|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ema 2011
28.2.2011 22:54:35   
nimanorwen
Men je Maja super. Morte vedt, da najbrž ozvočenje nrdi svoje pri nerazumljivosti pa preglasna glasba tut ... men komad, k sm ga prvič slišala, ni biu ušeč. Zdej mi je pa vse bl in bluser posted image  Jest bi mu dodala sm še mal basov prec na začetku in komplet komad bi zvišala za terco (vsaj), da bi Majin glas do izraza pršu še bl, ne sm na konc.
Kar se tiče stila a la Aguilera ... se mi zdi, da je težko neki novga izumt. Pač mata podobno barvo glasu. Bl očitn posnemat, kukr je April, pač ne moreš user posted image Čeprou mi je biu tut njen komad ok.

Upam, da bo pela v slovenščini, itak pa nikul noben ne posluša taxta user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ema 2011
28.2.2011 22:55:02   
nimanorwen
Mislim - textauser posted image skrajn cajt, da grem spatuser posted image

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ema 2011
28.2.2011 23:39:45   
malenaa
pela bo v angleščini - je že povedalauser posted image
Naslov pa bo: No one


je pa itak sama rekla, da je petja v angleščini bolj navajena, predvsem pa na drugačno zvrst (soul)

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ema 2011
1.3.2011 8:26:59   
alda
slišala kakih 45sek. pesmi user posted image
razumela kaj oz. čem poje nisem, ker jo je spremljava preglasila,
tudi koreografija mi ni všeč
pravzaprav mi ni bilo nič všeč..ampak sto ljudi -sto čudi!!

Je pa punca luštna in ima glas za kaj več kot Emo in evrovizijo!
Res škoda , da si bo dober glas "zapravila" za tak beden šow

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ema 2011
1.3.2011 12:04:08   
katipi
Je pa punca luštna in ima glas za kaj več kot Emo in evrovizijo!
Res škoda , da si bo dober glas "zapravila" za tak beden šow


Jaz pa mislim, da bo na tak način opažena in da je to le odskočna deska za naprej. user posted image
Ne vem, zakaj bi bil to "beden šow". user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ema 2011
1.3.2011 12:35:55   
alda
zame je to beden šow lih zaradi "kakovostnih"kvazi zvezdnikov in zvezdnic, ki jih vedno znova vabijo in izbirajo za tekmovanje.
Včasih sta bili tako Evrovizija kot tudi sam izbor predstavnice res tekmovanje -oz.kakor koli bi temu rekli, kakovosnih pevcev, skupin kjer se je predvsem stavilo na glasbo, interpretacijo pevca,..
zdaj pa vse skupaj že nekaj let spominja na srečanje cirkuških skupin, ki gledajo le da bodo poslali čimbolj odpuljenega petelina ali kokoš na oder, ki bo s podporo ostalih artistov naredila čimveč akrobacij, lupingov,..., da bo kokoš imela mini-mini opravo..mogoče le kako peresce v riti, joške napihnjene do maximuma ,...
na poanto: glasbo pa bo se pozabilo.

Zame je bila Evrovizija in izbor gledljiv še tam nekje ko nas je predstavljala Darja Švajger, potem pa user posted image user posted image
no sicer pa okusi so različni
in res vsa čast dobrim pevkam in pevcem, ki se gredo prostovoljno blamirat med klovne

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ema 2011
1.3.2011 12:54:42   
alenkica
Jaz bi raje vidla, da bi pela v slovenščini, ampak slovenščina je tako težak jezik!
Sploh v tej pesmi, te besede tako hitro govori, da je ne razumem kaj poje.
Angleščina je bolj mehka za pesmi, se lepše sliši. Je včeraj zapela na 24 ur v angleščini in se res dobro sliši.
Slovenščina je lep jezik, ampak v tej pesmi ne.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ema 2011
1.3.2011 22:16:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Angleščina je bolj mehka za pesmi, se lepše sliši. Je včeraj zapela na 24 ur v angleščini in se res dobro sliši.
Slovenščina je lep jezik, ampak v tej pesmi ne.



bla, bla, bla...
to bi potem lahko rekel za vsako slovensko pesem. dejstvo je, da če dovolj dolgo poslušaš  (ti ga servirajo na radiu) en in isti komad, ti pride v uho. tako postane hit tud komad, ki je sestavljen iz dveh besed (npr. barbra streisand). odkar poslušam spletni radio aktual, ugotavljam, da imamo slovenci ogromno dobrih pesmi, samo se ne vrtijo po radiu in jih zato sploh ne poznamo. mater, še jadranko juras sem z veseljem poslušala, pa mi gre sicer na živce. da o plestenjaku ne govorim- dobri komadi, samo gledat ga ne smeš. user posted image

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ema 2011
2.3.2011 10:50:01   
katipi
tako postane hit tud komad, ki je sestavljen iz dveh besed (npr. barbra streisand).



Zdaj si ga pa fajn polomila!!! user posted image Nisi mogla najti koga, ki ima res takšne pesmi?!?! user posted image Besedila pesmi, ki jih poje, so globoka in besede izgovarja zelo razločno, tako da lahko razumeš, o čem poje. Barbra je kraljica in čez njeno petje ne moreš reči ničesar. Zame pevka št. 1. Diva. user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživajte! user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=ghd5weu5Mpg

http://www.youtube.com/watch?v=xtu9RXeYSLU&feature=related



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ema 2011
2.3.2011 13:40:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

tako postane hit tud komad, ki je sestavljen iz dveh besed (npr. barbra streisand).



Zdaj si ga pa fajn polomila!!! user posted image Nisi mogla najti koga, ki ima res takšne pesmi?!?! user posted image Besedila pesmi, ki jih poje, so globoka in besede izgovarja zelo razločno, tako da lahko razumeš, o čem poje. Barbra je kraljica in čez njeno petje ne moreš reči ničesar. Zame pevka št. 1. Diva. user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživajte! user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=ghd5weu5Mpg

http://www.youtube.com/watch?v=xtu9RXeYSLU&feature=related





nisem mislila nje kot pevke, ampak tale komad, ki je trenutno na vseh postajah:
http://www.youtube.com/watch?v=uu_zwdmz0hE user posted image

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ema 2011
2.3.2011 14:49:50   
Bakfark
Ravnokar prvič slišal zmagovalno pesem, mislim da ji popolnoma realno na Evroviziji lahko napovem eno izmed prvih treh mest. Sicer pa zdaj ko imamo Stožice in tapravega župana, lahko naslednje leto brez problema gostimo šov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ema 2011
2.3.2011 15:28:54   
Ira_
Meni je Maja všeč, oz. ima dober glas, samo pesem mi pa ni.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?