|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 18:20:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Pa milijonarka no, kaj ti pa je? Če ga nimaš, kaj se sploh oglašaš tu?user posted image

user posted image



Da vidim, kakšno čudo je. Kaj zamujam, pa sploh ne vem, kaj vse.


(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 20:33:42   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin




Jaz bom kupila dvd,ti se pa naroči k psihiatru,velja?!




Ok!
Pol pa zamenjata, ok? user posted image

P.S.: Nimamo prenosnega DVD-ja.






Dvomim,da bi bila Frodo za to!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 20:40:20   
m_o_i
no, kaj je zdaj-ste ze ugotovile, ktere vse RRovke je treba na socialno prijavit?!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prenosni dvd
5.5.2011 9:25:02   
Balonchy
A lahko kera prpopa link od tega opevanega DVD-ja??? Pa mislim na izdelke, ki se jih splača kupiti cena/kvaliteta - po domače: za dobre šolde neki kvalitetnega user posted image

Tudi mi si ogledujemo prenosne DVD-je... in ja... ne me prosim socialni prijavit!!! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prenosni dvd
5.5.2011 9:40:27   
Nika v službi
Mi imamo SONY DVP-FX875 in smo z njim nadvse zadovoljni. 

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: prenosni dvd
5.5.2011 12:08:55   
liliana
Mi imamo Philipsa (bele barve), tipa ne vem.......star je pa že dve leti......in nam lepo služi....le nosilec smo si kupili univerzalen, da ne skače predvajalnik tako kot na originalnem in da se glava za pogon DVDja tako hitro ne uniči.......itak pa uporabljamo bolj ključ, ravno zaradi tega......

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prenosni dvd
6.5.2011 9:41:59   
Daschi
Zdej, če te po temle čiščenju možganov še zanimajo izkušnje ...user posted image

Mi smo na poti skoraj vsak vikend po 4-6 ur. Otroci imajo vsak svoj DVD (različne starosti otrok in različni okusi).
Prej smo imeli Denverja. Se nam je kvaril od prvega dne. Napaka je bila že ta, da ni imel nosilca, ampak torbice, ki si jih pripel za zic. To ni fajn, ker se DVD premika.

Potem smo kupili Filipsove, za vse otroke isto znamko zato, da se lahko tudi med sabo povežejo in če želijo, gledajo vsi isto stvar, če pa ne želijo, pa lahko gleda vsak svojo risanko ali film. Nosilci so skoz v avtu, baterija drži dolgo, prav pridejo tudi na vikendu, jih imajo v sobi.
Dvema otrokoma je v avtu občasno slabo, a zaradi DVDja nič bolj, prej manj, ker se zamotita in ne tuhtata o tem.


_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prenosni dvd
7.5.2011 4:04:29   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Zdej, če te po temle čiščenju možganov še zanimajo izkušnje ...user posted image

Mi smo na poti skoraj vsak vikend po 4-6 ur. Otroci imajo vsak svoj DVD (različne starosti otrok in različni okusi).
Prej smo imeli Denverja. Se nam je kvaril od prvega dne. Napaka je bila že ta, da ni imel nosilca, ampak torbice, ki si jih pripel za zic. To ni fajn, ker se DVD premika.

Potem smo kupili Filipsove, za vse otroke isto znamko zato, da se lahko tudi med sabo povežejo in če želijo, gledajo vsi isto stvar, če pa ne želijo, pa lahko gleda vsak svojo risanko ali film. Nosilci so skoz v avtu, baterija drži dolgo, prav pridejo tudi na vikendu, jih imajo v sobi.
Dvema otrokoma je v avtu občasno slabo, a zaradi DVDja nič bolj, prej manj, ker se zamotita in ne tuhtata o tem.



V tem primeru predlagam da zmontirate še Filipsov 5.1 Dolby Surround. Vsakemu svojega, za vsak slučaj.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 7.5.2011 4:05:15 >

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vam je ime LENA všeč?
nika23



da (39%)

ne (61%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!