|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj na noge poleti
1.5.2012 12:51:37   
yenny
Zanima me kaj se vašim otrokom najboljše obnese na nogah v poletnem času?
Mi imamo že sedaj probleme,ko se je otoplilo.
Superge-vroče,noga prepotena.user posted image
Crocsi-noga prepotena,pa še če je na igrišču ima non stop noter kamenčke in ne pridemo nikamor,ker se ves čas sezuva in jih meče ven.V bistvu sem razočarana nad njimi.user posted image
Kupljene imam že ene sandale,ki so zelo odprti,kar predvidevam,da bo omililo potenje-vsaj upam,problem bo seveda spet na igrišču.user posted image
Kaj še pride v poštev,da se noga ne bi toliko potila,pa da se na igrišču ubadamo še s čim drugim kot kamenčki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 12:55:33   
ZARA
Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.5.2012 15:39:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 16:01:31   
mateyka
teli so zame fajn za igrišče:
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 16:12:11   
mateyka
je pa res, da je teve imo - vsaj za nas in se je super obneslo - bolje kupovat kako številko (dve?) večje, da ni noga ful na tesnem. vem da smo meli ta prve 2 številki večje in je bilo čisto ok, ker ima ježke, spredaj pa ni nikoli udarila prstov (kamni so pa vsi padli ven, ker je odprt sandal).

nam je bilo itak glavno da je ni ožulilo, ker jo drugače vse živo ožuli (ne vem zakaj). krokse mora met vsaj cifro večje in nogavice obute, če ne jo ožuli do krvi (spredaj, zgoraj na nartu, kjer se kroks konča).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 18:31:38   
yenny
Našo so tudi crocsi ožulili,sem ravno danes gledala,da ima čisto rdeče tam kjer je na notranji strani tisti kovinski čep.user posted image

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 19:03:14   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.



Ene res to bolj moti kot druge. Moja tudi celo paniko naredi pri kamenčkih in pesku, jo res ful moti, tak da ni šans, da bi se igrala v peskovniku, ker so takoj problemiuser posted image Sicer pa ima najrajši krokse, samo peskovniku se moramo izognituser posted image Sploh si ne morem predstavljam, da bi šli na dopust nekam, kjer imajo peščeno plažouser posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 20:06:12   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: yenny

Našo so tudi crocsi ožulili,sem ravno danes gledala,da ima čisto rdeče tam kjer je na notranji strani tisti kovinski čep.user posted image



Jaz moram običajno paske vstran pobrat, s tem odstranim tudi tisto plastiko.


Pa še odgovor - zdaj bosta otroka začela nositi teniske z odprtinami (podobne kot so zadnje Tevice v zgornjem postu), poleti pa še bolj odprte sandale.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 20:25:22   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.



Ene res to bolj moti kot druge. Moja tudi celo paniko naredi pri kamenčkih in pesku, jo res ful moti, tak da ni šans, da bi se igrala v peskovniku, ker so takoj problemiuser posted image Sicer pa ima najrajši krokse, samo peskovniku se moramo izognituser posted image Sploh si ne morem predstavljam, da bi šli na dopust nekam, kjer imajo peščeno plažouser posted image user posted image


A resno, hehe? Moja rije kot buldožer.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj na noge poleti
1.5.2012 21:05:12   
*miska.mcc*
moji so v bilosvaštih sandalih. ko jih zacnejo zulit kamencki in pesek, jih fliknejo dol in so enostavno bosi. (peskovnik, mivka, dvorišče pred bajto, plaža)


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
1.5.2012 23:43:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
2.5.2012 1:26:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 7:58:53   
Hope2
Naš ima geox platnene superge in crocse. Sandale no way, take tevice, kot je mateyka dala tudi no way, vse to ga zažuliuser posted image . Od vsega hudega zdaj več niti noče sprobat takih čevljev.

Crocse pa obožuje, samo je res odvisno tudi od modela, eni so ožji eni širši. O švicanju in smradu pa ne biuser posted image , sam njega ne moti, še všeč mu ker smrdiuser posted image . Večkrat sezujem, da je bos in se lufta, občasno pa še z vlažilnimi robčki obrišem, pa imamo zadevo rešeno. user posted image

Sovraži pa tudi naš pesek in kamenčke in letijo vedno čevlji dol, tak da mu zdaj za vrtec kar štunfke pod crocse obujem- pa še manj smrdijouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.5.2012 8:44:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 8:44:57   
yenny
Večina hvali Crocse in sem mislila kako fino fajn,natakne na noge pa gremo!user posted image
Lahko bi zraven fino in fajn dodali še švicanje in smrad!user posted image
Bom dala stran še tiste paščke,vsaj žulje da rešim.
Priznam ja,naša je ena taka sračka,ki jo vse moti,vsak najmanjši kamenček in potem pol ure išče kam se bo usedla,pa preden se sezuje,da ne govorim potem preden se obuje-smo v fazi ko bo vse sama!user posted image
Tako,da preden kam prideš je noč.user posted image
Saj če smo na igrišču,ki ga bolj poznamo in uporabljamo je tudi bosa,samo včasih imam pa na nekaterih kar čuden občutek,da bi jo sezula.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 9:22:04   
mateyka
probaj z nogavicami v kroksih, to zna omilit motenje vsakega drekca-pekca v čevlju..

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 9:37:15   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Crocse pa obožuje, ... O švicanju in smradu pa ne biuser posted image ...


jz Krkse perem v stroju, na 40. jih dam v vrecko pa na 40 - suhe so pa itak v 15min (1x sm pozabla na vrecko in je 1 Kroksa od mojga konkretno nastradala... se dobr, da jih iz Outleta narocam, drgac bi mi glih glavo odsravfal user posted image ).


Pa saj jih perem, sam to nič ne pomaga, jih obuje in še isti dan noga not mokra in smrdeča, nima veze pranje. Jih pa jaz nikoli ne dam v vrečko, kar vmes med cunje in še nikoli do zdaj ni bilo kake nesreče

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 11:06:30   
malaMravljica
se jaz bi nekaj vprasala. ce 2,5 letniku nabavim sandale odprte spredaj,se bo butal v prstke in bo se tam ves potolcen? Men se nekako zdi da ja in sem mu sedaj za prvo silo zaprte spredaj od Elephanten vzela. Sem pa bila z njim zadnjic v eni precej profi trgovini in mi je prodajalka rekla, da za njegovo starost je se fajn, da je cevelj zadaj precej visok. Tega sama nisem vedela in povem naprej, ce bo kateri prav prislo mogoce.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 13:38:21   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

se jaz bi nekaj vprasala. ce 2,5 letniku nabavim sandale odprte spredaj,se bo butal v prstke in bo se tam ves potolcen? Men se nekako zdi da ja in sem mu sedaj za prvo silo zaprte spredaj od Elephanten vzela. Sem pa bila z njim zadnjic v eni precej profi trgovini in mi je prodajalka rekla, da za njegovo starost je se fajn, da je cevelj zadaj precej visok. Tega sama nisem vedela in povem naprej, ce bo kateri prav prislo mogoce.



Jaz našemu fantiču že od prvega leta kupujem tevice ,ki so spredaj odprte in se mi v treh letih še ni poškodoval po prstkih.Jaz gledam da je poleti čim več nogice zunaj,ker je že itak vroče pol pa da so še prstki zaprti pa mi ni všeč.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 13:50:15   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
se jaz bi nekaj vprasala. ce 2,5 letniku nabavim sandale odprte spredaj,se bo butal v prstke in bo se tam ves potolcen? Men se nekako zdi da ja in sem mu sedaj za prvo silo zaprte spredaj od Elephanten vzela. Sem pa bila z njim zadnjic v eni precej profi trgovini in mi je prodajalka rekla, da za njegovo starost je se fajn, da je cevelj zadaj precej visok. Tega sama nisem vedela in povem naprej, ce bo kateri prav prislo mogoce.

Ja, moja si je noht obrnila pri ene 2-3 letih. Od takrat ima vedno zaprte. Seveda ni nujno da bi si ga še kdaj, ampak mene je takrat delna kap.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
2.5.2012 13:56:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj na noge poleti
2.5.2012 17:32:17   
Najaa
Moji dve obe že sakoraj odkar sta shodili nosita crocse in HB, da je tako, ker so reeees zelo enostavni in praktični čevlji, sandali ali karkoli že so. Za tavečjo sem kupila poleg crocsov na začetku še tiste odprte sandale sam so ji prstki vedno preveč lezli narazen, švicala je v njih in ožuli so jo. V crocksih pa nič ne švica. To je verjetno odvisno od posameznika, ker jaz recimo švicam v njih, tamali dve pa ne. Nosita jih pa praktično celo poletje in tudi najraje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj na noge poleti
3.5.2012 11:03:02   
Adelina

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

zdaj bosta otroka začela nositi teniske z odprtinami


Kje se jih pa kupi oz. katera firme so?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj na noge poleti
3.5.2012 13:27:04   
archie
Naša (19m) ima crocsice. Mivka (v peskovniku) je ne moti, zemlja (na vrtu) je ne moti, moti jo edino voda (recimo dopoldne rosa ali pa potok) ter kamečki (ki jih pa ne dobi dostikrat notri).

Drugače ima še ene čisto odprte sandalčke, ampak tisto so "za na lepše" user posted image  

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
3.5.2012 14:35:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za puncko
tatly

katero ime vam je lepse

Anella (66%)

Noella (34%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!