|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kelnerce!
22.2.2011 15:16:20   
Kerensa*
Po tolikih letih na RR se mi pa res ne da več ukvarjat' s... kako naj temu sploh rečem?... poskusi nesmiselnih poniževanj s strani oseb, ki mislijo, da me poznajo in ki istočasno mislijo, da so zaradi enega papirja v formatu A4 vredni več od mene. Že kar nekaj časa se mi taki, ki tako mislijo, zelo smilijo, sploh pa, če je še njihova komunikacija na... hmmm, spet iščem izraz... na ravni moje trenutne izobrazbe. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kelnerce!
22.2.2011 19:26:39   
Kerensa*
Aja, Krtek... 2. stopnjo izobrazbe imam (v vednost).

Pa sem ti zaupala, da je to 4. stopnja... pha, se vidi, da sem neizobražena. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kelnerce!
23.2.2011 5:57:15   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Že kar nekaj časa se mi taki, ki tako mislijo, zelo smilijo, sploh pa, če je še njihova komunikacija na... hmmm, spet iščem izraz... na ravni moje trenutne izobrazbe. user posted image


Všečno napisano.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kelnerce!
23.2.2011 12:12:16   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Si pa sebe ne predstavljam v eni pisarni z kupom papirja pred sabo,kislim obrazom in "freh" odnosom,do strank.Po moje so takšne zaradi enoličnega dela.user posted image



Ne posplošuj in po čem ti sklepaš, da je v pisarni za mizo enolično delo, ravno tako je lahko razgibano kot za šankom, le da noge manj bolijo, vidiš jaz si pa sebe ne predstavljam cel dan bit na nogah. In predvsem to občudujem pri kelnarcah.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kelnerce!
23.2.2011 12:17:59   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Janyna


Ne posplošuj in po čem ti sklepaš, da je v pisarni za mizo enolično delo, ravno tako je lahko razgibano kot za šankom, le da noge manj bolijo, vidiš jaz si pa sebe ne predstavljam cel dan bit na nogah. In predvsem to občudujem pri kelnarcah.



ah....saj imamo kak stolček.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kelnerce!
23.2.2011 12:28:56   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ah....saj imamo kak stolček.user posted image



Ja sej vem, ampak vseeno, to letanje za gosti, pa za šankom..... no isto občudujem frizerke, pa degustatorke zarad tega. Dobre ste ni kaj.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kelnerce!
23.2.2011 14:36:06   
*miska.mcc*
jah.... meni se zdite pa ve dobre, ko 8 ur sedite. jst pa tega ne bi mogla. se mi zdi enolično. iz dneva v dan eno in isto. meni bi se zmesalo od dolgocasja.(a zato imate pol povesene brade? al kaj ze user posted image )
delo za sankom je razgibano, zanimivo (zame).....vidis in slisis svega i svasta. se lahko narezis zraven ko počen macek.
nikoli ni dolgcas v glavnem. ce pa kdaj je, pa si mislim, da sem prisla na kavo in uzivam v kavi v praznem lokalu user posted image
nismo vse za vse. in hvala bogu, da je tako


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kelnerce!
23.2.2011 14:39:10   
*miska.mcc*
eeeeeeej! mogoce smo pa tuki na RR lih kelnerce pa frizerke ipd. najbolj tecne in sitne! ker se mormo na sihtu cist nazaj drzat in si damo tukaj duska user posted image ! ve, pa se lahko zlajate ze na delovnem mestu! user posted image

HEC!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kelnerce!
23.2.2011 15:29:11   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jah.... meni se zdite pa ve dobre, ko 8 ur sedite. jst pa tega ne bi mogla. se mi zdi enolično. iz dneva v dan eno in isto. meni bi se zmesalo od dolgocasja.(a zato imate pol povesene brade? al kaj ze user posted image )
delo za sankom je razgibano, zanimivo (zame).....vidis in slisis svega i svasta. se lahko narezis zraven ko počen macek.
nikoli ni dolgcas v glavnem. ce pa kdaj je, pa si mislim, da sem prisla na kavo in uzivam v kavi v praznem lokalu user posted image
nismo vse za vse. in hvala bogu, da je tako



Poglej punca, ne posplošuj še enkrat. Nimajo samo pisarniške povešene brade, take ljudi najdeš povsod in to ni odvisno od dela, ki ga opravljaš pač pa od človeka in kako se spopadaš z življenjem. Ene so večno nezadovoljne, ene pa vedno polne energije in nasmejane, pa če je v pisarni al za šankom al pa v trgovini.
Slab dan ima pa vsak kdaj, noben ni vedno nasmejan in poln energije, ampak eni imajo teh slabih dni 300 v letu, eni pa samo 65. In ne reci da tudi ti kdaj nimaš povešene brade, sploh ko ti tipček s kamero za ritjo stoji.

In tudi delo v pisarni je lahko zanimivo in pestro, a veš kolk variant pisarniškega dela je, ogromno in ne moreš reči da je enolično in dolgčas, ker tega nisi sprobala in enostavno ne moreš vedet. Lahko bi tudi jaz rekla da mi je pa za šankom delo čist preveč enolično, nonstop iste kave in pijače točit dan na dan, pa pomivat kozarce, pa verjamem, da ni tako, oz. mi je vseeno če je tako, ampak vem, da jaz tam ne bi zdržala (no v sili še hudič muhe žre, tak da nikoli ne reci nikoli user posted image )



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kelnerce!
23.2.2011 15:31:10   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

eeeeeeej! mogoce smo pa tuki na RR lih kelnerce pa frizerke ipd. najbolj tecne in sitne! ker se mormo na sihtu cist nazaj drzat in si damo tukaj duska user posted image ! ve, pa se lahko zlajate ze na delovnem mestu! user posted image

HEC!



Glih tolk se lahko jaz zlajam na delovnem mestu, kot se lahko zlajaš ti, tle ni razlike, posledice so pri obeh iste.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kelnerce!
23.2.2011 15:36:33   
*miska.mcc*
glej....tisto okoli brad sem se hecala. ker so bile pač zgoraj omenjene.

sem samo napisala, da si sebe ne predstavljam 8 ur v pisarni. kot si ti sebe ne 8 ur za sankom.
in ja, ne vem kako izgleda.
pač....nismo vse za vse. in cenim tako tajnice, kot prodajalke, kot cistilke, kirurginje, vremenarke,še prostitutke (legalne) enako cenim kot vse ostale.
ne cenim edino določenih, ki mislijo, da so zaradi poklica nevemkolko vec vredne od drugih.

vsako delo je castno. in vasko ima prednosti in pomanjkljivosti.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kelnerce!
23.2.2011 16:23:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
še prostitutke (legalne) enako cenim kot vse ostale

Jaz pa tudi nelegalne delno občudujem - ker si upajo, ne glede na posledice. Za primerjavo - nekateri/e na RR si niti svojega mnenja ne upajo napisati, če ne spremenijo nicka ali ne pišejo pod oznako "anonimen".

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kelnerce!
23.2.2011 18:30:24   
Anonimen
Dobre kelnarce, ki kuhajo odličen espresso so zakon!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kelnerce!
23.2.2011 23:20:27   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Dobre kelnarce, ki kuhajo odličen espresso so zakon!


Spomnila si me na nerazcisceno dilemo, kaj pomeni dvojna kava:

a) enaka kolicina kave samo, da je dvojno mocnejsa
b) dvojna kolicina kave (dve kavi v eni salici)

Po logiki je pravilno b, ker tudi ko narocis dvojne marlboro  light dobis dve skatlici light cigaretov, a ne eno skatlico marlboro rdecih - dvojno mocnejsih.

Gostinke, kaj je pravzaprav prav??? 

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kelnerce!
24.2.2011 0:17:25   
TaMaSa
Frodo, kolkor vem, je pravilna dvojna kolicina. Ce narocis samo kavo, jo dobis v najmanjsi skodelici, dvojno v skodelici za kavo z mlekom, kapucinom..

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kelnerce!
24.2.2011 8:54:38   
Freya88
Dvojno kavo naredis iz dveh kolicin kave v prahu... v eno skodelico (za kavo z mlekom)..
Podaljsana pa je iz ene kolicine kave v prahu... samo da dvakrat skozi spustis vodo (razredcena u bistvu in prav tako v skodelici za kavo z mlekom...

Tako sem delala js:)

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kelnerce!
24.2.2011 9:41:23   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Dvojno kavo naredis iz dveh kolicin kave v prahu... v eno skodelico (za kavo z mlekom)..
Podaljsana pa je iz ene kolicine kave v prahu... samo da dvakrat skozi spustis vodo (razredcena u bistvu in prav tako v skodelici za kavo z mlekom...

Tako sem delala js:)


TaMaSa, Freya88.. lepa hvala! user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kelnerce!
24.2.2011 10:02:30   
*miska.mcc*
točno. za dvojno kavo 2x kliknes na tisto rocko na mlincku, da se v ročko na kavomatu da dvojna kolicina kofeta. vode pa enako kot pri normalni kavi.
dolga pa kot so povedale.....navadni expresso, samo vec vode je. razredceno ja.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kelnerce!
24.2.2011 10:03:18   
*miska.mcc*
in tudi dvojna kava stane toliko, kot 2 navadni kavi.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kelnerce!
24.2.2011 10:56:38   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

točno. za dvojno kavo 2x kliknes na tisto rocko na mlincku, da se v ročko na kavomatu da dvojna kolicina kofeta. vode pa enako kot pri normalni kavi.
dolga pa kot so povedale.....navadni expresso, samo vec vode je. razredceno ja.


user posted image jp, jp.... uf, zdaj mi delajo spomini 100 na uro, čas mojega uvajanja... dvojna kava, podaljšana kava, kava z, kava brez, kratka kava, espresso...user posted image too much vsega. Pa mleka nisem znala spenit, dolgo časa sem rabila, da sem pogruntala...no, sem imela pa en totalno muzejski primerek kofimejkerja, tak da... po moje ga najdeš samo še v muzeju v Bistri... in se spomnim, ko sem hodila po kafičih na kavo, sem najprej pogledala, kako mašino imajo in jim bila fouš 100 na uro, ker ta tanova čuda delajo skor vse samauser posted image

Aja, en kveščn... a pozna  katera koga, da pije kavo z medom?user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
24.2.2011 11:06:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kelnerce!
24.2.2011 11:40:44   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Aja, en kveščn... a pozna  katera koga, da pije kavo z medom?user posted image


Jp... sm mela enega gospoda (stalni gost), ki je narocil dolgo brez in med... zakaj in kako, ne me prasat?
Sm pa mela tut enega, ki je zelel poleg kave cimet... (meli smo ga na razpolago, ker je bilo to v slascicarni)... v taksnih primerih, si se lahko samo vprasal, kaksen zelodec majo ljudje:D

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kelnerce!
24.2.2011 11:50:01   
ronja
Frodo, ja podaljšana kava je dvojna količina vode in enaka količina kave, dvojna kava je pa dvakrat več kave in enako vode. Tudi mi smo tako delali.

Freya, hej, kava s cimetom je pa dobra! Tudi garam masala ful lepo paše not! Do zdaj je bila še vsem všeč:) Samo količine moraš malo pazit.
Sicer pa so zadnjič punce pogruntale pečeno ribo z medom (dolga štorja) - oooookeeeej... Sva samo čakala, kdaj bo šla prva bruhat - pa niso, vse 3 so veselo jedle pečeno ribo z medomuser posted image user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kelnerce!
24.2.2011 12:27:51   
Kerensa*
Moja no.1 kava: bela Illy, s smetano, dvojnim prelivom (karamelni in vanilijev) ter potresena s cimetom. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kelnerce!
24.2.2011 12:38:44   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Aja, en kveščn... a pozna  katera koga, da pije kavo z medom?user posted image


Jp... sm mela enega gospoda (stalni gost), ki je narocil dolgo brez in med... zakaj in kako, ne me prasat?
Sm pa mela tut enega, ki je zelel poleg kave cimet... (meli smo ga na razpolago, ker je bilo to v slascicarni)... v taksnih primerih, si se lahko samo vprasal, kaksen zelodec majo ljudje:D


Jst sem tud mela enga ata, ko je pil kavo z medom. Kratko brez. Si ne predstavljam. Za cimet pa vem, tud moja mami tko pije kavo, baje je fajn za pritisk, al kaj že. user posted image No, diši že fajn, če drugega ne.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?