kdaj na morje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lunainzvezde -> kdaj na morje (1.7.2012 17:38:01)


Pozdravček!

Mene pa zanima, s kako majhnim dojenčkom ste šli 1. na morje?
Če je dete staro 2 ali 3 mesece, se vam zdi prekmalu?
Glede na to, da bom isključno dojila, kaj predlagate kam iti v Sloveniji? [sm=jezicek.gif] Terme ali hotel na primorskem? Vaši predlogi so dobrodošli [sm=jezicek.gif]

Hvala za pomoč [sm=smiley1.gif]




Najin_pikec -> RE: kdaj na morje (1.7.2012 19:31:35)

Naš je rojen oktobra, tako da je bil prvič na morju pri skoraj 8 mesecih. Se mi ne zdi pa prav nič prekmalu, če ga pelješ že pri 2 mesecih. Verjetno je tako še lažje, ker je tam, kamor ga postaviš, pri osmih mesecih pa že veselo raziskuje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Na tvojem mestu bi se rajši odločila za hotel na morju, že zato da mal klimo zamenjate. Samo glih v glavni sezoni ne bi šla...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.7.2012 20:01:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




naja17 -> RE: kdaj na morje (1.7.2012 20:21:01)

Moj je februarček... Aprila in maja smo skakali po enodnevnih izletih, junija smo bli v Umagu, pa pol v Banovcih, pa pol v Vodicah in septembra še na Lošinju... Sem izključno dojila in ne vidim nobene ovire, da ne bi šla...

Kam? Kamorkoli vama paše, otrok rabi zadovoljne starše in je njemu potem najlepše na svetu kjerkoli je [sm=smiley1.gif].




ajataja -> RE: kdaj na morje (2.7.2012 7:10:39)

Prvič ko sem rodila je bila hčerka stara 21 dni ko smo šli za tri dni na morje,druga dva sta pa bila tri mesece in smo šli za 10 dni.S takimi malimi je najlažje it na morje ,sicer se pa tudi na morju rojevajo otroci.[sm=smiley1.gif]




Tippi -> RE: kdaj na morje (2.7.2012 7:14:03)

Jaz sem se praktično preselila iz porodnišnice na morje. In to ne v apartma, hišo, hotel, ampak v prikolico. Iskreno povem, nisem sploh vedela, da imamo novorojenčka. [sm=bravo.gif] Na morju sem bila cele tri mesece, praktično celo poletje. In danes, bi storila enako.




Tippi -> RE: kdaj na morje (2.7.2012 7:17:24)


Samo glih v glavni sezoni ne bi šla...


Zakaj ne? Ne razumem! Saj je vendar jasno, da je klima na morju boljša in vročina veliko bolj znosna, kot drugje. 40 stopinj na morju, ali enako stopinj v mestu ali vasi, je kot dan in noč. To, da pa z otrokom ne hodiš na plažo ko je pripeka, je pa itak samoumevno. Ne le za otroke, ampak tudi za nas.

Tako da, jaz pravim, JA, ravno v glavni sezoni je za otroka najbolj blagodejno biti na morju, ker se izogneš sopari in veliki vročini po mestih!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.7.2012 9:56:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Soncnica Sandra *** -> RE: kdaj na morje (2.7.2012 13:10:47)

Nas je tojen maja...na morje pa gremo septembra.
Prva je bila ravno tako rojena maja pa smo sli konec avgusta v Catez




nusi -> RE: kdaj na morje (2.7.2012 22:07:47)

prvi je bil rojen maja in smo šli na morje konec avgusta v portorož - bilo je noro vroče, ampak tamalega niti ni motilo. Letos smo bili na morju junija v umagu , dojenček je bil star 2 meseca in vse je bilo ok.




Najin_pikec -> RE: kdaj na morje (2.7.2012 22:42:26)

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Samo glih v glavni sezoni ne bi šla...


Zakaj ne? Ne razumem! Saj je vendar jasno, da je klima na morju boljša in vročina veliko bolj znosna, kot drugje. 40 stopinj na morju, ali enako stopinj v mestu ali vasi, je kot dan in noč. To, da pa z otrokom ne hodiš na plažo ko je pripeka, je pa itak samoumevno. Ne le za otroke, ampak tudi za nas.

Tako da, jaz pravim, JA, ravno v glavni sezoni je za otroka najbolj blagodejno biti na morju, ker se izogneš sopari in veliki vročini po mestih!



Predvsem zaradi gužve, sicer pa kot je Metulj333 napisala - kot komu paše. Midva sva tudi že predno sva imela malega, rajši hodila na morje konec junija in po 15. avgustu, ko se malo sprazni. Je pa res, da šotorimo in če prideš sredi sezone, težko dobiš senčno parcelo.




Tippi -> RE: kdaj na morje (3.7.2012 6:29:10)

Aha, zaradi gužve. Na to nisem pomislila, zato ker mi hodimo tja kjer je ni. Vsaj zadnjih deset let, zagotovo. [sm=smiley1.gif]




lunainzvezde -> RE: kdaj na morje (3.7.2012 21:59:11)

O hvala za odgovore [sm=smiley16.gif] Tudi meni se ne zdi prekmalu, a sem vseeno vprašala vas ringarajovke [sm=smiley1.gif]

Vem, da kamorkoli bomo šli bo super [sm=smiley1.gif] pa vendar imate kakšen predlog kam na slovensko obalo oz.kateri hotel izbrati? Saj jih je toliko na izbiro, da ne vem kje začet iskat[sm=smiley36.gif]




Češnca -> RE: kdaj na morje (4.7.2012 9:18:22)

Oba sta bila stara mesec in pol, ko smo šli prvič na morje in sicer v septembru. [sm=smiley1.gif] Lepi spomini... [sm=smiley1.gif]




Soncnica Sandra *** -> RE: kdaj na morje (4.7.2012 11:57:03)


IZVIRNO SPOROČILO: lunainzvezde

O hvala za odgovore [sm=smiley16.gif] Tudi meni se ne zdi prekmalu, a sem vseeno vprašala vas ringarajovke [sm=smiley1.gif]

Vem, da kamorkoli bomo šli bo super [sm=smiley1.gif] pa vendar imate kakšen predlog kam na slovensko obalo oz.kateri hotel izbrati? Saj jih je toliko na izbiro, da ne vem kje začet iskat[sm=smiley36.gif]


Ne vem...samo za San Simon pravijo da je fajn, ker imaš kar nekaj sence




Stran: [1]