|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:22:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vecina nasprotnikov zakona pa pozablja, da se tu ne gre za odlocitev ali je dobro ali je slabo , da si homoseksualec temvec za pravice otrok, ki nimajo nobene besede pri tem koga imajo radi njihovi starsi.



Tako je.....in zgodbica v Cicibanu opisuje situacijo, ki je tu in tam realnost.....ne govori o tem, da je nekaj dobro ali slabo.....družinski zakonik pa rešuje pravno družinsko problematiko tudi v takih izjemnih situacijah, ker mora biti tudi za te otroke pravično in enakovredno poskrbljeno......kot za otroke iz "normalnih" in "dobrih" družin......

In posiljevati so začeli tisti, ki so sproducirali referendum in na podpisovanje vlekli svoje, nekaj let stare otroke, da pokažejo svetu kaj je družina......samo takrat se tisto ponujanje otrok kamerem v lepih majicah in kapicah z napisi tipične družine ni zdelo posiljevanje......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:22:46   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: flower

http://www.ringaraja.net/forum/V_dvomih/m_5876345/tm.htm

Ma ne spet no.. sam še milijonarke se manjka.. user posted image





samo res, kje je milijonarkauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:30:24   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Glej, se povsem strinjam s tabo, posiljevanje iz katerekoli strani ni ok, da se milo izrazim. samo še vedno ne vem, s čim sem obdolžila zagovornike zakona, saj nisem njegov nasprotnikuser posted image


Te bom kar citirala. Zdi se mi, da si bila dovolj jasna (dopuscam moznost nesporazuma):
"Ti sam podjeb**aj. Ampak meni ste že smešni, kao "napredni" ljudje..ki ne razumete, da ste pod programom in kontrolo uma, ter ližete roko, ki vas kolje. "


Da dodam se ta citat iz inicialnega posta:
"In preden me kdo označi za homofoba- nimam nič proti, da imajo iste pravice kot vsi ljudje, razen otrok se razume,.... "


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 6.3.2012 21:35:18 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:31:56   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In posiljevati so začeli tisti, ki so sproducirali referendum in na podpisovanje vlekli svoje, nekaj let stare otroke, da pokažejo svetu kaj je družina......samo takrat se tisto ponujanje otrok kamerem v lepih majicah in kapicah z napisi tipične družine ni zdelo posiljevanje......


Ni "posiljevanje", temvec IMO zloraba otrok.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:33:19   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vecina nasprotnikov zakona pa pozablja, da se tu ne gre za odlocitev ali je dobro ali je slabo , da si homoseksualec temvec za pravice otrok, ki nimajo nobene besede pri tem koga imajo radi njihovi starsi.



Tako je.....in zgodbica v Cicibanu opisuje situacijo, ki je tu in tam realnost.....ne govori o tem, da je nekaj dobro ali slabo.....družinski zakonik pa rešuje pravno družinsko problematiko tudi v takih izjemnih situacijah, ker mora biti tudi za te otroke pravično in enakovredno poskrbljeno......kot za otroke iz "normalnih" in "dobrih" družin......

In posiljevati so začeli tisti, ki so sproducirali referendum in na podpisovanje vlekli svoje, nekaj let stare otroke, da pokažejo svetu kaj je družina......samo takrat se tisto ponujanje otrok kamerem v lepih majicah in kapicah z napisi tipične družine ni zdelo posiljevanje......



Točno, opisuje situacijo, ki je tu in tam realnost..a brez tega ne bi vedeli, da je realnost?
Še vedno sem mnenja, da je to neumno posiljevanje le kost za ljudstvo, da se jih zaslepi kaj se v zakulisju pravzaprav dogaja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:36:05   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Glej, se povsem strinjam s tabo, posiljevanje iz katerekoli strani ni ok, da se milo izrazim. samo še vedno ne vem, s čim sem obdolžila zagovornike zakona, saj nisem njegov nasprotnikuser posted image


Te bom kar citirala. Zdi se mi, da si bila dovolj jasna (dopuscam moznost nesporazuma):
"Ti sam podjeb**aj. Ampak meni ste že smešni, kao "napredni" ljudje..ki ne razumete, da ste pod programom in kontrolo uma, ter ližete roko, ki vas kolje. "



Stojim za tem, ampak to ne vključuje jemanja pravic otrokom.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:47:34   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Te bom kar citirala. Zdi se mi, da si bila dovolj jasna (dopuscam moznost nesporazuma):
"Ti sam podjeb**aj. Ampak meni ste že smešni, kao "napredni" ljudje..ki ne razumete, da ste pod programom in kontrolo uma, ter ližete roko, ki vas kolje. "



Stojim za tem, ampak to ne vključuje jemanja pravic otrokom.


Hm.. kako pa "nenapredni, ki niso pod programom in kontrolo uma ter ne lizejo roko, ki jih kolje (vsaka asocijacija na inkvizicijo je zlonamerna!)"  zagotavljajo pravice otrokom iz homoseksualnih druzin?  Z nasprotovanjem zakonu, ki jim zagotavlja pravice? user posted image  

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 6.3.2012 21:48:19 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ciciban
6.3.2012 21:52:24   
Frodo Bisagin
BTW: Platon velica homoseksualno ljubezen, ker je zaradi manjvrednosti zenske, to lahko edina vzvisena ljubezen....

Zanimivo, mar ne?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:04:53   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: posh

Te bom kar citirala. Zdi se mi, da si bila dovolj jasna (dopuscam moznost nesporazuma):
"Ti sam podjeb**aj. Ampak meni ste že smešni, kao "napredni" ljudje..ki ne razumete, da ste pod programom in kontrolo uma, ter ližete roko, ki vas kolje. "



Stojim za tem, ampak to ne vključuje jemanja pravic otrokom.


Hm.. kako pa "nenapredni, ki niso pod programom in kontrolo uma ter ne lizejo roko, ki jih kolje (vsaka asocijacija na inkvizicijo je zlonamerna!)"  zagotavljajo pravice otrokom iz homoseksualnih druzin?  Z nasprotovanjem zakonu, ki jim zagotavlja pravice? user posted image  



Ne vem kako naj napišem, da me pravilno dojameš. Verjamem, da odebeljen stavek ne pove nič ali daje povsem napačno interpretacijo nekomu, ki se s tem ni nikoli ukvarjal. Program in kontrola uma je znan še iz starega Egipta, do MK Ultra programov nacistov, do dandanašnje vseprisotne kontrole, da ne rečem dobesedno nad vsem.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:20:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: posh

Te bom kar citirala. Zdi se mi, da si bila dovolj jasna (dopuscam moznost nesporazuma):
"Ti sam podjeb**aj. Ampak meni ste že smešni, kao "napredni" ljudje..ki ne razumete, da ste pod programom in kontrolo uma, ter ližete roko, ki vas kolje. "



Stojim za tem, ampak to ne vključuje jemanja pravic otrokom.


Hm.. kako pa "nenapredni, ki niso pod programom in kontrolo uma ter ne lizejo roko, ki jih kolje (vsaka asocijacija na inkvizicijo je zlonamerna!)"  zagotavljajo pravice otrokom iz homoseksualnih druzin?  Z nasprotovanjem zakonu, ki jim zagotavlja pravice? user posted image  



Ne vem kako naj napišem, da me pravilno dojameš. Verjamem, da odebeljen stavek ne pove nič ali daje povsem napačno interpretacijo nekomu, ki se s tem ni nikoli ukvarjal. Program in kontrola uma je znan še iz starega Egipta, do MK Ultra programov nacistov, do dandanašnje vseprisotne kontrole, da ne rečem dobesedno nad vsem.


da poenostavim - kako nasprotniki zakona po tvojem mnenju zagotavljajo pravice otrokom, ki zivijo v homoseksualnih druzinah ( pardon: skupnostih)?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:49:56   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

da poenostavim - kako nasprotniki zakona po tvojem mnenju zagotavljajo pravice otrokom, ki zivijo v homoseksualnih druzinah ( pardon: skupnostih)?



jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:53:38   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč

In še na RR se jo je povleklo? Le kdo jo je dal sem? user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:55:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč

In še na RR se jo je povleklo? Le kdo jo je dal sem? user posted image


c...c...c... kako si drznes ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:57:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

c...c...c... kako si drznes ... user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ciciban
6.3.2012 22:59:01   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč

In še na RR se jo je povleklo? Le kdo jo je dal sem? user posted image



Lulu, zlato.. to je pa zdaj bilo kot v filmu Catch me if you canuser posted image , res je..jazuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ciciban
6.3.2012 23:00:02   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč

In še na RR se jo je povleklo? Le kdo jo je dal sem? user posted image


c...c...c... kako si drznes ... user posted image user posted image user posted image



pa še ti se valjaj od smeha ..ti privoščim..user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ciciban
6.3.2012 23:00:19   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

da poenostavim - kako nasprotniki zakona po tvojem mnenju zagotavljajo pravice otrokom, ki zivijo v homoseksualnih druzinah ( pardon: skupnostih)?



jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč


Torej se strinjamo da je tvoja izjava:

Ampak meni ste že smešni, kao "napredni" ljudje..ki ne razumete, da ste pod programom in kontrolo uma, ter ližete roko, ki vas kolje. "


Stojim za tem, ampak to ne vključuje jemanja pravic otrokom.


za lase privlecena, ker se prav otrokom kratijo pravice... zaradi "neprimerne" izbire partnerja s strani starsev...
Kontrola uma, floskule in tako to...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ciciban
6.3.2012 23:05:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

jim ne, ampak so v manjšini in vsi vemo, da bo zakon najverjetneje sprejet.
Ampak naj še jaz poenostavim: kaj ima mala Ana z dvema očkoma od tega, da se jo vleče v revijah, Jana in še en (ne vem kateri)-intervjui , Ciciban, po tv-ju, radiu...mislim halo, ustavite konje..
je že pozno, tako da Lahko noč

In še na RR se jo je povleklo? Le kdo jo je dal sem? user posted image


c...c...c... kako si drznes ... user posted image user posted image user posted image



pa še ti se valjaj od smeha ..ti privoščim..user posted image


Vse bo dobro, dokler se lahko nasmejemo. Ko se ne bomo mogli nasmejati vec... ne bo dobro... zato... user posted image user posted image user posted image
Zakaj se je imo treba nasmejat: ker so okoli nas ljudje, ki jih imamo radi, ker so okoli nas ljudje, ki nas imajo radi; ker se trudimo biti boljsi in narediti boljsi svet - vsaj vecina; ker nismo zahrbtni, zlobni in privoscljivi... ; ker soncek sveti, zvoncki so pokukali... ker je svet lep in zivljenje je lepo... ker z smehom in nasmehom polepsamo dan tudi drugim...   ne glede na to kar nas deli, je vedno nekaj kar imamo skupnega....  Bo dovolj (za pred spanje)?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ciciban
6.3.2012 23:09:38   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vse bo dobro, dokler se lahko nasmejemo. Ko se ne bomo mogli nasmejati vec... ne bo dobro... zato... user posted image user posted image user posted image
Zakaj se je imo treba nasmejat: ker so okoli nas ljudje, ki jih imamo radi, ker so okoli nas ljudje, ki nas imajo radi; ker se trudimo biti boljsi in narediti boljsi svet - vsaj vecina; ker nismo zahrbtni, zlobni in privoscljivi... ; ker soncek sveti, zvoncki so pokukali... ker je svet lep in zivljenje je lepo... ker z smehom in nasmehom polepsamo dan tudi drugim...   ne glede na to kar nas deli, je vedno nekaj kar imamo skupnega....  Bo dovolj (za pred spanje)?




user posted image
krasno Frodo, ti si tudi pravzaprav..eno zlato..user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ciciban
6.3.2012 23:16:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh


user posted image
krasno Frodo, ti si tudi pravzaprav..eno zlato..user posted image


Ne ! Zgolj krvoses! (ne kvari mi podobe) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ciciban
7.3.2012 7:47:12   
alda
ma koliko ur ve sploh spite?user posted image user posted image

Frodo: user posted image user posted image ...nekam preveč pocukrano razmišljaš za svoj "renome"

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ciciban
7.3.2012 9:46:03   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Recimo, da si jaz najdem moža št.1 in potem ugotovim, da rabim še moža št. 2, ker pač rada sexam z dvema...hkrati. In bi bilo zelo priročno, da živimo vsi pod isto streho, ker pač smo bolj srečna družina kot samo mama in 1 oče..., ker je mama dosti bolj sproščena, ima manj dela, posledično manj finančnih težav in in in ...in izrabim vsakih pet minut na tv-ju, da povem kako nam je lepo, čeprav smo v manjšini...in za nameček, prosim naučite svoje otroke, da Tine ima pač eno mamo in dva očeta(pa ni treba pisat, da se ta mama "žaga" kar z dvema).user posted image

Ste pripravljeni sprejeti vsako obliko drugačnosti?



Ja, sem pripravljena sprejemati večino oblik drugačnosti.
Ne maram pa nevednosti, nekritičnega sprejemanja informacij in hinavščine, ko ljudje govorijo o svojih prepričanjih, bolj ali manj skrito očem pa počnejo zadeve v nasprotju s svojimi javnimi izjavami oz. ko prirejajo dejstva za dosego nekih svojih ozkih ciljev.

In ne vem, zakaj bi bila zveza 1 z 2 ali več partnerjev tako eksotična; v mnogih delih sveta je prevladujoča in so tam čudne zveze 1 : 1.

Če malo razmislim, pa je tudi v Sloveniji kar pogosto, da ima nekdo več partnerjev, četudi večina to skriva. A razni vici in anekdote o ljubimkah in ljubimcih (beri: npr. varuškah, tajnicah, sosedih in poštarjih) marsikaj povedo ...

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ciciban
7.3.2012 10:33:56   
kalbo
Petea, sej ni važno, važno je to, da se v cerkvi v nedeljo sedi skupaj poštrikano in zglancano, tko za sosede. Da pa pol očka zavije v prvo gostilno kot vsak dan in se primaje zvečer nabit ko metek domov pa niti ni važno.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?