|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trampolin in tobogan
16.2.2011 20:19:20   
malaMravljica
Zanima me od katere starosti naprej sta primerna zunanji velik trampolin z ograjo in manjsi zunanji tobogan. Vse to imam doma in ne vem, ze lahko dam to spomladi ven mojemu sedaj 16 mesecniku?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trampolin in tobogan
16.2.2011 21:17:50   
K_a_t_i
Tobogan sigurno, trampolin pa takrat, ko bo sposoben sonožno poskočiti. Če se prav spomnim, pri 16m to še ni. Ne bom pa trdila.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trampolin in tobogan
17.2.2011 7:34:32   
Hope2
Naš je lani poleti norel tako po toboganih, kot na trampolinih. Doma smo oboje postavili nekje po njegovih 18 mesecih. Že prej pa je šel na trampolin v supernovi. Sicer ni znal skakat, je pa vseeno gor užival 100 na uro. Enkrat sem srečala eno babico, ki je skoraj vsak dan bila z vnukom na tem trampolinu in je bil malček star 16 mesecev, pa je znal že skakat. Naš je šele po parih dneh domačega trampolina zaštekal skakanje, do takrat pa je laufal, se metal... ma zabava na kvadrat. Da je zabava, ne rabiš skakat sonožnouser posted image . Pa če drugo ne, je lahko zabava tudi za starše in sosedske otroke- verjemi mali vse posnema in bo se še hitreje naučil in bolje uživaluser posted image
Če mu je trampolin všeč, bo poleti že več kot dovolj star tudi za trampolin. Računaj tudi, da če mu spomlad ne glih šlo, bo pa poleti in na jeseni- torej ga vseeno moraš enkrat postavit, razen če mu prikrajšaš tole igranje še za 1 leto


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.2.2011 7:37:18 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trampolin in tobogan
17.2.2011 8:26:40   
oži
Samo opozorilo. Tudi jaz sem ga hoteli postaviti lani, ko je imel mali 2 leti, pa mi ga je pediatinja odsvetovala. Baje lahko šele po 3 letu - zaradi hrbtenice oz. vratnih mišic. Tko da ga bomo postavili letos.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trampolin in tobogan
17.2.2011 9:03:01   
kajajaka
- tobogan (tak mali, 1 m visok, na 3 stopničke) je naša dobila pri 1 letu,
- trampolin pa pri dveh letih.
Nikoli ni bilo problemov, edino na tobogan smo jo na začetku mi dajali, ker še ni znala po stopničkah.

pa še podpis pod Hope2, trampolin je za malčke res neizmeren užitek ne glede na starost in sonožno skakanje. user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 17.2.2011 9:04:48 >

(odgovor članu oži)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trampolin in tobogan
17.2.2011 9:11:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: oži

Samo opozorilo. Tudi jaz sem ga hoteli postaviti lani, ko je imel mali 2 leti, pa mi ga je pediatinja odsvetovala. Baje lahko šele po 3 letu - zaradi hrbtenice oz. vratnih mišic. Tko da ga bomo postavili letos.


Na MON-u pediatrinja odgovarja, da prvič sliši za kaj takega. Nikjer na netu ne najdeš kaj takega in malo dvomim, da je to res. OK, za motorično slabo razvitega otroka, ga najbrž res odsvetujejo. Razlika je tudi ali otrok shodi z 9 meseci ali z 19 meseci. Otrok si krepi mišice z vsakim skakanjem, tekanjem... kaj pa potem skakanje po postelji, kavču, skakanje iz kavča na trda tla- to je še huje- ker otroka zabije. Poleg tega 2 letni otrok glih ne skače ne vem kolk v luft, je glih tolk, da se malo odrine.. ma mi sploh ni logično

Je pa res, da je treba tako malega pustiti samega gor, oz ti sediš ob robu, da ga paziš. Če kdo težji od njega skače, ga bo res premetavalo in nabijalo v luft, stene, ob tla. Glava, vrat, telo bodo tako nenadzorovano letala sem in tja. Če pa on sam nadzira skakanje in gibanje je pa čist nekaj drugegauser posted image

Stric gugle pravi (od pediatrov) They''''re perfect for one to three-year-olds, and can be used indoors or outside. Trampolines can help your child develop balance and co-ordination while they bounce.



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.2.2011 9:23:12 >

(odgovor članu oži)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trampolin in tobogan
17.2.2011 17:29:09   
malaMravljica
Hvala vsem, za odgovore. Potem bom, ko bo prisla pomlad in lepo vreme postavila kar oboje. Mislim, da mali kar zna skakat z obema nogicama, vsaj na kaucu skace tako user posted image  pa ko imava minute za telovadbo z mano dela pocepe ze nekaj casa.
Ta tobogan ima ene 4 ali 5 stopnick, je tak kot se ga dobi v pikapolonici.

Pa se nekaj, ce se kateri da odgovorit. Ima katera kaksen fajn peskovnik doma? Ta od BIG, ki je kot skoljka mi je simpaticen, se se pokrije, sam ne vem, ce ni mal premali?

Mali bo pa imel tok teh zadev zato, ker ni v vrtcu, pa bo pri nas tako lepo se za druge otrocke in otrosko druzbo user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trampolin in tobogan
1.3.2011 9:59:19   
ksenjaka
En nasvet. Mi imamo toboganček (oz. plezalo+tobogan) in mali tranpolin... pa je pri nas toboganm nonstop v uporabi še zdaj, tramploni pa je zažigal le na vsake kvatre. Pa slabost tega, da imaš trampolin doma je tudi, da mu potem ne dogaja drugje...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?