|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glodos poganjalec za enoletnika?
6.1.2012 15:05:27   
naja17
Zanima me ali ima kdo izkušnje s tem poganjalcem? Rada bi sinu za RD kupila, pa se mi ful dopade tale, me pa mal izkušnje zanimajo:

http://glodos.com/producto_bit_en.html

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
6.1.2012 15:57:34   
livia
Zgleda fajn. Malo me moti, da nima balance in da sprednje kolo ne zavija.

Mi imamo likeabike, a je prav za eno letnika previsok. Preveri višino sedeža.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
6.1.2012 16:25:22   
mini86
lepo zgleda..to je pa tudi trenutno vse kar mi pade na pamet..

kako bo zavijal, a k bote šli na sprehod bo skos dol sklonjenuser posted image


mi imamo tega in če bi še enkrat kupovala bi istega..naš je malo med manjšimi in mu je ta kolo ravno prav

http://poganjalec.weebly.com/poganjalec-puky.html


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
6.1.2012 18:32:36   
naja17
Izbiram med glodosom in čebelico: http://www.chebeltza.com/poganjalci/zuzelke_in_zivalice/cebelica_-_velika.html

Glodos se mi zdi bolj za ven pa kao je dobr za razvoj otroka: http://glodos.com/producto_bit_en.html#

user posted image

Aja pa znižan je za pol cene user posted image ...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
6.1.2012 20:05:29   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Izbiram med glodosom in čebelico: http://www.chebeltza.com/poganjalci/zuzelke_in_zivalice/cebelica_-_velika.html

Glodos se mi zdi bolj za ven pa kao je dobr za razvoj otroka: http://glodos.com/producto_bit_en.html#

user posted image

Aja pa znižan je za pol cene user posted image ...


žal js nebi niti enega niti drugega..pa sploh ni primerjave med njimi..
sploh si ne predstavljam da bi šli z uno čebelico na sprehod......


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
6.1.2012 20:39:54   
lulu2008
Hej naja17!

Pred kratkim smo za našo malčico nabavili glodos poganjalčka v spletni trgovini:
http://www.melumashop.com/sl/katalog/46/poganjalci-glodos
in smo super zadovoljni. Res je, da nima bilance, vendar je to skoraj bolje za malčke, katerim je to prvo prevozno sredstvo, ker nimajo strahu pred hitrimi spremembami smeri. Je zelo lahek, tako da ga lahko otrok sam dvigne in prestavi. Uporabljamo ga v stanovanju in na igrišču. Kolesa iz plastike čistimo z vlažno krpo. Zraven dobiš tudi torbo za prenašanje. Pri njih smo nabavili tudi čelado, majo take ful odštekane! Tisti, ki prodajajo so zelo prijazni in da se vse zmenit! Priporočam user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
7.1.2012 6:23:33   
Hope2
Pri čebelci pa mene motijo koleščki, ker taki koleščki puščajo v parketu utore. Torej za v stanovanje, če je parket, no way.

Drugače pa ne bi kupila ne enega ne drugega. Glede na naše izkušnje, 1 letnik lahko ima lahko kak koli plastični poganjalec, za nizko ceno. Otrok res večkrat dvigne med vožnjo poganjalec in naredi ovinek brezproblema, ampak sem videla pri našemu, da mu je tudi pri plastičnem zelo prav prišlo, ko je lahko vsaj malo ovinek zvozil ker je imel volan. Volan je itak zakon pri malčkih. Hitrost pa je naš kar veliko dosegel, da sem mogla tečt za njim, saj imamo en hribček in to je bilo najbolj zabavno, tak da spet stabilnost in volan sta pomembna. Zato sem jaz pri 1 letnikih striktno za poganjalčka s 4 kolesi, ker eni znajo res "divjat".
Pri 18 mesecih pa je naš že prešaltal na ketlerjev 10 colski. Tak da kupovat en tak dragi poganjalec, bi bil pri nas čist brezveze. Kljub temu, da še zdaj recimo pri 3 letih dirka s tistim plastičnim 4 kolesnim. V glavnem iz naših izkušenj brezveze in škoda denarja za neko lepoto. Ampak mi nismo mahnjeni na lep izgled in posebnost. Mislim da bo tudi otrok raje izbral kak avtek, kot tole pručko na gumahuser posted image

Ne vem zakaj bi bilo prevozno sredstvo brez balance za otroka boljšeuser posted image . prosim za razlago


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.1.2012 6:24:56 >

(odgovor članu lulu2008)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
7.1.2012 9:08:30   
lulu2008
Hope2, jaz imam drugačno mnenje. Poleg tega, da nam je zelo všeč design, čudoviti so uporabljeni materiali, poganjalček je tudi izredno lahek, smo ga izbrali predvsem zato, ker je nekaj novega. Tamala ga je takoj vzljubila in sploh ni razmišljala kako bi ga uporabljala. Punčke so na poganjalčkih na začetku bolj previdne, mogoče zaradi strahu pred padcem ali pred hitrostjo. Balanca pa je narejena tako, da je se otrok lahko dobro oprime z rokami. Res pa je da je namenjen otrokom Do 3 let, ker po treh letih so otroci že preveliki zanj. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
7.1.2012 10:36:27   
Anonimen
Mi tudi nismo pretirano vzorni potrošniki, zato se kar lepo pod Hope2 podpišem user posted image

Naša je pri 11ih mesecih dobila ene plastik fantastik avtoček za 14€ iz BC, ga osvojila v parih dneh, ko še niti hodila ni od takrat naprej je to njena najljubša igrača ... pri dobrih dveh letih je pa dobila 10 colskega ketlerčka in ga tudi skairala v parih dneh in šiba z njim kot raketa ... tistega avtočka pa boknedaj, da damo od hiše, ker je še vedno zelo ''in'' igrača.

Če bi še kupovala nekaj za 1 leto pa da nebi bil to ravno avtek (ki se mi še vedno zdi najbolj primeren), bi kupila tegale punkija:

user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 7.1.2012 10:40:00 >

(odgovor članu lulu2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
7.1.2012 11:27:14   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: lulu2008

Hope2, jaz imam drugačno mnenje. Poleg tega, da nam je zelo všeč design, čudoviti so uporabljeni materiali, poganjalček je tudi izredno lahek, smo ga izbrali predvsem zato, ker je nekaj novega. Tamala ga je takoj vzljubila in sploh ni razmišljala kako bi ga uporabljala. Punčke so na poganjalčkih na začetku bolj previdne, mogoče zaradi strahu pred padcem ali pred hitrostjo. Balanca pa je narejena tako, da je se otrok lahko dobro oprime z rokami. Res pa je da je namenjen otrokom Do 3 let, ker po treh letih so otroci že preveliki zanj. user posted image


Lej vsi ti mali poganjalčki so lahki, plastika je še vedno lažja od lesa. In ja sem rekla, da ga izberejo v bistvu starši samo zaradi lepote in čisto nič drugega- to si zdaj še sama priznala. Otroci pač vzljubijo, kar jim daš, sam če jim daš na izbiro tole pručko s kolesom ali avto z volanom, hupo, lučkami... dvomim, da se bo kter vsedel najprej na pručko. Drugače si me pa narobe razumela. Jaz že vem, da se lepo lahk prime za tole balanco, problem je, ker ne more ovinka zvozit, razen da dvigne poganjalca in zato pravim, da je volan še kako praktičen zaradi varnosti in stabilnosti. Potem ap ko otrok pride na pravega poganjalčka z volanom, pa je kriza, ker ima v sebi to fiksno balanco. Pri teh z volanom ima vsaj malo občutek, da nekaj dogaja, saj lahko zavije minimalno, ampak že ta minimalni ovinek, je več kot dovolj. Medtem ko pri fiksni balanca ga pri malo hitrejšem dirjanju vrže iz ovinka, čista fizika. In glede na stabilnost 2 koles v primerjavi z štirikolesnim se to prej zgodi. Ok, da ga počasi drajsa po mini stanovanju gor in dol ni panike, ampak povečini kar jaz poznam otroke- takih otrok ni. Ko enkrat vzljubijo gredo ven na igrišče, na sprehod... pogum raste, hitrost raste in pri tako mini otročkih se hitro zgodi padec
Itak so vsi na zečetku previdni, tu sploh ni vprašanje fantek punčkauser posted image , s časoma pa vsi ratajo "divji" in ne, še vedno ne vidim nobene večje pozitivne stvari v tej dragi pručki, kot npr v enem navadnem plastičnem poganjalčku. Razen lep design za staršeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.1.2012 11:32:45 >

(odgovor članu lulu2008)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
7.1.2012 12:32:24   
lulu2008
Ja, ok hope2, razumem in spoštujem tvoje mnenje, jaz lahko pišem le iz izkušenj, naša tamala uporablja glodos z veseljem in brez težav. Mogoče je na koncu koncev res design tisti, ki prevaga, saj se starši odločijo kaj izbrati za svojega otroka. Ceno pa tudi upraviči kvaliteta in design!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
7.1.2012 16:27:55   
naja17
Ok hvala za mnenja... Je že mim, je že kupljen po polovični ceni user posted image ...

Ja, res je všečen, pa tudi dražji... Ma mi ni žal, ker upam, da za sinom pride še kak otroček ali dva user posted image , večji bo dobil pol unega k viža in ma balanco user posted image ....

(odgovor članu lulu2008)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
7.1.2012 16:44:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
8.1.2012 9:43:45   
benika
Ceno pa tudi upraviči kvaliteta in design!


A daj no nehaj. Veliko dragih stvari je precej manj kvalitetnih kot cenejše stvari.

Naja, jaz tega poganjalca ne bi vzela, pa če mi ga zastonj dajo. Je totalno nepraktičen in nikakor ne zdrav za otrokov razvoj (kot pravi lulu). Sej če realno pomisliš, kako je prisilna drža hrbtenice zdrava? In pri tem poganjalcu mora biti otrok sklonjen. Ogromen minus (iz čisto praktičnega razloga) je tudi nevrtljivo prvo kolo.

Predlagam ti, da se raje ozreš po kakšnem drugem poganjalcu, ki je ravno tako primeren za enoletnika, mogoče ni ravno super duper najnovejši hit, za otroka pa bolj zdrav.

(odgovor članu lulu2008)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
8.1.2012 15:40:16   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ceno pa tudi upraviči kvaliteta in design!


A daj no nehaj. Veliko dragih stvari je precej manj kvalitetnih kot cenejše stvari.

Naja, jaz tega poganjalca ne bi vzela, pa če mi ga zastonj dajo. Je totalno nepraktičen in nikakor ne zdrav za otrokov razvoj (kot pravi lulu). Sej če realno pomisliš, kako je prisilna drža hrbtenice zdrava? In pri tem poganjalcu mora biti otrok sklonjen. Ogromen minus (iz čisto praktičnega razloga) je tudi nevrtljivo prvo kolo.

Predlagam ti, da se raje ozreš po kakšnem drugem poganjalcu, ki je ravno tako primeren za enoletnika, mogoče ni ravno super duper najnovejši hit, za otroka pa bolj zdrav.



Pred nakupom sem se posvetovala s fizioterapevtko, ki je rekla, da je dober. Hvala vseeno!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
8.1.2012 18:13:09   
betty.ford
meni se tole zdi kot kakšna zakrita reklama. user posted image

drugače pa - meni se ne zdi prav nič praktičen in tudi ne kulski. ampak to je moj osebni okus.
všeč mi je, ker je lesen, to je pa vse.

za zunaj si ga ne bi upala imeti. oziroma bi moral mulček imeti še kakšno zaščito za zobe.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
8.1.2012 21:49:23   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

meni se tole zdi kot kakšna zakrita reklama. user posted image




Ni drgač, se me zarad mene kamot zbriše, k sem ga tko al tko že kupla, večini pa tko ni všeč user posted image .

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
8.1.2012 23:30:17   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: naja17


IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ceno pa tudi upraviči kvaliteta in design!


A daj no nehaj. Veliko dragih stvari je precej manj kvalitetnih kot cenejše stvari.

Naja, jaz tega poganjalca ne bi vzela, pa če mi ga zastonj dajo. Je totalno nepraktičen in nikakor ne zdrav za otrokov razvoj (kot pravi lulu). Sej če realno pomisliš, kako je prisilna drža hrbtenice zdrava? In pri tem poganjalcu mora biti otrok sklonjen. Ogromen minus (iz čisto praktičnega razloga) je tudi nevrtljivo prvo kolo.

Predlagam ti, da se raje ozreš po kakšnem drugem poganjalcu, ki je ravno tako primeren za enoletnika, mogoče ni ravno super duper najnovejši hit, za otroka pa bolj zdrav.



Pred nakupom sem se posvetovala s fizioterapevtko, ki je rekla, da je dober. Hvala vseeno!



Mislim, da bi morala tale fizioterapevka mal poklic zamenjat.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Glodos poganjalec za enoletnika?
9.1.2012 7:36:00   
zaspancek1
He he,mogoce pa je zato ok,ker otrok na njem itak ne zdrzi dolgo? :-) Ok,da dodam se moje izkusnje s podobnim dvokolesnikom(sicer ne tako fensi,ker je bil plasticen,drag pa se vedno). Testirala sta ga starejsi sin,star malo cez dve leti-temu je motor seveda bil vsec in ga je obvladal) in pa mlajsi 10mesecnik(ki je hodil in plezal ze skoraj 2 meseca). Ceprav je bi bolj spreten,kot vecina enoletnikov,si s tem dvokolesnikom ni mogel kaj prida pomagati,saj sam sploh ne zmore zlezti nanj,ne da bi se zvrnil. A je mogoce pri vas,ki ga imate,kaj drugace?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?