|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 13:03:01   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz si pa ne morem špogat dat 50€ zato da "izrazim na svoj način nestrinjanje s fantovim oz. posredno tudi starševskim ultimatom". mal drago izrazoslovje. pravzaprav sicer ne vem kako lahko tako izraziš nestrinjanje, če nardiš točno to kar hočejo od tebe, samo to je že druga tema..
 

bingo!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 13:22:07   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA



Ja. Samo bojim se da tvojega nestrinjanja ne bi opazili. In drugo leto bi te spet z veseljem povabili.


Ja....in?


In kaj si dosegla? Razen da imaš v denarnici 50€ manj?


Dosegla je, da je naredila tako, kot se ji je zdelo. Kaj vec pa ji itak niti ni treba doseci...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 13:24:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Samo ne vem, če bi reskirala vsega skupaj 70 € (tudi pri nas ne rastejo na drevesu), da bi dala eno tako vzgojno.


Najvecji problem je v tem, da so sploh dovolili, da zadeva pride do tu... IMO to je treba tako v korenini presekat, da bi se kar kadilo... Kot sem ze napisala, zame je tovrstnna situacija kot SF....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 13:38:26   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In kaj si dosegla? Razen da imaš v denarnici 50€ manj?

Mislim, da bi lilijana znala to rečt tako, da bi bilo staršem vsaj malo nerodno;).

Joj, OK, ampak takim ljudem ni nerodno. Ne vidijo in ne slišijo tega. Njim je važno da je mulc dobil 50€. Imam take primerke zelo blizu sebe.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 13:48:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


torej s kakanjem (po njih) vzgajaš starše? hudo, furaš andragogiko namesto pedagogike. pa nam praviš da furamo "direktni napad", ti pa kaj - indirektno kakanje? ful bolj "subtilno" in primerno vidim (toilet humor) user posted image



Pink....ponk

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 13:49:28   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Najvecji problem je v tem, da so sploh dovolili, da zadeva pride do tu... IMO to je treba tako v korenini presekat, da bi se kar kadilo... Kot sem ze napisala, zame je tovrstnna situacija kot SF....


Se strinjam......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 14:14:57   
ronja
Joj, OK, ampak takim ljudem ni nerodno. Ne vidijo in ne slišijo tega. Njim je važno da je mulc dobil 50€. Imam take primerke zelo blizu sebe.

joj, to je pa meni zf... Vidim, da imam res srečo z ožjim sorodstvom na obeh straneh:).
Si res ne predstavljam, da bi mi nečak rekel, da naj prinesem 50€, sicer pa naj ostanem doma in ga starši ne bi ustavili pri tem. Saj otroci marsikdaj kako traparijo rečejo (tudi odrasli kdaj;), ampak če jih kdo ustavi, se vse uredi.

Kaj pa fant pravi? Navsezadnje je to sin od njegove sestre oz. brata... Se bo ja znal sam zmenit, da ne bo tega tebi treba...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 15:23:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Si res ne predstavljam, da bi mi nečak rekel, da naj prinesem 50€, sicer pa naj ostanem doma in ga starši ne bi ustavili pri tem.


Prides , cestitas RD, pokazes mu 50 eurski bankovec in mu poves, (da ga ne bo dobil ker se ne zna obnasati in/ali) da ce moras tehtati med 50 eur ali prisotnost na zabavi izberes 50 eur, po njegovem zgledu. user posted image
Majmici das lupcka v zrak poleg lica, ateku prijazno stisnes roko in ugotovis, da je njihovo dete pravzaprav paetno in da si ga z veseljem ubogala...  Vmes ce utegnes se mal pojes in popijes in gres.
Eto, pa je.... To bodo pa zagotovo razumeli - vzgojno a ne da? user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 9.10.2012 15:24:38 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 15:49:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
torej s kakanjem (po njih) vzgajaš starše? hudo, furaš andragogiko namesto pedagogike. pa nam praviš da furamo "direktni napad", ti pa kaj - indirektno kakanje? ful bolj "subtilno" in primerno vidim (toilet humor) user posted image


Pink....ponk


al pa subtilno kakanje - take your pick user posted image

Frodo tvoja mi je še najbolj všeč - superb metaforični koktail ali subtilno direktni martini user posted image :
50ml subtilnega kakanja
25ml direktnega napada
25ml simbolne geste

user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 17:13:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Frodo tvoja mi je še najbolj všeč - 


Ni moja, je zgolj varianta...
Pri "mojem" do tu ne bi niti prislo....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 17:40:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Frodo tvoja mi je še najbolj všeč - 


Ni moja, je zgolj varianta...
Pri "mojem" do tu ne bi niti prislo....


itak. mišljen je bil tvoj post, da je jasno katero mislim.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ultimat za darilo- kaj bi storile?
9.10.2012 21:10:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Samo ne vem, če bi reskirala vsega skupaj 70 € (tudi pri nas ne rastejo na drevesu), da bi dala eno tako vzgojno.


Lahko ga vprašaš, če ne bi raje 100€, za dobro vago. Ali mogoče 1.000€, bo dlje držalo?

Pravijo, da na mladih svet stoji, v njih je treba investirat.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?