|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček!
1.4.2011 18:33:53   
sensiTive
Jaz ga tudi ne bi menjala. Kot da za fantke obstaja samo modra barva, za punčke pa roza, ostalo pa ne pride v poštev user posted image  A je res tako važno, kaj si naključni mimoidoči mislijo o tem, kakšnega spola je otrok? Poznani bodo tako vedeli za spol, za ostale je pa vsaj meni vseeno. Odločitev je pa seveda tvoja.

(odgovor članu Shamsia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček!
1.4.2011 18:52:15   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive

Jaz ga tudi ne bi menjala. Kot da za fantke obstaja samo modra barva, za punčke pa roza, ostalo pa ne pride v poštev user posted image  A je res tako važno, kaj si naključni mimoidoči mislijo o tem, kakšnega spola je otrok? Poznani bodo tako vedeli za spol, za ostale je pa vsaj meni vseeno. Odločitev je pa seveda tvoja.


Mimoidoče (znanci) moti to, da v modrem vozičku voziš deklico in se vsak vtakne kako to, da ni voziček v stilu user posted image user posted image . Karkoli že stil je. Pa ne govorim o enem primeru. Nas je kar nekaj ljudi pobaralo na to temo, tko da mi je šlo že pošteno na živce.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček!
2.4.2011 15:47:19   
jagodaaa
voziček vozi mama in ne otrok. meni je zelo všeč vilojična barva in bova kupila ravno takšnega. pa je vseeno kakšen spol bomo imeli. meni je tak všeč in želim si ga imeti. v bistvu je zelo preprosto. zakaj bi nadaljevali s stereotipi, ki narekujejo katera barva sodi k spolu. tudi deklice se igrajo z avtomobili in dečki z punčkami. jaz ne bi menjala.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček!
4.4.2011 11:59:15   
sensiTive
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive

Jaz ga tudi ne bi menjala. Kot da za fantke obstaja samo modra barva, za punčke pa roza, ostalo pa ne pride v poštev user posted image  A je res tako važno, kaj si naključni mimoidoči mislijo o tem, kakšnega spola je otrok? Poznani bodo tako vedeli za spol, za ostale je pa vsaj meni vseeno. Odločitev je pa seveda tvoja.


Mimoidoče (znanci) moti to, da v modrem vozičku voziš deklico in se vsak vtakne kako to, da ni voziček v stilu user posted image user posted image . Karkoli že stil je. Pa ne govorim o enem primeru. Nas je kar nekaj ljudi pobaralo na to temo, tko da mi je šlo že pošteno na živce.



Verjamem, da zna biti nadležno, če te vsi sprašujejo, zakaj voziček ni "taprave" barve, ampak če jih to moti, je to njihov problem, ne tvoj. Saj imaš v podpisu lepo napisano, da če želiš biti srečen, bodi. Druge vedno kaj moti, pa to ne pomeni, da se je treba spremenit, da boš njim všeč. Otrok je tvoj, voziček pa tudi, zato imaš ti pravico do odločanja o vsem, kar je povezano s tem. To je moje mnenje, vsak pa sam zase ve, kaj mu je bolj pomembno - to kar je njemu všeč ali to, kar je drugim.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček!
4.4.2011 14:36:04   
rakica82
Midva sva kupila moder voziček ,pa ne veva kaj bova imela. Nama je bila barva všeč, če bo punčka pač bo. Pa kaj pol.Zaradi drugih se sekirat je pa itak brezveze.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček!
4.4.2011 15:06:51   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive

Jaz ga tudi ne bi menjala. Kot da za fantke obstaja samo modra barva, za punčke pa roza, ostalo pa ne pride v poštev user posted image  A je res tako važno, kaj si naključni mimoidoči mislijo o tem, kakšnega spola je otrok? Poznani bodo tako vedeli za spol, za ostale je pa vsaj meni vseeno. Odločitev je pa seveda tvoja.



Mimoidoče (znanci) moti to, da v modrem vozičku voziš deklico in se vsak vtakne kako to, da ni voziček v stilu user posted image user posted image . Karkoli že stil je. Pa ne govorim o enem primeru. Nas je kar nekaj ljudi pobaralo na to temo, tko da mi je šlo že pošteno na živce.



Verjamem, da zna biti nadležno, če te vsi sprašujejo, zakaj voziček ni "taprave" barve, ampak če jih to moti, je to njihov problem, ne tvoj. Saj imaš v podpisu lepo napisano, da če želiš biti srečen, bodi. Druge vedno kaj moti, pa to ne pomeni, da se je treba spremenit, da boš njim všeč. Otrok je tvoj, voziček pa tudi, zato imaš ti pravico do odločanja o vsem, kar je povezano s tem. To je moje mnenje, vsak pa sam zase ve, kaj mu je bolj pomembno - to kar je njemu všeč ali to, kar je drugim.


Meni več ali manj dol visi kaj si drugi mislijo, ampak ko ti deseti komentira barvo vozička glede na spol je to tko nadležno kot vprašanje "A dojiš?"


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




baby
cupacups

kateri izdelki so vam najboljsi za otroka

hipp (26%)

mustela (18%)

jonsons (11%)

nivea (35%)

d&m (11%)


Število vseh glasov: 411

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!