|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: starejše nosečnice
19.12.2011 19:01:05   
marettimara
srečica 17....ooo, še par dni......no, srečno...kako to, da boš imela CR? a zato, ker si ga imela že pri prejšnjih porodih? Kakšen pregled je to BHR? podobno amniocintezi sklepam?

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: starejše nosečnice
19.12.2011 19:19:04   
marettimara
Punce, ve, ki imate že izkušnje z vozički, katerega priporočate? jaz se nagibam k Stokke, je sicer med dražjimi, ampak mi je nekako res najljubši. Kaj menite ve? Ima mogoče še katera izkušnje z Stokke?

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: starejše nosečnice
19.12.2011 20:59:09   
hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

Kako kej tvoja princeska in kako vaše nadaljne načrtovanje????


Princeska krasno...čvekavo...seveda vse prinesemo iz vrtca, na srečo nič hujšega. Načrtovanje malo slabše...upamo, da bo januar zmagovalen user posted image !!


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: starejše nosečnice
19.12.2011 21:04:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: marettimara
Punce, ve, ki imate že izkušnje z vozički, katerega priporočate? jaz se nagibam k Stokke, je sicer med dražjimi, ampak mi je nekako res najljubši. Kaj menite ve? Ima mogoče še katera izkušnje z Stokke?


odvisno za kaj ga maš. če šminkiraš po asfaltu in si dost po shopping mallih, je res lušen. za gozd in kak teren v naravi pa nima šans.
da dam vizualen primer:
user posted image
user posted image

men je fajn mura4 - nekje vmes; lepo zgleda in je tud za po gozdu user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.12.2011 21:13:07 >

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: starejše nosečnice
19.12.2011 23:24:17   
mausikaa
Hermica držim pesti za januar...
punce danes se mi je odvalila velika velika skala od srčka, dobila sem klic iz Medgena in je vse ok...jipi

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 7:58:13   
srečica17
maretimara.......ja CR bom imela zato, ker sem ga imela že v prvo......v prvo sem ga pa imela zaradi zelo visoke dioptrije in sprememb na očesni mrežnici......pa se bojijo da bi mrežnica odstopila......sicer bi oni raje delali vakuum,.,....tega je pa mene groza, ker se bojim, da bi bilo kaj narobe z otročkom....

Ljudje mamo različne okuse.....ampak men je stokke zelo grd voziček.....sploh pa ne paše k mojmu imidžu:-)))))))K men bolj un za u gozd paše.....sem pa dobila od kolegice Quinnyja

Maussika.......zelo lepa novička.....user posted image

Hermy.......navijam že zdaj za januar ....Zelo si korajžna.......Jaz sem se odločila, da je to to...naj se konča srečno in potem DAM MIR!!!!!user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 10:04:25   
marettimara
aha....glede vozičkov...ja pri stokke me moti to, da ni za v naravo, mi je pa zelo pomembno pri vozičku to, da je visok in da je otrok bliže meni, saj sva oba s partnerjem zelo visoka in bi mi bilo zoprno, če bi imela otroka tako nizko, da bi me še hrbet bolel od sklanjanja. Jaz sem 180 parnter pa 190. :)....mogoče veste, če obstaja še kak voziček, ki je podoben glede tega stokke-ju in da je tudi za po naravi??:))

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 10:11:51   
Jassika
maussika user posted image user posted image user posted image user posted image Čedtitke, da je vse v redu. zdaj pa srečno do konca.
vozišček - midva sva visoka 2 m i 1,80 m pa sem z babywelt zelo zadovoljna. Greš povsod z njim - tudi po gozdu in snegu. Je zdržal pri malem in verjamem, da bo zdaj pri mali tudi. Ampak potem bo verjetno za v smeti od znucanosti user posted image

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 10:35:15   
TinKkara
buskolinka,
na seznamu lahko popraviš moja leta??:)) zaenkrat jih imam še 36 :))...to mi veliko pomeni ;).....malo za hec, malo za res.

Punce, nekatere boste že ta teden imele NS, poročajte nam, kako je bilo.:))
Jaz jo imam 30.12. Komaj čakam. Sem vesela, da jo bom imela pred Silvestrovim, mogoče en razlog več za praznovanje??:)) Upam, da ja.

Vozički: tudi meni so Stokke najbolj ok zaenkrat.

Drugače pa oblekic in takih reči še ne gledam, zadnjič sem si pa ogledovala malo te vozičke, stolčke za v avto itd...in...komaj čakam na nabavo takih in drugačnih zadev za dojenčka.:)) Uživala bom v tem maximalno, :)) saj je to moja prva nosečnost, sigurno tudi zaradi tega toliko bolj. :))

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 11:51:15   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: TinKkara

Drugače pa oblekic in takih reči še ne gledam, zadnjič sem si pa ogledovala malo te vozičke, stolčke za v avto itd...in...komaj čakam na nabavo takih in drugačnih zadev za dojenčka.:)) Uživala bom v tem maximalno, :)) saj je to moja prva nosečnost, sigurno tudi zaradi tega toliko bolj. :))



Ko že ravno govorite o tem, sem vas hotela vprašati, če katero zanima električna prsna črpalka.

Meni je prišla zelo prav, ker je bila mala v porodnišnici zaradi okužbe na antibiotikih in infuziji in sem si sprva morala črpati, da sem sploh dobila mleko. Zdaj pa je zelo pridna za se dojit in je ne rabim več, zato bi jo prodala.

Sem rekla, da jo najprej ponudim vam. Je bila zelo malo rabljena. Če katero zanima, naj mi piše ZS, sicer bom oddala oglas. Nova je 95 evrov, prodam za 30.


(odgovor članu TinKkara)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 12:23:45   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

Hermica držim pesti za januar...
punce danes se mi je odvalila velika velika skala od srčka, dobila sem klic iz Medgena in je vse ok...jipi

 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  čestitam!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 13:58:04   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: marettimara

Jaz sem 180 parnter pa 190. :)....mogoče veste, če obstaja še kak voziček, ki je podoben glede tega stokke-ju in da je tudi za po naravi??:))


IZVIRNO SPOROČILO: Jassika


vozišček - midva sva visoka 2 m i 1,80 m pa sem z babywelt zelo zadovoljna.



Če ne v starosti, pa vidve zagotovo podirata rekorde v višini user posted image  

< Sporočilo je popravil lily32 -- 20.12.2011 13:59:06 >

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 16:20:23   
marettimara
hehe, to pa je verjetno res :))

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: starejše nosečnice
20.12.2011 18:05:18   
Jassika



IZVIRNO SPOROČILO: lily32

IZVIRNO SPOROČILO: marettimara

Jaz sem 180 parnter pa 190. :)....mogoče veste, če obstaja še kak voziček, ki je podoben glede tega stokke-ju in da je tudi za po naravi??:))

 
IZVIRNO SPOROČILO: Jassika


vozišček - midva sva visoka 2 m i 1,80 m pa sem z babywelt zelo zadovoljna.

 

Če ne v starosti, pa vidve zagotovo podirata rekorde v višini user posted image  


hahaha, sam res user posted image Vidim tudi po sinku - še nistar 22 mesecv pa ima že 92 cm. Mislim da bo šel tja proti 2m. Amapk hec bo pa zdaj, ko bo pupa user posted image - mislim, da bomo hodili na košarkarske tekme - gledat hčero al pa košarkarje user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: starejše nosečnice
21.12.2011 9:20:46   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Jassika

hahaha, sam res user posted image Vidim tudi po sinku - še nistar 22 mesecv pa ima že 92 cm. Mislim da bo šel tja proti 2m. Amapk hec bo pa zdaj, ko bo pupa user posted image - mislim, da bomo hodili na košarkarske tekme - gledat hčero al pa košarkarje user posted image



Se bomo kje srečali. Jaz se bolj povprečna, a imam 2-metraša za moža in mala ima pri 27 mesecih 94 cm. Me  bosta verjetno obe prerasli že v osnovni šoli. user posted image

Ko sta se rodili, sta obe imeli 56 cm in 4 kg, zato so mi delali še enkrat test za sladkorno. Potem pa je na eni viziti v porodnišnici ginekolog videl moža, pogledal izvide in rekel: "Očitno ni kriva sladkorna, ampak ati!" user posted image

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: starejše nosečnice
22.12.2011 12:06:40   
mausikaa
Srečica upam, da je sedaj že vse za tabo in da že cartate...

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: starejše nosečnice
22.12.2011 12:07:41   
mausikaa



IZVIRNO SPOROČILO: lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Jassika

hahaha, sam res user posted image Vidim tudi po sinku - še nistar 22 mesecv pa ima že 92 cm. Mislim da bo šel tja proti 2m. Amapk hec bo pa zdaj, ko bo pupa user posted image - mislim, da bomo hodili na košarkarske tekme - gledat hčero al pa košarkarje user posted image

 

Se bomo kje srečali. Jaz se bolj povprečna, a imam 2-metraša za moža in mala ima pri 27 mesecih 94 cm. Me  bosta verjetno obe prerasli že v osnovni šoli. user posted image

Ko sta se rodili, sta obe imeli 56 cm in 4 kg, zato so mi delali še enkrat test za sladkorno. Potem pa je na eni viziti v porodnišnici ginekolog videl moža, pogledal izvide in rekel: "Očitno ni kriva sladkorna, ampak ati!" user posted image


uf, to pa so velikosti, se z svojimi 168 počutim kot palček user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: starejše nosečnice
22.12.2011 17:04:56   
Jassika



IZVIRNO SPOROČILO: lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Jassika

hahaha, sam res user posted image Vidim tudi po sinku - še nistar 22 mesecv pa ima že 92 cm. Mislim da bo šel tja proti 2m. Amapk hec bo pa zdaj, ko bo pupa user posted image - mislim, da bomo hodili na košarkarske tekme - gledat hčero al pa košarkarje user posted image

 

Se bomo kje srečali. Jaz se bolj povprečna, a imam 2-metraša za moža in mala ima pri 27 mesecih 94 cm. Me  bosta verjetno obe prerasli že v osnovni šoli. user posted image

Ko sta se rodili, sta obe imeli 56 cm in 4 kg, zato so mi delali še enkrat test za sladkorno. Potem pa je na eni viziti v porodnišnici ginekolog videl moža, pogledal izvide in rekel: "Očitno ni kriva sladkorna, ampak ati!" user posted image



user posted image Pa čestitke, ker si spravila tako veliki pupi na svet - upam da je šlo brez problemov (jaz sem mela srečo, da je bil mali skoraj 1 mesec prej rojen, tako daje imel "samo 50 cm in 3215 g. Kaj bi bilo šele, če bi počakal še mesec? user posted image )
mausika nč se počutit malo, saj veš kaj pravijo - strup je v malih flaškah user posted image Čeprav je 168 cm za žensko čist povprečna lepa velikost user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: starejše nosečnice
1.1.2012 12:07:42   
marettimara
Hejjj, srečno novo leto vsem!!!:))

Da poročam: imela sem NS, rezultati ok, razmerje 1:870....dopolnila bom pa kmalu 37 let. Zanima me kakšno razmerje imate kaj ve??? Včeraj sem dala še kri za dvohormonski test in na podlagi NS in tega testa, se bom odločila ali iti na amniocintezo ali ne. Kaj pravite kaj ve glede vsega tega??Kaj ste se odločile ve, kakšne rezultate imate in amniocinteza da ali ne????
Hvaležna bom za mnenja. :))

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: starejše nosečnice
1.1.2012 19:52:09   
mateyka
marettimara, jaz sem šla na AC prvič (pri 36) in bom šla tudi drugič (ko/če nam spet rata). kaj češ, smo le stare koke.. user posted image

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: starejše nosečnice
1.1.2012 22:10:29   
marettimara
mateyka
boš šla na amniocintezo kljub dobrim izvidom NS in hormonskih testov??? jaz sem v dvomih predvsem zaradi tistega nesrečnega 1% možnosti, da gre kaj narobe :(.....zelo sem neodločna....bojim se, da bi se kljub dobrim testom odločila za AC in na koncu, da bi se zgodilo najhujše, si ne bi nikoooooli oprostila in težko preživela........če bi pa bili prvi testi AC in hormoni slabi, pa bi šla brez 2x pomislit na AC in tudi če bi šlo kaj narobe....bi imela vseeno en background......se mi zdi, da bi vseeno lažje prenesla.....ker sem kao pač morala it na AC....upam, da se razume, kar sem želela povedati

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: starejše nosečnice
1.1.2012 22:22:30   
mausikaa
marettimara, jaz sem šla na AC ampak z težkim, težkim srcem, ne samo zato ker NS mi namreč niso mogli narediti ker je bilo naše dete preveliko, ampak tudi zaradi drugih stvari...no na koncu se je vse izteklo ok, Cerar je car...ne vem pa če bi se za AC odločila če bi bili izvidi NS dobri...

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: starejše nosečnice
1.1.2012 23:09:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: marettimara
mateyka
boš šla na amniocintezo kljub dobrim izvidom NS in hormonskih testov???


na švedskem NS sploh ne izvajajo, ker ni zanesljiv - procent ni nobena garancija. če želiš vedet da je kaj narobe, ti to lahko pove samo genetski test. ni druge. zato tam delajo samo tisto kar da konkretne rezultate.

sem šla pa prvič (in bom verjetno šla tudi drugič in plačala) na 4D ultrazvok, kjer so pogledali vse možno, in filme in slike so mi naredili. pregledajo pa vse, hrbtenico, možgane, srček in vse prekate, čće je kje kak defekt ali je vse ok, v glavnem ni da ni, vse kar je možno. in to me je res pomirilo, ker sem vse videla in je bila tamala ok. user posted image

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: starejše nosečnice
1.1.2012 23:18:08   
mateyka
aja, glede AC - verjetno gledam na to drugače ker sem ga že enkrat mela; meni ni bil ne vem kako invaziven. pa če imaš strokovnjaka ki to dela, mislim da ni sploh problem. pa če si zdrava in nimaš kakih zdravstvenih problemov seveda. če si fit in če maš mojstra, po moje ni problema. jaz nisem nikoli imela SS in nikoli nobenih ginekoloških težav in sem čutila da je vse skupaj "stabilno" in da se tamala "drži" mene ko klop, če veš kaj hočem povedat user posted image v tem primeru se meni ne zdi problematično..

presodi sama, saj se poznaš, poznaš svoje telo in zaznavaš kako se te mali fižol "drži" user posted image v glavnem delaj po svoji presoji in se poslušaj, poslušaj svoje telo in se "beri". delaš itak po svojih najboljših močeh in v takem primeru si res ne moreš očitat.
in vso srečo, kakorkoli se boš odločila user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: starejše nosečnice
2.1.2012 12:52:13   
marettimara
aha..v katerem tednu pa se ponavadi dela ta 4D ultrazvok??jaz bi v bistvu dala skozi vse preglede, ki niso invazivni in nevarni za otroka, ne glede na to, če bom morala plačati. AC mi pa sicer pripada, saj bom ob porodu že 37. Saj drugače, kar se pogovarjam s frendicami, vse, ki so bile na AC, je bilo vse ok.....so pa druge, ki pa se odločijo, da ne grejo in so v bistvu proti AC. Poslušam obe strani, zato sem tako neodločna. No, ampak, ko bo napočil čas, bom morala sprejeti to, zame težko odločitev. Sedaj sem v 13. tednu in imam še nekaj časa za premislek.
Mateyka, upam, da je res to kar praviš, da če se počutiš ok in si zdrava itd, da je tudi to nekaj vredno pri AC. Do zdaj, nisem imela nobenega splava, da bi jaz vedla.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?