|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 5.del
12.11.2012 12:04:42   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Mi je tako dobro, da ne vem, če bi se uspela ustaviti pri enem... user posted image  user posted image  user posted image

ha ha ha, vsaka dobi sam 1 kupon user posted image  ha ha ha

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Dolenjke, 5.del
12.11.2012 15:28:34   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Lenčy, če si na Facebooku, naj te 5ra8 al pa Pikapoka dodata v skupino Dolenjske nosečke in mamice, tam tudi čvekamo.
A si me zadnjič prepoznala v P. v Qlandiji user posted image user posted image user posted image če si tista za katero mislim da si user posted image

user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav vsem in imejte se fajn :-)))


a ti si tista, ki me je prepoznala od prejšnič? sj sm se sm z eno pogovarjalauser posted image ok zdj mi je pa skrajno nerodno... pridm v četrtek spet, pa me ogovoruser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Dolenjke, 5.del
12.11.2012 15:30:53   
lenčy
mimogrede, medva z aleksom sva čist boga, sva očitno fasala eno virozico, aleks je tudi bruhal, js sm pa samo zelena in nič ne jem.
upam, da ste ostale zdrave, če ne vas bo pa kuhanček pozdraviluser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Dolenjke, 5.del
12.11.2012 19:07:50   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Mi je tako dobro, da ne vem, če bi se uspela ustaviti pri enem... user posted image  user posted image  user posted image

ha ha ha, vsaka dobi sam 1 kupon user posted image  ha ha ha


user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katte -- 12.11.2012 19:08:13 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Dolenjke, 5.del
15.11.2012 9:06:28   
vesna_b
 no, koliko nas danes potem pride? user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Dolenjke, 5.del
15.11.2012 9:11:57   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

 no, koliko nas danes potem pride? user posted image


jst pridem...sam bom 100% zamudila...oz. pridem nekje do pol petih...ker mal čez tri grem komi iz šihta, po tamalga, domov preoblečt, nafotrat....

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Dolenjke, 5.del
15.11.2012 10:03:35   
Katte
Jaz pridem. Bom pa direkt s šihta, tako da bom verjetno že pred 4. tam. Se bom že kako zaposlila user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Dolenjke, 5.del
15.11.2012 10:35:56   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jaz pridem. Bom pa direkt s šihta, tako da bom verjetno že pred 4. tam. Se bom že kako zaposlila user posted image .


veš kok trgovin maš za pregledat user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Dolenjke, 5.del
15.11.2012 17:36:59   
Katte
No, jaz sem bila tam šele dvajset čez štiri, zadržana sem bila v službi. Pa nisem nobene videla. Smo se zgrešile? Se bo očitno treba zmeniti kdaj drugič, pa telefonske št. izmenjati.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Dolenjke, 5.del
16.11.2012 11:05:05   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

No, jaz sem bila tam šele dvajset čez štiri, zadržana sem bila v službi. Pa nisem nobene videla. Smo se zgrešile? Se bo očitno treba zmeniti kdaj drugič, pa telefonske št. izmenjati.


smo ble, jaz in Urška, prav prijetno smo počvekale :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Dolenjke, 5.del
16.11.2012 11:45:50   
Katte
Sem bila na napačnem mestu? Tam sem videla dve z otroci, ampak sta bili dve punčki in en čisto majhen fantek in se mi nista zdeli pravi. Pa še ena starejša ženska je bila zraven.
Petre ni bilo? Kdo je pa Urška? Drugače sem tam čakala kar nekaj časa in bi me verjetno opazili user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Dolenjke, 5.del
16.11.2012 11:48:54   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Sem bila na napačnem mestu? Tam sem videla dve z otroci, ampak sta bili dve punčki in en čisto majhen fantek in se mi nista zdeli pravi. Pa še ena starejša ženska je bila zraven.
Petre ni bilo? Kdo je pa Urška? Drugače sem tam čakala kar nekaj časa in bi me verjetno opazili user posted image .


ooj.
mene ni blo, ker me je brat zadnji cajt prosil če grem po tamalo na plavanje. itak zmer je tako. potem je pa še pri nas ostala...tko da nisem mogla nikamor it.
Sem sporočila vesni da me žal ne bo.

Ti pa si prave vidla verjetno user posted image vesna ma punčko in fantka, urška (mis) pa kokr vem je rekla da bo prišla s eno pupo in sinčkom user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Dolenjke, 5.del
16.11.2012 13:08:58   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Sem bila na napačnem mestu? Tam sem videla dve z otroci, ampak sta bili dve punčki in en čisto majhen fantek in se mi nista zdeli pravi. Pa še ena starejša ženska je bila zraven.
Petre ni bilo? Kdo je pa Urška? Drugače sem tam čakala kar nekaj časa in bi me verjetno opazili user posted image .


joj, prave smo ble. moja dva sta doma ostala, urška je mela svoje 3 s sabo, pa mama njena je prišla, so se nekaj časa s tamalo šetale, pol se je zraven vsedla... pa zraven mize so ble vrečke s cotkami na tleh, sem tako postavla, da se bodo ja vidle...
pa sem neki gledala okol. ah, joj :(

ja, za drugič izmenjamo telefonsko

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Dolenjke, 5.del
16.11.2012 13:18:34   
Katte
Jao, pa ste bile res prave... Res neumno, da si nismo izmenjale tel. št.... Pa drugič, ok?

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Dolenjke, 5.del
16.11.2012 13:29:49   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jao, pa ste bile res prave... Res neumno, da si nismo izmenjale tel. št.... Pa drugič, ok?


najbolj da kr prec na ZS user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Dolenjke, 5.del
19.11.2012 12:03:48   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jao, pa ste bile res prave... Res neumno, da si nismo izmenjale tel. št.... Pa drugič, ok?


najbolj da kr prec na ZS user posted image user posted image user posted image


prav maš user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:25:24   
5ra8
jutro user posted image

Evo mene in poročilo z NS.

Vse OK, NS je bila dobra, rezultat dober, med 1,3-1,6mm, kar je najnižje kar je imela včeraj od vseh nosečnic. Tveganje za DS je 1:2488.

Pregledale smo lobanjo, našle možgančke, mehur, ledvice, poslušale srčka, ma dve rokici, dve nogici....popkovina je OK. Nosna kost lepo vidna.

Na začetku je lepo ležal/a, da smo vse lepo zmerili. Rokice je imel pred obrazom, kar je dobro, pomeni da je mišični tonus ok, slabše bi bilo če bi jih imel poleg telesa.

Potem ko ga je malo prerukala, je začel vleči prst user posted image , in malo kasneje mahat z rokami, kot da bi boksal user posted image . Potem se je začel z nogicam upirat v mater. steno, jih stegovat in na koncu brcat kot da bi vozil kolo user posted image prav smešen je bil user posted image .

Za spol je rekla, da je še prezgodaj da bi kaj napovedoala. Tako da sploh nisva nič vprašala ali se vidi kaj ali ne. To je sama rekla, pa sem samo potem rekla da se itak še odločam ali hočem vedet ali ne. Tako da spol na MF oz. pri porodu user posted image

Naredila mi je par lepih slikic, in odšla sva vsa vesela proti domu user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:32:11   
vesna_b
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8
Naredila mi je par lepih slikic, in odšla sva vsa vesela proti domu user posted image


super!!! sem prav vesela user posted image

no, mi smo spet bolni. vneta ušesa. oz sva bila v petek pri dežurnem popoldne. a mel jih je en mesec nazaj.user posted image
sej bi blo vse ok, a je sedaj fasal še drisko. no, ni čist driska, tako da mislim, da je reakcija na antibiotik, greva pa danes se nazaj pokazat, bomo vidl, kaj bo reku weiss. tko da sem se odločila, da ga dam cepit za pnevmokoke, čeprav sem načeloma proti vsem dodatnim cepljenjem

ah bod pametenuser posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:37:41   
5ra8
ja vem kako je to z ušesi. Naš jih je mel do sedaj 4x...pa sej ne veš, al dat cepit al ne....midva sva zaenkrat rekla da ne, ker ni še taka kriza.

Sicer pa cepljenje ne prepreči, ampak samo zmanjša št. vnetij. No sej je tud to že nekaj.

Vesna, zahtevaj napotnico za pregled na ORL. In baje če ma otrok velikrat vnetja ti pripada zastonj cepljenje!!!!

Daj mal se pozanimaj.... user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:39:51   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

ja vem kako je to z ušesi. Naš jih je mel do sedaj 4x...pa sej ne veš, al dat cepit al ne....midva sva zaenkrat rekla da ne, ker ni še taka kriza.

Sicer pa cepljenje ne prepreči, ampak samo zmanjša št. vnetij. No sej je tud to že nekaj.

Vesna, zahtevaj napotnico za pregled na ORL. In baje če ma otrok velikrat vnetja ti pripada zastonj cepljenje!!!!

Daj mal se pozanimaj.... user posted image

vem, sam je reku da velik ne rabim pričakovat, ker ima zzzs čedalje bolj stroga merila. ma tud če zmanjša bo ok. k zdej je pa mal kriza. 1 mesec nazaj je mel ušesa, pol čez 1 teden je bil v bolnici zarad viroze oz dehidracije, 2 tedna doma in spet ušesa.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:41:08   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

ja vem kako je to z ušesi. Naš jih je mel do sedaj 4x...pa sej ne veš, al dat cepit al ne....midva sva zaenkrat rekla da ne, ker ni še taka kriza.

Sicer pa cepljenje ne prepreči, ampak samo zmanjša št. vnetij. No sej je tud to že nekaj.

Vesna, zahtevaj napotnico za pregled na ORL. In baje če ma otrok velikrat vnetja ti pripada zastonj cepljenje!!!!

Daj mal se pozanimaj.... user posted image

vem, sam je reku da velik ne rabim pričakovat, ker ima zzzs čedalje bolj stroga merila. ma tud če zmanjša bo ok. k zdej je pa mal kriza. 1 mesec nazaj je mel ušesa, pol čez 1 teden je bil v bolnici zarad viroze oz dehidracije, 2 tedna doma in spet ušesa.


vem, ampak lahko pa vseen izsiliš napotnico za ORL? kolegica je šla, in sougotovil, da mali ne sliši dobro na eno uho, ker ma tekočino za bobnjičem.....



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:44:34   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8
vem, ampak lahko pa vseen izsiliš napotnico za ORL? kolegica je šla, in sougotovil, da mali ne sliši dobro na eno uho, ker ma tekočino za bobnjičem.....



o madonca user posted image
ja, bom zatežila danes
ma ne mormo bit vsak mesec na antibiotikih, no. ana je bla pa zdrava ko riba. v 4 letih nisem bla tolk pri P kot z janom v 1 letu user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 8:49:16   
5ra8
ja no..in potem če se to ne bi pozdravilo z AB, bi moral na operacijo.

Tako da ker zateži z napotnico, probaj. mogoče ti rata user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 9:07:19   
Katte
Petra, čestitam za lepo opravljeno NS! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 9:33:54   
lenčy
petra čestitke za lepo opravljeno NSuser posted image

zdej ste me pa čist prestrašle s ttemi ušeski. mi sicer nismo imeli še nikoli vnetih(trkam na les), samo mi zdej par dni govori, da ne sliši in tudi kar precej masla mu teče vn. js mislim, da je otroku včasih potrebno verjet in bi se šla rada pokazat. bojim se , da naju ne bo jemala resno, samo zato, ker otrok sam govori kaj mu je. nisem prva, ki bi to doživela, tko da ne vem, kaj naj.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?