|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje?
3.7.2012 13:14:36   
Ryssa
Torej, septembra dobi naš skoraj 4-letnik bratca. Kje bi dobila oblačila v številkah za dojenčka in v številkah za 4-letnika, enaka seveda? Za next vem, obstaja še kaj drugega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
4.7.2012 13:12:06   
MioBambino
Po točko razno mi ni jasno, zakaj bi 4 letnika in novorojenčka oblačila v ista oblačila?!
Meni to ni všeč.
Obleči vsakega po svoje, pa bo še lepše.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
4.7.2012 14:17:21   
mika
Po točko razno mi ni jasno, zakaj bi 4 letnika in novorojenčka oblačila v ista oblačila?!


in zakaj bi TEBI moralo bit jasno?user posted image ... đizs...a bo mogoče oblekla tvoje otroke?




(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
4.7.2012 16:08:23   
ronja
Po točko razno mi ni jasno, zakaj bi 4 letnika in novorojenčka oblačila v ista oblačila?!

Ker to starejšim otrokom praviloma "dogaja"user posted image
Občutek pripadnosti pa to...user posted image saj so tudi navijači enako oblečeni...

< Sporočilo je popravil ronja -- 4.7.2012 16:09:10 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
5.7.2012 9:48:07   
Ryssa
Ne mislim celotne garderobe, ampak mogoče kako majčko ali kapico.
In ja, točno zaradi tega, kar pravi ronja. Naš pač da veliko na cunje in mu bi rada bratca na tak način približala.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
11.7.2012 10:25:33   
Balerina
A si kaj pogledala na Next mislim da imajo skupaj od 6m do 3let. Če je manjši bi morda šlo. Drugače pa kakšno majčko enake barve pa daš tisk podoben ali enak. Morda kakšna slikica pa imena tako da se malo razlikuje.
Ja moj srednji bi bil tudi čisto navdušen če bi imela kaj podobnega sem sedaj za pižame na next gledala pa ni bilo nič takšnega tako da mislim da bomo na jesensko garderobo počakali.
Imata pa s sestrico rada da če kje dobita majčke, naj veste s kakšnih potovanj, in so podobne jih rada nosita.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
16.7.2012 10:36:22   
soncek3
Jaz sem našima kupila v H&M pajkice, sta pa tri leta narazen, pa mislim da so imeli velikosti še večje. Kakšne majčke boš sigurno našla od najmanjših do velikosti 4+. user posted image

In res, naša si res rada obleče, tako kot oblečem manjšo. Včeraj se je mlajša prej zbudila, jo oblečem v te pajkice,ki imata iste, starejši sem pa pripravila kratko za obleč; ampak si je sama šla zamenjat, da sta bili s sestrico isti. user posted image .

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika,...
17.7.2012 14:15:31   
malimisekk
Mothercare in Marks&Spencer imajo tud podoben razpon velikosti

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?