RE: Next (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> RE: Next (22.10.2012 13:52:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tutan, evo nekaj za tebe [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

http://www.didriksons.com/default.asp?c=1&newsId=bastitestboardman





Lubijezus, isto je bilo [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
In potem nisem vedela, ali naj ga dam sploh v avto. Pač pri kakih packarijah je naš vedno zraven [sm=zmeden.gif]
Mi smo ta komplet kupili 1x v Hoferju - za male pare - samo, znotraj je podložen, in našemu je nonstop vroče [sm=zmeden.gif], zato ga kaj bistveno nismo nosili. Ga moram prodat dalje.
140€???? stofuckingštiridesetevrov? NO GO! :P

V Lidlu so imeli kak mesec nazaj te komplete podložene in nepodložene.




Tutan -> RE: Next (22.10.2012 13:59:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tutan, evo nekaj za tebe [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

http://www.didriksons.com/default.asp?c=1&newsId=bastitestboardman





Lubijezus, isto je bilo [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
In potem nisem vedela, ali naj ga dam sploh v avto. Pač pri kakih packarijah je naš vedno zraven [sm=zmeden.gif]
Mi smo ta komplet kupili 1x v Hoferju - za male pare - samo, znotraj je podložen, in našemu je nonstop vroče [sm=zmeden.gif], zato ga kaj bistveno nismo nosili. Ga moram prodat dalje.
140€???? stofuckingštiridesetevrov? NO GO! :P

V Lidlu so imeli kak mesec nazaj te komplete podložene in nepodložene.



Škoda, da nisem vedela [sm=smiley13.gif]

Sem se pa ravno spomnila na tamalo sosedo, ki je ravno tak en mali [sm=hudicek1.gif] - gledam en dan, poleti, avgusta, vroče, sosedi pa bazen pospravljajo. Pa pride tamala na obisk, pa jo vprašam, pa mi odgovori: Najprej so bile škarje na mizi, potem sem pa jaz šla rezat bazen [sm=smiley36.gif]
Potemtakem je še vseeno bolje, da je naš nonstop umazan [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Next (22.10.2012 14:05:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Sem se pa ravno spomnila na tamalo sosedo, ki je ravno tak en mali [sm=hudicek1.gif] - gledam en dan, poleti, avgusta, vroče, sosedi pa bazen pospravljajo. Pa pride tamala na obisk, pa jo vprašam, pa mi odgovori: Najprej so bile škarje na mizi, potem sem pa jaz šla rezat bazen [sm=smiley36.gif]
Potemtakem je še vseeno bolje, da je naš nonstop umazan [sm=smiley36.gif]

No sej ni smešno, ampak [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Next (22.10.2012 16:10:47)

ja Tutan, ta je podložen dežni, ker tle je ful mraz in sva mogla nabavt neki da te voda zalije ko na krovu in si suh (eni hudi varjeni šivi ipd - zato ni poceni), ker v vrtcu še kar kokretno "gozdujejo" dokler ni snega (tudi če je mraz) in bi zmrznila v nepodloženem kompletu. ima pa itak še od prej dvoje nepodložene dežne hlače (švedske so velik boljše kot ene iz naših poceni trgovin), samo to tuki ni dolg nosila; je tok mal časa toplo za nepodložene, da je debelejši komplet več kot 100% bolj uporaben tukaj..

nepodložene varjene hlače ma pa tele:
[img]http://www.didriksons.com/media/collection/articles/max/slaskeman_kids_set_522157_139_pants340.jpg[/img]




Felicita -> RE: Next (31.10.2012 15:34:43)

ena novica za tiste, ki nimate kreditne/ne marate z njo operirat po internetu:

next zadeve se po novem dobijo tudi na spletni strani halens.si, kjer se da plačat po povzetju. nisem se sicer poglabljala v to če imajo VSE in kakšne so cene, tisti kosi ki so mene zanimal so jih imeli in cene do centa enake kot na original spletni strani. verjetno pa dostava mal dlje traja. če se kateri da preverjat...




Urska09 -> RE: Next (31.10.2012 17:16:03)

Felicita, razlika je v stroških dostave, ki jih pri direktnem naročanju ni, tukaj pa so 3,95eur.




Felicita -> RE: Next (31.10.2012 17:52:11)


IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Felicita, razlika je v stroških dostave, ki jih pri direktnem naročanju ni, tukaj pa so 3,95eur.


plus še 1 eur ki si ga pošta slovenije odtrga za plačilo položnice (al 0,95 eur al kok že); poleg tega da že sama dosava ni tok fancy kot dhl (ne morš se zmenit za uro, ...); ampak - kot rečeno, če katera nima kreditne in ji ni za čakat da še katera naroči...




janjja -> RE: Next (13.11.2012 15:00:15)

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.




Anonimen -> RE: Next (13.11.2012 18:49:34)


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.


Next ima ze neki mesecev brezplacno postnino.




Urska09 -> RE: Next (13.11.2012 21:08:14)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.


Next ima ze neki mesecev brezplacno postnino.

Že nekaj let [sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: Next (13.11.2012 21:13:40)


IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.


Next ima ze neki mesecev brezplacno postnino.

Že nekaj let [sm=smiley1.gif]

Ne vem, ce bo cisto frzalo, ker lani sem se placala postnino.




Urska09 -> RE: Next (13.11.2012 21:19:44)

Kupujem že 3 leta, poštnino sem plačevala samo prvo leto [sm=smiley1.gif]




Urska09 -> RE: Next (13.11.2012 21:30:47)

.




Urska09 -> RE: Next (13.11.2012 21:32:26)

Otika, v bistvu sva obe falile [sm=jezicek.gif]. Malo več kot 1 leto ni več poštnine. Sem preverila po prejetih mailih.




Anonimen -> RE: Next (13.11.2012 22:07:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Otika, v bistvu sva obe falile [sm=jezicek.gif]. Malo več kot 1 leto ni več poštnine. Sem preverila po prejetih mailih.

V bistvu si ti bolj ... mojih "kar nekaj mesecev" in "lani sem še plačala poštnino" sta bližje dobremu letu, kot pa tvojih "par let" [sm=hudicek.gif] [sm=jezicek.gif]




hedviga -> RE: Next (14.11.2012 13:45:02)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

midva z možem pa nisva H&M fena. tle majo lindex in moram rečt da je res kul - ni mi jasno da je tako lokalno skandivanski, če je boljši od H&M [image]http://doberman-chat.com/community/styles/default/xenforo/smilies/scratchhead.gif[/image]

http://www.lindex.com/eu/kids/best-sellers/


Mateyka, tenks za tale hint. Sem za tamaladva naročila en kup stvari, dobila v ene 5 dneh in je bilo vse kul! Mogoče je bila en majca mal tanjša ampak sem to pričakovala, že zarad cene.
Pa en vem sicer zakaj, ampak se mi zdi da je cenej k Next? Lah se pa motim..
Skratka tenkju!! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




janjja -> RE: Next (14.11.2012 21:30:38)

Meni so danes že poslali meil da je že naročeno v sloveniji - naročila včeraj, tako da res so brzinski, mislim da bo že kar jutri tole od nexa :)




liliana -> RE: Next (14.11.2012 21:46:33)

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Felicita, razlika je v stroških dostave, ki jih pri direktnem naročanju ni, tukaj pa so 3,95eur.


Halens ima pogosto tako, da ne plačaš stroškov dostave....samo na njihove e-novice moraš biti prijavljen, ti pošljejo eno kodo, ki jo potem vtipkaš ob naročilu....zdi se mi pa, da plačaš tisti 1 EUR Pošti Slovenije za stroške plačila položnice......




ellie -> RE: Next (16.11.2012 21:08:09)

Jaz sem ta mesec 3x naročala pri next-u...in res jim same pohvale [sm=bravo.gif]

Naslednji dan po naročilu sem dobila mail, da je bilo odposlano...in še naslednji dan je bilo pri meni. Tako da je res v 3eh dneh prišlo oz. bi lahko rekla, da v 2eh. Se mi je oni dhl-ovec že smejal [sm=smiley36.gif] ker ko me je že 3. klical, me je prvo vprašal, če mi domov al v službo dostavi [sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]