|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 17:53:02   
Felicita
Na 'dopustu' so mi zgubili partljago, ki je potem do mene hodila 3 dni (jest sem prišla v torek, prtljaga pa v petek). kako se lotit zahteve za odškodnino in kaj rabim (poleg računov za zadeve, ki sem jih mogla kupit - to mam vse spravljeno).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 20:03:28   
benika
A so ti jo zgubila ali si dobila vse nazaj?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 20:06:46   
Felicita
Dobila nazaj, ampak po treh dneh (pa ne ko sem bla doma... pač tam na lokaciji, kjer sm bla brez vsega)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 20:10:53   
benika
Aha, dej si tule mal preberi, ti vse piše

link

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 20:43:49   
Felicita
dalje vprašanje - se obračam na Adrio (ki je zahebala prtljago) al na družbo, ki bi jo mogla hendlat (British) ali na družbo s katero sem dejansko priletela na destinacijo (United)? Ker prijavla sem na United... zdej pa ne vem al zamudo tut od njih zahtevam.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 20:55:47   
mateyka
če si kupovala novo obleko zaradi zamujene prtlage - original račune za povrnitev stroškov. samo to skor noben ne dela na polno (da bi se cel nov poln kufer cot kupil).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 20:59:13   
mateyka
Odgovornost za zamujeno, izgubljeno, poškodovano prtljago

Po mednarodni konvenciji ter IATA priporočilih je za prtljago potnikov odgovoren zadnji prevoznik (v primeru, ko potnik potuje z več letalskimi družbami). Zadnji prevoznik je tudi dolžan, da vodi iskanje prtljage, organizira dostavo ter obravnava eventualne zahtevke potnikov zvezi s škodo na prtljagi. Kljub vsemu ima potnik možnost zahtevek podati kateremukoli v primeru, ko potnik potuje z več letalskimi družbami.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 21:06:08   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če si kupovala novo obleko zaradi zamujene prtlage - original račune za povrnitev stroškov. samo to skor noben ne dela na polno (da bi se cel nov poln kufer cot kupil).


ma ne, sam sva z mojim oba brez kufrov ostala, to je blo pa pol slabih 100€/osebi (perilo, pa 2 kompleta cunj pa pripomočki za osebno higieno) kar pa vseen ni tok zlo mal. tko da se bom mal pozabavala...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
23.11.2011 21:20:18   
mateyka
za 100€ pa že res. jaz sem mela tako cunje od 8 mesečnice založene za 3 dni in še dobro da mi je frendica posodla bodije in žabice, ker kupovala pa spet ne bi vsega po malem (za kokrat preoblečt in vsak dan prat al kako user posted image ).. v glavnem sem skoz pregurala tiste 3 dni, hvala bogu brez travm in tragedije user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
24.11.2011 10:08:54   
hrchy
predlozit moras cimvec dokumentov, predvsem pa:
- prtljazne listke (oz. kako se temu rece, pac tisto nalepko od prtljage, prav tako vse naslednje nalepke, ce so ti kam preposiljali)
- obrazec o izgubljeni prtljagi
- original racune stvari, ki sta jih kupila za tiste tri dni
- in potem dopis, kaj in kako se je zgodilo, kaj si morala kupit in za koliksen znesek uveljavljas vracilo. Prav tako tvoje podatke in transakcijski racun, kamor naj ti nakazejo denar.

To potem posljles na prevoznika. Vcasih imas pa potovalno zavarovanje vkljuceno tudi pri kreditni kartici - po mojih izkusnjah to izvedejo celo hitreje.

Meni se je to ze veckrat zgodilo in ponavadi ni problema, seveda pa ti povrnejo samo 'upravicene' stvari. Pa se en nasvet - se splaca vnaprej vedet, do koliksne visine si krit - vcasih si lahko ful garderobe obnovis na ta racun... user posted image (ali pa nakupis darila za domace user posted image )

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
24.11.2011 11:39:14   
Paštetka
mislim, da ne rabiš prilagati računov, saj so odškodnine precej visoke. JAz bi naslovila na adrio oz. pač tja, kjer si kupila in rezervirala let, pa potem bi te oni že usmerili kako in kam.
napiši samo kakšen stres si doživljala, da si mogla garderobo in kozmetiko za 3 dni nabavljatii, da so ti nastali zaradi tega stroški taksistov, ki so te vozili po štacunah...., da ti je šlo 3 dni dopusta zaradi vsega stresa...

user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 24.11.2011 11:40:28 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odškodnina zaradi izgubljene partljage
24.11.2011 13:58:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
mislim, da ne rabiš prilagati računov, saj so odškodnine precej visoke.


rabiš. piše v pravilniku o odškodninskem zahtevku.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?