|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj
8.3.2012 16:18:01   
Klarita
zastara izpit na fakulteti? Eni pravijo, da po desetih letih, drugi da po sedmih. Ima mogoče katera zanesljive informacije glede tega?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj
8.3.2012 16:25:40   
Julija08
A to je možno, da zastara???


(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj
8.3.2012 16:49:45   
Klarita
Kaj te vem, nekaj me strašijo, da zastarajo izpiti. Jaz pa bi mogoče zdaj začela zbirat moči in volji, mogoče pa mi v tretje uspe dokončat...user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj
8.3.2012 17:01:40   
Julija08
joj, jaz se tud odločam, da končam...pa jih imam tud nekaj na meji, ampak nisem vedla da to lahko zastara :((


(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj
8.3.2012 19:19:07   
*bubi*
bolj je vprašanje, če se študijski program še izvaja. Ker imajo predbolonjski študiji določen rok za dokončanje.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj
8.3.2012 20:09:57   
Klarita

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

bolj je vprašanje, če se študijski program še izvaja. Ker imajo predbolonjski študiji določen rok za dokončanje.


Aja? Študijski program se še izvaja, ampak je program malo spremenjen. Sicer pa je predmetnik dokaj podoben. Torej je fajn direkt na faks vprašat? No, tja sem že itak vprašanje poslala, ampak čakam odgovor. Sem mislila, da katera kaj ve.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj
8.3.2012 20:37:58   
nananaja
Vse je odvisno od tega, če so bile na študijskem programu kakšne spremembe. Lahko se zgodi, da ti pred zaključkom dodajo še kakšen izpit za izdelat.
Kadar pa študijski program ukinjajo, to je sedaj zelo aktualno zaradi prehoda na bolonske študijske programe, pa navadno določijo rok, do kdaj bodo omogočali diplomiranje. Tako je bilo tudi, ko so spremenili višje in visoke šole, za višje so postavili rok, do kdaj so kandidati morali diplomirati, po tem roku pa so po določenih merilih lahko študij nadaljevali (in še vedno lahko) na visokošolskem strokovnem študiju, visoke šole pa je nadomestil univerzitetni študij.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj
9.3.2012 8:28:50   
Najaa
Izpiti ne zastarajo, ti jih pa lahko dodajo, če se spremeni študijski program. Poanavad te fakulteta obvesti, do kdaj moraš zaključiti študij, da bo še veljavno ali če so spremenili program te tudi morajo obvestiti.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj
9.3.2012 8:55:35   
petea
In če se je predmetnik v teh letih zelo spremenil, je lahko dodanih izpitov kar veliko, četudi ti je do konca študija ostalo samo še nekaj cvetk ...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj
9.3.2012 11:13:51   
Klarita
Hvala za odgovore punce. To pa sem dobila še od faksa...

Spoštovani,
Izpiti, ki ste jih opravljali ne zastarajo. Lahko pa se zgodi, da se je spremenil naziv predmeta in morate opravljati saj delni izpit. V vsakem primeru je potrebno oddati na Komisijo za dodiplomski študij prošnjo.
LP,

No, zdaj pa na delo veselo, najprej me čaka vpis, potem pa še vse ostalo. Upam, da mi tokrat uspe...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?