oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Ryssa -> oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (3.7.2012 13:14:36)

Torej, septembra dobi naš skoraj 4-letnik bratca. Kje bi dobila oblačila v številkah za dojenčka in v številkah za 4-letnika, enaka seveda? Za next vem, obstaja še kaj drugega?




MioBambino -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (4.7.2012 13:12:06)

Po točko razno mi ni jasno, zakaj bi 4 letnika in novorojenčka oblačila v ista oblačila?!
Meni to ni všeč.
Obleči vsakega po svoje, pa bo še lepše.




mika -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (4.7.2012 14:17:21)

Po točko razno mi ni jasno, zakaj bi 4 letnika in novorojenčka oblačila v ista oblačila?!


in zakaj bi TEBI moralo bit jasno?[sm=jezicek.gif]... đizs...a bo mogoče oblekla tvoje otroke?







ronja -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (4.7.2012 16:08:23)

Po točko razno mi ni jasno, zakaj bi 4 letnika in novorojenčka oblačila v ista oblačila?!

Ker to starejšim otrokom praviloma "dogaja"[sm=smiley1.gif]
Občutek pripadnosti pa to...[sm=smiley1.gif] saj so tudi navijači enako oblečeni...




Ryssa -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (5.7.2012 9:48:07)

Ne mislim celotne garderobe, ampak mogoče kako majčko ali kapico.
In ja, točno zaradi tega, kar pravi ronja. Naš pač da veliko na cunje in mu bi rada bratca na tak način približala.




Balerina -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (11.7.2012 10:25:33)

A si kaj pogledala na Next mislim da imajo skupaj od 6m do 3let. Če je manjši bi morda šlo. Drugače pa kakšno majčko enake barve pa daš tisk podoben ali enak. Morda kakšna slikica pa imena tako da se malo razlikuje.
Ja moj srednji bi bil tudi čisto navdušen če bi imela kaj podobnega sem sedaj za pižame na next gledala pa ni bilo nič takšnega tako da mislim da bomo na jesensko garderobo počakali.
Imata pa s sestrico rada da če kje dobita majčke, naj veste s kakšnih potovanj, in so podobne jih rada nosita.




soncek3 -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (16.7.2012 10:36:22)

Jaz sem našima kupila v H&M pajkice, sta pa tri leta narazen, pa mislim da so imeli velikosti še večje. Kakšne majčke boš sigurno našla od najmanjših do velikosti 4+. [sm=smiley1.gif]

In res, naša si res rada obleče, tako kot oblečem manjšo. Včeraj se je mlajša prej zbudila, jo oblečem v te pajkice,ki imata iste, starejši sem pa pripravila kratko za obleč; ampak si je sama šla zamenjat, da sta bili s sestrico isti. [sm=smiley1.gif].




malimisekk -> RE: oblačila, enaka za dojenčka in 4-letnika, kje? (17.7.2012 14:15:31)

Mothercare in Marks&Spencer imajo tud podoben razpon velikosti




Stran: [1]