kaj na noge poleti (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


yenny -> kaj na noge poleti (1.5.2012 12:51:37)

Zanima me kaj se vašim otrokom najboljše obnese na nogah v poletnem času?
Mi imamo že sedaj probleme,ko se je otoplilo.
Superge-vroče,noga prepotena.[sm=smiley13.gif]
Crocsi-noga prepotena,pa še če je na igrišču ima non stop noter kamenčke in ne pridemo nikamor,ker se ves čas sezuva in jih meče ven.V bistvu sem razočarana nad njimi.[sm=duda.gif]
Kupljene imam že ene sandale,ki so zelo odprti,kar predvidevam,da bo omililo potenje-vsaj upam,problem bo seveda spet na igrišču.[sm=zmeden.gif]
Kaj še pride v poštev,da se noga ne bi toliko potila,pa da se na igrišču ubadamo še s čim drugim kot kamenčki?




ZARA -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 12:55:33)

Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.5.2012 15:39:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mateyka -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 16:01:31)

teli so zame fajn za igrišče:
[img]http://www.shoes.com/ProductImages/shoes_iaec1193857.jpg[/img]
[img]http://di1-2.shoppingshadow.com/images/pi/7f/de/3a/75399914-260x260-0-0_Teva+Teva+K+Toachi+boys+Shoes.jpg[/img]
[img]http://a2.zassets.com/images/z/8/1/2/812356-p-LARGE_SEARCH.jpg[/img]




mateyka -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 16:12:11)

je pa res, da je teve imo - vsaj za nas in se je super obneslo - bolje kupovat kako številko (dve?) večje, da ni noga ful na tesnem. vem da smo meli ta prve 2 številki večje in je bilo čisto ok, ker ima ježke, spredaj pa ni nikoli udarila prstov (kamni so pa vsi padli ven, ker je odprt sandal).

nam je bilo itak glavno da je ni ožulilo, ker jo drugače vse živo ožuli (ne vem zakaj). krokse mora met vsaj cifro večje in nogavice obute, če ne jo ožuli do krvi (spredaj, zgoraj na nartu, kjer se kroks konča).




yenny -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 18:31:38)

Našo so tudi crocsi ožulili,sem ravno danes gledala,da ima čisto rdeče tam kjer je na notranji strani tisti kovinski čep.[sm=zmeden.gif]




donna22 -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 19:03:14)


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.



Ene res to bolj moti kot druge. Moja tudi celo paniko naredi pri kamenčkih in pesku, jo res ful moti, tak da ni šans, da bi se igrala v peskovniku, ker so takoj problemi[sm=smiley36.gif] Sicer pa ima najrajši krokse, samo peskovniku se moramo izognit[sm=smiley36.gif] Sploh si ne morem predstavljam, da bi šli na dopust nekam, kjer imajo peščeno plažo[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




*bubi* -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 20:06:12)

IZVIRNO SPOROČILO: yenny

Našo so tudi crocsi ožulili,sem ravno danes gledala,da ima čisto rdeče tam kjer je na notranji strani tisti kovinski čep.[sm=zmeden.gif]



Jaz moram običajno paske vstran pobrat, s tem odstranim tudi tisto plastiko.


Pa še odgovor - zdaj bosta otroka začela nositi teniske z odprtinami (podobne kot so zadnje Tevice v zgornjem postu), poleti pa še bolj odprte sandale.




ZARA -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 20:25:22)


IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja nosi sandale in krokse pa kamenčki niso bili nikoli problem. Pa verjemi, da je najraje v peskovniku. Pač ko se neha igrat očistiš čevlje ali pa naj gre v peskovnik bos.



Ene res to bolj moti kot druge. Moja tudi celo paniko naredi pri kamenčkih in pesku, jo res ful moti, tak da ni šans, da bi se igrala v peskovniku, ker so takoj problemi[sm=smiley36.gif] Sicer pa ima najrajši krokse, samo peskovniku se moramo izognit[sm=smiley36.gif] Sploh si ne morem predstavljam, da bi šli na dopust nekam, kjer imajo peščeno plažo[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


A resno, hehe? Moja rije kot buldožer.




*miska.mcc* -> RE: kaj na noge poleti (1.5.2012 21:05:12)

moji so v bilosvaštih sandalih. ko jih zacnejo zulit kamencki in pesek, jih fliknejo dol in so enostavno bosi. (peskovnik, mivka, dvorišče pred bajto, plaža)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.5.2012 23:43:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.5.2012 1:26:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Hope2 -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 7:58:53)

Naš ima geox platnene superge in crocse. Sandale no way, take tevice, kot je mateyka dala tudi no way, vse to ga zažuli[sm=zmeden.gif]. Od vsega hudega zdaj več niti noče sprobat takih čevljev.

Crocse pa obožuje, samo je res odvisno tudi od modela, eni so ožji eni širši. O švicanju in smradu pa ne bi[sm=hudicek1.gif], sam njega ne moti, še všeč mu ker smrdi[sm=jezicek.gif]. Večkrat sezujem, da je bos in se lufta, občasno pa še z vlažilnimi robčki obrišem, pa imamo zadevo rešeno. [sm=smiley1.gif]

Sovraži pa tudi naš pesek in kamenčke in letijo vedno čevlji dol, tak da mu zdaj za vrtec kar štunfke pod crocse obujem- pa še manj smrdijo[sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.5.2012 8:44:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




yenny -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 8:44:57)

Večina hvali Crocse in sem mislila kako fino fajn,natakne na noge pa gremo![sm=zmeden.gif]
Lahko bi zraven fino in fajn dodali še švicanje in smrad![sm=smiley36.gif]
Bom dala stran še tiste paščke,vsaj žulje da rešim.
Priznam ja,naša je ena taka sračka,ki jo vse moti,vsak najmanjši kamenček in potem pol ure išče kam se bo usedla,pa preden se sezuje,da ne govorim potem preden se obuje-smo v fazi ko bo vse sama![sm=jezicek.gif]
Tako,da preden kam prideš je noč.[sm=smiley1.gif]
Saj če smo na igrišču,ki ga bolj poznamo in uporabljamo je tudi bosa,samo včasih imam pa na nekaterih kar čuden občutek,da bi jo sezula.




mateyka -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 9:22:04)

probaj z nogavicami v kroksih, to zna omilit motenje vsakega drekca-pekca v čevlju..




Hope2 -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 9:37:15)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Crocse pa obožuje, ... O švicanju in smradu pa ne bi[sm=hudicek1.gif] ...


jz Krkse perem v stroju, na 40. jih dam v vrecko pa na 40 - suhe so pa itak v 15min (1x sm pozabla na vrecko in je 1 Kroksa od mojga konkretno nastradala... se dobr, da jih iz Outleta narocam, drgac bi mi glih glavo odsravfal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]).


Pa saj jih perem, sam to nič ne pomaga, jih obuje in še isti dan noga not mokra in smrdeča, nima veze pranje. Jih pa jaz nikoli ne dam v vrečko, kar vmes med cunje in še nikoli do zdaj ni bilo kake nesreče




malaMravljica -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 11:06:30)

se jaz bi nekaj vprasala. ce 2,5 letniku nabavim sandale odprte spredaj,se bo butal v prstke in bo se tam ves potolcen? Men se nekako zdi da ja in sem mu sedaj za prvo silo zaprte spredaj od Elephanten vzela. Sem pa bila z njim zadnjic v eni precej profi trgovini in mi je prodajalka rekla, da za njegovo starost je se fajn, da je cevelj zadaj precej visok. Tega sama nisem vedela in povem naprej, ce bo kateri prav prislo mogoce.




ajataja -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 13:38:21)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

se jaz bi nekaj vprasala. ce 2,5 letniku nabavim sandale odprte spredaj,se bo butal v prstke in bo se tam ves potolcen? Men se nekako zdi da ja in sem mu sedaj za prvo silo zaprte spredaj od Elephanten vzela. Sem pa bila z njim zadnjic v eni precej profi trgovini in mi je prodajalka rekla, da za njegovo starost je se fajn, da je cevelj zadaj precej visok. Tega sama nisem vedela in povem naprej, ce bo kateri prav prislo mogoce.



Jaz našemu fantiču že od prvega leta kupujem tevice ,ki so spredaj odprte in se mi v treh letih še ni poškodoval po prstkih.Jaz gledam da je poleti čim več nogice zunaj,ker je že itak vroče pol pa da so še prstki zaprti pa mi ni všeč.




ZARA -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 13:50:15)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
se jaz bi nekaj vprasala. ce 2,5 letniku nabavim sandale odprte spredaj,se bo butal v prstke in bo se tam ves potolcen? Men se nekako zdi da ja in sem mu sedaj za prvo silo zaprte spredaj od Elephanten vzela. Sem pa bila z njim zadnjic v eni precej profi trgovini in mi je prodajalka rekla, da za njegovo starost je se fajn, da je cevelj zadaj precej visok. Tega sama nisem vedela in povem naprej, ce bo kateri prav prislo mogoce.

Ja, moja si je noht obrnila pri ene 2-3 letih. Od takrat ima vedno zaprte. Seveda ni nujno da bi si ga še kdaj, ampak mene je takrat delna kap.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.5.2012 13:56:24)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Najaa -> RE: kaj na noge poleti (2.5.2012 17:32:17)

Moji dve obe že sakoraj odkar sta shodili nosita crocse in HB, da je tako, ker so reeees zelo enostavni in praktični čevlji, sandali ali karkoli že so. Za tavečjo sem kupila poleg crocsov na začetku še tiste odprte sandale sam so ji prstki vedno preveč lezli narazen, švicala je v njih in ožuli so jo. V crocksih pa nič ne švica. To je verjetno odvisno od posameznika, ker jaz recimo švicam v njih, tamali dve pa ne. Nosita jih pa praktično celo poletje in tudi najraje.




Adelina -> RE: kaj na noge poleti (3.5.2012 11:03:02)


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

zdaj bosta otroka začela nositi teniske z odprtinami


Kje se jih pa kupi oz. katera firme so?




archie -> RE: kaj na noge poleti (3.5.2012 13:27:04)

Naša (19m) ima crocsice. Mivka (v peskovniku) je ne moti, zemlja (na vrtu) je ne moti, moti jo edino voda (recimo dopoldne rosa ali pa potok) ter kamečki (ki jih pa ne dobi dostikrat notri).

Drugače ima še ene čisto odprte sandalčke, ampak tisto so "za na lepše" [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.5.2012 14:35:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>