|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako nehati kaditi?
20.7.2012 15:54:58   
ronja
Ja, lulu je tudi fajn puncauser posted image , samo njej ne bi upala česa o kajenju napisat, ker bi me takoj poslala vsaj 1 škatlo skadit, predno bi dobila pravo na oglašanje;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako nehati kaditi?
20.7.2012 16:08:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja, lulu je tudi fajn puncauser posted image , samo njej ne bi upala česa o kajenju napisat, ker bi me takoj poslala vsaj 1 škatlo skadit, predno bi dobila pravo na oglašanje;).

Kak si ti fajna user posted image
Malo več bi morala skaditi, toliko, da postaneš odvisna user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako nehati kaditi?
20.7.2012 16:13:03   
ronja
Haha, a misliš, da po 1 škatli še ne bi bila? Mene stvari hitro zadanejo... Se mi je vrtelo po POL deci vina, pa zadeta sem bila od trave, ko je v disku slabo delala ventilacija... (pa nisem kadila, niti niso zraven mene kadili, sem bila na plesišču...) ena brezkofeinska kava mi drži do 6h zjutraj... skratka, mene vse hitro obrne;) Res pa zasvojena še nisem bila s čim tako, da bi hotela nehat, pa mi ne bi ratalo. Se mi je bilo pa težko odpovedat sladkarijam in seksu med 2 nosečnostima, če to šteje:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako nehati kaditi?
20.7.2012 16:29:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se mi je bilo pa težko odpovedat sladkarijam in seksu med 2 nosečnostima, če to šteje:D.

Ne, ker dvomim, da si se temu odpovedala za vedno user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako nehati kaditi?
20.7.2012 17:18:46   
ronja
Ne, ker dvomim, da si se temu odpovedala za vedno

A si nora? Za vedno??? Saj se med sabo kompenzira, se ne rabim, ne?:D

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako nehati kaditi?
20.7.2012 18:58:31   
lillith82
Še ena ki se je odpovedala cigaretom :) no ja...skoraj
Kaditi sem začela zelo zgodaj, trajalo pa je 15 let. No letos marca sva z dragim rekla da bova uvedla skrajne ukrepe varčevanja user posted image in sem so sodili tudi cigareti. Poleg tega sem hotela dobit gor kako kilco in mi je bila to dobra motivacija.

Nehala sva oba iz danes na jutri. Prvih 5 dni sem nosila nikotinske obliže, potem pa se mi je pojavila neka čudna kožna reakcija in sem jih nehala uporabljat. O počutju v prvih dneh raje ne bi in glede na to da so se me vsi takrat izogibali, bi rekla da sem bila obupna user posted image
No dragi je po enem tednu obupal in začel kaditi nazaj, jaz pa še vedno vztrajam. Vsaj nekje sem lahko dobro iztržila svojo trmo.

Sem pa razočarana nad tem da se nisem zredila niti za gram. Imam zelo hiter metabolizem + določene alergije na hrano, tako da mi je pridobivanje na teži misija nemogoče. Vsi so mi rekli da če neham kadit, se mi bo tudi metabolizem upočasnil in bojo kilce kar skočile v luft...pa ni še nič od tega.

Da še pojasnim zakaj sem na začetku napisala "skoraj"...še vedno mi cigareti dišijo za pop*** in takrat pri njemu naredim kak dim. Nisem pa nobenega prižgala, prav tako ne vem če bi lahko skadila celega...nočem niti probat, ker se mi že od tistega enega dima začne vrteti. Ne bom rekla da sem nehala za vedno...nikoli ne reci nikoli. Pa vendar upam da me ne potegne nazaj.


_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?