|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 3:22:21   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

ja, saj razumem vaše mnenje in ja, itak ji nimam pravice solit pameti. 


Pa što onda jedeš govna???

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 20:34:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


Se strinjam.
In četudi se nekatere zgražajo, kaj se vtikaš v njeno življenje, jaz mislim, da je prav, da ji poskušaš razložit, da to ni isto kot kupiti nov avto ali pa zamenjati stanovanje. To si življenjske spremembe.
In ravno zato, ker se ljudje brigajo izključno samo zase, imamo potem en kup nasilja in bogih otrok. Je razlika med vmešavanjem in dobronamernostjo. Moje mnenje.



Glej, ona je izrazila svoje mnenje....zdaj pa mamomajčo zanima, kako bi to 24 letno žensko, s službo, stanovanjem, materialno preskrbljeno, "spreobrnila" in ji dopovedla, da ne more imeti otroka s tem moškim.....zakaj pa ne more?

Ok.....svoje mnenje ji je povedala, ne vem pa zakaj bi pa potem morala ji še dopovedovat, da pa ona ne more imeti otroka s tipom s katerim je 4 mesece, ki je star 20 let...da ne more imeti otroka, ker ni resna (ker verjetno ni z enim tipom od svojega 16 leta)........

A zdaj si bomo pa matere z izkušnjami jemale še to pravico, da bomo drugim dopovedovale, kdaj je njihov "pravi" čas za otroke in pričakovale, da bodo znanke s kave upoštevale naše dobronamerne nasvete.....?

In bom jaz, ki sem bolj pozno imela otroka svetovala, da pred 30 letom nikakor....tista, ki je s svojim partnerjem v vezi bo rekla, da je pravi čas po 10 letih veze.....tista, ki je poročena, bo rekla, da pred poroko nikakor ni čas za otroka......

Vsak se sam odloči....mi lahko imamo le svoje mnenje......in pričakovati, da bo neka znanka (v bistvu ne gre niti za prijateljico), ki je niti dobro ne poznamo, upoštevala naše  nasvete je tudi malo mimo.....

kot da ve ne bi jemale to, da vam neka oseba, ki jo srečate 5 krat na leto na kavi pove, da ste neumne, da se odločate za otroka ravno zdaj, ko pač se (bodisi ker nimate stanovanja, ker partner nima službe, ker je premlad, ker je prestar) kot "soljenje pameti"......





(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 20:54:32   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


Se strinjam.
In četudi se nekatere zgražajo, kaj se vtikaš v njeno življenje, jaz mislim, da je prav, da ji poskušaš razložit, da to ni isto kot kupiti nov avto ali pa zamenjati stanovanje. To si življenjske spremembe.
In ravno zato, ker se ljudje brigajo izključno samo zase, imamo potem en kup nasilja in bogih otrok. Je razlika med vmešavanjem in dobronamernostjo. Moje mnenje.



Glej, ona je izrazila svoje mnenje....zdaj pa mamomajčo zanima, kako bi to 24 letno žensko, s službo, stanovanjem, materialno preskrbljeno, "spreobrnila" in ji dopovedla, da ne more imeti otroka s tem moškim.....zakaj pa ne more?

Ok.....svoje mnenje ji je povedala, ne vem pa zakaj bi pa potem morala ji še dopovedovat, da pa ona ne more imeti otroka s tipom s katerim je 4 mesece, ki je star 20 let...da ne more imeti otroka, ker ni resna (ker verjetno ni z enim tipom od svojega 16 leta)........

A zdaj si bomo pa matere z izkušnjami jemale še to pravico, da bomo drugim dopovedovale, kdaj je njihov "pravi" čas za otroke in pričakovale, da bodo znanke s kave upoštevale naše dobronamerne nasvete.....?

In bom jaz, ki sem bolj pozno imela otroka svetovala, da pred 30 letom nikakor....tista, ki je s svojim partnerjem v vezi bo rekla, da je pravi čas po 10 letih veze.....tista, ki je poročena, bo rekla, da pred poroko nikakor ni čas za otroka......

Vsak se sam odloči....mi lahko imamo le svoje mnenje......in pričakovati, da bo neka znanka (v bistvu ne gre niti za prijateljico), ki je niti dobro ne poznamo, upoštevala naše  nasvete je tudi malo mimo.....

kot da ve ne bi jemale to, da vam neka oseba, ki jo srečate 5 krat na leto na kavi pove, da ste neumne, da se odločate za otroka ravno zdaj, ko pač se (bodisi ker nimate stanovanja, ker partner nima službe, ker je premlad, ker je prestar) kot "soljenje pameti"......







Kak pa ti napihuješ, ženska draga. Res...

Punca je želela, da utemeljim, zakaj sem takega mnenja. In sem...  poskušala, ampak ona itak ne sliši. Nimaš nekega pametnega odgovora? ne vžigavaj se!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 20:54:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


Se strinjam.
In četudi se nekatere zgražajo, kaj se vtikaš v njeno življenje, jaz mislim, da je prav, da ji poskušaš razložit, da to ni isto kot kupiti nov avto ali pa zamenjati stanovanje. To si življenjske spremembe.
In ravno zato, ker se ljudje brigajo izključno samo zase, imamo potem en kup nasilja in bogih otrok. Je razlika med vmešavanjem in dobronamernostjo. Moje mnenje.



Glej, ona je izrazila svoje mnenje....zdaj pa mamomajčo zanima, kako bi to 24 letno žensko, s službo, stanovanjem, materialno preskrbljeno, "spreobrnila" in ji dopovedla, da ne more imeti otroka s tem moškim.....zakaj pa ne more?

Ok.....svoje mnenje ji je povedala, ne vem pa zakaj bi pa potem morala ji še dopovedovat, da pa ona ne more imeti otroka s tipom s katerim je 4 mesece, ki je star 20 let...da ne more imeti otroka, ker ni resna (ker verjetno ni z enim tipom od svojega 16 leta)........

A zdaj si bomo pa matere z izkušnjami jemale še to pravico, da bomo drugim dopovedovale, kdaj je njihov "pravi" čas za otroke in pričakovale, da bodo znanke s kave upoštevale naše dobronamerne nasvete.....?

In bom jaz, ki sem bolj pozno imela otroka svetovala, da pred 30 letom nikakor....tista, ki je s svojim partnerjem v vezi bo rekla, da je pravi čas po 10 letih veze.....tista, ki je poročena, bo rekla, da pred poroko nikakor ni čas za otroka......

Vsak se sam odloči....mi lahko imamo le svoje mnenje......in pričakovati, da bo neka znanka (v bistvu ne gre niti za prijateljico), ki je niti dobro ne poznamo, upoštevala naše  nasvete je tudi malo mimo.....

kot da ve ne bi jemale to, da vam neka oseba, ki jo srečate 5 krat na leto na kavi pove, da ste neumne, da se odločate za otroka ravno zdaj, ko pač se (bodisi ker nimate stanovanja, ker partner nima službe, ker je premlad, ker je prestar) kot "soljenje pameti"......



jest se popolnoma strinjam oz. bom rekla tkole - že kakšen otrok se je rodil iz krajše in bolj neverjetne veze, pa je odrasel čist ok in se je zveza odnesla. poznam pa ogromno, ogromno 'načrtovanih' otrok, rojenih po žnj letih veze, poroki, vse po predpisih, ki so odrasli v vse možne čudake, da o vezah, ločitvah in varanjih staršev niti ne govorim. njeno življenje je, ona se bo odločila in ona nosila posledice.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 20:56:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
No in ona na to doda samo, da ona niti ni nikoli razmišljala v to smer, da bi z otrokovim očetom ostala za vedno, ker v današnjem času se to itak ne dogaja večuser posted image


če tako razmišlja, zakaj se potem čudiš, da hoče otroka z njim? 


In kaj je s tem realno narobe? Kaj pa če je tvoj pogled preresen in njen dovolj sproščen? Ponoviti na glas očitna dejstva, da danes veliko zvez propade, ni nič čudnega. Jaz mislim, da je celo bolj realna od večine, ki si zamišljajo večno ljubezen in partnerstvo.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 20:57:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest se popolnoma strinjam oz. bom rekla tkole - že kakšen otrok se je rodil iz krajše in bolj neverjetne veze, pa je odrasel čist ok in se je zveza odnesla. poznam pa ogromno, ogromno 'načrtovanih' otrok, rojenih po žnj letih veze, poroki, vse po predpisih, ki so odrasli v vse možne čudake, da o vezah, ločitvah in varanjih staršev niti ne govorim. njeno življenje je, ona se bo odločila in ona nosila posledice.



Točno to.

In, človek še za sebe ni dovolj pameten, kako boš za druge.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 20:58:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Nimaš nekega pametnega odgovora? ne vžigavaj se!



Uauuu. Kaj pa tebe tako žuli? Da pustimo kolegico na miru..

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:00:11   
mamamajča
Ok, bom tako vprašala. A je fant, pri 20., ki hodi v šolo, je prvi "resni" zvezi, ki traja 4 mesece, pripravljen na otroka? Bi mu svetovali, naj počaka?

Če je tukaj vaš odgovor še vedno, da se nimam kaj "vtikar," kar se dejansko ne, bom debato zaključila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:02:20   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




Uauuu. Kaj pa tebe tako žuli? Da pustimo kolegico na miru..


Žuli... nič me ne žuli. Samo moti me, da se gre v take skrajnosti- od kod pa tebi pravica, ne jemlji si pravice..... Ej, nobene pravice do ničesar si ne jemljem. Mogoče bi morala namesto Kako ji DOPOVEDAT napisati Kako ji najbolje svetovat. Če že vpraša, a ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:03:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Ok, bom tako vprašala. A je fant, pri 20., ki hodi v šolo, je prvi "resni" zvezi, ki traja 4 mesece, pripravljen na otroka? Bi mu svetovali, naj počaka?


Ne vem, ga ne poznam.
Ja, tudi tako mladi imajo otroke, lahko še bolj neobremenjeno kot kasneje. Na pamet ne moreš biti pametna.
Znanec ga je imel pri teh letih - in se imajo lepo. Samo to ni merodajno samo po sebi.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:04:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




Uauuu. Kaj pa tebe tako žuli? Da pustimo kolegico na miru..


Žuli... nič me ne žuli. Samo moti me, da se gre v take skrajnosti-


Pa kaj te tako zelo moti? Pač si ji povedala svoje mnenje, ki ga ona ne sprejme. Pa kaj potem user posted image . Mislim, kje je problem? Sta polnoletna? Ima sredstva? Je narkomanka? Je..kaj?? Če se bo odločila narobe, so posledice njene, ne tvoje.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 7.5.2011 21:05:16 >

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:11:49   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




Uauuu. Kaj pa tebe tako žuli? Da pustimo kolegico na miru..


Žuli... nič me ne žuli. Samo moti me, da se gre v take skrajnosti-


Pa kaj te tako zelo moti? Pač si ji povedala svoje mnenje, ki ga ona ne sprejme. Pa kaj potem user posted image . Mislim, kje je problem? Sta polnoletna? Ima sredstva? Je narkomanka? Je..kaj?? Če se bo odločila narobe, so posledice njene, ne tvoje.


Še enkrat. Moti me, da iz enega samega vprašanja na rr nastanejo vprašanja drugih uporabnic, kot npr. Kdo si ti, da si jemlješ pravico se vtikovat v njeno življenje? To me moti.
Hočem samo povedat- prijateljica, ni no. sem rekla znanka. Punca, ki me velikokrat vpraša in prosi za nasvet. Poznam jo, ker mi zaupa stvari, za katere sploh ne vem, kako to, da mi kar zaupa in cenim jo in jo spoštujem. In tako me je tudi tokrat poklicala, sva čvekali in me je prosila za nasvet. Ker poznam tudi fanta, sem ji pač želela svetovat samo, naj ne hiti, naj počaka, da ta huda zaljubljenost mine. Čisto samo to.
Ni nujno, sploh ne, da mi potem nekdo odgovori tako:

A zdaj si bomo pa matere z izkušnjami jemale še to pravico, da bomo drugim dopovedovale, kdaj je njihov "pravi" čas za otroke in pričakovale, da bodo znanke s kave upoštevale naše dobronamerne nasvete.....?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:16:40   
liliana
Še enkrat. Moti me, da iz enega samega vprašanja na rr nastanejo vprašanja drugih uporabnic, kot npr. Kdo si ti, da si jemlješ pravico se vtikovat v njeno življenje? To me moti.


Pa saj si ti začela s tem "kako ji dopovedat, da ne more imeti otroka s fantom, ki ga pozna 4 mesece...."

In tako kot pričakuješ, da bi ona morala tebe upoštevati, upoštevaj ti tudi drugo mnenje.....user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:18:17   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Pa saj si ti začela s tem "kako ji dopovedat, da ne more imeti otroka s fantom, ki ga pozna 4 mesece...."

In tako kot pričakuješ, da bi ona morala tebe upoštevati, upoštevaj ti tudi drugo mnenje.....user posted image



ja, ja, ja.... ampak ti govoriš o nekem "jemanju pravice do nevemčesa..."  In glej, saj ni panike.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:20:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Ni nujno, sploh ne, da mi potem nekdo odgovori tako:

A zdaj si bomo pa matere z izkušnjami jemale še to pravico, da bomo drugim dopovedovale, kdaj je njihov "pravi" čas za otroke in pričakovale, da bodo znanke s kave upoštevale naše dobronamerne nasvete.....?





Kakšen odgovor si pa pričakovala user posted image

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:21:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


ja, ja, ja.... ampak ti govoriš o nekem "jemanju pravice do nevemčesa..."  In glej, saj ni panike.



Ne, ni je....ti si jo naredila......user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:29:52   
zoja82
Če jaz prav razumem je hotela mamamajča pomagat, odpret oči tej punci, znanki.

Je na forumu prosila za nasvet-pa vam ni prav, če bi pa ta njena znanka naredila z otrokom kar zadnje čase beremo v medijih (detomor v NG, Vrgel otroka čez balkon itd.,.....) pa vam tudi nebi bilo prav, da noben ni svetoval, pomagal.......

Punca je hotela samo mnenje kako nekoga mal "bremzat" pri tej odločitvi!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:33:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zoja82

Če jaz prav razumem je hotela mamamajča pomagat, odpret oči tej punci, znanki.


Ja, saj to se razume.
Samo kako naj jih, na silo?

(odgovor članu zoja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:45:23   
zoja82
Na silo se ne da. Verjetn je hotla slišat kaj predlogov, kako naj pristopi do nje, kako naj komunicira-sam ni pa fora da jo nekateri napadate, punca hoče sam pomagat-sej veste-več glav več veuser posted image

tako sem jaz vse razumela-lahko pa da se motim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:47:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Dopovedat si ne da nič. Imam dva otroka, ji poskušam svetovat, naj vsaj malo še počaka, pa noče slišat.


Sem šla še enkrat brat user posted image .
Kaj bi ji ti dopovedala? In s kakšnim argumentom? A s tem, da imaš dva otroka? Ni čudno, da te ne posluša.
In, koliko je to - malo? Koliko star mora biti fant in kaj mora početi, da je čas pravi?

meni se pa ta otrok, ki bo nastal, tako smili, ker njegova mamica je menjala že toliko spolnih partnerjev, kot jih jaz nikoli ne bom imela in tudi tega tipa se bo čez pol leta naveličala in šla k drugemuser posted image


Enako vprašanje-na podlagi kakšnega argumenta bi se ti njen otrok v tem trenutku smilil?
Sicer obvladam statistiko, ampak te povezave, trije resni spolni partnerji v zadnjih dveh letih=slaba mama, katere otrok se ti smili, ne razumem.


Aja.... poznam pa mami, ki ima za sabo tri splave in mrtvorojenca.... Se tako trudi in matra, in ne gre in ne gre, potem mi pa nekdo uleti s tako idejo... Eh, pustila jo bom...


Kaj ima ona veze?
Ja, pusti.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:49:05   
Anonimen
Na silo se ne da. Verjetn je hotla slišat kaj predlogov, kako naj pristopi do nje, kako naj komunicira-sam ni pa fora da jo nekateri napadate, punca hoče sam pomagat-sej veste-več glav več veuser posted image


Več ve. Ali pa razmišlja drugače.

(odgovor članu zoja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 21:53:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Dopovedat si ne da nič.
pa noče slišat.


IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Nimaš nekega pametnega odgovora? ne vžigavaj se!


Si daš ti?

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 22:02:50   
zoja82
jaz vem da bi se tut trudla da znanki, prijateljici dopovem da otrok ni mala malica.

Da povem svoj primer:z mojim sva imela za sabo spontani splav, Pa sva se odločla da kar takoj začneva delat naprej na otroku. Na morje sva šla z enim parom-njegova prijatelja, ki sta bila v zvezi 6 let-o otrocih ne duha ne sluha-ko sta zvedela za naju, sta bla ful šokirana, da sva bla v zvezi komaj 6 mesecev pa že otrok-nakar se po vstrajanju da ona2 ne bosta imela otrok dokler ne končata šolanja, odločita da ga bosta pa imela pa prej in sta začela takoj po dopustu delat na otroku-zdaj ga imata-sineka-za naju nočeta slišat, ker nama punca prespi noči od prvega meseca ona pa pri 8 mesecih niso ene noči prespali, mali je njej naporen, tašča ji ga čuva vsak dan po 9 ur... tu se pa strinjam z mamomajčo-kar brezglavo it v otoka ker ga imajo drugi je katasrofa. in mislim da je ona hotla to sporočit in vprašat za mnenje kako to preprečit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 22:03:14   
betty.ford
a je treba želje in namene znanke razsvetliti celotnemu forumu? meni se ne zdi prav nič dobronamerno.
prosim, čim manj podatkov o njej tem bolje se boš počutila. marsikdo bere ta forum in kaj kmalu ga lahko tudi ona prebere - in ji ne bo prijetno.

glej, marsikdo ima burno preteklost pa mu enkrat naredi klik in ima krasno življenje še naprej - seveda v moralnih okvirih. ne glede na starost.
marsikdo pa sledi smernicam moralno okej vzgoje pa se mu lahko (ali pa ne) enkrat sfučka. ker ne zmore, ker si je že preveč zapor ustvaril...

ljudje smo si različni. in ob različnih situacijah različno odreagiramo.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako ji dopovedat....
7.5.2011 22:06:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zoja82

jaz vem da bi se tut trudla da znanki, prijateljici dopovem da otrok ni mala malica.


Eto, mamamajča, došla je rama za plakanje.

IZVIRNO SPOROČILO: zoja82

da sva bla v zvezi komaj 6 mesecev pa že otrok-


Kaj user posted image user posted image user posted image ? To je skoraj nezaslišano.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 7.5.2011 22:11:00 >

(odgovor članu zoja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?