|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 16:25:33   
liliana
Mene pa zdaj pomirja to, da pa bomo zdaj bojda dobili ali vlado ali pa nove volitve na transparenten način......karkoli že ta transparentnost pomeni.....user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 16:28:10   
LuLu
To stanje je samo rezultat naših volitev in čisto nič drugega. Volili smo jih in zdaj so tu. Verjeli enim in istim obrazom in novim malo... lahko bi mi bojkotirali volitve in se z nobeno stranko ne strinjali, ali tudi tisti, ki niso volili, bi volili,... že v startu smo MI volilci zaj...
Ki pa piše, da morajo te stranke biti na oblasti? Če bodo nove volitve, jih bojkotirajmo mi, in ne volimo, dokler ne izgine še zadnji malo znan obraz iz sveta politike... mah, revolucija ali diktatura nam manjka.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 17:01:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mika

jA uŽAS...sem na bolniški in sem včeraj spremljala po TV....

Jezna sem, res jezna in sem se odločila, da na volitve več ne grem. To kar so včeraj vzganjali v parlamentu, da sploh niso vzeli volilnih lističev je direktno delanje norca iz državljanov. Njihova DOLŽNOST je da se volitev za mandatarja udeležijo, ne glede nato kako bi glasovali. JJ & company, so se pa s tem samo želeli zaščit, da jih kdo iz njihovih vrst ne bi izdal. To je NEDOPUSTNO, da si kaj takšnega dovolijo. Od nas, državljanov pričakujejo, da bomo šli na volišča in volili, med tem ko oni svojih dolžnosti ne opravljajo.

Za takšno dejanje bi morali dobit doživljensko prepoved kanditature za poslanca. Sem mislila,da smo videli že vse, pol pa tole....narod crkuje, oni se pa iz nas delajo norca....prokleta svinjarija, pohlepna, ničvredna....


danes sem poslusala komentar, da edino sodisce lahko cloveku odvzame poslovno sposobnost, da se izrece o svoji izbiri ... ocitno pa ni samo sodisce, da je tudi predsednik stranke lahko tisti, ki clanom stranke odvzame poslovno sposobnost...
Sramota, da je ni vecje....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 17:02:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ko bomo ljudje začeli razmišljati samo s svojo glavo, bo pa tudi kaj drugače. V bistvu, ko bomo sploh začeli razmišljati...
Predlagam, da vsaka stranka napiše svoj program , 10 do max 20 alinej, ki jih vsak še tako politično neizobražen posameznik vsaj 80% razume. Pa ne na splošno,  kot recimo vlaganje v nova delovna mesta,.... temveč s številkami in časovno opredeljeno, recimo zmanjšanje brezposelnosti za 20% do leta 2012. Jasno in razumljivo.

Vse te alineje združiti v eni kratki in pregledni boršuri, na koncu še mogoče primerjalna tabela med strankami.  Potem si pa naj vsak volilno upravičen državljan pogleda programe in marš na volišče na podlagi tega, kaj bi vlada naj naredila, ne pa kako je komu ime!!!

Zato smo pač tu, kjer smo, ker so privrženci recimo Janše, ki ga volijo, ne glede na to, kakšen je njegov program in kako bi vodil državo! In veliko Slovencev je volilo za posameznike, ker so pač v službi rekli, da bodo volili zanj, ali pa sosed,  ali pa trgovka na oddelku delikatese, .... Skratka slabš, kot loterija!  
Pa še nekaj, kar itak ne bodo sprejeli...ni vlade, ni plač (oz. je minimalna, saj dobro vedo, kolikšna je!!!). Višina bi pa morala biti odvisna le od njihove učinkovitosti!


Ni problem spisat dober program, problem je kvalitetno ga izvest....
Socializem je dejansko na papirju odlicen sistem, kot vemo - izvedba je sepala...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 17:08:16   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

JJ realen? Preberi kdaj njegov CV, te bo srat prijelo. Zoki je vsaj za svoje sinove poskrbel, Janez skrbi za svojega brata in prijatelje, pa ne tiste prave, ampak one, ki ga za jajca držijo. Se mi pa zdi, da tokrat Janša ne hrepeni tako zelo po vladanju. Mam občutek, da bi celo on včeraj obkrožil ZA, če bi mogel. Tale PAT pozicija vsem ustreza.

Zadnji odstavek pa še kako drži, s to razliko, da se Janez dela norca iz nas že debelih 22 let, Zoki je pa medtem že kaj naredil, tako zase, kot za druge.


Ima Zerjava - ljisic, ki igra svojo igro in upa, da bo izplaval.... na dolge steze.. Viranta je ze prezvecil in izpljunil... 

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 17:11:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
....in dokler bodo obstajali ljudje, ki mu slepo verjamejo ....V glavnem užas.

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
..., da se Janez dela norca iz nas že debelih 22 let, ...

In od tega je levica vladala 16 let.  16:6 je torej razmerje ki lepo kaže kdo je koga kam pripeljal in kdo je ovčica.


Odbij kar nekaj let, ko se je levica namesto z vladanjem ubadala z podtikanji in oviranjem s strani vrlega JJ. Pravzaprav je povsem jasno koliko je JJ za Slovenijo...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:05:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: noranate
Danes je bila v trgovini debata, da naj bi Janša izjavil, da dokler bo on v politiki, Srbi oz. neslovenci ne bodo v vladi. Sama tega sicer nisem nikjer zasledila, me je pa zelo prizadelo, sploh, če je res to izjavil.

Sama sem Slovenka (vsaj imam se za Slovenko), rojena tukaj, mama je Slovenka, oče je že 45 let v Sloveniji. A sem v zmoti, čigava sem?! Mislim , da je ogromno Slovencev takih, ki  so mal tud "miksani", če se lahko tako izrazim. Sem preveč razburjena, da bi nadaljevala. ..user posted image


ej res! tok bi ga ošamarila, da to pred mano reče. kaj je pa pol moja punca? a zdej pa ni ne tič ne miš?? ni slovenka, jaz pa sem (samo zato ker je njen pappa šved)? I mean wth? če bi kdo rekel mojmu možu, da naša mala ni švedinja (na švedskem), bi ga zmlel v prah. samo tam so "civilizirani" in tud genetiko štekajo..

ok, da parafriziram: Sem preveč razburjena, da bi nadaljevala. .. user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:32:46   
nananaja
Poglejte, dobrih 20 let živimo v samostojni Republiki Sloveniji, pa so nekateri v nedeljo v Dražgošah tulili svoje partizanske in SFRJ parole. Zraven stoji nekdo, ki je dobil od Slovencev čast biti predsednik njihove samostojne republike, in še drugi, ki naj bi ga Slovenci želeli za mandatarja. Seveda pa do sedaj ni nikoli manjkal bivši. Pa dobro, od dražgoške bitke je minilo 70 let in države partizanov ni več. Pa kar nekaj nas ve, kakšna partizanska zmaga je bila to, žal ne taka kot so nas ušili v šolah.

Ljudje, to se meni zdi veliko večja sramota, kot pa to, da nekateri, ki smo jim na volitvah namenili mandate poslancev, niso hoteli biti po krivem obtoženi in so raje javno neglasovali.

Ljudje, ne vem zakaj ste užaljeni, ker kandidat za mandatarja ni bil potrjen? Volilo ga je malo več kot 28%, to je natanko 28 poslancev. Moja logika je taka, da tisti, ki so volili Pahorja, Viranta, Karla, jih niso volili zato, ker so si želeli, da bi bil zavrnjeni kandidat predsednik vlade. Tudi sama nisem hotela volit SDS ravno zaradi njihovega bolestnega prepričanja, da bo desnica kapitalno izgubila volitve brez Janše. Sem volila stranko, ki sem jo želela v parlamentu in spremljala bom njeno delo. Prav nič me niso razočarali, čeprav včeraj niso dvignili glasovnic - povedali so javno, da oni ne bodo volili kandidata, s tem se strinjam.

Me pa močno skrbi, da bodo v DeSUSu in SDju vseeno kloniti tistim, ki ne morejo požreti, da SFRJja že 20 let ni več in bomo res morali ponovno na volitve. Zakaj? Ker se bojim, da bo še več ljudi verjelo, da je zavrnjeni kandidat res najboljši in da ga je Janša izigral. To se mi zdi bolno.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:42:27   
nananaja
Drugače pa, imamo volilni sistem, ki v parlament popelje več strank in ne daje absolutne večine eni stranki, moramo sprejeti, da ni nujno, da bo relativno zmagovalna stranka sestavila vlado. Pri takem sistemu bo vlado sestavil tisti, ki bo znal na kup spraviti absolutno večino poslancev. Pa ni važno, a na lep ali na grd način.

Meni naprimer se je zdelo nesramno gledati kandidata za mandatarja in njihove strankarske kolege, ki so Karlu trdili, da ima zagotovljenih 46 glasov prej kot je Karel objavil, da ga bodo res podprli. Če ne bi kandidat držal fige v žepu, bi moral po DeSUSovi podpori dobiti 52 glasov, ali pa je debelo lagal!

Da pa je debelo lagal, so mu povedale ostale stranke in njihovi poslanci, ki niso hoteli dvigniti glasovnic.

Sicer je pa svoj način dela pokazal že pri konstituiranju parlamenta, ki se niti toliko ni uskladil s strankami, s katerimi se je 'usklajeval', da bi konstituiral vlado. Ljudje, če mislite, da boste od takega predsednika vlade dobili blaginjo in višji standard, potem ga pa imejmo, ampak jaz bom pač začela iskati možnost za začasni izhod iz države, ker se mi pač ne kolca po tovarištvu.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:52:48   
LuLu
In zdaj SDS noče Viranta (via twitter)? Ja, ja, ja, to bo še zanimivo user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:53:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Poglejte, dobrih 20 let živimo v samostojni Republiki Sloveniji, pa so nekateri v nedeljo v Dražgošah tulili svoje partizanske in SFRJ parole. Zraven stoji nekdo, ki je dobil od Slovencev čast biti predsednik njihove samostojne republike, in še drugi, ki naj bi ga Slovenci želeli za mandatarja. Seveda pa do sedaj ni nikoli manjkal bivši. Pa dobro, od dražgoške bitke je minilo 70 let in države partizanov ni več. Pa kar nekaj nas ve, kakšna partizanska zmaga je bila to, žal ne taka kot so nas ušili v šolah.

Ljudje, to se meni zdi veliko večja sramota, kot pa to, da nekateri, ki smo jim na volitvah namenili mandate poslancev, niso hoteli biti po krivem obtoženi in so raje javno neglasovali.





In zakaj je sramota biti na obletnici dražgoške bitke....?

Ljudje, ne vem zakaj ste užaljeni, ker kandidat za mandatarja ni bil potrjen? Volilo ga je malo več kot 28%, to je natanko 28 poslancev. Moja logika je taka, da tisti, ki so volili Pahorja, Viranta, Karla, jih niso volili zato, ker so si želeli, da bi bil zavrnjeni kandidat predsednik vlade. Tudi sama nisem hotela volit SDS ravno zaradi njihovega bolestnega prepričanja, da bo desnica kapitalno izgubila volitve brez Janše. Sem volila stranko, ki sem jo želela v parlamentu in spremljala bom njeno delo. Prav nič me niso razočarali, čeprav včeraj niso dvignili glasovnic - povedali so javno, da oni ne bodo volili kandidata, s tem se strinjam.


Jaz pa si vedno želim, da je tisti, ki ga volim predsednik vlade.....želja se mi sicer vedno ne uresniči, volim pa s tako željo in upanjem.....

Me pa močno skrbi, da bodo v DeSUSu in SDju vseeno kloniti tistim, ki ne morejo požreti, da SFRJja že 20 let ni več in bomo res morali ponovno na volitve. Zakaj? Ker se bojim, da bo še več ljudi verjelo, da je zavrnjeni kandidat res najboljši in da ga je Janša izigral. To se mi zdi bolno.


Kaj ima pa zdaj SFRJ z vso to burlesko v parlamentu in z Desusovo in SDjevo odločitvijo.....?

Jaz zato nisem volila Jankoviča, ker sem imela občutek, da gre parlament zato, da zaje.be Janšo, ker mu še ni oprostil svojega izgona iz Mercatorja.....in izgleda sem imela prav.....zdaj se pa gresta kdo ima daljšega.....in glede na tvoje strahove, izgleda da ima daljšega Jankovič, ker se Janšu manever z Virantom ni izšel po pričakovanjih....

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:55:05   
nananaja
Do sedaj sem sam brala neumne komentarje, tokrat sem tudi povedala svojega. To pa zato, ker se ponavadi oglašajo samo eni ali drugi skrajneži.

Meni je precej žal, da smo izvolili tako, da se sedaj za predsednika vlade bojujeta dva slaba kandidata. Pa ne mislim s tem, da sta oba nesposobna. Oba sta že marsikaj dosegla. Pri enem me moti njegov odnos do ljudi, daje vtis, da gre med ljudi, v resnici pa imam občutek, da smo nekateri zanj nepomembni, skorajda odveč - Takega mandatarja si najmanj želim. Pri drugem me moti njegova osebnost, njegov nastop, mi je pa drugi strani sposoben za krizne čase, ima za samo v stranki dobre ljudi (sicer ne vseh, ampak kar nekaj) in žal mi je, da se ta stranka pred volitvami ni odločila, da bi v ospredje potisnila enega bolj priljubljenega osebka.

Meni se pač Janša zdi boljši od dveh nepriljubljenih kandidatov. A žal mi je, da bo predsednik države (nisem mu dala glasu, zdaj mi gre na bruhanje ob pogledu nanj) naredil vse, da bi bil mandatar vsemogoči Zoki...

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:55:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

ampak jaz bom pač začela iskati možnost za začasni izhod iz države, ker se mi pač ne kolca po tovarištvu.



Aj, ne bluzi.....user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:56:53   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

JJ realen? Preberi kdaj njegov CV, te bo srat prijelo. Zoki je vsaj za svoje sinove poskrbel, Janez skrbi za svojega brata in prijatelje, pa ne tiste prave, ampak one, ki ga za jajca držijo.


JJ je realen kar se tiče šparanja; Zoki bo vse zrihtal, nje? S še več pufi, nje?? A dej no Kalbo, to zna vsak. Pufat se. 1x bo vreča prazna, iz kje bomo pa potlej vzeli?

In način kako je Zoki poskrbel za svoje otroke pač ni pravi, sory...............



A res? Ko je prevzel vlado nekaj let nazaj, je dal komplet prenovit prostore vlade...stare mize niso ble dobre. Jože P Damjan je celo nabavil fuzbal mizo....hitro pozabljate. Ne ti men o JJ in šparanju. Malo poglej, koliko odstotkov BDP se je JJ zapufal v času debelih krav in to pretopi v številke Gaspari je tulil, kriza bo, pokojni Bajuk pa..mi bomo svetilnik Evrope. Prekleto kratek spomin imate nekateri.

Ne, kako je Zoki poskrbel za otroke ni pravi način, kako pa JJ še danes skrbi za svoje prijatelje je pa pravi način al kako. Mal poguglaj..klima Petek in podobno.
Pa njegovo kadrovanje z mentalno bolnimi ljudmi v samo drobovje podjetij je tud veliko prispevalo k današnji krizi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 12.1.2012 20:02:41 >

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:58:12   
liliana
Do sedaj sem sam brala neumne komentarje, tokrat sem tudi povedala svojega.


In zelo pametne komentarje si dala....user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 19:59:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mah, bedni so, kaj naj rečem. Še enkrat so pokazali in dokazali da jih boli klinac za državo Slovenijo in njihove volilce!


Vlada je samo ogledalo državljanov. NAS bolj za našo državo.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:11:41   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In zakaj je sramota biti na obletnici dražgoške bitke....?

Objektivni zgodovinarji pač dražgoške bitke ne kujejo v zvezde. O tem se da veliko prebrati, sicer se ni opirati na kakšne skrajne domačine, pa vseeno, mene prepričajo, da ni vse tako kot so nas učili učbeniki iz starih časov.

Jaz pa si vedno želim, da je tisti, ki ga volim predsednik vlade.....želja se mi sicer vedno ne uresniči, volim pa s tako željo in upanjem.....

Ne boš verjela, tudi jaz bi želela predsednika vlade iz voljene stranke, a če ne zmaga... bom pač navijala, da me stranka s svojim delom ne bi razočarala.

Kaj ima pa zdaj SFRJ z vso to burlesko v parlamentu in z Desusovo in SDjevo odločitvijo.....?

To je pač moj občutek, da pomembno vlogo v njihovem odločanju igrajo ljudje, ki so bili pomembni v SFRJ... želim si, da bi me občutek varal...

Jaz zato nisem volila Jankoviča, ker sem imela občutek, da gre parlament zato, da zaje.be Janšo, ker mu še ni oprostil svojega izgona iz Mercatorja.....in izgleda sem imela prav.....zdaj se pa gresta kdo ima daljšega.....in glede na tvoje strahove, izgleda da ima daljšega Jankovič, ker se Janšu manever z Virantom ni izšel po pričakovanjih....

Ah, ne vem, če bi se s tem strinjala. Sicer pa, jaz bi za mandatarja itak nekoga tretjega...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:14:45   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Do sedaj sem sam brala neumne komentarje, tokrat sem tudi povedala svojega.


In zelo pametne komentarje si dala....user posted image



Če bi dobro prebrala, bi videla, da je tudi moj komentar neumen... itak, da je, ker pač nekaterih res ne maram.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 12.1.2012 20:19:09 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:18:48   
Lord Vader
Kot vidim je tukaj večina anti Janša. Po resnici povedano sem prebral le par postov, namreč kot zdravnik pazim na lastno mentalno higieno. Jaz sem osebno za JJ, zakaj se sprašujete!! Paradoks!!! Jas sem Hrvat in živim v Sloveniji (srečno!!) 8 let. Janšo spoštujem zaradi afere z prodajo orožja. Namreč, to orožje je poslano v Hrvaško in BiH. Če se spomite so nas takrat napadli Srbi (nima veze z Jankovičem, upam) in bez Janšinega "kriminalnega dejanja" bi nas nafukali. To je bila PRVA pošiljka orožja za nas in nas je rešil. Zato Janši VEČNA ZAHVAL in vedno bo imel moj glas.

_____________________________


p.s. mi je pa žal da niso še izumili cepiva proti nesramnosti in aroganci. Ti bi očitno potreboval/a konkretno dozo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:25:59   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader

Kot vidim je tukaj večina anti Janša. Po resnici povedano sem prebral le par postov, namreč kot zdravnik pazim na lastno mentalno higieno. Jaz sem osebno za JJ, zakaj se sprašujete!! Paradoks!!! Jas sem Hrvat in živim v Sloveniji (srečno!!) 8 let. Janšo spoštujem zaradi afere z prodajo orožja. Namreč, to orožje je poslano v Hrvaško in BiH. Če se spomite so nas takrat napadli Srbi (nima veze z Jankovičem, upam) in bez Janšinega "kriminalnega dejanja" bi nas nafukali. To je bila PRVA pošiljka orožja za nas in nas je rešil. Zato Janši VEČNA ZAHVAL in vedno bo imel moj glas.


Zanimivo, nikoli si nisem mislila, da bom slišala kaj takega.

Kalbo, potemtakem so Bajuku podelili priznanje za naj finančnega ministra al kaj so mu že rekli, da je, za dobro prirejanje, ko je prikazoval kontra rezultate kot jih je dosegal.

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:36:39   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader

Kot vidim je tukaj večina anti Janša. Po resnici povedano sem prebral le par postov, namreč kot zdravnik pazim na lastno mentalno higieno. Jaz sem osebno za JJ, zakaj se sprašujete!! Paradoks!!! Jas sem Hrvat in živim v Sloveniji (srečno!!) 8 let. Janšo spoštujem zaradi afere z prodajo orožja. Namreč, to orožje je poslano v Hrvaško in BiH. Če se spomite so nas takrat napadli Srbi (nima veze z Jankovičem, upam) in bez Janšinega "kriminalnega dejanja" bi nas nafukali. To je bila PRVA pošiljka orožja za nas in nas je rešil. Zato Janši VEČNA ZAHVAL in vedno bo imel moj glas.



OMG, ne morem verjeti, kaj berem, res ne....

Odebeleno pa...A vas (jih) mar niso? Koliko pa je bilo žrtev, kaj? Predvsem v BiH. Ogromno!!!!

_____________________________



(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:44:22   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader

Kot vidim je tukaj večina anti Janša. Po resnici povedano sem prebral le par postov, namreč kot zdravnik pazim na lastno mentalno higieno. Jaz sem osebno za JJ, zakaj se sprašujete!! Paradoks!!! Jas sem Hrvat in živim v Sloveniji (srečno!!) 8 let. Janšo spoštujem zaradi afere z prodajo orožja. Namreč, to orožje je poslano v Hrvaško in BiH. Če se spomite so nas takrat napadli Srbi (nima veze z Jankovičem, upam) in bez Janšinega "kriminalnega dejanja" bi nas nafukali. To je bila PRVA pošiljka orožja za nas in nas je rešil. Zato Janši VEČNA ZAHVAL in vedno bo imel moj glas.


Že, že, sam tvoje brate Dalmatince je pa pošteno nategnil....

Pa še to, njemu se je takrat fučkalo zate in za tvoje, če mu tvoji nebi dali mark ne bi blo tud metka na vaši strani, kot se mu danes fučka za vse nas. Važno je, da on špila vođo. Pa verjemi, da mu priznam zasluge za samostojno Slovenijo. Sam kar počne pa že leta po tistem je pa užas.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 12.1.2012 20:48:49 >

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 20:46:09   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Kalbo, potemtakem so Bajuku podelili priznanje za naj finančnega ministra al kaj so mu že rekli, da je, za dobro prirejanje, ko je prikazoval kontra rezultate kot jih je dosegal.


Rezultati so bli že OK, sam v času krepko debelih krav. Zapufali so se pa samo malo manj kot njihovi nasledniki v globoki krizi. Vpili so pa, pri nas ne bo krize, mi bomo svetilnik evrope in samo zelo naiven človek verjame, da bi blo kaj bolje, če bi JJ leta 2008 dobil volitve. Blo bi drugače samo to, da bi bil on zdajle nekje pri parlamentarnem pragu, kar pa niti nebi blo slabo. Sam to tupit ljudem je itak brez veze.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 12.1.2012 20:51:09 >

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 21:02:55   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Kalbo, potemtakem so Bajuku podelili priznanje za naj finančnega ministra al kaj so mu že rekli, da je, za dobro prirejanje, ko je prikazoval kontra rezultate kot jih je dosegal.


Rezultati so bli že OK, sam v času krepko debelih krav. Zapufali so se pa samo malo manj kot njihovi nasledniki v globoki krizi. Sam to tupit ljudem je itak brez veze.


Lej, ne vem na pamet številk, nimam pa volje iskati po googlu, ki ga priporočaš za prevernje delovanja JJja. Vem pa, da je imel Bajuk nalogo, postavljeno iz monetarne unije, da zmanjša javni dolg in drži inflacijo na določenem procentu za prevzem evra, pa to niso bile majhne številke. Mu je pač uspelo... kako, ne vem...
Nekateri vztrajno trdijo, da je prirejal podatke, vsaj tisti njihovi nasledniki, ki so potem poglobili javni dolg (kako neki ne, saj so subvencionirali gospodarstvo za nedelo - lahko ti obrazložim)... tudi to sem slišala, da je Janković z Mercatorjem držal nazaj inflacijo...
Nekateri bi itak raje imeli tolar z visoko inflacijo in bi bili ponosni na svojo valuto, zato je zanje Bajuk itak...

Res ne vem...

Sicer je pa tema z mojo pomočjo čisto skrenila, zato bom nehala s to nitjo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 21:14:25   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Rezultati so bli že OK, sam v času krepko debelih krav. Zapufali so se pa samo malo manj kot njihovi nasledniki v globoki krizi. Vpili so pa, pri nas ne bo krize, mi bomo svetilnik evrope in samo zelo naiven človek verjame, da bi blo kaj bolje, če bi JJ leta 2008 dobil volitve. Blo bi drugače samo to, da bi bil on zdajle nekje pri parlamentarnem pragu, kar pa niti nebi blo slabo. Sam to tupit ljudem je itak brez veze.


Sedaj pa čisto moje mnenje, ki je verjetno neumno: Zmagal je Pahor in ob začetku krize je njegova vlada sprejela ukrepe, ki so dajali subvencije podjetjem, ki niso delali polnega delovnega časa. Moja izkušnja: vsaj eno sicer uspešno, likvidno podjetje, je v tem videlo nepovratni denar, rezultat je bil, da je proizvodnja stala vsak drugi petek, premalo narejenega pa so naredili ob sobotah, seveda so jim plače sorazmerno zmanjšali, sobotne ure pa so morali dajati v 'fond ur'. So pa tudi odpuščali, to je imelo sicer delno dober učinek, ker so malenkost zmanjšali količino režije, a je s tem trpel tudi razvoj, ki je imel posledice na odpuščanje v proizvodnji... In po spominu je bilo več takih podjetij, ne le eno.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?