|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj na noge poleti
3.5.2012 14:45:15   
yenny
Točno na take sem vrgla svoje oči.user posted image
A katera ve kako se to obnese v praksi?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj na noge poleti
3.5.2012 18:09:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Adelina
Kje se jih pa kupi oz. katera firme so?


po mojem kaj tazga .


ma ne, to je neopren za v vodo, po moje ful zašvicajo not. platnene teniske z odprtinami so imo bolj kaj tazga
user posted image


naša je mela neki tazga v platneni verziji, in to nike, ker si jih lahko v stroju pral (smo imeli še ene za 10 evrov, pa je blago barvo spustilo, ko je prvič malo zarosilo user posted image )
user posted image

gledam pa tele (za pupe) in so mi ful kjut user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
3.5.2012 20:17:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj na noge poleti
3.5.2012 20:22:55   
mateyka
ja, ene take (ta zadnji link) bi rada naši tamali letos nabavla user posted image

une prve pa niso hude ampak smešne user posted image sem jih že gledala sam res ne bi upala z njimi na cesto pri mojih rosnih 40h user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj na noge poleti
3.5.2012 20:53:17   
nananaja
prijateljica je lani imela take (no, druga barva)

moji dve pa sta imeli v taki barvi en drug nikeov model, spredaj odprt. Ma ta neopren je bil tko grd in sem se vedno mučila s krtačenjem, če sem hotela vsaj približno očistit, ampak čevlju po treh sezonah uporabe ne fali še nič drugega kot ta barva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 8:16:37   
uškinamama
http://www.keenfootwear.com/us/en/product/ss12/shoes/kids/youth/kanyon/black

tevice

in stari dobri crocsi

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 10:05:06   
skuštrana
Meni pa vse te Nike, keen in podobno sandale niso preveč všeč. Za letos imam namen kupiti nekaj takšnega
user posted image
user posted image

punci pa
user posted image
user posted image

Za na plažo pa imajo crocsice in pa vulgaris japanke za par eurov.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 10:46:56   
nyna84
Pri nas imamo vsi crocse (original iz Intersporta) in so zakon. user posted image Nihče nima žuljev, pa noge se nam tudi ne potijo. Ta mlajša je pa itak, če je le mogoče, bosa (ponavadi iščemo, kje so ji odpadli crocsi user posted image )
Smo pa enkrat tastarejši kupili fake crocse za 8 € in so jo žulili tam kjer so tisti čepi od paska, pa ful so bili trdi - plastični. user posted image Smo jih vrgli proč. Raje original plačam, pa vem, da so potem ok.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 10:51:36   
uškinamama
skuštrana, ne gre se za všeč, bolj za to , da prilagodiš otroško obutev načinu življenja user posted image , ker tisti roza sandalčki so takoooo kjut za špancirat po rivi ...za k nam na vas pa ne ravno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 12:25:22   
skuštrana
Nyna, naše so oroginal crocsi vedno obžululi tam kjer so čepki.

Uškina, ma, mi smo tudi na seluuser posted image . Če pa govorimo o čevljih za okoli hiše skakat pa imajo itak kr neki (ponavadi teniske) to kar sem prilepla so čevlji za med ljudi user posted image user posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 13:12:21   
mateyka
skuštrana, mene moti ker teli ki si jih nalimala, sej so lepi, sam se ne dajo prat v stroju. ma teve sem morala poleti vsak dan zribat po notranjem podplatu od mivke, vsak teden v stroju oprat, in vse kar je blo gor namazanga raj ne naštevam, plus če je kdaj kaka ploha, zdrs v vodo, v vrtcu majo najraje stopanje po blatu ipd.. ma, tile so prelepi za to.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 13:54:15   
Anonimen
Naša je lansko poletje preživela v original croksicah in telih http://www.superge.si/Nike/td-sunray-protect-12su-nike-8175751/ , samo da so bili vijolični ... super so se obnesli, pa ker so iz neoprena, se je švic tudi hitreje sušil kot v croksicah in ni bila nogica nič mokra ali smrdeča ... mislim, da jih bomo letos spet nabavili. Spredaj odprtih ji pa ne mislim kupovat, ker je imela soperge spredaj po zgornjem delu čisto zdrajsane od poganjalca.

Glede peskovnika pa mi to tako uredimo, da gre vanj bosa, pa je user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
4.5.2012 14:28:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 14:31:41   
Anonimen
Tega pa ne vem ... mogoče če bi poklicala v Tomas Sport ... naša je imela lani št. 25, pa so ji zdajle že bolj na tresno, tako da bom sigurno kupila velikost 26,5 ... kaj bo pa potem drugo leto pa še ne vem, ker teli so res fini, mehki, zračni, fajn se čistijo, nič ni bila otiščana, prstki zaščiteni, pa srce te ne zaboli ko čisto "po nesreči" zabrede v vodo user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 4.5.2012 14:32:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 16:54:49   
Hope2
mi smo pa danes kupli malemu tele http://www.vivobarefoot.com/uk/kids/kids-ultra-white.html
So nekak na isti način ko crocsi, ampak so bolj odprti, bolj zračni, se ne sezuvajo, in podplat znotraj imajo iz blaga, pa manj drsijo. Mali je navdušen in pol dneva je že obletal v njih in noga mu ni zašvicala, medtem ko v crocsih je gnojuser posted image . Moram pa še mal počakat, da se še te usmradijo.

Si je pa tudi mož kupil, ampak podložene. http://www.vivobarefoot.com/uk/mens/ultra-mens-34.html Pravi, da je občutek, kot da bi bil bos in mu je precej bolj všeč, kot crocsi.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 18:40:42   
mateyka
Hope2, nice tele "ultrice" user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 19:20:44   
krtačka
Mi smo doma v hiši, kar pomeni, da je skoraj celo poletje bos, ker se največ igra na dvorišču. Tisto kar pa kam gremo pa sandali ali kroksi, z obojimi smo zadovoljni.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
4.5.2012 19:30:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 19:33:25   
Anonimen
Hope2, brez zamere, ker lahko v živo bolje zgledajo, samo teli s tvojih linkov meni še bolj cheap in plastik fantastik zgledajo kot pa croksice ... neki ala tisti plastični čevlji za v vodo, ki jih imajo na morju po štantih vedno polno user posted image

No jaz sem pa ravno ugotovila, da so croksice, ki smo jih naši kupili decembra in so ji bili še komot in jih je do zdaj nosila doma za copate, sedaj že zelo na cf prav, tako da za poleti bomo morali nabaviti že druge ... zdaj pa outlet čekiram, če je kaj v naši barvi in modelu, pa ko za nalašč ni nič ... 30€ ali več pa ne dam za to palstiko.

(odgovor članu krtačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
4.5.2012 19:37:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 20:05:42   
Anonimen
Moja ima zdaj take, samo ciklam barve: http://www.fossecl.si/main.php?com=izdelekPodrobno&task=izdelekPodrobno&izdelek=195102 No pa bi ji vzela tudi tele, samo ni številke ... njena številka je samo v vijolični, pa še tiste so 20€, sem pa računala na manj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 20:33:36   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.



Ene res to bolj moti kot druge. Moja tudi celo paniko naredi pri kamenčkih in pesku, jo res ful moti, tak da ni šans, da bi se igrala v peskovniku, ker so takoj problemiuser posted image Sicer pa ima najrajši krokse, samo peskovniku se moramo izognituser posted image Sploh si ne morem predstavljam, da bi šli na dopust nekam, kjer imajo peščeno plažouser posted image user posted image


A resno, hehe? Moja rije kot buldožer.




Ja, resno, tudi taki se najdejouser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Glede peskovnika pa mi to tako uredimo, da gre vanj bosa, pa je user posted image


Pri nas niti to ne pomaga, ker jo pač moti vse, tudi če je bosa. Pa saj je nasploh bolj takšna, tudi vsaka packa na majici jo zmoti, bi se takoj preoblekla, tak da bi to lahko delale tudi do 20krat na danuser posted image Sem mislila, da bo boljše, ko bo šla v vrtec in bodo se tam vsi igrali v peskovniku, pa ne deluje, sta vzgojiteljici rekli, da jo to preveč moti in pikauser posted image Zato pa peščena plaža na morju - ne, hvala, misija nemogoče!user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kaj na noge poleti
4.5.2012 20:42:53   
yenny
Če bi bilo možno bi vse predloge dala za testirat ta mali na noge,vsak model za en teden.user posted image
Na koncu bi tukaj napisala izkušnje in oceno-a ne bi bilo to krasno za vse!user posted image
Kaj pravite na poletno obutev Superfit in Geox?
Se splača poskusiti?user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
4.5.2012 21:02:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
4.5.2012 21:06:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu yenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!