|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je imela katera operacijo na čeljusti?
27.2.2011 21:19:15   
vaney
Pozdravljene.
Če bo vse po planu, me čaka čez 2 tedna dolgo pričakovana operacija spodnje čeljusti...o rehabilitaciji po operaciji so mi povedali, da bolelo kaj dosti ne bo (malosvomim v to) in da bom čez kakšen dan lahko že normalno govorila; da bom pa še vsaj 2-3 tedne doma na bolniški (in 1 teden v bolnici) in da bom morala 6 tednov jest po slamici. A mi lahko katera tole rehabilitacijo razloži malo bolj iz lastnih izkušenj? Kaj ste resnično lahko jedle in kdaj ste jedle brez slamice, grizle? A ste si kuhale običajno hrano in pasirale ali kako? On jogurtih in čokolinotu pa tudi ne morem živet 6 tednov...shujšala pa tudi ne bi rada kaj dost, a ve ste? No, če je katera dala to skozi, se priporočam za izkušnje.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
27.2.2011 21:51:39   
mateyka
jaz sem mela ene komplikacije enkrat z modrostnim zobom in tudi nisem mogla normalno uporabljat čeljusti. kako konzumirašhrano - večinoma pasiraš hrano, kremne juhe in npr. pire krompir in razne pire kaše iz zelenjave, ko je že malo bolje. pa sadni mixi, frapeji.. shujšala ne boš in za dolgo tudi ne boš tako jedla, tako da po moje ni panike, samo malenkost kreativna bodi pri vnosu user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
28.2.2011 11:00:53   
Masha_M
Jaz sem imela operirani obe čeljusti v januarju 2009. Napiši kaj konkretno te zanima, pa bom poskusila odgovoriti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
28.2.2011 11:35:43   
NAVT
Vaney, mene pa zanima zakaj te čaka ta poseg? (če si pripravljena povedati/napisati). Tudi jaz sem se pred časom odločala in pripravljala na podoben poseg, a sem naposled "klecnila". Operacija ni nujna, mi je bila (oz. je še) pa priporočljiva. Tako, da še ni prepozno, čeprav me zdaj, s tremi majhnimi škrati, to niti pod razno ne mika.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
3.3.2011 19:55:31   
vaney
NAVT, jaz grem na operacijo zato, ker imam spodnjo čeljust preveč naprej. Zaradi tega imam zadnje zobe preveč obrabljene, sprednje pa premalo in čez nekaj let bo to velika težava, zato mi kaj drugega kot operacija ne preostane. Sem pa odlašala čisto predolgo in če bi še 1x izbirala, ne bi tako dolgo čakala. Zdaj pa imam skoraj 2 leti zobni aparat, da mi vse zobe postavi v ustrezen položaj, potem mi prestavijo čeljust in se vse lepo pokrije. Slišat je lepo, kako bo v resnici, bom lahko pa šele po op. povedala. Imam pa tudi jaz 2 majhna otroka (1 in 3 leta), ampak sem se vseeno odločila, da grem na operacijo, ker odlašat nima smisla, prej grem, prej bo za mano...

Masha, zanima me, kaj in kako si jedla po op., kakšna je stopnja bolečine, je vzdržno? Kdaj si lahko normalno govorila, koliko časa si bila na bolniški, ali si lahko takoj po prihodu iz bolnice normalno skrbela zase ali je bila potrebna pomoč...Z rezultatom op. si zadovoljna?  Kakšna pa je kaj ta stomatološka klinika za bivanje? Jaz sem videla samo ambulanto spodaj, kakšen je pa oddelek? Osebje? Upam, da mi boš lahko kaj napisala, lahko tudi na zs...Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
3.3.2011 20:35:09   
Masha_M
vaney: Imaš ZS. user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
3.3.2011 21:47:35   
Colt
Če bi bilo v igri podaljšanje kliničnih kron, bi mel kaj za napisat, sploh okol Dr. Schare... user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
4.12.2012 20:58:47   
Taja975
Vaney, upam, da je operacija uspešno za teboj. Bi pa bila vesela vsake tvoje izkušnje, ki bi jo bila morda pripravljena deliti....

LP,
Taja975

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je imela katera operacijo na čeljusti?
5.12.2012 14:04:58   
škorpijončica
V lekarni se dobi ene sokce, ki nadomestijo cel obrok. Sošolka je zaradi nekih zdravstvinih težav samo od tistih sokcov živela 6 mesecev. Pa sama sem tudi imela težave z čeljustjo. Fajn nasiti smooti v katerem zmešaš eno banano in en avokado. Upam, da boš hitro okrevala.

(odgovor članu Taja975)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?