|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2012
19.10.2011 17:20:57   
ircomp


ŠTAJERSKE NOSEČKE 2012


user posted image Medea10 - PDP 20.12.2011, doma 1user posted image user posted image , Marjeta na Dravskem Polju

user posted image mefisto - PDP 15.1.2012, doma 1user posted image 3luser posted image , Rače

user posted image beba75 -  PDP 30.1.2012, user posted image user posted image user posted image , Maribor

user posted image @uror@ - PDP 17.2.2012, okolica Rogaške Slatine

user posted image *emma*- PDP februar 2012, Miklavž na Dravskem Polju

user posted image ircomp - PDP 4.3.2012, Savinjska

user posted image anonimna - PDP 1.3.2012, doma 3,5luser posted image , Maribor

user posted image ina11 - PDP 1.4.2012, okolica Slovenske Bistrice

user posted image tejkaz - PDP 3.5.2012, doma user posted image 5luser posted image in user posted image 3luser posted image , Savinjska

user posted image lonypg - PDP 5.5., Rogaška Slatina

user posted image dekletce - 29 let, PDP 7.1.2012user posted image , okolica Maribora

user posted image cmokica* - 21 let, PDP začetek aprila 2012, Maribor

user posted image Anonimenuser posted image - 24 let, doma 1 user posted image user posted image , PDP 22. 5. 2012, okolica Ptuja

user posted image Tjassi - 20 let, PDP 9.2.2012, Maribor











(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Štajerske nosečke 2012
19.10.2011 18:00:22   
ircomp


ŠTAJERSKE NOSEČKE 2012


user posted image Medea10 - PDP 20.12.2011, doma 1user posted image user posted image , Marjeta na Dravskem Polju

user posted image mefisto - PDP 15.1.2012, doma 1user posted image 3luser posted image , Rače

user posted image beba75 -  PDP 30.1.2012, user posted image user posted image user posted image , Maribor

user posted image @uror@ - PDP 17.2.2012, okolica Rogaške Slatine

user posted image *emma*- PDP februar 2012, Miklavž na Dravskem Polju

user posted image ircomp - PDP 4.3.2012, Savinjska

user posted image anonimna - PDP 1.3.2012, doma 3,5luser posted image , Maribor

user posted image ina11 - PDP 1.4.2012, doma 1user posted image 1luser posted image , okolica Slovenske Bistrice

user posted image tejkaz - PDP 3.5.2012, doma user posted image 5luser posted image in user posted image 3luser posted image , Savinjska

user posted image lonypg - PDP 5.5., Rogaška Slatina

user posted image dekletce - 29 let, PDP 7.1.2012user posted image , okolica Maribora

user posted image cmokica* - 21 let, PDP začetek aprila 2012, Maribor

user posted image Anonimenuser posted image - 24 let, doma 1 user posted image user posted image , PDP 22. 5. 2012, okolica Ptuja

user posted image Tjassi - 20 let, PDP 9.2.2012, Maribor

user posted image SKORPY - PDP junij 2012, doma 1user posted image 2l

user posted image lily7a - PDP 13.1.2012, Koroška

user posted image ti.ha - PDP 20.2.2012, doma 1user posted image user posted image 1l

user posted image Polzi - PDP 20.3.2012

user posted image ilanaaa10 - PDP 20.2.2012

user posted image barb78 - PDP 20.2.2012

user posted image LILI/NIK - doma 1user posted image 5luser posted image

user posted image metka007 -

user posted image mateya m - 2.1.2012

user posted image cukrček11 - PDP 17.1.2012






(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Štajerske nosečke 2012
19.10.2011 18:03:07   
ircomp
Na RR obstajata dve temi Štajerske nosečke 2012, zato sem na seznam dodala še nosečke iz tiste druge teme in jih povabila, da se nam pridružijo tukaj.

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Štajerske nosečke 2012
20.10.2011 11:49:24   
*viva*
user posted image user posted image za temo, zdaj pa pokažimo, da me nismo dolgočasne, tkao kto izgleda user posted image

Da se še jaz pridružim, PDP 22.6. sem iz MB, stara 26. To je moja 1user posted image

Lp

ž


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Štajerske nosečke 2012
20.10.2011 20:20:55   
e*m*a
Zdravo.

jaz se vam pridružujem in sicer PDP 28.2. user posted image
sem v 21 tednu in ker že od ns nisem imela nobenega uz mam eno vprašanje za vas.
zdaj bi naj že čutila gibe, ampak jih ne in me že malo skrbi, ker me " stare babe "strašijo da ZDAJ PA BI ŽE MOGLA!!!!!
Kaj naj naredim user posted image   hvala

lp


(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Štajerske nosečke 2012
20.10.2011 20:53:33   
rafaelica
Evo mene. PD imam 19.4. Je moja 1user posted image , po dveh poskusih umetne (s postopkom IFV). Stara sem 34 let, sem pa iz Savinjske.

Vsem souser posted image želim vse naj... naj...

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Štajerske nosečke 2012
20.10.2011 22:35:19   
Tjassi
ema...jas sem v 22 tednu in že čutim kak lep čas...drugače pa ene prej druge pa kasneje...glede ultrazvoka pa jaz sem že imela glavnega?? ti nič???

(odgovor članu rafaelica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Štajerske nosečke 2012
20.10.2011 23:01:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: e*m*a

Zdravo.

jaz se vam pridružujem in sicer PDP 28.2. user posted image
sem v 21 tednu in ker že od ns nisem imela nobenega uz mam eno vprašanje za vas.
zdaj bi naj že čutila gibe, ampak jih ne in me že malo skrbi, ker me " stare babe "strašijo da ZDAJ PA BI ŽE MOGLA!!!!!
Kaj naj naredim user posted image   hvala

lp





2 leti nazaj smo imele na forumu julijk eno takšno, ki je tudi zelo pozno čutila gibe, še kak teden za tabo, če ne še celo več, ampak je bilo na koncu vse v reduuser posted image Čisto možno je, da jih čutiš, ampak ker so bolj nežni, ne veš, da je to tisto ta pravo user posted image
Vem, da kasneje v nosečnosti priporočajo (če nosečnica ne čuti gibov), naj poje nekaj sladkega in se uleže na bok ... Probaj, mogoče bo pomagalo.
Če pa te res zelo skrbi, pa pojdi na samoplačniški UZ. Sicer bi pa tudi od G bilo fer, da ti naredi kaki hitri UZ zastonj, meni ga je moj čez celo nosečnost na vsakem pregledu, resda na hitro, ampak mi je blo res superuser posted image

Super za združitev tem, zdaj pa čvekaaaaatuser posted image user posted image

anonimnauser posted image

(odgovor članu e*m*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 8:54:11   
e*m*a
Tjassi: naročena sem 2.11 in upam da bo tudi morfa, ker mi ni nič rekla ampak v knjižici recimo da sem nekaj podobnega razbrala.

no pozabla sem napisat, da sem iz Rogoze, stara 23 let (pdp 28.2).

Drugače že dolgo čutim tako kruljenje in podobno. Nisem in se nebi sekirala, ampak mi tak pravijo da to ni to, da zdaj bi že oni mogli čutit.
Sej same vete da ni prijetno, ko te tak prestrašijo user posted image .
Hvala za odgovore, uživajte v user posted image še naprej.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 9:19:48   
ircomp
e*m*a - počasi boš tudi ti začutila gibe. Mogoče že čutiš kake nežne metuljčke, pa nisi pozorna? Mogoče imaš posteljico na sprednji strani, kar menda pripomore, da kasneje čutiš otročička. Tudi jaz jo imam na sprednji strani, ampak sem čutila bejbija že okoli 17. tedna., čeprav mi je rekla na nuhalni, da bo čudež, če ga bom začutila pred 20. tednom.
Saj bo, mogoče že danes! user posted image
To, da ti še niso naredili nobenega UZ mi je pa res čudno. Navadno ga naredijo že na 1. pregledu, da vidijo ali je sploh nosečnost v maternici. Malo se pozanimaj in v bodoče zamenjaj ginekologa! Jaz bi ga.
A na pregled nuhalne svetline pa nisi šla?

(odgovor članu e*m*a)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 9:42:43   
SKORPY
pozdravljene stara sem oz.bom 29 naslednji meseč sem v 7 tednu nosečnosti . kako se kaj počutite imam enega sina pri katerem nisem imela nič problemov razen grčice sedaj pa ttakšna slabost da ne morem delat trenutno v bolniški angina je katera v bolniški zaradi slabosti, imam problem ker delam v trgovini za pultom in mi hrsns zelo smrdi.

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 9:55:10   
ircomp

ŠTAJERSKE NOSEČKE 2012


DECEMBERKA 2011
user posted image Medea10 - PDP 20.12.2011, doma 1user posted image user posted image , Marjeta na Dravskem Polju

JANUARČICE
user posted image mateya m - 2.1.2012
user posted image dekletce - 29 let, PDP 7.1.2012 , okolica Maribora
user posted image lily7a - PDP 13.1.2012, Koroška

user posted image mefisto - PDP 15.1.2012, doma 1user posted image 3luser posted image , Rače
user posted image cukrček11 - PDP 17.1.2012
user posted image beba75 -  PDP 30.1.2012, user posted image user posted image user posted image , Maribor

FEBRUARČICE
user posted image *emma*- PDP februar 2012, Miklavž na Dravskem Polju
user posted image Tjassi - 20 let, PDP 9.2.2012, Maribor
user posted image @uror@ - PDP 17.2.2012, okolica Rogaške Slatine
user posted image ti.ha - PDP 20.2.2012, doma 1 1l
user posted image ilanaaa10 - PDP 20.2.2012
user posted image barb78 - PDP 20.2.2012
user posted image e*m*a - 23 let, PDP 28.2.2012, Rogoza

MARČEVKE
user posted image anonimna - PDP 1.3.2012, doma 3,5l , Maribor
user posted image ircomp - PDP 4.3.2012, Savinjska
user posted image Polzi - PDP 20.3.2012

APRILČICE
user posted image ina11 - PDP 1.4.2012, doma 1user posted image 1luser posted image , okolica Slovenske Bistrice
user posted image cmokica* - 21 let, PDP začetek aprila 2012, Maribor
user posted image rafaelica - 34 let, PDP 19.4.2012, 1., Savinjska

MAJČICE
user posted image tejkaz - PDP 3.5.2012, doma 5l in 3l , Savinjska
user posted image lonypg - PDP 5.5.2012, Rogaška Slatina
user posted image Anonimenuser posted image - 24 let, doma 1 user posted image user posted image , PDP 22. 5. 2012, okolica Ptuja

JUNIJKE
user posted image SKORPY - PDP junij 2012, doma 1user posted image 2l
user posted image *viva* - PDP 22.6.2012, 1., Maribor

ČAKAMO NA DATUM PDP
user posted image LILI/NIK - doma 1user posted image 5luser posted image
user posted image metka007 -


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 9:56:31   
e*m*a
ja sej pravim metuljčke in močno kruljenje čutim že nekaj časa, je pa res da zdaj manj močne in manj pogoste.
uz sem imela na 1. pregledu in ns ampak od takrat nič. mam spet 2.11, čeprav se mi zdi pozno ker bi se naj morfa opravljala zdaj. user posted image

Pač zdaj ko smo bolj čustvene (vsaj jaz), me prizadene ko mi tašča reče kako kruljenje ima da jaz čutim brce- to nekaj ni vreduuuu!!!!user posted image


(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 10:28:01   
ircomp
Morfologijo imaš med 20. in 24. tednom. Jaz jo imam 27.10, ko bom 21T4D. Ne skrbi, če jo imaš pozno, se bo pa več videlo! user posted image

Saj tisto kruljenje je najbrž otroček. Če se ne počutiš lačne in ti notri nekaj kruli in se ti premika, je to to. Tudi meni včasih ''kruli'', včasih čutim prav brce, različno. Najbrž je odvisno tudi od teže mamice, kako zgodaj ga začne čutiti. Ne oziraj se na čudne pripombe okolice. Meni kar pritisk dvigne, če mi kdo hoče svetovati kaj smem in kaj ne smem - kao stare vraže pa to.

Zdrži še dva tedna do morfologije in bodi pozitivna user posted image

(odgovor članu e*m*a)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 10:32:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: e*m*a

ja sej pravim metuljčke in močno kruljenje čutim že nekaj časa, je pa res da zdaj manj močne in manj pogoste.
uz sem imela na 1. pregledu in ns ampak od takrat nič. mam spet 2.11, čeprav se mi zdi pozno ker bi se naj morfa opravljala zdaj. user posted image

Pač zdaj ko smo bolj čustvene (vsaj jaz), me prizadene ko mi tašča reče kako kruljenje ima da jaz čutim brce- to nekaj ni vreduuuu!!!!user posted image




Glede datume MF se ne obremenjuj, ker je čist ok!!! Jaz imam štiri dni pred tabo, PDP pa 1.3., tako da... Tud jaz nisem imela več UZjev, razen samoplačniške, ki si ga plačam, da sem mirna, pa še G je človek s srcem in strokovnjak.

Glede brcik - verjetno jih čutiš, sam nisi sigurna. Zagotovo jih boš čutila, če boš pojedla kaj sladkega, npr. zvečer in se potem vlegla. Saj to niso (še) neke konkretne brce.

S taščo pa sploh ne debatiraj...reči, da jih čutiš, ko počivaš user posted image

Poročaj kako bo na morfologijiuser posted image

(odgovor članu e*m*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 10:39:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjassi

ema...jas sem v 22 tednu in že čutim kak lep čas...drugače pa ene prej druge pa kasneje...glede ultrazvoka pa jaz sem že imela glavnega?? ti nič???


Tjassi - kakšen pa je to glavni UZ???user posted image

Po zakonu vsaki nosečnici pripadata 2 pregleda z UZ!
Prvi - s katerim se potrdi nosečnost in plod v maternici.
Drugi - morfologija, s katero se naredi pregled razvoja vseh organov, posebna pozornost se posveti srčku.

To je vse! NS je plačljiva, razen za user posted image stare 35 let in več. Če pa imate G, ki naredi UZ na vsakem pregledu, pa - hvala boguuser posted image

Sicer pa sta boljše dva res dobro narejena, kot pa vsak mesec samo malo in na hitro!user posted image

(odgovor članu Tjassi)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 12:55:06   
e*m*a
aja, no te pa tak. drugače mi čas tak mine ampak totega uz pa nikak da dočakamuser posted image .
Vam javim kak je blo, pa če je vse ok. Taščo bom pa zgleda da res mogla malo spajtlat user posted image .
Pač nimam takegauser posted image , je malo bolj mirno dete user posted image . Hvala še 1 x vsem, ste me pomirle.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Štajerske nosečke 2012
21.10.2011 15:51:06   
Tjassi
Glavni Uz je to kjer ti lahko pove ali je punčka ali fantek ter koliko kaj meri. polek tega je meni naredila 3d Uz ker se boljše vidi.In to kot nekatere pravite da se nardita samo 2 Uz ni res. meni jih je že 3 in še bo. In vsak pregled traja kar nekaj časa tako da se dobro posveti meni in dojenčku.Jaz sem zelo zadovolja s svojo ginekologinjo.

(odgovor članu e*m*a)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Štajerske nosečke 2012
22.10.2011 22:29:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjassi

Glavni Uz je to kjer ti lahko pove ali je punčka ali fantek ter koliko kaj meri. polek tega je meni naredila 3d Uz ker se boljše vidi.In to kot nekatere pravite da se nardita samo 2 Uz ni res. meni jih je že 3 in še bo. In vsak pregled traja kar nekaj časa tako da se dobro posveti meni in dojenčku.Jaz sem zelo zadovolja s svojo ginekologinjo.



Glej, žal je po zakonu tako, da ti pripadajo mislim da 3-je UZ. Potrditev user posted image , morfologija in na koncu preverijo lego otroka. Tako je po zakonu, nekateri G se tega žal striktno držijo, ti in tudi jaz pa imava srečo, da najina nista med njimi. Če bi se držala pravil, bi mogla - če bi hotela videt user posted image - hodit na samoplačniške preglede.

Moja kolegica je v prvi user posted image imela samo 3UZ, kot ji zakonsko pripadajo, in zato seveda ni mogel odkriti, da ji posteljica odmira, zaradi česar se je otrok rodil z nizko porodno težo, saj ni dobival hrane. Zdaj v drugi user posted image pa je seveda menjala G in ta ji dela UZ na vsakem pregledu. Bodimo zadovoljne, da naši G naredijo več, kot je predpisanouser posted image

(odgovor članu Tjassi)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Štajerske nosečke 2012
22.10.2011 22:39:11   
Tjassi
Aja.saj pravim da nevem jaz sem prvič noseča,tako,da s tem nimam izkušenj lahko povem samo kako je pri meni.In ja res sma lahko srečne da imama super ginekologinji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Štajerske nosečke 2012
22.10.2011 23:36:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjassi

Aja.saj pravim da nevem jaz sem prvič noseča,tako,da s tem nimam izkušenj lahko povem samo kako je pri meni.In ja res sma lahko srečne da imama super ginekologinji.



Hehe, ni panike, jaz tudi prvič marsikaj nisem vedela user posted image Pa nikoli ne bom vedela vsegauser posted image

Ja, lahko smo zadovoljne s svojimi G, ker teh UZ niso dolžne delatuser posted image

(odgovor članu Tjassi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Štajerske nosečke 2012
22.10.2011 23:39:28   
Tjassi
ija...pa res.Mamo srečo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Štajerske nosečke 2012
23.10.2011 12:20:28   
mefisto
Dober dan!

Se po dolgem času malo javim.

Kot prvo e*m*a ne sekiraj se, jaz sem v prvi nosečnosti našo dete začutila pri polnih 23. tednih. Tega sedaj pa tudi komaj v 20. tednu čaprav sem drugič noseča in bi naj bilo veliko prej. Meni so razložli, da je razlog za to, da nosim dete bolj v križu, da imam posteljico spredaj.
Verjemi pa da bo potem vse noter spravil in si boš včasih želela da bi malo manj brcal. Ker na koncu zna bit že zelo boleče.user posted image

Kar se tiče pa UZ, ja po zakonu ti pripadajo trije, je pa vse odvisno od G. V prvi nosečnosti sem imela G,. v zdravstvenem domu in mi je res naredila le te tri UZ, sedaj pa imam G ki je privat in dela preko koncesije in mi naredi UZ čisto na vsakem pregledu.
Pa sej včasih ne veš kaj je boljše. Mene sedaj zaradi nekih malenkosti, ki so bile enake v prvi nosečnosti spravljajo ob živce in če ne bi delali UZ na vsakem pregledu tega sploh ne bi opazili.








(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Štajerske nosečke 2012
23.10.2011 19:54:29   
beba75
IZVIRNO SPOROČILO: ircomp



ŠTAJERSKE NOSEČKE 2012


user posted image Medea10 - PDP 20.12.2011, doma 1user posted image user posted image , Marjeta na Dravskem Polju

user posted image mefisto - PDP 15.1.2012, doma 1user posted image 3luser posted image , Rače

user posted image beba75 - 36.let  PDP 02.02.2012,user posted image user posted image user posted image user posted image , Maribor

user posted image @uror@ - PDP 17.2.2012, okolica Rogaške Slatine

user posted image *emma*- PDP februar 2012, Miklavž na Dravskem Polju

user posted image ircomp - PDP 4.3.2012, Savinjska

user posted image anonimna - PDP 1.3.2012, doma 3,5luser posted image , Maribor

user posted image ina11 - PDP 1.4.2012, okolica Slovenske Bistrice

user posted image tejkaz - PDP 3.5.2012, doma user posted image 5luser posted image in user posted image 3luser posted image , Savinjska

user posted image lonypg - PDP 5.5., Rogaška Slatina

user posted image dekletce - 29 let, PDP 7.1.2012user posted image , okolica Maribora

user posted image cmokica* - 21 let, PDP začetek aprila 2012, Maribor

user posted image Anonimenuser posted image - 24 let, doma 1 user posted image user posted image , PDP 22. 5. 2012, okolica Ptuja

user posted image Tjassi - 20 let, PDP 9.2.2012, Maribor












(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Štajerske nosečke 2012
24.10.2011 15:14:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjassi

Glavni Uz je to kjer ti lahko pove ali je punčka ali fantek ter koliko kaj meri. polek tega je meni naredila 3d Uz ker se boljše vidi.In to kot nekatere pravite da se nardita samo 2 Uz ni res. meni jih je že 3 in še bo. In vsak pregled traja kar nekaj časa tako da se dobro posveti meni in dojenčku.Jaz sem zelo zadovolja s svojo ginekologinjo.


Sem prebrala, da si mlada user posted image , pa ne vzami tega kot slabo...je ena zapisala, da nikoli ne vemo vsega...
- UZ,kjer ti povejo 100% pravi spol ne obstaja, 100% je samo AC. Kot glavnega verjetno misliš ali NS ali MF???
- 3D ti v glavnem ne delajo
- malo preberi teme na RR in boš našla kar veliko user posted image , ki imajo samo 2 UZja...tud take, ki morajo plačati materinsko knjigo...in še in še in še...jah, eni tako-drugi takouser posted image
- kvalitet pregleda pa ni vedno odvisna od časa, ki ti ga posveti zdravnik
- pohvaleuser posted image dobrim in skrbnim ginekologom, čeprav je edino kar me pomirja in kar sem tudi doživela, da če si slučajno hospitaliziran v P, potem so user posted image ,ki prihajajo od ginekologov iz ZD ali bože ne še od kje drugod res drugorazredno obravnavane. Govorim za UKC Mb.

(odgovor članu Tjassi)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?