|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako "naučiti" otroka da se sam pok...
23.7.2012 9:47:11   
mini86
star je tri leta in je rečmo 14 dni v veliki pojstli cca. 2 m stran od mene..
do sedaj je bil v pojstelci tik ob moji in če je kaj rabil sem stegnila roko pa je šlo..
bil je do sedaj tudi v spalni vreči..ne vem..všeč mu je bila in tudi jaz se nisem rabila (tako kot sedaj) sekirat a je pokrit ali ne..
no in ker se ne da dobit res tanke spalne vreče jo je šivala tašča-zgleda da toliko časa da se je mali odvadil bit v vreči..sploh je noče dat gor in je niti probal ni..
ok ni problema, je že dovolj star, vendar pa ga ponoči skos hodim pokrivat ker je kar hladen..

ponoči slabše spim zaradi nosečnosti in lulanja, ampak proti jutru ko pa kooončno zaspim pa mi grejo kr lase pokonc ko zaslišim mami pokrij me..grrrrrrr

nekako gor povčet si "zna" sam ampak noče..

zdj pa me zanima..a se to sami od sebe navadijo a jim je treba kako pokazat-tist k sm kazala zgleda nima učinka..a nj pač pustim času čas..
je pa začel ker so noči hladnejše, mi pa imamo okna povsod odprta tudi malo pokašljevati in pa smrkati..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako "naučiti" otroka da se sam...
23.7.2012 9:52:29   
TomTaylor
Jz sem ji oblekla dolgo pižamo, spodaj majčko na body-a, pa štumfke gor, pa me je nehalo skrbet. Ko je bila pa starejša, se je pa itak sčasoma naučila se sama pokrivat.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako "naučiti" otroka da se sam...
23.7.2012 9:56:40   
mini86
Ko je bila pa starejša


aha se pravi bo to trajalo še kar nekaj časauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako "naučiti" otroka da se sam...
23.7.2012 10:37:55   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

Ko je bila pa starejša


aha se pravi bo to trajalo še kar nekaj časauser posted image


a veš da ti ne znam povedat v kolikšnem času se je naučila user posted image . Ne vem, sčasoma se je, čeprav še zdaj pri njenih 6-ih letih, ko ji pade odeja/kovter na tla, se raje zvije v eno gubo kot pa da bi pobrala kovter.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako "naučiti" otroka da se sam...
23.7.2012 11:29:20   
mateyka
mah reči mu, da če se ne bo sam pokrival, ga boš dala v spalko. in potem ga tudi dej, če se ne bo - kaj bi ga zeblo. jaz sem to nardila. zdaj pri petih (poleti je nimam v spalki) se včasih sama z rjuho pokrije (jo ma na pojstli).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako "naučiti" otroka da se sam...
23.7.2012 11:52:38   
Teya D.
Jaz naši dve pokrijem samo enkrat, torej takrat ko gresta spat. Zgodilo se je samo mogoče parkrat, da je katera rekla in sem vztrajala da se pokrije sama, tudi pokazala sem. Zgodi se enkrat na mesec ali pa še to ne, da ima katera 'grde' sanje, takrat pa jo tudi pokrijem, da jo pomirim. Zdaj imam jaz mirne noči, njiju pa ne zebe. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?