|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevne obveznosti ob dojenčku
6.4.2011 12:43:03   
masajka
Skuštrana, maš prav user posted image , sem se prav nasmejala, ko sem še enkrat prebrala svoj post .

Torej pojamram redkokdaj user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vsakodnevne obveznosti ob dojenčku
9.4.2011 22:03:03   
morje2011
Ja sem mlada mamica,pa lahko naredim dosti kaj.Je zelo pridna ,se rada zaigra.Jaz lahko vse pospravim ,likam in se bi se dalo naštevati.Klub temu ,da že hodim v službo.

(odgovor članu masajka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vsakodnevne obveznosti ob dojenčku
13.4.2011 17:04:36   
amii
Mah, najprej sem bila jezna na vse mamice, ki imajo "pridne" otrokece, potem sem naredila VSE kar so mi svetovali, da bo potem tudi moj "priden", pol pa sem se sprijaznila, da imamo doma mali "Duracel" in hvala bogu, da je takšen, saj bo v življenju zagotovo prišel bolje skozi, kot fant/moški, ki bo nekje tiho sedel in "bil priden" user posted image
Nabavila sem si čistilko, tako da mi ni potrebno extra čistiti, kuhava skupaj, tuširava se skupaj, na računalniku sva (tudi sedaj) skupaj, ves preostali čas pa raziskujema in se veselima življenja user posted image . Glavno da je zdrav in poln življenja!

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vsakodnevne obveznosti ob dojenčku
13.4.2011 17:26:34   
juhica
Amii, ja zastopim, to "jezo" user posted image .  Ampak da te potolažim, no ne vem kok je tvoj star, moj je potem čisto obrnil ploščo, pri dveh letih, in je zdaj priden ko bubica (ok ponoči se še zbuja), je ful tak sodelujoč, razumevajoč, ne vem, kdo je je videl tega zahtevnega in "razvajenega" dojenčka, še verjet ne more user posted image .

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vsakodnevne obveznosti ob dojenčku
13.4.2011 19:16:05   
amii
Ja saj tudi jaz čakam na ta dan user posted image .

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




presenečenje
klavdijakauran

vas mož kdaj preseneti z tem da si želi se enega otroka???

da (48%)

ne (52%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!