Kdaj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Klarita -> Kdaj (8.3.2012 16:18:01)

zastara izpit na fakulteti? Eni pravijo, da po desetih letih, drugi da po sedmih. Ima mogoče katera zanesljive informacije glede tega?





Julija08 -> RE: Kdaj (8.3.2012 16:25:40)

A to je možno, da zastara???





Klarita -> RE: Kdaj (8.3.2012 16:49:45)

Kaj te vem, nekaj me strašijo, da zastarajo izpiti. Jaz pa bi mogoče zdaj začela zbirat moči in volji, mogoče pa mi v tretje uspe dokončat...[sm=zmeden.gif]




Julija08 -> RE: Kdaj (8.3.2012 17:01:40)

joj, jaz se tud odločam, da končam...pa jih imam tud nekaj na meji, ampak nisem vedla da to lahko zastara :((





*bubi* -> RE: Kdaj (8.3.2012 19:19:07)

bolj je vprašanje, če se študijski program še izvaja. Ker imajo predbolonjski študiji določen rok za dokončanje.




Klarita -> RE: Kdaj (8.3.2012 20:09:57)


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

bolj je vprašanje, če se študijski program še izvaja. Ker imajo predbolonjski študiji določen rok za dokončanje.


Aja? Študijski program se še izvaja, ampak je program malo spremenjen. Sicer pa je predmetnik dokaj podoben. Torej je fajn direkt na faks vprašat? No, tja sem že itak vprašanje poslala, ampak čakam odgovor. Sem mislila, da katera kaj ve.




nananaja -> RE: Kdaj (8.3.2012 20:37:58)

Vse je odvisno od tega, če so bile na študijskem programu kakšne spremembe. Lahko se zgodi, da ti pred zaključkom dodajo še kakšen izpit za izdelat.
Kadar pa študijski program ukinjajo, to je sedaj zelo aktualno zaradi prehoda na bolonske študijske programe, pa navadno določijo rok, do kdaj bodo omogočali diplomiranje. Tako je bilo tudi, ko so spremenili višje in visoke šole, za višje so postavili rok, do kdaj so kandidati morali diplomirati, po tem roku pa so po določenih merilih lahko študij nadaljevali (in še vedno lahko) na visokošolskem strokovnem študiju, visoke šole pa je nadomestil univerzitetni študij.




Najaa -> RE: Kdaj (9.3.2012 8:28:50)

Izpiti ne zastarajo, ti jih pa lahko dodajo, če se spremeni študijski program. Poanavad te fakulteta obvesti, do kdaj moraš zaključiti študij, da bo še veljavno ali če so spremenili program te tudi morajo obvestiti.




petea -> RE: Kdaj (9.3.2012 8:55:35)

In če se je predmetnik v teh letih zelo spremenil, je lahko dodanih izpitov kar veliko, četudi ti je do konca študija ostalo samo še nekaj cvetk ...




Klarita -> RE: Kdaj (9.3.2012 11:13:51)

Hvala za odgovore punce. To pa sem dobila še od faksa...

Spoštovani,
Izpiti, ki ste jih opravljali ne zastarajo. Lahko pa se zgodi, da se je spremenil naziv predmeta in morate opravljati saj delni izpit. V vsakem primeru je potrebno oddati na Komisijo za dodiplomski študij prošnjo.
LP,

No, zdaj pa na delo veselo, najprej me čaka vpis, potem pa še vse ostalo. Upam, da mi tokrat uspe...




Stran: [1]