|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj na morje
1.7.2012 17:38:01   
lunainzvezde

Pozdravček!

Mene pa zanima, s kako majhnim dojenčkom ste šli 1. na morje?
Če je dete staro 2 ali 3 mesece, se vam zdi prekmalu?
Glede na to, da bom isključno dojila, kaj predlagate kam iti v Sloveniji? user posted image Terme ali hotel na primorskem? Vaši predlogi so dobrodošli user posted image

Hvala za pomoč user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj na morje
1.7.2012 19:31:35   
Najin_pikec
Naš je rojen oktobra, tako da je bil prvič na morju pri skoraj 8 mesecih. Se mi ne zdi pa prav nič prekmalu, če ga pelješ že pri 2 mesecih. Verjetno je tako še lažje, ker je tam, kamor ga postaviš, pri osmih mesecih pa že veselo raziskuje user posted image . Na tvojem mestu bi se rajši odločila za hotel na morju, že zato da mal klimo zamenjate. Samo glih v glavni sezoni ne bi šla...

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.7.2012 20:01:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najin_pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj na morje
1.7.2012 20:21:01   
naja17
Moj je februarček... Aprila in maja smo skakali po enodnevnih izletih, junija smo bli v Umagu, pa pol v Banovcih, pa pol v Vodicah in septembra še na Lošinju... Sem izključno dojila in ne vidim nobene ovire, da ne bi šla...

Kam? Kamorkoli vama paše, otrok rabi zadovoljne starše in je njemu potem najlepše na svetu kjerkoli je user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj na morje
2.7.2012 7:10:39   
ajataja
Prvič ko sem rodila je bila hčerka stara 21 dni ko smo šli za tri dni na morje,druga dva sta pa bila tri mesece in smo šli za 10 dni.S takimi malimi je najlažje it na morje ,sicer se pa tudi na morju rojevajo otroci.user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj na morje
2.7.2012 7:14:03   
Tippi
Jaz sem se praktično preselila iz porodnišnice na morje. In to ne v apartma, hišo, hotel, ampak v prikolico. Iskreno povem, nisem sploh vedela, da imamo novorojenčka. user posted image Na morju sem bila cele tri mesece, praktično celo poletje. In danes, bi storila enako.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj na morje
2.7.2012 7:17:24   
Tippi

Samo glih v glavni sezoni ne bi šla...


Zakaj ne? Ne razumem! Saj je vendar jasno, da je klima na morju boljša in vročina veliko bolj znosna, kot drugje. 40 stopinj na morju, ali enako stopinj v mestu ali vasi, je kot dan in noč. To, da pa z otrokom ne hodiš na plažo ko je pripeka, je pa itak samoumevno. Ne le za otroke, ampak tudi za nas.

Tako da, jaz pravim, JA, ravno v glavni sezoni je za otroka najbolj blagodejno biti na morju, ker se izogneš sopari in veliki vročini po mestih!

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.7.2012 9:56:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj na morje
2.7.2012 13:10:47   
Soncnica Sandra ***
Nas je tojen maja...na morje pa gremo septembra.
Prva je bila ravno tako rojena maja pa smo sli konec avgusta v Catez

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj na morje
2.7.2012 22:07:47   
nusi
prvi je bil rojen maja in smo šli na morje konec avgusta v portorož - bilo je noro vroče, ampak tamalega niti ni motilo. Letos smo bili na morju junija v umagu , dojenček je bil star 2 meseca in vse je bilo ok.

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj na morje
2.7.2012 22:42:26   
Najin_pikec
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Samo glih v glavni sezoni ne bi šla...


Zakaj ne? Ne razumem! Saj je vendar jasno, da je klima na morju boljša in vročina veliko bolj znosna, kot drugje. 40 stopinj na morju, ali enako stopinj v mestu ali vasi, je kot dan in noč. To, da pa z otrokom ne hodiš na plažo ko je pripeka, je pa itak samoumevno. Ne le za otroke, ampak tudi za nas.

Tako da, jaz pravim, JA, ravno v glavni sezoni je za otroka najbolj blagodejno biti na morju, ker se izogneš sopari in veliki vročini po mestih!



Predvsem zaradi gužve, sicer pa kot je Metulj333 napisala - kot komu paše. Midva sva tudi že predno sva imela malega, rajši hodila na morje konec junija in po 15. avgustu, ko se malo sprazni. Je pa res, da šotorimo in če prideš sredi sezone, težko dobiš senčno parcelo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj na morje
3.7.2012 6:29:10   
Tippi
Aha, zaradi gužve. Na to nisem pomislila, zato ker mi hodimo tja kjer je ni. Vsaj zadnjih deset let, zagotovo. user posted image

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj na morje
3.7.2012 21:59:11   
lunainzvezde
O hvala za odgovore user posted image Tudi meni se ne zdi prekmalu, a sem vseeno vprašala vas ringarajovke user posted image

Vem, da kamorkoli bomo šli bo super user posted image pa vendar imate kakšen predlog kam na slovensko obalo oz.kateri hotel izbrati? Saj jih je toliko na izbiro, da ne vem kje začet iskatuser posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj na morje
4.7.2012 9:18:22   
Češnca
Oba sta bila stara mesec in pol, ko smo šli prvič na morje in sicer v septembru. user posted image Lepi spomini... user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj na morje
4.7.2012 11:57:03   
Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: lunainzvezde

O hvala za odgovore user posted image Tudi meni se ne zdi prekmalu, a sem vseeno vprašala vas ringarajovke user posted image

Vem, da kamorkoli bomo šli bo super user posted image pa vendar imate kakšen predlog kam na slovensko obalo oz.kateri hotel izbrati? Saj jih je toliko na izbiro, da ne vem kje začet iskatuser posted image


Ne vem...samo za San Simon pravijo da je fajn, ker imaš kar nekaj sence


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Smučanje
Michonne RR

Ali smučate?

Da (43%)

Ne (57%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!