|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 9:15:51   
ksenjak
Mi ga tudi imamo že dve leti (otroka 6 in 4) in nam na daljši vožnji in včasih na morju pride prav. Otrokoma tako v avtu ni dolgčas, na morju pa včasih tudi kakšno urco dalj pospimo. Pa v primeru slabega vremena tudi pride prav.

lp

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 9:56:24   
mamamajča
user posted image       user posted image user posted image user posted image    user posted image    user posted image user posted image user posted image

A se vam res da???user posted image


(p.s. če bi ble speRRtrupeRR mame, bi te ure, ki jih za te dolge poste zapravite, rajši z otroci kvalitetno preživeleuser posted image )

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 10:48:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

V vsakem primeru je kupovanje miru za starsa in v dobro starsa. V otrokovo dobro je upostevat pravila za razmigavanje med potovanjem, pa se ustavljati, pa ga zabavati... pa potovati umirjeno in daljsi cas. Kdo pa pravi, da se do zagrebskega zivalskega vrta ne sme potovati cel dan in tam prespati pred obiskom?
Ce imate pa z otroci taksne izkusnje, da nenehno jokajo sitnarijo, tulijo oz., da ne morete voziti zaradi njihovega obnasanja se cudim, da se sploh odlocate iti z njim kam z avtom na potovanje. Mora biti, da je avto tak poseben prostor ker na vlaku ali letalu se nisem videla tako obupnega otroka :)
Za na letalo je pa DVD dober ker bi otrok sicer dekoncentriral pilota... user posted image user posted image user posted image




In vedno to ni mogoče......in takrat je dvd v avtu dobrodošel........user posted image  

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 10:49:58   
liliana
(p.s. če bi ble speRRtrupeRR mame, bi te ure, ki jih za te dolge poste zapravite, rajši z otroci kvalitetno preživele )


V avtu se potem ta kvalitetno preživeti čas nadoknadi........

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 12:39:30   
Nika v službi
Naša (tako kot tudi oba z možem) ni nek zagret TV, DVD.... gledalec, vendar smo lani vsemu navkljub kupili prenosni DVD (klasičnega itak nimamouser posted image ). Običajno ga gleda kake pol ure, potem pa ji ni več zanimivo, saj - kot rečeno - tudi sicer risank in filmov ne gleda ravno rada. Vsaj ne dolgo. Npr. v kinu smo bili do zdaj 1x skupaj in 1x je bila povabljena na praznovanje RD-ja, to je vse, kar je od kina videla v njeni skoraj 6-letni karieri.user posted image To poudarjam, ker hočem izpostaviti dejstvo, da je po mojem mnenju precej odvisno od otroka. Če že sicer rad gleda risanke, potem bo DVD verjetno precej uporabna zadeva na daljših poteh. Mi smo se v nedeljo ravno vrnili iz Prage, DVD pa smo priklopili točno 2x - 1x na poti proti Pragi za to, da je pogledala 3 Fifi risanke ter 1 x na poti nazaj, ko je pogledala Krtka. Vse skupaj je bilo za dobre pol ure, pa smo recimo potovali cca. 10 ur v eno smer. Osebno ne maram preveč pogostih postankov, ker se potem pot, ki je npr. dolga okoli 1.000 km (toliko mi ponavadi peljemo v enem kosu brez nočitve vmes), s preveč pogostimi postanki čisto preveč razvleče. Pri nas običajno naredimo tako, da gremo na pot okoli 5. oz. 6. ure zjutraj in tja do zajtrka šibamo na polno (pomeni vsaj 3 - 4 ure vožnje). Na našem zadnjem potovanju smo imeli tako 1. postanek na Šentilju za gorivo in vinjete ter kavo in rogljiček (max. 30 min), potem pa je bil naslednji postanek pri Dunaju (Schwechat), ko smo pojedli zajtrk. Do končne destinacije smo imeli samo še enega nekje na Češkem in to je to.

Jaz menim, da je DVD koristen za preganjanje časa in kratkočasje med vožnjo, je pa res, da tudi jaz nisem pristaš daljšega buljenja v DVD.

Aja: naši ni slabo, če ga gleda (imamo montiranega na vzglavnik vozniškega sedeža), ker je njen pogled usmerjen naravnost. Če bi gledala dol, bi ji bilo slabo (preizkušeno).


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 13:36:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

user posted image       user posted image user posted image user posted image    user posted image    user posted image user posted image user posted image

A se vam res da???user posted image


(p.s. če bi ble speRRtrupeRR mame, bi te ure, ki jih za te dolge poste zapravite, rajši z otroci kvalitetno preživeleuser posted image )



Vidis ze pisanje postov vodi k zlorabi otroka (tako ****** ocitke ze zdavnaj nisem slisala - vse v stilu get a life) user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 13:37:53   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

(p.s. če bi ble speRRtrupeRR mame, bi te ure, ki jih za te dolge poste zapravite, rajši z otroci kvalitetno preživele )


V avtu se potem ta kvalitetno preživeti čas nadoknadi........


Ce pa kupis DVD **(nic ne)** nadoknadis... in sedaj ce se post napises - zanemarjas otroka. Vse v stilu get a life user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 3.5.2011 13:41:16 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 13:40:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Pa kako se ti še da razpravljati?


Polna sem energije.  Ce bom se malo razpravljala mi bos kupila prenosni DVD? user posted image user posted image user posted image

Dvomim,da si bo kdo premislil zaradi tvojih postov,pa naj imaš prav ali ne.


Ja in? Kaj imas ti s tem?
Za tebe ze vem, da se ne bos premislia, pravzaprav sedaj si trdno odlocena, da bos DVD kupila - pa magari iz ciste trme. Kapaciteta pa taka user posted image user posted image user posted image


Jaz bom kupila dvd,ti se pa naroči k psihiatru,velja?!



Infantilno onbasanje.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 14:52:20   
mamamajča
Froooodo, šaaaaaaaalaaaaaa!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 16:05:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Froooodo, šaaaaaaaalaaaaaa!


Staromodna sem, nerazgledana, tupa in ne stekam! Stekas?
Hudica, ni DVD nisem detetu kupila!
Tako, zdaj pa vidis, da je vrag odnia salu user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 16:30:10   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

user posted image       user posted image user posted image user posted image    user posted image    user posted image user posted image user posted image

A se vam res da???user posted image


(p.s. če bi ble speRRtrupeRR mame, bi te ure, ki jih za te dolge poste zapravite, rajši z otroci kvalitetno preživeleuser posted image )








Enako velja zate,ti si jih pa za branje.user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 21:04:35   
mamamajča
Se hecaš? Nisem brala, kje se mi pa ljubiuser posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 21:16:58   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin




Jaz bom kupila dvd,ti se pa naroči k psihiatru,velja?!




Ok!
Pol pa zamenjata, ok? user posted image

P.S.: Nimamo prenosnega DVD-ja.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 3.5.2011 21:18:30 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 21:25:52   
Anonimen
Nimam.
Sem pa najbrž sprobala že vsa igrala ob avtocestah, v veselje otroka in mame user posted image . Meni je to del poti, da se tudi kje ustavimo. Ampak jaz sem v osnovi lena in se mi ne mudi.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 21:43:04   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Nimam.
Sem pa najbrž sprobala že vsa igrala ob avtocestah, v veselje otroka in mame user posted image . Meni je to del poti, da se tudi kje ustavimo. Ampak jaz sem v osnovi lena in se mi ne mudi.


Hvala za odgovor,ampak bolj me zanimajo mnenja tistih,ki ga imajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prenosni dvd
3.5.2011 22:13:15   
Anonimen
Aha, sori, da sem čveknila.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 8:25:31   
mamamajča
Pa milijonarka no, kaj ti pa je? Če ga nimaš, kaj se sploh oglašaš tu?user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 8:52:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aha, sori, da sem čveknila.


Cveka user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 8:54:42   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin




Jaz bom kupila dvd,ti se pa naroči k psihiatru,velja?!




Ok!
Pol pa zamenjata, ok? user posted image


Touche !

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 10:45:28   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

P.S.: Nimamo prenosnega DVD-ja.


A "stacionarni" DVD pa imate.....? In prenosni računalnik.....?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 11:02:24   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

P.S.: Nimamo prenosnega DVD-ja.


A "stacionarni" DVD pa imate.....? In prenosni računalnik.....?


V čem je fora? Tud če mata, mata zaradi sebe menda, ne pa točno  z namenom, da predšolski mulci uporabjajo. Hmmmmm
Kolk razumem, ja pa o prenosnem govora izključno o tem, da ga uporabljajo otroci. Da se ne derejo med potjo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 11:20:14   
liliana
Zanima me pač.......user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 11:33:33   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

P.S.: Nimamo prenosnega DVD-ja.


A "stacionarni" DVD pa imate.....? In prenosni računalnik.....?


Imamo, imamo, tudi PSP... Nimamo pa prenosnega DVD-ja user posted image .



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 11:42:07   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanima me pač.......user posted image


Ti samo vprašaj user posted image .

Drugače pa moje resno mnenje glede teh zadev- se jih nerada poslužujem, ampak se jih vseeno. In prenosni DVD ne želim kupiti ravno iz tega razloga, ker mi je glupo, da bi otrok na morju gledal TV (oz kjerkoli v naravi, na izletu...). Ima sicer eno izmed igralih konzol, ampak imamo zelo pod nadzorom igranje le- te. Kadar se otrok pritožuje, da njegovi prijatelji imajo svoj računalnik, on pa ne- rečem, da ga, seveda, ima; že od rojstva, (da kar je v našem stanovanju je naše, torej od vseh članov družine), da pa pač midva odločala, kdaj in koliko ga bo uporabljal user posted image
Skratka, te zadeve so praktične, niso pa ravno vzgojne. Otrok naj bi imel dostop do tehnike (saj ga ne moreš čisto izolirat od vsega), vendar ta dostop naj bi bil zelo omejen. Po moje user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: prenosni dvd
4.5.2011 12:01:51   
madona77
Se strinjam s Frodomuser posted image adijooooooooooouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil madona77 -- 4.5.2011 12:02:23 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (79%)

sama z otroci (2%)

živimo staščo in tastom (9%)

živimo z mojimi starši (9%)

sem samohranilka (1%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!