|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ema 2011
27.2.2011 22:30:38   
StrawberrY
To je pa za lahko nočuser posted image !

http://www.youtube.com/watch?v=oT4c0XWKg8o

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ema 2011
27.2.2011 22:34:03   
Lantea
Zmaga Maje je bila za pričakovat. 1+1 je pač 2. Maja ima dober glas, nocoj je izgledala tako, da je pač bila všečna širšemu krogu tistih, ki so glasovali, poznana je pa verjetno tudi širšemu krogu, kot trenutno April. Sama pesem pa po mojem okusu ni za na Evrovizijo...ne vem....mi je bila od April veliko boljša za v uho, bi človek kar zamigal zraven, glas pa tud ni slab. Ampak sto ljudi...sto okusov. upajmo, da se Maji v Nemčiji ne bo glas tako tresel, ko se ji je pri zadnji ponovitviuser posted image .
Kar se pa Klemena tičeuser posted image user posted image user posted image . Sem se zelo zabavala in presmejala pa tudi občudovala njegove pevske sposobnostiuser posted image .

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ema 2011
28.2.2011 8:47:59   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

To je pa za lahko nočuser posted image !

http://www.youtube.com/watch?v=oT4c0XWKg8o


tudi zdaj zjutraj se lepo slišiuser posted image user posted image user posted image , pa vidi tuduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ema 2011
28.2.2011 9:07:29   
kalbo
Včasih se reče, da je komad pretežak, prehud za pevca oziroma pevec ni dorasel komadu. V tem primeru je pa pevka pretežka za komad oziroma komad ni dorasel pevki.

Presneti dundeki naši. Takšna pevka si zsluži udarni komad ala Molitva, da ubije Evrovizijo s svojim vokalom ne pa to mjavkanje. Kot je rekel Čakarmiš, Maja, škoda te je za Slovenijo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.2.2011 9:08:17 >

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ema 2011
28.2.2011 9:20:19   
mojamura
Kalbo točno tako, kotsi napisal....
morata na vsaki emi imeti vlašičeva tudi svoj komad ali kako?
maja ti si carica ampak sraje, ker je komad tako - tako...


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ema 2011
28.2.2011 9:35:27   
pikica*
Maja je drugače dobra pevka in kapo dol pred njo, ampak na Emi me ni prepričala. Pesem neka srednja žalost,  pa moti me, da v celi pesmi razumeš samo besedo vanilijauser posted image . Totalno nerazločna je bila, da ne govorim o tem, da je bila za vsako, ko je odpela malo "out of tune". Res je, da sem sama bolj občutljive sorte kar se teh zadev tiče, ampak včeraj me je kar se tega tiče res negativno presenetila. Mogoče ji pesem ni najbolj sutrezala, kaj pa vem. Vsekakor pa je šla pesem April bistveno bolj v uho. In ponavadi to na Emi zažiga. Po moje  je njo pokopal tale LadyGaga wannabe image. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ema 2011
28.2.2011 9:39:38   
Lantea
Se strinjam...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ema 2011
28.2.2011 9:44:01   
valči
user posted image Hvala za link od Klemna!Vau,kako dober je za pogledat,bi bil za poglodatuser posted image Kje se je vzel ta tipčič?Od kod izvira.
Lepše zgleda,kot poje.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ema 2011
28.2.2011 10:42:21   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Maja je drugače dobra pevka in kapo dol pred njo, ampak na Emi me ni prepričala. Pesem neka srednja žalost,  pa moti me, da v celi pesmi razumeš samo besedo vanilijauser posted image . Totalno nerazločna je bila, da ne govorim o tem, da je bila za vsako, ko je odpela malo "out of tune". Res je, da sem sama bolj občutljive sorte kar se teh zadev tiče, ampak včeraj me je kar se tega tiče res negativno presenetila. Mogoče ji pesem ni najbolj sutrezala, kaj pa vem. Vsekakor pa je šla pesem April bistveno bolj v uho. In ponavadi to na Emi zažiga. Po moje  je njo pokopal tale LadyGaga wannabe image. 


Ma vse skupaj je ena srednja žalost. Žal pri nas nimamo avtorja, ki bi bil dorasel Majinemu vokalu.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ema 2011
28.2.2011 11:06:57   
ZARA
Če so nam prizanesli z odsotnostjo MM to že nekaj pove.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ema 2011
28.2.2011 11:09:05   
katipi
Maja je res suuuuper pevka, ampak ZAKAJ ZA user posted image ne pošljemo preproste pesmice, ki gre zlahka v uho?!?! Kot na primer

http://www.youtube.com/watch?v=CGWh3gHwWJY&feature=related

          ali pa

http://www.youtube.com/watch?v=CGWh3gHwWJY&feature=related

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ema 2011
28.2.2011 11:13:14   
katipi
Ahhh, sem ga polomila.. user posted image Hotela sem prilepiti tole:

http://www.youtube.com/watch?v=bAmTxVsv0hs

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ema 2011
28.2.2011 11:37:15   
zvezdica05
IZVIRNO SPOROČILO: valči

user posted image Hvala za link od Klemna!Vau,kako dober je za pogledat,bi bil za poglodatuser posted image Kje se je vzel ta tipčič?Od kod izvira.
Lepše zgleda,kot poje.



Iz Brežic, Valči, iz Brežic user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ema 2011
28.2.2011 12:11:19   
alda
nisem gledala in po večini komentarjev sodeč nisem ničesar zamudila,
kajti dokler se pojavljajo eno in isti avtorji , ki kao nekaj veljajo, pa čeprav njihove komade izvajajo "zvezde" ni pričakovati nič drugega kot:
Isto sranje, samo drugo pakovanje!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ema 2011
28.2.2011 12:19:15   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: alda

nisem gledala in po večini komentarjev sodeč nisem ničesar zamudila,
kajti dokler se pojavljajo eno in isti avtorji , ki kao nekaj veljajo, pa čeprav njihove komade izvajajo "zvezde" ni pričakovati nič drugega kot:
Isto sranje, samo drugo pakovanje!!user posted image user posted image user posted image



No, letos vsaj ni bilo raznih kvazipevk kot so Brigita Šuler, Manca Špik in Saška Lendero...So se mi zdeli vsi izvajalci in pesmi dosti bolj na nivoju, kot na lanski Emi. Pesem je pa itak na drugi valovni dolžini kot Maja, na žalost. upam, da ji bodo ustrezno obdelali aranžma.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ema 2011
28.2.2011 13:37:07   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Včasih se reče, da je komad pretežak, prehud za pevca oziroma pevec ni dorasel komadu. V tem primeru je pa pevka pretežka za komad oziroma komad ni dorasel pevki.

Presneti dundeki naši. Takšna pevka si zsluži udarni komad ala Molitva, da ubije Evrovizijo s svojim vokalom ne pa to mjavkanje. Kot je rekel Čakarmiš, Maja, škoda te je za Slovenijo.


Podpis, če smem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ema 2011
28.2.2011 14:12:10   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: KT
Klemen za Evrovizijo user posted image


Agree;)
Drugace pa, meni osebno ni bila nobena pesem za evrovizijo... kaj za vraga nam pomaga dobro besedilo, ce ga potem nihce ne razume??? Me pa pri April moti dejstvo, da naslov nima pomena... sovrazim take pesmi, ko ne vedo kak jih naslovit oz. kaj vmes zapet... pa kr neki lalalalajo...:S

Ne znamo... pac ne znamo... ko pa nam ze uspe zbrat eno pesem, ki je kolikortolko normalna... pa dobivamo 8ke ali 9ke, ker pac... politika, you know;) bw

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ema 2011
28.2.2011 14:48:23   
kalbo
Ma ne vem no. Omar Naber je imel prvič hudo pesem, operni vokal in rokovsko žaganje sta bla pa takrat v modi. Sam ne, naši so šparal in Omarja brez banda oblečenega v fantka poslali na veliki oder. Napača.

Molitva, ki je zmagala...mater ta komad ma več energije samo v refrenu, kot je majo vsi naši Evrovizijski skupaj. In Maja je ena redkih pevk pri nas, ki so sposobne interpretirat takšno energijo.

Maja ima vokal, ki te dobesedno sezuje, sam to pride do izraza šele pri komadu, ki je narejen za ta volkal. Naši znajo pa delat komade za Brigito Šuler, Karmen Stavec in podobne. Ni to jamranje za Majo.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ema 2011
28.2.2011 14:49:26   
hillmagic
Meni je bil tudi od vsega Klemen najboljšiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ema 2011
28.2.2011 15:39:30   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Ni to jamranje za Majo.


Indeed!!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ema 2011
28.2.2011 15:49:44   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

IZVIRNO SPOROČILO: valči

user posted image Hvala za link od Klemna!Vau,kako dober je za pogledat,bi bil za poglodatuser posted image Kje se je vzel ta tipčič?Od kod izvira.
Lepše zgleda,kot poje.



Iz Brežic, Valči, iz Brežic user posted image
[/quote
Upssss,to je pa zeloooo blizu mene,glpuser posted image
Ja ni kaj,všečnat tipček jeuser posted image
Bom ga pa morda kdaj srečala,ne vem,v kerih krogih se vrti,sem kar večkrat v Brežicah.
Hvala.]

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ema 2011
28.2.2011 19:14:53   
alenkica
Sem vesela za Majo, da je zmagala. Pesem ima pa slabo, sem bila razočarana. Skoraj nič ne slišiš njenega prelepega glasu, glasba je prenaglas.
Škoda, škoda za Majo!
Omar mi je pa tud bil všeč, ko slišim njegov glas mi grejo itak kocine pokonci. Super pevec je.
"lady gaga" pqa mi ni bla všeč, cel čas poje eno in isto - grdo - bljak!
Voditelj je bil super sem se smejala njegovim foram.
Zdaj pa samo še držimo pesti za Majo, da bi se čim bolje uvrstila! Pa da bi pela v ang, bi jo blo vsaj kaj zastopit.


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ema 2011
28.2.2011 19:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Sem vesela za Majo, da je zmagala. Pesem ima pa slabo, sem bila razočarana. Skoraj nič ne slišiš njenega prelepega glasu, glasba je prenaglas.
Škoda, škoda za Majo!
Omar mi je pa tud bil všeč, ko slišim njegov glas mi grejo itak kocine pokonci. Super pevec je.
"lady gaga" pqa mi ni bla všeč, cel čas poje eno in isto - grdo - bljak!
Voditelj je bil super sem se smejala njegovim foram.
Zdaj pa samo še držimo pesti za Majo, da bi se čim bolje uvrstila! Pa da bi pela v ang, bi jo blo vsaj kaj zastopit.




Meni gre pa ravno to na živce. Izbere se SLOVENSKA pesem, ki jo na koncu pojejo v ANGLEŠČINI. WTF? In kaj je narobe s slovenskim jezikom? A se ga je treba sramovat? In kaj, če nas ne razumejo. Saj francosko, nemško... tudi ne znamo vsi.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ema 2011
28.2.2011 19:52:58   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


Meni gre pa ravno to na živce. Izbere se SLOVENSKA pesem, ki jo na koncu pojejo v ANGLEŠČINI. WTF? In kaj je narobe s slovenskim jezikom? A se ga je treba sramovat? In kaj, če nas ne razumejo. Saj francosko, nemško... tudi ne znamo vsi.


user posted image user posted image user posted image user posted image   se strinjam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ema 2011
28.2.2011 21:16:17   
mateyka
moj mož pravi, da mamo dve interpretatorki - eno Ladygago in eno Aguilero. samo odločit se moramo katera je bolj "in".. user posted image
stil petja Maje je res, ko da bi Christini Aguilero poslušal v slovenščini. identična tehnika petja, ne moreš preslišat - isti grleni trilčki..

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?