zame od lani (pa še ena na temo "nehvaležnih" obdarovancev): nečaku (lani 7 let) sem kupla eno ful kul knjigo (meni se je zdela) s pošastmi (neke postavljanke, zavihki, pa še malo teksta, ma ta ni bil tako bistven - če se ti ne da brat). Ker sem ga vidla šele po NL, je to darilo pač dobil zadnje in odpre.... in se začne dret, pa prave krokodilje solze tečt... da ŠE ENO KNJIGO, da on Dedku Mrazu sploh ni pisal za knjigo, pa je 3 dobil... Ja groza, nisem vedla al bi se smejala (ful mi je šlo na smeh), al jokala (res se mi je zasmilil, ker je tako prepričljivo jokal [sm=smiley36.gif])... Da zdej bo pa MORAL še to knjigo brat (je tudi bolj divjak, pa raje ne bi vadil branja). Sem mu rekla, da sej ni treba, lahko jo samo gleda.... pa ne: MAMA bo hotla, da jo berem... [sm=smiley1.gif]

Sej pol je mislim ugotovil, da je fajna knjiga... sam prva reakcija pa ni bla fajn [sm=smiley1.gif].




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>