Otrok v avtu (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Bakfark -> Otrok v avtu (10.9.2012 18:54:43)

Mogoče bolj primerno za na drugi forum, bom kar tukaj packal, zanimiva scena danes zjutraj na avtocesti tam nekje na relaciji LJ-KP, prehitevam avtomobil z ogromnim napisom "M*** (ime otroka menda) v avtu", sitotisk, take lepe tiskane črne črke po skoraj celotni širini prtljažnih vrat, vpadljivo da ti oko iztakne. Takoj me prešine, kako vestni, odgovorni, skrbni starši, stari starši, tete, strici kdorkoli pač že, malo je takih, mene zaintrigiralo kdo neki sedi za volanom, dohitim, pogledam, vidim malček odprto okno, nasmejana oseba ženskega spola karkoli temu M*** pač je pa skozi odprtino otresa čik... Prižgan seveda.

Lep prizor pa ga delim.




mateyka -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 19:22:15)

a otrok je bil takrat v avtu?




Bakfark -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 19:45:32)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a otrok je bil takrat v avtu?


Ni`am pojma. Mislim da ne. Ne, je bil. Val`da...




Peli -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:35:15)

če pomislim na 15let nazaj, ko smo se vozili brez klime, to ni bla nobena posebnost, seveda napis na avtu bi takrat bil...




pelin -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:41:04)

Bakfark...ne zgražaj se preveč, sicer boš kregan[sm=jezicek.gif]...verjetno se ženska zaveda da je to v iber nevarno in škodljivo, samo po neki čudni logiki in "zdravniških"nasvetih je precenila da je bolje, da si takrat ko se ji zalušta čik enega prižge, sicer je vse skupaj še slabše ker je živčna če si ga ne in potem vsi okrog nje to živčnost občutijo in to seveda ni dobro za njenega sončka...zato je zanj bolje da vdihuje nikotin.....nekaj takega se ponavadii bere na temah o kadilskih nosečnicah...




Bakfark -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:49:29)


IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Bakfark...ne zgražaj se preveč, sicer boš kregan[sm=jezicek.gif]...verjetno se ženska zaveda da je to v iber nevarno in škodljivo, samo po neki čudni logiki in "zdravniških"nasvetih je precenila da je bolje, da si takrat ko se ji zalušta čik enega prižge, sicer je vse skupaj še slabše ker je živčna če si ga ne in potem vsi okrog nje to živčnost občutijo in to seveda ni dobro za njenega sončka...zato je zanj bolje da vdihuje nikotin.....nekaj takega se ponavadii bere na temah o kadilskih nosečnicah...


Finta je v tem, da je tisti napis na zadku avtomobila bil tako velik (in ne pretiravam, ko rečem čez celotno širino zadnjih vrat), da me je pri priči melo, da ustavim avto, samo da se malega M*** varno pripelje na končno destinacijo.




mateyka -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:51:46)

mogoče pa ni za varnost ampak estetiko (napis namreč)




mateyka -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:52:42)

ja pelin, to bi mi bilo smešno, če ne bi bilo tako - ironično..




Bakfark -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:52:54)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mogoče pa ni za varnost ampak estetiko (napis namreč)


Pa sem jaz kot naključni naslovnik napačno razumel. Prej bi rekel, da je to ponašanje z lastnim otrokom, podobno kot recimo novopečene mamice moje generacije, ki preplavijo zid FB-ja s slikami svojih otrok z namenom, da ja slučajno kdo ne bi spregledal njeno "sliko in priliko".




misa4 -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:54:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a otrok je bil takrat v avtu?


Ni`am pojma. Mislim da ne. Ne, je bil. Val`da...



Ja ali ne[sm=zmeden.gif]




Bakfark -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:57:39)


IZVIRNO SPOROČILO: misa4


IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a otrok je bil takrat v avtu?


Ni`am pojma. Mislim da ne. Ne, je bil. Val`da...



Ja ali ne[sm=zmeden.gif]


Ni`am pojma. Mislim da! Ne vem. Val`da...




misa4 -> RE: Otrok v avtu (10.9.2012 20:58:18)

Jaz sem odrascala s turbo kadilko, kadilo se je povsod, cela bajta, v avtu, ni da ni, pa se sosedi so prisli kadit....no, mam vsaj izgovor zakaj sem cudna[sm=smiley36.gif]




pelin -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 6:55:26)

Matejka, prav imaš ...tako je bilo tudi mišljeno...[sm=smiley1.gif]




Tippi -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 7:39:15)

Me ne čudi, sem že videla idiotskih staršev malo morje! Mogoče bo kruto zvenelo, ampak nekateri si po mojem mnenju otrok sploh ne zaslužijo.




kalbo -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 8:09:10)

Ma kaj vsega vraga ne vidiš po cesti. od otrok, ki prosto šetajo po avtu, do očkov, ki imajo napis Tiago v avtu, oni pa ko kamikaze po AC.




Tutan -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 8:17:58)


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma kaj vsega vraga ne vidiš po cesti. od otrok, ki prosto šetajo po avtu, do očkov, ki imajo napis Tiago v avtu, oni pa ko kamikaze po AC.



Sem ravno hotela to pripomnit.
Mi ravno iz tega razloga nimamo nalepke Otrok v avtu - ker se znamo brez te nalepke in z otrocmi v avtomobilu normalno obnašat. Me pa vedno šokirajo okrinclani avtomobili z 68 senčniki in 5 napisi, 6 opozorili, otroc pa sploh neprivezani na zadnjem sedežu, ponavadi pa še zraven kakšen nepripasan pes? Ma ja, vsakemu po svoje....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.9.2012 9:11:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ZARA -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 9:22:35)

Ah, to kajenje v avtu je res nočna mora. Mislim meni je bilo vedno slabo, če je kdo kadil v avtu. Blek. Pa sem kadila včasih, da ne bo pomote. Mi tudi nimamo nalepke, bi pa priporočala vsem, ki divjajo naj si nalepijo kakšno nalepko. Pa ne OTROK V AVTU, ampak kaj opozorilnega. DIVJAK ali DIVJAD V AVTU ne bi bilo napačno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.9.2012 9:58:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Tippi -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 10:01:13)


IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

kako prosim? vem da je mnogo takšnih in drugačnih staršev, ampak za vsako rit se palica najde. in nikoli ne vemo kdaj se nam nekaj čudnega pripeti in postanemo mi sami čudni. tako pač je.
in še nekaj, veš taki ki si kao otrok ne zaslužijo, takih otroci nikoli verjetno niti spoštovali ne bodo, in tu je zdaj nastopi tista palica. pa res ni lepo govorit da si nekdo otrok ne zasluži
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Me ne čudi, sem že videla idiotskih staršev malo morje! Mogoče bo kruto zvenelo, ampak nekateri si po mojem mnenju otrok sploh ne zaslužijo.




Ne, ni lepo. Sem tudi napisala, da je kruto slišati, ampak tako je. Res bi se lahko drugače izrazila. Se pardoniram prizadetim.




LuLu -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 10:03:13)

Mora, da imam tiste dneve v letu, ampak jaz res ne razumem te teme... 
... enem avtu je ženska kadila in stresala pepel skozi okno... to je vse?




Tippi -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 10:04:16)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Mora, da imam tiste dneve v letu, ampak jaz res ne razumem te teme... 
... enem avtu je ženska kadila in stresala pepel skozi okno... to je vse?



ja tako nekako[sm=smiley36.gif], čeprav je meni domišljaja delala še naprej in sem si predstavljala kakšnega mini mini človečka v lupinici zadaj.




LuLu -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 10:13:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
ja tako nekako[sm=smiley36.gif] , čeprav je meni domišljaja delala še naprej in sem si predstavljala kakšnega mini mini človečka v lupinici zadaj.

Kaj pa, če je voznica še noseča? Grozna je!
Pa v družini so imeli raka na pljučih... nesramna do konca!




Tippi -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 10:21:39)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
ja tako nekako[sm=smiley36.gif] , čeprav je meni domišljaja delala še naprej in sem si predstavljala kakšnega mini mini človečka v lupinici zadaj.

Kaj pa, če je voznica še noseča? Grozna je!
Pa v družini so imeli raka na pljučih... nesramna do konca!


Kako si drzne! Predrznica![sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Otrok v avtu (11.9.2012 11:39:20)

heeej, kaj se gresta; tkole šimfat - to je barkfakov posel! [sm=smiley36.gif]




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>