|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 8:47:27   
metuljčica 5
Prosim povejte mi s katerimi kašicami naredite vi gosti obrok po flaški. Naša mala je nekako najbolj zadovoljna s čokolinotom.:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 8:58:00   
babylove
Jaz sem po naključju 1x prišla do Čokolešnika - fuj fuj fuj, to je tako zelo sladkano, da bi morali prodajo prepovedat!
Sicer pa glede kosmičev ne bom v pomoč, ker kupujem Nestle in Bledina, ki jih na slovenskih policah nisem zasledila.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 9:08:05   
Marogica
JAz mu kupujem različne kašice, da ne je vedno isto. Tako da so pri nas na jedilniku naslednje mlečne kašice: grisolino, keksolino, rižolino, od 8. mes dalje pa čokolino.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 9:18:10   
Anonimen
Isto kot Marogica.

(odgovor članu metuljčica 5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 9:19:14   
metuljčica 5
Tudi naši je čokolešnik ogaben, vendar še nisem ugotovila zakaj, toda zdaj vem. Drugače ji vsake toliko zapaše keksolino, miluppin grisin riževa kašica, najbolj pa čokolino tako, da jih imamo odprtih pet različnih kašic, za probat pa imamo še fruttolino, ki je še zaprt. Naj navedem da edino medolinota ni prenašala, ker kadarkoli ga je jedla jo je zvijalo do onemoglosti.:sloncek:

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 9:23:37   
Marogica
Medolino vsebuje med, kot že samo ime pove. Meda pa naj ne bi dajali do 1 lete. Mislim sicer,da za radi alergije, lahko pa je povezano tudi s črvičenjem. Ne vem, ker ga mi doma ne jemo.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 10:51:58   
Anonimen
Kolikor je meni znano, čokolešnik lahko jedo šele od 8. meseca starosti naprej, medolino pa vsebuje med in ga ne smejo jesti do 1. leta starosti.

Mi mu vedno zvečer na flaško damo rižolino. Na žličko pa sadno kašico in od včeraj dalje bomo poskusili z riževo kašico s slivami.

(odgovor članu metuljčica 5)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Gosti obroki po flaški
15.8.2005 15:12:01   
SaaS
Pred nekaj dnevi se je govorilo o medu. Otroku do 1 leta naj ga ne dajemo, ker je v njem lahko neka bakterija Clostridium botulini. Ta pa povzroča bolezen botulizem, ki naj bi bila zelo nevarna tako majhnim otrokom.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za punčko
mia02

Najlepše ime za punčko

Daša (26%)

Korina (12%)

Mija (42%)

Lora (20%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!