RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ronja -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 11:12:32)

ne vem zakaj - da sprobajo jogi?

Če je dober... A boš pazla otroke medtem?[sm=jezicek.gif]




alda -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 12:24:32)

Ronja: spalnico so videli ko so bili prvič na obisku in je bil samo mož doma.tako da so svoj firbec potešili že prej.
Od tiste sobote jih videla nisem,tako da jim nisem mogla še ničesar reč in kot sem že napisala,res mi je mimo to razkazovanje,razen res, res ,..dobrih prijateljev,katerim bi upala reč :bejž ke v spalnico pa z unga predala vzami to in uno, al pa bejž pogledat kam sem obesla ogledalo,...ma tam nekomu,ki se zmisli na nas, ko se mu ne da kuhat,oz se nima kam drugam dat,pa [sm=smiley34.gif]




Zora* -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 12:32:30)

Če pa so že vse videli, pa sploh ne vidim razloga, da bi jim spet razkazovala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




petea -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 12:35:03)

alda,
enkrat ni nobenkrat ...

[sm=jezicek.gif]




alda -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 12:43:06)

no pol pa je najboljš da organiziram voden ogled zgornjih prostorov in potem bo en cajt mir [sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 12:59:56)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

no pol pa je najboljš da organiziram voden ogled zgornjih prostorov in potem bo en cajt mir [sm=jezicek.gif]

Al pa daj nad zvonec tablico z napisom "Vodeni ogledi vsak prvi petek v mesecu" ... tako da gostje še preden pozvonijo vejo, al pridet nazaj drugič al pa pač nebo ogleda [sm=jezicek.gif]




petea -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:02:47)

zaradi zagotovitve boljšega obiska in večje možnosti videti kakšne pikantne podrobnosti nepospravljenih sob predlagam nedeljsko dopoldne

[sm=hudicek.gif]




alda -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:04:37)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

zaradi zagotovitve boljšega obiska in večje možnosti videti kakšne pikantne podrobnosti nepospravljenih sob predlagam nedeljsko dopoldne

[sm=hudicek.gif]

[sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




mateyka -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:15:02)

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ne vem zakaj - da sprobajo jogi?

Če je dober... A boš pazla otroke medtem?[sm=jezicek.gif]


ti, a veš da ti upam [sm=jezicek.gif]


p.s. otroke pazit namreč [sm=smiley1.gif]




mateyka -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:18:16)

sej res!! na to pa nisem pomislila - mogoče so pa računal na kake pozabljene vroče hlačke v spalnici in so zato tako reagiral? [sm=smiley2.gif]

ko jih je mož prvič peljal okoli - a si mela kak modrc al pa gatke kje zunaj? [sm=smiley1.gif]




alda -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:23:31)

Matejka to ne...lahk pa so videli posodico kjer hraniva kondome, pa so jih želeli preštet [sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:27:24)

aha! no, zdaj vemo kam uč taco moli! [sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 13:33:29)

Naj sam štejejo, samo da jih ne luknjajo[sm=smiley36.gif]




Arwenko -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 14:25:02)

Ne pričakujem, da mi bodo ljudje razkazovali svoje privatne prostore, razen če sami želijo, takrat pa z veseljem pogledam, mi ni panike. Tudi sama tega ne prakticiram, razen če bi kdo vprašal v kakšnem kontekstu ali pa da gremo kakšno stvar pogledat, zadnjič se je npr. kolegica zanimala za enako posteljo in sva pač šle pogledat kak izgleda. V glavnem takšne stvari no, pri kolegici eni sem po 5-ih letih šele videla zgornji štuk hiše (pa precej obiskov vmes), pa še to spet v kontekstu, da mi je šla nekaj pokazat, pa se ji ni dalo dol nosit in mi je rekla naj pridem z njo gor pogledat. V glavnem, to da bi pa se to kr "pričakovalo" mi je mimo.




petea -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 15:06:48)

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Matejka to ne...lahk pa so videli posodico kjer hraniva kondome, pa so jih želeli preštet [sm=jezicek.gif]



Kakna pa izgleda ta posodica? [sm=smiley17.gif]

A to obstajajo kakne prav namenske posodice v ta namen? [sm=smiley2.gif]


Oitno je pri vas kar zanimivo v zgornjem nadstropju, ja. [sm=smiley36.gif]
Zdaj še mene daje radovednost, e se da kaj zanimivega videti pri vas. [sm=jezicek.gif]




alda -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 16:19:53)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Matejka to ne...lahk pa so videli posodico kjer hraniva kondome, pa so jih želeli preštet [sm=jezicek.gif]



Kakna pa izgleda ta posodica? [sm=smiley17.gif]

A to obstajajo kakne prav namenske posodice v ta namen? [sm=smiley2.gif]


Oitno je pri vas kar zanimivo v zgornjem nadstropju, ja. [sm=smiley36.gif]
Zdaj še mene daje radovednost, e se da kaj zanimivega videti pri vas. [sm=jezicek.gif]

ma posodica je una steklena s pokrovom, ko jo imajo pri dohtarjih za gaze in vato.
Sem jo "dobila" ko sem imela na faxu vaje na Polju![sm=jezicek.gif] .
Ni pa lih na vidnem mestu, tako da [sm=hudicek.gif]




petea -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 16:56:12)

no, saj so lahko ob praznikih za obiskovalce 'special edition' podrobnejši ogledi zgornjega nadstropja, z nagradnim iskanjem zakladov


[sm=wink.gif]

[sm=jezicek.gif]




Vijoličarka -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 17:40:15)

Ojoj, sem se narežala! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Meni se zdi normalno, da ko povabiš na vselitveno druženje, da takrat razkažeš vse in mir. Očitno so bili tile znanci takega razkazovanja že deležni. Prvič slišim, da je treba obiske vsakič peljati po celi hiši, da preverijo, če imaš slučajno nove zavese in če še vedno uporabljaš isto znamko kondomov.

Meni se zdi normalno, da pokažeš, če kdo izrazi željo, ker npr. ravno ureja svoje stanovanje, pa stika za idejami. Tak človek itak ne bo gledal, kako je pospravljeno in kaj imaš na nočni omarici. Firbci naj se pa kar pod nosom obrišejo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek.gif[/image]





Stanislava_ -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 17:52:32)

IZVIRNO SPOROČILO: alda

[sm=jezicek.gif]
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Povabili ste jih v svoje domovanje, če prav razumem? Torej so že bili v vaših intimnih prostorih? Kako naj vedo, kje je tvoja meja, čejim tega ne poveš? Različni smo, mi pred vrati pustimo vsakega, za katerega ne želimo, da je del naše intime. Tisti ki je, mu je dovoljeno 'vse' - lahko tudi pospravi moje spodnje hlačke, če mu prekrižajo pot.


Stanislava jaz sama postavljam meje kdaj in komu kaj dovoliti oz. ne dovoliti.
Kot 1. ti obiski NISO bili 1.pri nas
2.Povabili so se sami v stilu: PRESENEČENJE!!!!
3. A poštarju,ki ga spustiš v stanovanje, da ti ni treba na dežju podpisovat vročene pošiljke kar povabiš, da ti pomaga gate in moderce zlagat? A ni to delo na črno?[sm=jezicek.gif] [sm=smiley36.gif]


Ne rabiš se DRET!!!!

Ne vem, če so bili prvič pri vas...nisi tega napisala.

Poštarja smo vabili v stanovanje samo, ko je nosil pokojnine v bankovcih. Še nekaj časa ga ne bom, več toliko naprej ne vem.

btw, a v wc in kopalnico, ki sta tudi intimna prostora, tudi ne spuščate obiskov?




alda -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 18:20:05)

Stanislava: kopalnico in wc imamo posebej in ja:
spodnji WC je namenjen tudi obiskovalcem , zgornji pa je za nas, ki ga ob zabavah delimo tudi z ostalimi,če je spodnji zaseden..
na zabave pa itak vabim le prave prijatelje, ki vedo tudi kje imam spravljene kondome!!




ZARA -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 18:34:45)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

no, saj so lahko ob praznikih za obiskovalce 'special edition' podrobnejši ogledi zgornjega nadstropja, z nagradnim iskanjem zakladov
[sm=wink.gif]

[sm=jezicek.gif]

Fekalnih?




Stanislava_ -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 19:33:37)

IZVIRNO SPOROČILO: alda

kopalnico in wc imamo posebej in ja:
spodnji WC je namenjen tudi obiskovalcem , zgornji pa je za nas, ki ga ob zabavah delimo tudi z ostalimi,če je spodnji zaseden..
na zabave pa itak vabim le prave prijatelje, ki vedo tudi kje imam spravljene kondome!!


Poznamo vaš (skoraj?) kompleten fekalni sistem brez da bi vas obiskali. Kako poučno bi bilo šele raziskovanje; aha, tudi to je v planu.




majčica1508 -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 20:18:47)

Še na misel mi ne pride,da bi komu kaj razkazovala...Zakaj,že?
V prtličju imamo velik prostor v katerem se nahaja kuhinja,jedilnica in dnevna soba,to lahko vidi tist,ki je povabljen v hišo....V prtličju se nahaja tudi wc in kopalnica,ki je namenjena gostom....
Ostalo ni na ogled[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image],ker se lahko kakšen spotakne ob kupih perila,pa nas lahko še toži[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ronja -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 21:50:06)

ma posodica je una steklena s pokrovom, ko jo imajo pri dohtarjih za gaze in vato.

Pa je to praktično? Mislim - steklena posodica... to se tak hitro razbije, če jo flikneš/ti pade na tla, če se ti recimo mal mudi[sm=smiley36.gif]

na zabave pa itak vabim le prave prijatelje, ki vedo tudi kje imam spravljene kondome!!

Aj, alda, hude mate vi zabave[sm=jezicek.gif] To se pa dejansko sliši zanimivo, mogoče so hoteli prit na tako zabavo;). Hec.




petea -> RE: Razkazovanje stanovanja oz. hiše (24.9.2012 22:01:29)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Aj, alda, hude mate vi zabave[sm=jezicek.gif] To se pa dejansko sliši zanimivo, mogoče so hoteli prit na tako zabavo;). Hec.



hja, tudi meni postaja vedno bolj jasno, zakaj so bili obiskovalci tako razočarani nad skrajšanim ogledom hiše ... [sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>