|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
26.1.2012 18:19:16   
TomTaylor
Rada bi modusa menjala za Avto, pa si gledam te megane z okroglo ritko...zdej pa forume berem...No, ne hvalijo jih ravno. Meni so pa na videz ful všeč....Izkušnnje, mnenja prosim, hvala.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
26.1.2012 18:26:27   
LuLu
Megani so imeli eno serijo dizelskih motorjev zanič. Toliko sem jaz uspela zvedeti. Malo sem pozabla katero, saj če bi napisala bi vedela. Se pa, če spremljaš cene meganov, vidi, kateri so ti motorji, ker so na letnik in ostale podatke, malo preveč poceni.
Ne bom pozabila na enem forumu o renaultih, ko je en uporabnik napisal, da takih forumov VW nimajo in takih tem... kaj je narobe, zakaj ne dela, user posted image
Sem pozabla na renaulta in si kupila avto z VW motorjem... Zelo zadovoljna.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
26.1.2012 18:32:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Megani so imeli eno serijo dizelskih motorjev zanič. Toliko sem jaz uspela zvedeti. Malo sem pozabla katero, saj če bi napisala bi vedela. Se pa, če spremljaš cene meganov, vidi, kateri so ti motorji, ker so na letnik in ostale podatke, malo preveč poceni.
Ne bom pozabila na enem forumu o renaultih, ko je en uporabnik napisal, da takih forumov VW nimajo in takih tem... kaj je narobe, zakaj ne dela, user posted image
Sem pozabla na renaulta in si kupila avto z VW motorjem... Zelo zadovoljna.


haha, to sem pa tut jz prebrala, jauser posted image Pa sem si prav rekla "ej, pa tip ima pravzaprav celo prav"...ampak sem takrat vseeno kupila modusa. In kot sem že rekla, ene same težave ni bilo z njim. Sem mislila, da ga bomo imeli pri bajti do konca, tut ko punce zrasteta...no pa sem se zmotila, ker je tolk hudičevo majhen, da npr. mesečne fasnge ne morem pospravit notri (že 2 paketa wc papirja in 4 paketi plenic pa imam prtljažnik poln). Pa kadar se slučajno vsi skupaj peljemo imava midva spredaj kolena čisto v armaturi...ma, premajhen je, majkemi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
26.1.2012 18:41:15   
LuLu
Jaz prisegam na nemce. Ker pa nisem želela dati za avto celo premoženje, pa sem se odločala med Seatom in Škodo. Oba imata VW motor, enako nekje staneta, celo Škoda je malo cenejša bila. Pa sem naredila študijo in ugotovila, da je Škoda definitivno vredna svojega denarja in sem si jo nato kupila, vendar dci motor, ker turbine se lahko pokvarijo, potem pa veliki stroški... Po eni strani me veseli, da ima folk malo odpor do Škode (nasploh, če se spomnim tiste zelene user posted image ), ker tak držijo nizko ceno... ampak res nikjer nisem nič slabega zasledila o njej. Na tehničnih ga hvalijo,... do zdaj vsi, ki so jo imeli...
Tako, da sem Renault v celoti črtala, kar sem brala po forumih... dovolj...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
26.1.2012 18:45:11   
TomTaylor
Seate sem tut gledala...a da imajo vw mašine? Nisem vedla..

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
26.1.2012 18:55:25   
LuLu
Meni so tako rekli za Seate in Škode. Ok VW se ve kaj je... Seat npr. Ibiza in Škoda Fabia in VW Polo isto sr.. drugo pakovanje. Polo predragi in premalo prostornine, se mi zdi, Seat ok, vendar mogoče malo površno nareta, ker ga španci delajo oni pa imajo tak divji karakter user posted image ... fabia... čehi natančni...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 8:51:48   
phelps
Imela sem Seat Ibizo in sem jo prodala v trenutku, ko ji je potekla garancija (ko je bila stara 5 let), vseskozi same težave z njo, nadomestni avto sem imela več časa kot svoj lastni avto.

Zdaj pa že 5 let vozim tanovega Clia in dela kot urica.

Toliko o teh famoznih ljudskih mašinah user posted image

< Sporočilo je popravil phelps -- 27.1.2012 8:53:00 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:07:12   
LuLu
Glede na to, da avte dela človek, so možne napake in s tem nezadovoljni kupec.
Gre se za Renaulte 2002 - 2004. Sem iskala tak letnik avta, zato mi je Renault odpado, ampak le tisti z dizel motorji, določene serije. Jaz pa sem dizla hotla. Bencinarji niso tak problem.
Saj Clio je lep avtek, cenovno dostopen, ampak na netu, na forumih toliko sprašujejo zakaj je nekaj narobe pri Renaultih, da sem izračunala, da bi imela večjo verjetnost, da dobim zanič Renaulta, kot zanič Škodo user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:11:32   
Nika v službi
TT, lahko me kontaktiraš privat, mož dela pri Renaultu, lahko kaj pomagam iz prve roke.... O razno raznih forumih pa ne bi...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:13:31   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
da sem izračunala, da bi imela večjo verjetnost, da dobim zanič Renaulta, kot zanič Škodo user posted image


Ja, logiš, ni potrebno biti hud matematik, da ugotoviš, da je večja verjetnost zato, ker je mnogo več Renaultov kot Škod. Simple as that. Pa da ne bo pomote, nimam nič proti Škodi, smo jo včasih tudi mi vozili.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 27.1.2012 9:14:14 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:13:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

O razno raznih forumih pa ne bi...

Zakaj ne?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:17:16   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

O razno raznih forumih pa ne bi...

Zakaj ne?


Ker je preprosto preveč kompleksno in se mi ne da razglabljat. Kot rečeno, avtomobilsko stroko precej dobro poznam, pa ne samo Renault (kamor spada tudi Nissan in Dacia seveda), zelo dobro (insajdersko) poznam tudi VW oz. Porsche, ki trži tudi druge znamke, pa Peugeot, Toyoto, da izpostavim samo tiste, kjer imam res zelo konkretne povezave.
In ravno zaradi tega ne bi. Preveč vem.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:18:51   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ja, logiš, ni potrebno biti hud matematik, da ugotoviš, da je večja verjetnost zato, ker je mnogo več Renaultov kot Škod. Simple as that. Pa da ne bo pomote, nimam nič proti Škodi, smo jo včasih tudi mi vozili.

Ampak, da nisem nikjer zasledila, da bi kdorkoli potožil za Škodo? Pa znam brskat po netu user posted image  Za Renault pa en kup pripomb in komentarjev,... za določene Renaulte, z določenim motorjem... se razumemo? Naslov teme je tudi tak...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 9:22:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Preveč vem.user posted image


Možno. Meni so pa glih forumi najboljši pregled nad neko zadevo, ko folk iz svojih izkušenj razlaga kako in kaj... Pa, da povdarim, da so to tudi bili forumi pristašov Renaulta, ki jih vozijo in bodo vozili cel život, ampak vedno jim je nekaj nagajalo... Mah, kot tam... kateri avto je boljši... vsak ima svojega favorita...user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 10:12:25   
Nika v službi
Se absolutno strinjam, da ima vsak svojega favorita in svoje izkušnje. Ki jih z vso pravico podeli z drugimi. Samo včasih s(m)o ljudje pristranski, pa ne samo in zgolj pri avtomobilih. Povemo samo delno zgodbo oz. tisti del, ki nam paše. Dejstvo je, da je z določenimi motorji oz. letniki bilo več težav, hkrati pa se vedo zgodbe avtomobilov, uvoženih iz drugih držav (predvsem ITA), kjer dejanska resnica ni prišla na dan. In takih zgodb je na stotine.

Če bi sodila samo po lastnih izkušnjah, npr. znamke BMW ne bi nikoli priporočila nikomur. Pa se v to ne spuščam, ker se zelo zavedam kompleksnosti zadev. Ampak določene znamke, med njimi nedvomno spada VW, pa tudi BMW in še katera, zelo dobro poskrbijo, da se slab glas ne sliši daleč.

Lej, brez veze razpredati, ker je stvar tako večplastna, da je ne moremo zajeti. Naj vam avtomobili, pa kateri koli že so/bodo, dobro služijo.

Mimogrede, ko bi vedeli, koliko delov v avtomobilih je v različnih znamkah od istega dobavitelja, enakih (določeni deli imajo npr. samo enega dobavitelja za vse avtomobilske znamke!), bi mogoče stvar pogledali tudi drugače. Hočem reči, da je možnost napake ne glede na znamko. Odstotek pa je večji tam, kjer je neke znamke več.

p.s. Pred leti smo vozili škodo, Fabio, še prej Favorit. 2x nam je razneslo sklopko. Zamakalo je pri notranji lučki. Cel kup težav. Ampak nisem nikoli o tem pisala po forumih. Pač zgodi se. In še vedno bi komot izbrala kako Škodo (npr. Superb je prav super avto, krasno se ga vozi).


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 10:47:02   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ampak določene znamke, med njimi nedvomno spada VW, pa tudi BMW in še katera, zelo dobro poskrbijo, da se slab glas ne sliši daleč.

Mimogrede, ko bi vedeli, koliko delov v avtomobilih je v različnih znamkah od istega dobavitelja, enakih (določeni deli imajo npr. samo enega dobavitelja za vse avtomobilske znamke!), bi mogoče stvar pogledali tudi drugače. Hočem reči, da je možnost napake ne glede na znamko. Odstotek pa je večji tam, kjer je neke znamke več.

(npr. Superb je prav super avto, krasno se ga vozi).


1. Zato so forumi in spraševanje navadnih smrtnikov meni dobra ocena o izdelku. Kako drugače bi pa sploh kaj izvedela. Od trgovcev? Ti bodo vsak svoj izdelek hvalili, a ne?
2. Saj folk ve marsikaj o avtih, tudi ženske. Saj tudi avtorica, zato pa sprašuje dalje...
3. Superb je od 20.000 eur dalje... malo izven Megana letnik 2002 -2004, ki stane cca. 3 -4.000 eur.

sem se spomnila, to je bilo za Renaultova motorje 1,5 dci.. ti bi naj nekaj zezali..

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 13:20:07   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ampak določene znamke, med njimi nedvomno spada VW, pa tudi BMW in še katera, zelo dobro poskrbijo, da se slab glas ne sliši daleč.



To verjamem, ko gre za velike stvari. Nikomur pa ne morejo preprečit, da slab glas širi po forumih.

Ja, pa ljudje kar nekaj vedo o avtomobilih, nenazadnje se tudi v Sloveniji proizvaja za avtomobilsko industrijo (sem tudi sama delala v tem). Iz izkušenj vem, da smo morali biti zelo natančni, ko je šlo za proizvodnjo za VW ali Volvo in so zelo hitro reklamirali, če kaj ni bilo dobro. S Francozi je bilo teh težav manj. Hočem reči, da je bilo vse proizvedeno v eni hiši, kvaliteta pa ni bila za vse enaka, odvisno kako zahtevni so bili.
Je pa to res le drobec v tej gigantski avtomobilski industriji in verjamem, da je še marsikaj kar ne vem.

Pa da se razumemo, tudi jaz nimam nič proti Francoskim avtomobilom, ampak tako sem jaz to videla.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 13:58:37   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ampak določene znamke, med njimi nedvomno spada VW, pa tudi BMW in še katera, zelo dobro poskrbijo, da se slab glas ne sliši daleč.



To verjamem, ko gre za velike stvari. Nikomur pa ne morejo preprečit, da slab glas širi po forumih.

Ja, pa ljudje kar nekaj vedo o avtomobilih, nenazadnje se tudi v Sloveniji proizvaja za avtomobilsko industrijo (sem tudi sama delala v tem). Iz izkušenj vem, da smo morali biti zelo natančni, ko je šlo za proizvodnjo za VW ali Volvo in so zelo hitro reklamirali, če kaj ni bilo dobro. S Francozi je bilo teh težav manj. Hočem reči, da je bilo vse proizvedeno v eni hiši, kvaliteta pa ni bila za vse enaka, odvisno kako zahtevni so bili.
Je pa to res le drobec v tej gigantski avtomobilski industriji in verjamem, da je še marsikaj kar ne vem.

Pa da se razumemo, tudi jaz nimam nič proti Francoskim avtomobilom, ampak tako sem jaz to videla.


Vsi avtomobilski proizvajalci sledijo avtomobilskemu standardu TS16949, ki je izredno zahteven standard in vsi dobavitelji morajo biti sposobni izpolnjevati zahteve tega standarda, sicer ne morejo biti dobavitelji avtomobilski industriji. Govoriti o teh zadevah, ki so predmet standardov, kar takole ad hoq, ni primerno. Sam avtomobilski standard ima znotraj le-tega določene ravni (PPAP level), ki kasneje deklarirajo stopnjo zahtevnosti. In ta je odvisna od produkta, ki ga dobavljaš, in ne od tega, kateremu proizvajalcu dobavljaš.

Ne bom se več spuščala v podrobnosti, ker so za širšo javnost povsem irelevantne. Tudi v svojem postu sem potrdila, da so forumi povsem legitimni in izmenjava mnenj svobodna, želela sem opozoriti le na to, da je - tako kot povsod - treba pogledati na zadeve z malce širine in kritično.

Tudi sama sem ženskega spola in se na avtomobile precej dobro spoznam, tako da se v tej točki strinjam z Lulu - marsikdaj smo ženske že v izhodišču slabše poizicionirane, ko se vključujemo v debato, ki je kao rezervirana bolj za moški spol.

Cenovni rang avtomobila pa je irelevantna zadeva, ko gre za to, da mora biti z osnovnim delovanjem avtomobila vse ok. Biftek, ki ga naročim v restavraciji v času malice in tisti ala carte morata biti užitna in prebavljiva. Vse ostalo pa je dodana vrednost. Pri avtomobilih je enako. Motor mora ustrezno delovati, pa naj bo to Megane za 10.000€ ali Audi za 70.000€.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 14:48:31   
roladica
Saj pravim, da sem jaz tako to videla. Ustvarila sem si pač svoje mnenje.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 16:01:11   
Anonimen
TT, ne glede na to, kateri avto kupuješ: poglej servisno knjigo, če se le da, kupi od prvega lastnika, preizkusi ga in kupi takega, ki ima čim daljšo garancijo (do enega leta, če je le mogoče).

S konkretnim avtom in tem letnikom (2003 oziroma 2004) nisem imela težav, sem pa vozila diesela.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 16:10:48   
Felicita
jest mam megana 2003, bencinarja, super zadovoljna z njim. pa je to 6. renault v naši družini, pa z nobenim ni blo problemov (ravno tko ne s škodo, seatom, 3mi fiati,...)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 20:56:11   
Katjuska986
Moj prvi avto je bil Renault 5 sicer stara 12 let. Pestile so jo starostne težave in največkrat popravljive kar na terenu user posted image čar starih avtov. Zdj imam Clio 1.2 letnik 2001. Sem drugi lastnik, prvi je bil ati (pri nas doma so že od nekdaj sami Renaulti in smo zelo zadovoljni). Bom pa po pravici povedala, da ima moj Clio napako (verjetno serijsko ker je kar nekaj teh prvih izvedb z isto napako), ko se včasih noče vžgati - gori lučka na armaturni - ugotovili so (sicer šele zdj), da gre za napako v prenosu med ključem in zagonom. Pri mojem doma imajo že od nekaj same VW in so z vsemi zadovoljni. Nobenih problemov. No midva pa sva si omislila Ford Kugo kot družinski avto (ker je 2 leti star rabljeni Passat s solidnimi km stal 18000€, Kugica pa nova 21000€, sva se pač odločila za slednjo). No vozi jo moj in je zelo zelo zadovoljen. Kljub velikem avtu (SUV) je poraba 5,5 l/100 km. upam pa da zdrži čim dlje

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 21:51:53   
mayci
Odkar sem naredila vozniški izpit, vozim Renaulta in (že trkaaam) nimam z njim nikakršnih težav. Prvi mi je zvesto služil od njegovega 5. pa do 10. leta starosti (Clio), drugega sem imela 4 leta (Thalia) in potem zamenjala zaradi povečanja družine za tretjega (Kangoo II), ki nas prevaža skoraj tri leta. user posted image
Jaz imam o Renaultu dobro mnenje. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
27.1.2012 22:04:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj je pol s temi R.Megani l.2002-2004
27.1.2012 22:48:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
O marička tole pa je razglabljanje user posted image

user posted image  Ja, pa res...
Mogoče sem jaz preveč na začetku napisala user posted image
Ampak TomTaylor ima point, ko je napisala za Megane 2002-2004 letnik. Naj bi takrat, ne samo Megane ampak Renault nasploh imel neke težave z 1,5 dci motorji. To informacijo poznam, ker sem ga hotela kupit in sem iz dosti raznih virov to slišala in so mi odsvetovali nakup Renaulta s tem motorje. V oko mi je pa to padlo, ker so bili takrat nekam čudno poceni v primerjavi z ostalimi avti tega ranga. To je pa tudi vse...
Ni zdaj vsak Renault zanič... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?