|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.4.2012 10:14:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 10:20:12   
LuLu
Men se Pižama zdi v redu. Boštjan Gorenc. In tudi na na frišno poročen Ima mogoče že kaj za povedat user posted image
http://pizama.si/standup/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 10:24:58   
TomTaylor
Damjan Murko ima uro za 600 evrov.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 10:34:48   
aknela123
no, če se lahko malo uštulim...
tudi mi gremo na poroko, pa ne vem, kolko se kaj daje evrčkov te čase... mi lahko pomagate? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
15.4.2012 10:35:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 11:05:12   
hrchy
jp, Pizama! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 11:27:42   
jullie

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, če se lahko malo uštulim...
tudi mi gremo na poroko, pa ne vem, kolko se kaj daje evrčkov te čase... mi lahko pomagate? user posted image


..midva bova dala 200eur..mislim, da je v teh kriznih časih čisto solidna vsota..

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 21:16:17   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: jullie


IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, če se lahko malo uštulim...
tudi mi gremo na poroko, pa ne vem, kolko se kaj daje evrčkov te čase... mi lahko pomagate? user posted image


..midva bova dala 200eur..mislim, da je v teh kriznih časih čisto solidna vsota..

Odvisno kdo si! Če si sorodstvo, potem je to dovolj, za nekatere še preveč. Če si kolegica je to preveč. Razen če si seveda dovolj ojačana finančno.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 21:22:32   
benika
Midva bova kolegom dala 50€. Ravno toliko (razen sestram) bi dala tudi žlahti (bratranci, sestrične...).

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 21:31:06   
kat von d

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

torej - po nekaj letih koruznistva in 2 otrocih se je moj bratranec odlocil narediti temu konec in bomo imeli poroko. ker imata vse, kar potrebujeta ter sta materialno dobro preskrbljena, ne potrebujeta nekega prakticnega darila niti denarja: tako da bratranci razmisljamo, da bi jima nekaj stosnega pripravili. denarja bo za kakih 300 EUR - ce bo fora res dobra, se lahko se kaj najde user posted image

torej - iscemo ideje. originalne, odbite.

ravnokar mi je na pamet padlo npr. kak stand up komik - a se jih da dobit za ta denar kake pol ure stosov na temo poroke? a ima kdo kak kontakt, predlog?


Če sta za take fore...skok s padalom, to sta lani dva znanca dobila za poročno darilo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porocno darilo...
15.4.2012 21:34:08   
majčica1508
Moja urna podstavka je 60 sekund na minuto...
600evrov ja kdo mu jih pa,da..............

Kaj pa,če vi kaj sami zaigrate....mogoče kak prizor na temo kako sta se spoznala......

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 8:17:18   
Anonimen
Mi smo enima kolegoma nabavili polet z balonom za 2, ker pač nismo vedeli kaj drugega bi ...
Drugače pa dava midva ponavadi 50€ za darilo, ko povabi kak daljni žlahtnik ali kak kolega ... no če bi bila komu priča, ali pa če bi se poročila brat ali sestre, ali pa najboljša prijatelj/prijateljica, bi pa dala več.

(odgovor članu majčica1508)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 8:42:22   
gsatalema
50€ za poročno darilo- če sta sama brez otrok je še nekako ok, na familijo bi pa bilo fajn že kakšna 100. Seveda treba gledat na zmožnosti vsakega posameznika, ampak na samo stvar ki je, in kje poteka tudi. Če je mogoče samo piknik varianta , ali pa kakšna dvorana - potem seveda tudi novoporočenca nita imela velikih stroškov, če je pa to na kakšnem višjem nivoju je pa to potrebno tudi malo upoštevat...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 12:13:23   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

50€ za poročno darilo- če sta sama brez otrok je še nekako ok, na familijo bi pa bilo fajn že kakšna 100. Seveda treba gledat na zmožnosti vsakega posameznika, ampak na samo stvar ki je, in kje poteka tudi. Če je mogoče samo piknik varianta , ali pa kakšna dvorana - potem seveda tudi novoporočenca nita imela velikih stroškov, če je pa to na kakšnem višjem nivoju je pa to potrebno tudi malo upoštevat...user posted image


O boh, kaka miselnost. A če bi jaz naredila piknik varianto in bi ti postregla s čevapi in solato, pa denar bi zbirala za poročno potovanje, bi mi dala 50€, če bi te pa peljala na Zemono in ti postregla s frnsi hrano, in bi prav tako zbirala denar za poročno potovanje, bi mi pa 100€ dalauser posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 18:48:06   
jullie

IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13


IZVIRNO SPOROČILO: jullie


IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, če se lahko malo uštulim...
tudi mi gremo na poroko, pa ne vem, kolko se kaj daje evrčkov te čase... mi lahko pomagate? user posted image



..midva bova dala 200eur..mislim, da je v teh kriznih časih čisto solidna vsota..

Odvisno kdo si! Če si sorodstvo, potem je to dovolj, za nekatere še preveč. Če si kolegica je to preveč. Razen če si seveda dovolj ojačana finančno.


..poroči se ena izmed mojih treh najboljših prijateljic..pa daleč od tega, da bi bila ojačana..

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 18:54:08   
jullie

IZVIRNO SPOROČILO: benika


IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

50€ za poročno darilo- če sta sama brez otrok je še nekako ok, na familijo bi pa bilo fajn že kakšna 100. Seveda treba gledat na zmožnosti vsakega posameznika, ampak na samo stvar ki je, in kje poteka tudi. Če je mogoče samo piknik varianta , ali pa kakšna dvorana - potem seveda tudi novoporočenca nita imela velikih stroškov, če je pa to na kakšnem višjem nivoju je pa to potrebno tudi malo upoštevat...user posted image


O boh, kaka miselnost. A če bi jaz naredila piknik varianto in bi ti postregla s čevapi in solato, pa denar bi zbirala za poročno potovanje, bi mi dala 50€, če bi te pa peljala na Zemono in ti postregla s frnsi hrano, in bi prav tako zbirala denar za poročno potovanje, bi mi pa 100€ dalauser posted image


..nekak pravijo, da naj bi dal toliko, da imaš pokrito večerjo..torej za piknik seveda manj kot pa npr.za Zemono..js vem, da se gleda tudi na to...pa brez zamere..govorim na splošno..js bi svoji naboljši prijateljici v vsakem primeru dala enako..

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 18:56:54   
klaja
Midva sva dobivala nekje od 100 - 200 evrov.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 21:54:36   
Najin_pikec
Midva dava 100 - 150 €, več si žal ne moreva privoščiti. In tudi ko sva se midva poročila, je bil 100 € minimalni znesek, ki sva ga dobila.

Ideja za stand-up komika se mi zdi pa prav super (he he, mogoče jo kdaj uporabim user posted image ). Men je Vid Valič tko fajni, ampak verjetno ga ni prav lahko dobit.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 21:57:34   
*miska.mcc*
sam Damjan Murko bi bil pa idealna fora....user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Porocno darilo...
16.4.2012 22:02:22   
*miska.mcc*
če pa je predrag, pa zdilajte. da ga bo nevesta med komadom zamotala v kabel od mikrofona, pa zvezala pod mizo. in da obljubite, da bo na U-tube.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




fantek
petrcaaa

Katero ime vam je bolj všeč?

ian (13%)

jan (31%)

primož (21%)

tim (35%)


Število vseh glasov: 94

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!