|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za mnenje
14.6.2011 14:58:21   
behramkale
Pozdrav vsem!

Težko sem se odločila, da pišem sem, ampak se o tej temi trenutno z nikomer ne morem pogovoriti, bi pa mi prav piršlo kako nepristransko mnenje.

Sem mamica malega princa. Nekaj časa sva se trudila še za enega, vmes pa je na hitro prišla ponudba za res dobro službo. Zavestno sva nehala delat na otroku. Trenutno sem zaposlena, a le za določen čas.
Sem tik pred podpisom pogodbe, včeraj pa sem delam test in ....pokaže plus. Ponovim danes -  enako. Prednost dam otroku.
Verjetno bom tudi (bodočega) delodajalca obvestila o tem, čeprav se v prvem trimesečju lahko še marskiaj zgodi. Besede mi grejo res težko. V meni je strah pred brezposelnostjo, ker sem že 30+, strah da bi škodila otroku z vsem tem stresom, strah, da bi šlo kaj narobe..

Ali je katera med vami preživela podobno in kako se je izšlo? Ali ste / bi obvestili bodočega delodajalca tako zgodaj v nosečnosti, če ste, kako je reagiral?
Bodoči očka je presrečen, stanovanjski problem imava rešen, faks je narejen.

Hvala za vaša mnenja.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 15:15:49   
TomTaylor
Delala boš lahko še do smrti in še 5 let po tem, tko da...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu behramkale)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 15:32:16   
Katy78
Jaz bi počakala tistih prvih nekaj kritičnih tednov in če bi bilo vse ok, bi pač povedala delodajalcu.


< Sporočilo je popravil Katy78 -- 14.6.2011 15:36:26 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 15:43:05   
behramkale
TomTaylor ...hvala za vzpodbudne besede, mislim, da sem ravno to potrebovala..

Katy78... problem je v tem, da nimam časa počakati tistih nekaj kritičnih tednov, ker moram podpisati v naslednjem tednu.

Sicer pa hvala za mnenji!

< Sporočilo je popravil behramkale -- 14.6.2011 15:45:18 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 15:59:06   
posh
Podpiši pogodbo in povej delodajalcu po 3 mesecih, mislim, da je to pošteno. Kaj se bo potlej zgodilo, se bo pač, kar se mora. Prednost daj otroku in ne službi.

(odgovor članu behramkale)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 16:16:59   
behramkale
posh .... prednost sem že dala otroku. Ne morem podpisati pogodbe, če vem, da ne bom uspela izvesti dela. Lahko pa seveda delodajalec ponudi pomoč, nadomestno delovno silo, upam na to, samo se mi ne zdi verjetno... ne bom vedela, do naslednjega sestanka.  Ne gre za to, da me skrbi za delodajalca, gre za to, da ne morem delati proti sebi in svojim vrednotam in se mu zavestno zlagati oz. ga prinesti naokoli. Ne gre, ker se JAZ ne bi dobro počutila. Moja vest je grozna...

< Sporočilo je popravil behramkale -- 14.6.2011 16:19:49 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 16:26:03   
pelin
Podpiši pogodbo in povej delodajalcu po 3 mesecih, mislim, da je to pošteno.
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Podpiši pogodbo in povej delodajalcu po 3 mesecih, mislim, da je to pošteno. Kaj se bo potlej zgodilo, se bo pač, kar se mora. Prednost daj otroku in ne službi.

user posted image Meni se pa to ne  zdi pošteno, oprosti...Če bi vedela da sem noseča , ko bi morala podpisati pogodbo, ter bi to delodajalcu zamolčala in brez besed podpisala pogodbo, bi se počutila kot goljuf....V takšnem primeru, si lahko prepričana, da bi se tako počutil delodajalec in dvomim, da bi bila njegova reakcija po treh mesecih  ko bi mu  povedala, kaj prida pozitivna...Saj vendar človek zna računati in bi vedel, da si ga po domače povedano potegnila za nos...Tak začetek poslovnega odnosa je zame sila slab in se bi po porodniški prav z muko vrnila nazaj, če bi se seveda sploh imela kam...
Jaz osebno bi mu pred podpisom povedala, potem pa je na njem, kako bi vse to sprejel...Velika verjetnost je res, da iz te pogodbe ne bi bilo nič, vendar po moje tudi drugače ne moreš pričakovati ne vem kakšne poslovne kariere v podjetju, če po treh mesecih izvedo, da si jih že od začetka vlekla za nos...Moje mnenje...

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 16:27:19   
pelin
No vidim, da podobno razmišljava...kaj češ ljudje z grozno vestjo smo res grooozniuser posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 20:53:28   
mateyka
zakaj grozno vestjo - dosledno vestjo user posted image

jaz bi povedala in če je kul model ter zadovoljen s tvojim delom, te bo vzel vseeno (saj ne boš večno na porodniški in več kot pol leta lahko še vedno opravljaš svoje delo). če pa ga pa to odvrne - ne vem, a ne bi potem imela zaradi nosečnosti slej ko prej kdaj potem probleme z njim?

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 20:56:30   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: behramkale

posh .... prednost sem že dala otroku. Ne morem podpisati pogodbe, če vem, da ne bom uspela izvesti dela. Lahko pa seveda delodajalec ponudi pomoč, nadomestno delovno silo, upam na to, samo se mi ne zdi verjetno... ne bom vedela, do naslednjega sestanka.  Ne gre za to, da me skrbi za delodajalca, gre za to, da ne morem delati proti sebi in svojim vrednotam in se mu zavestno zlagati oz. ga prinesti naokoli. Ne gre, ker se JAZ ne bi dobro počutila. Moja vest je grozna...




Potem si se že odločilauser posted image  Srečno!

Glede poštenosti- jaz še svojim nisem takoj šla povedat za nosečnost, kaj šele delodajalcu, glede na to, da se petina vseh nosečnosti ne izide pozitivno.

(odgovor članu behramkale)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 21:17:39   
Rožica I
No, jaz sem povedala za nosečnost in ostala brez službe, ki sem jo imela takorekoč v žepu. Drugič vem, da bom najprej poskrbela zase, potem pa dol po lestvici. In glede na to, da še najbližnjim ne povemo za nosečnost takoj, zakaj le bi to govorila delodajalcu pred tretjim mesecem, recimo?! Takointako vemo, kakšen odnos naša pravna država dopušča delodajalcem nad nosečnicami in potem bodi pošten in fer?! Jaz sem fer in poštena v osnovi, če pa ne bi mogla redno plačevati položnic in preskrbeti lastne družine (pa ne po svoji krivdi oz zaradi lenobe), takrat bi se mi prioritete in vrednote malo premešale. Ko vidim, kdo, zakaj in kakšne zakone postavljajo v naši državi, kjer je morala in etičnost res samo črka na papirju- biti pošten v takšnem stanju- žal, pomeni biti neumen, naiven in pasiven...

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 14.6.2011 21:18:32 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 21:28:42   
ZmajTolovaj
Jaz bi povedala.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 21:44:09   
eternety
Meni se zdi najbolj pošteno, da poveš delodajalcu pred podpisom pogodbe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 21:50:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Jaz bi povedala.


Jaz bi verjetno tudi, sploh glede na napisano, da ni eksistenčnih problemov.

Lahko te zavrnejo, ampak, na dolgi rok živiš s svojo vestjo, ne z delodajalcem. Tega lahko vedno najdeš drugega, vesti pa ne moreš reciklirati.

Če ti kaj pomaga (saj vem, da ti ne user posted image ) - ljudje smo različni, nekateri celo cenijo ali cenimo odkritost in to, da se reče bobu bob. Če sta se z delodajalcem ujela (ti itak praviš, da je to sanjska služba zate), je popolnoma mogoče, da te on počaka, da prideš s porodniške.

(odgovor članu eternety)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 22:43:28   
behramkale
Hvala vsem za odgovore. Pri meni se stanje umirja.

mateyka ....navedla si zelo dobre argumente, hkrati bom videla, kakšni so resnični nameni delodajalca oz. iz kakšnega testa je.

Rožica I... žal mi je za tvojo slabo izkušnjo. Zanima me, kako se je tvoje življenje obrnilo po tem dogodku - čez čas mislim? Ali si uspela najti novo službo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 23:36:37   
tana13
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

No, jaz sem povedala za nosečnost in ostala brez službe, ki sem jo imela takorekoč v žepu. Drugič vem, da bom najprej poskrbela zase, potem pa dol po lestvici. In glede na to, da še najbližnjim ne povemo za nosečnost takoj, zakaj le bi to govorila delodajalcu pred tretjim mesecem, recimo?! Takointako vemo, kakšen odnos naša pravna država dopušča delodajalcem nad nosečnicami in potem bodi pošten in fer?! Jaz sem fer in poštena v osnovi, če pa ne bi mogla redno plačevati položnic in preskrbeti lastne družine (pa ne po svoji krivdi oz zaradi lenobe), takrat bi se mi prioritete in vrednote malo premešale. Ko vidim, kdo, zakaj in kakšne zakone postavljajo v naši državi, kjer je morala in etičnost res samo črka na papirju- biti pošten v takšnem stanju- žal, pomeni biti neumen, naiven in pasiven...

Meni se je zgodilo isto. sem bila fer in povedala in ostala brez službem

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 23:41:49   
*poppy*
Če bi bila na tvojem mestu, mu ne bi povedala. Še zlasti, ča bi bila služba dobra in bi jo zelo potrebovala. Saj si praktično čisto na začetku nosečnosti in ne veš, kako se bo izteklo. Kasneje pa lahko rečeš, da nisi vedela, če bi kaj kompliciral. Le zakaj bi se ozirala na delodajalca, saj bo v času tvoje porodniške našel zamenjavo zate, potem se boš pa itak vrnila. Nehajte že s to vestjo in doslednostjo. Kot da je to zločin, če bo pač malo zatajila svojo nosečnost. V teh časih, ko služb ni na pretek, se pač moramo poslužiti tudi kakšne zvijače. Spomnim se, da je v mojo prejšnjo službo prišla nova sodelavka, ki je šla po štirih mesecih na porodniško. To pomeni, da je prišla že v petem mesecu nosečnosti in jo tudi uspešno prikrila!! Prej je imela že dva otroka, ki ju je bilo treba preživljati. Ker jo je prejšnji delodajalec odpustil, ker je bila noseča, je morala pri drugem pač nosečnost prikriti, da je lahko sploh šla kasneje na porodniško. In na njenem mestu bi jaz naredila enako.  Prav brigalo bi me, kaj si drugi mislijo in tudi na vest bi se požvižgala. Hrano je treba dati na mizo!!

(odgovor članu behramkale)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prosim za mnenje
14.6.2011 23:48:22   
katipi
Poppy, tukaj se pa pridružujem tvojem mnenju. user posted image

(odgovor članu *poppy*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 7:01:13   
pelin
Če bi bila na tvojem mestu, mu ne bi povedala. Še zlasti, ča bi bila služba dobra in bi jo zelo potrebovala. Saj si praktično čisto na začetku nosečnosti in ne veš, kako se bo izteklo. Kasneje pa lahko rečeš, da nisi vedela, če bi kaj kompliciral. Le zakaj bi se ozirala na delodajalca, saj bo v času tvoje porodniške našel zamenjavo zate, potem se boš pa itak vrnila. Nehajte že s to vestjo in doslednostjo. Kot da je to zločin, če bo pač malo zatajila svojo nosečnost. V teh časih, ko služb ni na pretek, se pač moramo poslužiti tudi kakšne zvijače. Spomnim se, da je v mojo prejšnjo službo prišla nova sodelavka, ki je šla po štirih mesecih na porodniško. To pomeni, da je prišla že v petem mesecu nosečnosti in jo tudi uspešno prikrila!! Prej je imela že dva otroka, ki ju je bilo treba preživljati. Ker jo je prejšnji delodajalec odpustil, ker je bila noseča, je morala pri drugem pač nosečnost prikriti, da je lahko sploh šla kasneje na porodniško. In na njenem mestu bi jaz naredila enako. Prav brigalo bi me, kaj si drugi mislijo in tudi na vest bi se požvižgala. Hrano je treba dati na mizo!!
IZVIRNO SPOROČILO: *poppy*

Če bi bila na tvojem mestu, mu ne bi povedala. Še zlasti, ča bi bila služba dobra in bi jo zelo potrebovala. Saj si praktično čisto na začetku nosečnosti in ne veš, kako se bo izteklo. Kasneje pa lahko rečeš, da nisi vedela, če bi kaj kompliciral. Le zakaj bi se ozirala na delodajalca, saj bo v času tvoje porodniške našel zamenjavo zate, potem se boš pa itak vrnila. Nehajte že s to vestjo in doslednostjo. Kot da je to zločin, če bo pač malo zatajila svojo nosečnost. V teh časih, ko služb ni na pretek, se pač moramo poslužiti tudi kakšne zvijače. Spomnim se, da je v mojo prejšnjo službo prišla nova sodelavka, ki je šla po štirih mesecih na porodniško. To pomeni, da je prišla že v petem mesecu nosečnosti in jo tudi uspešno prikrila!! Prej je imela že dva otroka, ki ju je bilo treba preživljati. Ker jo je prejšnji delodajalec odpustil, ker je bila noseča, je morala pri drugem pač nosečnost prikriti, da je lahko sploh šla kasneje na porodniško. In na njenem mestu bi jaz naredila enako.  Prav brigalo bi me, kaj si drugi mislijo in tudi na vest bi se požvižgala. Hrano je treba dati na mizo!!


Ja res je... veliko žensk ja na ta račun ostalo brez službe, vendar ne samo v zdajšnjih časih, temveč tudi v preteklosti.....Vendar  nekako tako kot je že Mateyka rekla...če je delodajalec kot je treba, jo bo kljub temu vzel....če pa se da pri njem delati le z zvijačo (mimogrede...pri takem me nihče ne pripravi da podpišem pogodbo), si lahko prepričana, da se te bo po porodniški tudi z zvijačo znebil....pogodba te pač prav nič ne zaščiti...taki ljudje, ti znajo tako fino zagreniti službo, da jim ni treba odpuščati ljudi...saj le ti kar sami bežijo stran...

(odgovor članu *poppy*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 7:20:55   
lenika83
Jaz ne bi povedala. Glede na to, da boš v enem tednu že podpisala pogodbo lahko kasneje brez problema rečeš, da še nisi vedela. Čisto lahko bi se ti zgodilo, da te je nosečnost presenetila in da nisi niti slučajno tega sumila in pač še nisi vedela. Poleg tega pa (nič slabega ne mislim, ampak popolnoma teoretično) se lahko tudi zgodi, da gre z nosečnostjo kaj narobe in boš na koncu brez službe in brez otroka. Glede na to da si sploh postavila takšno vprašanje, predvidevam, da nisi ravno prepričana, da ti bo delodajalec čestital in dal pogodbo v podpis. Torej ne moreš ravno trditi, da je delodajalec zelo fer. Iz tega vidika res nimaš zakaj imeti težav s svojo vestjo. Sicer sama nisem imela takega primera, ga je pa imela prijateljica in je bila že 3 mesece noseča ob podpisu pogodbe, pa vseeno ni povedala. V začetku so ji sicer "težili" zakaj je bila tiho, pa jim je rekla, da je bilo tako hitro, da bi šlo lahko kaj narobe. 2 leti po tem še vedno dela tam in se nihče niti več ne spomni tega.

Sicer pa si lahko predstavljam tvojo vest, ker sem običajno sama na podobnem, ampak enkrat ugotoviš, da pač moraš včasih malo egoistično na sebe pogledati ker drugi ne bodo. In v takem primeru pač moraš kdaj malo potlačiti slabo vest. Konec koncev boš za vso družino naredila nekaj dobrega, če boš imela službo.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 7:22:30   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: *poppy*

Če bi bila na tvojem mestu, mu ne bi povedala. Še zlasti, ča bi bila služba dobra in bi jo zelo potrebovala. Saj si praktično čisto na začetku nosečnosti in ne veš, kako se bo izteklo. Kasneje pa lahko rečeš, da nisi vedela, če bi kaj kompliciral. Le zakaj bi se ozirala na delodajalca, saj bo v času tvoje porodniške našel zamenjavo zate, potem se boš pa itak vrnila. Nehajte že s to vestjo in doslednostjo. Kot da je to zločin, če bo pač malo zatajila svojo nosečnost. V teh časih, ko služb ni na pretek, se pač moramo poslužiti tudi kakšne zvijače. Spomnim se, da je v mojo prejšnjo službo prišla nova sodelavka, ki je šla po štirih mesecih na porodniško. To pomeni, da je prišla že v petem mesecu nosečnosti in jo tudi uspešno prikrila!! Prej je imela že dva otroka, ki ju je bilo treba preživljati. Ker jo je prejšnji delodajalec odpustil, ker je bila noseča, je morala pri drugem pač nosečnost prikriti, da je lahko sploh šla kasneje na porodniško. In na njenem mestu bi jaz naredila enako.  Prav brigalo bi me, kaj si drugi mislijo in tudi na vest bi se požvižgala. Hrano je treba dati na mizo!!


Zdaj šele vidim, da mi ne bi bilo treba nič pisati, ker se lahko kar tu spodaj podpišem.

(odgovor članu *poppy*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 7:29:28   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: *poppy*

Če bi bila na tvojem mestu, mu ne bi povedala. Še zlasti, ča bi bila služba dobra in bi jo zelo potrebovala. Saj si praktično čisto na začetku nosečnosti in ne veš, kako se bo izteklo. Kasneje pa lahko rečeš, da nisi vedela, če bi kaj kompliciral. Le zakaj bi se ozirala na delodajalca, saj bo v času tvoje porodniške našel zamenjavo zate, potem se boš pa itak vrnila. Nehajte že s to vestjo in doslednostjo. Kot da je to zločin, če bo pač malo zatajila svojo nosečnost. V teh časih, ko služb ni na pretek, se pač moramo poslužiti tudi kakšne zvijače. Spomnim se, da je v mojo prejšnjo službo prišla nova sodelavka, ki je šla po štirih mesecih na porodniško. To pomeni, da je prišla že v petem mesecu nosečnosti in jo tudi uspešno prikrila!! Prej je imela že dva otroka, ki ju je bilo treba preživljati. Ker jo je prejšnji delodajalec odpustil, ker je bila noseča, je morala pri drugem pač nosečnost prikriti, da je lahko sploh šla kasneje na porodniško. In na njenem mestu bi jaz naredila enako.  Prav brigalo bi me, kaj si drugi mislijo in tudi na vest bi se požvižgala. Hrano je treba dati na mizo!!


se strinjam. če ne drugače, rečeš da še nisi vedela.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu *poppy*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 8:15:54   
3jeMi
ne vem sicer za kakšno delo gre, ampak ti vseeno svetujem, da pogodbo podpišeš in nosečnost za nekaj časa zamolčiš... delo začni in ga opravljaj s pozitivnimi mislimi in korektno... pokaži delodajalcu, da ti ni vseeno in ko mu boš povedala za nosečnost, ne trepetaj kaj bo, ampak delaj naprej tako kot sem ti že napisala... bodi pozitivna in pač ne "hvataj krivin" na račun bolnišk, če ti je res do tega, da imaš službo... to ti lahko koristi tudi po končani porodniški... user posted image
sama sem bila 2 meseca noseča (jasno, da sem vedela, ker sva se že nekaj časa trudila), ko sem končno po 2 letih določenega časa dobila pogodbo za NDČ... ma nisem glupa, da bi jim povedala, da sem noseča... nisem imela nobenih težav, ko sem povedala, so pa res komaj čakali, da pridem nazaj s porodniške (jaz pa malo manj user posted image )...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 9:04:58   
Leela
Ne vem zakaj bi morala imeti slabo vest, če mu ne poveš za nosečnost ob podpisu pogodbe.

Služba, dobro opravljeno delo, pridnost, poštenost...nimajo nobene veze z nosečnostjo. Skoraj vsaka ženska gre kdaj v delovni dobi na porodniško in takrat delodajalec delo drugače zorganizira. Ne vem zakaj bi se morala slabo počutiti, če si noseča ravno pred kritičnim trenutkom kot je podpis pogodbe. Pač delala boš celo nosečnost, šla na porodniško kot vsaka ženska. Imaš pravico in zato res ne rabiš imeti slabe vesti.

Seveda pa če misliš, da moraš vseeno povedati in s tem ogroziti svojo službo, ki ti v bistvu pripada saj nisi naredila nič narobe. V idealnem svetu ne bi bilo problemov, resnica pa vemo kakšna je.

Poleg vsega je nosečnost "uradna" user posted image  po 1 trimesečju, po zakonu se mora  pa povedat mislim da dva meseca pred nastopom porodniške.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prosim za mnenje
15.6.2011 9:10:46   
Leela
ne razumem zakaj govorite, o slabi vesti, zvijači...

Mislim kje piše, da moraš pred podpisom pogodbe povedati, da si noseč. V bistvu tega ne sme niti vprašat. Tudi nobenega pisanega in nepisanega kodeksa ni o tem.

tukaj delavce ne plačujejo par mesecev, reveži nimajo za jesti, nimajo plačane pokojninske dobe in zakaj bi se tukaj ženska s super novico počutila karkoli krivo user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?