|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2012
1.3.2012 22:22:58   
nati24
no samo da so slabosti minile sama jih sicer nisem imela sem pa v 12.tednu v bistvu prehajam že v 13.teden,in sem danes imela NS in dobila slikico ter vidla bebija kok se premika:)res lepo doživetjeuser posted image na prvem pregledu si že bla?

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Štajerske nosečke 2012
1.3.2012 22:27:06   
nati24
PDP imam pa 9.9.user posted image

(odgovor članu nati24)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Štajerske nosečke 2012
2.3.2012 9:08:37   
princess13
Joj blagor tebi, ker nisi imela slabosti user posted image Jaz sem mislila, da so moje slabosti že za mano, pa me je zdaj dva dni zapored zvečer tako zvilo v trebuhu, da se niti pokonci nisem mogla postavit user posted image
Ja 1.pregled sem že imela. Videla pikico in slišala user posted image Čudovito doživetje! user posted image

Danes se pa naročim na NS, ki bo najverjetneje konec meseca, glede na to, da sem komaj v 8t.

Lepi datum PDP-ja imaš user posted image

(odgovor članu nati24)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Štajerske nosečke 2012
2.3.2012 15:06:48   
nati24
IZVIRNO SPOROČILO: princess13

Joj blagor tebi, ker nisi imela slabosti user posted image Jaz sem mislila, da so moje slabosti že za mano, pa me je zdaj dva dni zapored zvečer tako zvilo v trebuhu, da se niti pokonci nisem mogla postavit user posted image
Ja 1.pregled sem že imela. Videla pikico in slišala user posted image Čudovito doživetje! user posted image

Danes se pa naročim na NS, ki bo najverjetneje konec meseca, glede na to, da sem komaj v 8t.

Lepi datum PDP-ja imaš user posted image
                      


no pa saj tudi to bo minilo boš videla,vsaj veš da se nekaj s tabo dogajauser posted image ja res je lepo doživetje najlepše pa še pride,nuhalnauser posted image saj tedni hitro grejo tako da boštudi ti kmalu gledala bebija kk se premika in vseuser posted image ja ne datum mam pa zanimiv:)

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Štajerske nosečke 2012
6.3.2012 16:34:20   
ircomp
Pozdravljene nosečke.
Ali je še katera iz Žalca, bi lahko skupaj vozičkale? :)

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Štajerske nosečke 2012
6.3.2012 20:32:44   
Polzi
ircomp a je dan D že za tabo? Se že cartate?
Jaz sem iz Štor, če se spomniš in odštevam - še 14 dni user posted image

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Štajerske nosečke 2012
12.3.2012 16:48:47   
ircomp
Ja, mi se že cartamo. Žan je pokukal na svet skoraj mesec prehitro.
Če boš hodila kaj v Žalec vozičkat, pa javi :)
Drugače pa vso srečo na porodu in veliko veselja z malo bibo, ki bo kmalu pokukala na svet.!

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Štajerske nosečke 2012
14.3.2012 19:04:58   
Katekcopatek
evo še ena šatejrka, ki bo v letošnjem letu povila enega štajerca več :)

torej sama sem iz okolice Celja, kjer sedaj z možem tudi živima, drugače se pa še gibljeva tud po Prlekiji (je pa tud del Štajerske baje ). Torej PDP mam 4.8. drugi teden mam morfologijo in upam da končno izvem al bomo mel pubeca la deklino ;). Lepo mi bodite

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Štajerske nosečke 2012
15.3.2012 20:48:12   
ursa_p
Pozdravljene stajerke! user posted image

Vidim, da se nekatere ze crkljate s svojimi soncki! Najprej cestitke vsem! user posted image

Vas pa ponovno vabim na studijsko fotografiranje otrok, ki bo to soboto v Celju in to nedeljo v Mariboru.

Marsikdo si želi dobre fotografije svojega otroka, pa se ali nikoli ne odloči priti v studio ali pa je cena nedostopna.
Tokrat bo fotografiranje dostopno vsem, saj bo potekalo v soboto v trgovskem centru Mercator v Celju ( http://fotostudio.si/?p=418 ) in v nedeljo Mercator centru v Mariboru ( http://fotostudio.si/?p=421 ), cene pa se gibljejo od 10 EUR naprej. Vse informacije, fotografije, cenik za trgovske centre in druge lokacije fotografiranj so objavljene na spletni strani.
Fotografije pa si lahko ogledate tudi na fb strani: http://www.facebook.com/fotostudio.si .

Vabljeni!

Lp, Ursa

(odgovor članu Katekcopatek)
Neposredna povezava do sporočila: 209
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?