|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
19.7.2012 8:34:35   
alda
lej založiš cunjo, dve, tri,....zgrešiš nakup eden dva, ampak da imaš npr.  40-50kom  novih z etiketo, in da jih kupiš v različnih velikostih isti model, je pa res čista preprodaja -šverc komerc!

ja in tudi jaz sem podarila svega in svaček eni "bogi mami", ki je jokala po vseh forumih, RK; Karitas,...ko je pa prišla po stvari, ki sem jih ji podarila /oblačila, hrana, voziček, poganjalec,.../ pa sem že po tem v kaki makini se je pripeljala videla da me je in nas vse lepo "nategnila" , ja in še isto leto na obisku enih prijateljev na dopusti na Hrvaški obali se ona fajn šopiri v lastni prikolici in pa jo še za fajn denar oddaja.
ja boste rekle fajn se je znašla...ja se je, sam nas je "osle",ki smo šli takrat podarili kar dosti stvari pripravila do tega da zelo zelo težko komu ki ga ne poznamo osebno kar koli podarimo, !!
Žal !!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
19.7.2012 11:17:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda

pripravila do tega da zelo zelo težko komu ki ga ne poznamo osebno kar koli podarimo, !!
Žal !!

user posted image    user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
19.7.2012 12:42:09   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: alda

lej založiš cunjo, dve, tri,....zgrešiš nakup eden dva, ampak da imaš npr.  40-50kom  novih z etiketo, in da jih kupiš v različnih velikostih isti model, je pa res čista preprodaja -šverc komerc!

Točno to. Pol maš pa še tiste bolj podjetne, ki se potrudijo in stvari uvozijo iz Kitajske... user posted image kakšnega davčnega inšpektorja bi še kap, če bi se kja priklikal na fb v kakšno skupino al pa na moj album, bolho.... user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
22.7.2012 23:12:58   
Taddy78
Meni pa je, kot redni kupki v H/M-u najbolj smešno, ko imajo recimo kake razprodaje, pol pa vidiš ko ene nakupijo več kosov in jih potem dražje prodajajo...seveda tista rdeča etiketa z znižano ceno ni na sliki.
Drugače pa tudi sama prodajam in kupujem rabljena oblačila Z eno mamico v bistvu dosti menjavava, saj ona vzame cotke od mojega pubeca, jaz pa vzamem cotke od njene pupe za našo. In sedaj ko imam že 2 velika kufra cotk od tamale, bom te prebrala in talepše prodala, ostalo podarila. Zakaj pa ne bi dobila nekaj denarja nazaj, konec koncev tudi sama nisem dobila nič zastonj.

Če dam recimo za primerjavo moj zadnji nakup. Od ene punce sem kupila majčki od T. Hilfigerja in Lacoste. Obe sta super lepo ohranjeni. Če bi ju kupila v trgovini, bi za njiju dala 170€, sedaj sem pa dala 40€

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
24.7.2012 7:24:36   
Ribica **
Jaz kar spremljam tole prodajo rabljenih oblačil in se včasih res vprašam, kdo to še kupi. Pa ko kupijo rabljeno in potem ko še oni ponosijo, dražje prodajo kot so kupili. Nam nič nihče ne da, tako da prodamo, da vsaj nekaj lahko potem iz tega kupimo.

Ampak najboljši fenomen vsega tega pa je, ko dajo stvari v "vpogled" - poslikajo nova oblačila, ki so jih kupili, določijo kakšna bo cena PO nošenju in jih dajo na voljo za rezervacije - čez pol leta, leto, ko jih bodo otroci prerastli, strgali, umazali .... Where's the point? user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
24.7.2012 12:36:25   
HuAnita
Vsak naj se znajde po svoje, če je kdo toliko neuk, len ali karkoli že pač, da raje plača za rabljeno več kot bi za novo, pač naj. Jaz ne obsojam prodajalk, če to spravijo v promet, verjetno pa bolj kot ne večina razmišlja tako: ja, bi imela Benetton, MotherCare in kake vušjecenovne znamke, ki se jih pri nas ne da dobiti, pa to za pol cene, kot stane nova Sparky stvar---- tu jaz vidim 'keč' v večini, no. Kakšna mamica pač kupuje v tujini, plača ogromno denimo za oblekico, valda ne bo zdaj te stvari, ki stane morda 100 fun tov ali več, dala za 5 eur (ok, razen če je res v nulo zdelano oblačilo)....

Jaz do zdaj nimam slabih izkušenj z nakupom rabljenih stvari, sploh otroške zimsk športne opreme, tudi kdaj kaj vrednejšega prodam, nekje za 35 % prvotne cene, ker se nam dogaja, da otrok res le parkrat obleče neko stvar in je kot nova. Me pa res motijo 'kupke', ki nekaj rezervirajo, se grebejo čez vse, skenslaš vse otale, čakaš, ker te prosi ta prva, potem pa nikoli več ne duha ne sluha od nje?!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
26.7.2012 8:18:08   
benika
Mene pa ni sram priznati, da prodajam rabljena oblačila. Ta oblačila so bila kupljena za mojega otroka in s tem, če jih prodam naprej, mu lahko lažje kupim nova oblačila. Cen pa menda tud nimam tako navitih, da bi morala imeti slabo vest.

Tistim, ki se vam rabljena oblačila gravžajo, kupujte nove. Tiste, ki se van ne, bomo kupovale rabljene. In če verjamete ali ne, nismo vse prodajalke nemarnice, ki želijo le zaslužit.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
26.7.2012 8:37:05   
Tutan
Ne vem sicer, kdo je prodajalke označil za nemarnice user posted image
Kakorkoli, večina izmed nas prodaja rabljena oblačila. Samo nekatere za realno ceno in ne zato, ker bi želele zaslužiti na rabljenih oblačilih. In kot sem že parx povedala - H&Mova majčka, v trgovini daš za njo 4,90€ - ne moreš je potem prodajat za 3€. To je meni tumač - in večinoma prodaalcev iz SLO tako dela. Tiste, ki jim pa logika pove, da dajo 10takih majčk skupaj za 10€, pa tako ali tako vedo, da naredijo prav in nimajo slabe vesti. Rabljena oblačila večinoma kupujem prek ebaya. Za rabljena od mojega mulčka pa imam stano kupko.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
26.7.2012 9:41:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ne vem sicer, kdo je prodajalke označil za nemarnice user posted image
Kakorkoli, večina izmed nas prodaja rabljena oblačila. Samo nekatere za realno ceno in ne zato, ker bi želele zaslužiti na rabljenih oblačilih. In kot sem že parx povedala - H&Mova majčka, v trgovini daš za njo 4,90€ - ne moreš je potem prodajat za 3€. To je meni tumač - in večinoma prodaalcev iz SLO tako dela. Tiste, ki jim pa logika pove, da dajo 10takih majčk skupaj za 10€, pa tako ali tako vedo, da naredijo prav in nimajo slabe vesti. Rabljena oblačila večinoma kupujem prek ebaya. Za rabljena od mojega mulčka pa imam stano kupko.


Če ne bi želele zaslužiti, bi podarile.....

in če H & M majčko, ki v trgovini stane 4,90 EUR nekdo lahko proda za 3 EUR ali pa celo za 6 EUR....zakaj pa ne....se je našel kupec, ki je to kupil....

In ne vidim razloga, zakaj bi moral imeti tisti, ki se podaja v prodajo rabljenih otroških oblačil slabo vest zaradi tega....itak jih prodaja zato, da želi dobiti denar zanje oz. zaslužiti.....se je zavestno pač odoločil, da bo prodajal in ne podarjal....in zdaj tisti, ki se je tudi odločil, da bo prodajal in prodaja dražje kot on sam pa je malone kriminalec,  zgolj zato, ker prodaja dražje H & M majčko, kot on sam.....

Prodajajte ali podarjajte, kakor vam volja, samo potem ne bluzite o čisti vesti......user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Meni pa ni jasno... prodaja otroških oblačil
26.7.2012 9:53:47   
josephine27
Ma mene osebno cene ne motijo. Na koncu se itak sam odločiš ali boš kupil po tisti ceni ali ne ane? Moti pa me to, da piše, da je kot novo, lepo ohranjanjno potem pa dobiš majčko z madežem. Zame je to zavajanje. Ker majčke z madežem ne bi kupila po tisti ceni. Ene res poslikajo cunje še preden jih dajo iz rabe in so dejansko oblačila potem bolj sprana kot zgledajo na slikah. Niso vse prodajalke take. Eno so zelo fer tako, da ni vse za metat v isti koš.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?