|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček!
16.2.2011 8:05:29   
Taja 25
Pozdravljene!

Zanima me vaše mnenje!
Imamo voziček Quinny Speedy vijolične barve-(temna vijola)!

Izvedeli smo, da se k naši punci pridruži fantič!
Se vam zdi fejst mimo, da ga damo v vijolični voziček?
Res pa je da smo iz MB!

Moj sicer ni za to!
Zanima vaše mnenje!

l.p.

_____________________________

Taja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček!
16.2.2011 8:14:02   
Anonimen
Jaz bi kupila novega, ampak to sem jazuser posted image Drugače pa sva ravno zaradi tega midva izbrala voziček nevtralne barve, da če bo še kdaj kak user posted image , da se jaz ne bom preseravalauser posted image

(odgovor članu Taja 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček!
16.2.2011 8:15:01   
kristinaj
in kej če je viola... eno modro dekico daš noter in je.... pa še pašeta barvi... mene ne bi motilo... saj je bila naša pupa v modrem pa kaj... še lepše pridejo barve do kontrasta... temno viola in svetlo modra dekica... meni je všeč....  

pa še to mi ni jasno.. kaj ima veze mb in viola ?!! ajaaaa viole :=)))))


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 8:20:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček!
16.2.2011 8:53:36   
naja17
Midva morava naročiti še športni del voza in nama je ful všeč viola in če bi bla pupa, se nagibava k temu nakupu, ampak sva v istih dvomih kt ti, kaj če bo pol fant user posted image
Jaz ga samo zato ne bi menjala, bi ga nakrancala z modrimi dodatki user posted image ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček!
16.2.2011 10:08:16   
happymummy
jaz ne bi kupovala novega. Vrlo važno kake barve je. glavno da vozi in da je funkcionalen. 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček!
16.2.2011 10:22:37   
zoya99
OJ!

Mi imamo modrega in ga ne potrebujemo več. pa ga bomo prodali. lahko pa ga zamenjava in prodamo vašega ali pa ga vi prodate in za enako ceno kupite našega.
Samo predlog.

lp

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček!
16.2.2011 10:28:14   
NEA_TEJA
Menjam otroški voziček abc 3 tec rjave barve kupljen eno leto nazaj.Uporabljen cca samo pol leta,ker smo imeli dva.Košara in šprtni del sta še čisto nova zapakirana .Poleg priložim še eno prevleko za športni del.
Menjam pa za voziček peg perego gt3 oz enega ki bo primeren za novorojenčka in lahko na njega pritrdim stranski dodatni sedež.Voziček je super in krasno ohranjen.Menjam ga izklučno iz razloga ker bomo imeli še enega dojenčka,na žalost pa na abc nemorem prtitrditi dodatnega sedeža.

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček!
16.2.2011 10:30:02   
nina42
Hmmm ne vem, kakšen odtenek vijolične je? Če je res temna pa malo na modro, potem gre skozi... Bedno je, ker ti potem vsi zamenjujejo spol in zna bit že kar nadležno vsakih 5 min razlagat če je fantek ali punčka... sploh kake bakice ti znajo zagrenit danuser posted image
jaz imam podobno dilemo, sicer sem trikolesnik nabavila nov za user posted image , imam pa še od prej eno marelo, ki je sicer temno modra z roza detajli... ampak je še čisto v redu, tako da jo bom najbrž obdržala, sem pa razmišljala, da bi šla čez tisto roza s kako zeleno tekstilno barvo... ne vem, saj po drugi strani se je tudi roza že uveljavila med moškimi, ampak mi je še kljub temu malo smešno user posted image

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček!
16.2.2011 10:46:12   
majči22
Novega vozička ne bi kupovala. Naredila bi tako, kot je že ena napisala, da bi dala modro dekico. Za vse mimoidoče me pa itak malo briga kaj mislijo. Moje mnenje.

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček!
16.2.2011 12:45:51   
ribica.
Viola bi po moje šla tudi za fanta. Ker to, da te ljudje sprašujejo ali je fantek ali punčka, to pa res nima nobene teže. Saj to te itak vsi sprašujejo. Meni to nikoli ni delalo sivih las. Pač poveš kaj je in čao.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček!
16.2.2011 12:52:37   
dory
če je voziček ok in v voznem stanju res ne rabiš komplicirat...

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček!
16.2.2011 22:23:28   
nusi
Ne sikeraj se, saj ste iz MB, en rumen šal za pozimi, poleti pa rumeno pleničko in ropotuljo, pa je navijač user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček!
16.2.2011 23:16:47   
novemberska
Jaz ziher nebi menjala vozička,saj pa viola barva je pa res za fantke al punčke...mah brez veze komplicirat pri takih stvareh, raj kje drugje denar porabuser posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček!
17.2.2011 7:29:01   
smuki
Jaz tudi ne bi menjala voziček .. je pa dala nusi hudo dobr predlog... nekaj rumenega poleg, pa je.. user posted image

Drugače pa smo tud mi tako razmišljalli pri prvem - izbrat nevtralno barvno, da je za oba... ampak, zdaj je lahko bit pameten, ko je že stvar doma...

(odgovor članu novemberska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček!
17.2.2011 8:12:02   
lananai
Pri nam tudi ne bi prišlo do tega problema, ker smo izbirali nevtralno. Če bi bila na tvojem mestu... ne vem... Ko ste kupovali voziček, si najbrž mislila, da bo tudi za fantka dober, če bo še kakšen fantek prijokal? Ali kako? Sej te večje (in dražje) stvari za user posted image ne kupuješ za vsakega dojenčka na novo.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček!
17.2.2011 8:51:28   
Anonimen
Tole predalckanje z barvami je men tolk mim. So mene sprasevali zakaj imamo zelen vozicek, ce imamo pa puncko WTF?! Ja zato ker je men zelena vsec.

Moje mnenje: ce ti je vozicek vsec, ga obdrzi.

(odgovor članu novemberska)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček!
17.2.2011 8:58:00   
Nocturama

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Tole predalckanje z barvami je men tolk mim. So mene sprasevali zakaj imamo zelen vozicek, ce imamo pa puncko WTF?! Ja zato ker je men zelena vsec.

Moje mnenje: ce ti je vozicek vsec, ga obdrzi.

Točno tako. user posted image
Midva sva kupla rabljeni voziček, ker je bil fajn pa poceni. Barva = temno modra. Me vpraša ženskica, od katere sva kupovala: "Kdaj pa pride fantek?" "Punčka bo." Pol je bila čist zmedena. user posted image

Pejta rajš za dnar, ki bi ga porabila za novi voziček, na kak izlet, kopat se v Fontano ali kaj takega.

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček!
18.2.2011 17:00:18   
jk09
Moja prijateljica ima punčko, voziček pa svetlo moder in oranžen. Ko ga je kupila, pa je že vedela da bo punčka. Pač ta ji je bil všeč in ga je kupila.

Viola barva, še posebej pa če je temna se mi pa zdi ok za fanta. In s svetlo modro super paše.

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček!
30.3.2011 23:30:22   
Jana73
Tole predalckanje z barvami je men tolk mim. So mene sprasevali zakaj imamo zelen vozicek, ce imamo pa puncko WTF?! Ja zato ker je men zelena vsec.

Moje mnenje: ce ti je vozicek vsec, ga obdrzi.


BRAVO! MAMI!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček!
31.3.2011 13:50:23   
Nastya
Jaz sem imela točno takšen voziček, vijola barve. Itak je pa kombinirat s črno in..imam pa tudi fantka, ki bo junija star 3 leta. In tako kot so ti že svetovale moje predhodnice, oblečeš ga v modro ali malo pokombiniraš na fanta pa je to to..to da te bodo pa spraševali ali je punčka ali je fantek, zaradi vozička, je pa čist mim..kar je res..

Moj bo star tri leta, pa se že oreng vidi :-) da je fant, oblečen po fantovsko, vse..pa se še najdejo poedinci ko sprašujejo če je punčka ali pa ga ogovarjajo na pučnko..

Meni je bil takrat zelo všeč in mi ni žal da sem ga kupila, ker je super voziček, in ravno včeraj sem ga prodala eni mamici in ko sem ga spet gledala, mi je še vedno full všeč in lep..predvsem pa funkcionalen..če te pa denar žuli, če ga imaš preveč, si pa kupi novega, modrega..ha ha ha..tako malo v šali, ne zameri..Lp

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček!
1.4.2011 0:17:58   
_Mavrica_
Jaz tudi definitivno ne bi menjala....
Nama je tudi obema vijola zelo všeč, tudi moj user posted image  je imel vijola srajco na poroki, ker jo je sam hotel imet in ne ker bi mu bila vsiljena. Pač imava oba rada to barvo.....je pa moj mož, eden tistih res "zavednih" moških....roza majčke pa recimo ne bi nikoli oblekel user posted image  . 
Torej....z modro dekico, bi bilo za moje pojme čisto v redu.... 


_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček!
1.4.2011 8:36:32   
novopecena
odvisno sam kolk imaš ti predsodkov user posted image  dojencku je itak vseen. jest ga neb menjala

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček!
1.4.2011 9:15:19   
Shamsia
mislm, da je tala speedi dokaj temno viola, to je pa itak moderno zdej za fante, sej vsaj tadrugi nosi roza al pa viola majco user posted image  Ala, če bi bil lih roza, je malo hecno, ma tako je pa čist ok barva. Ko zvemo za spol, lahko menjamo, mi mamo apple green, smo meli pa punco taprvič, ma nismo vedli in smo vzeli nevtralno barvo.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček!
1.4.2011 9:15:20   
Shamsia
mislm, da je tala speedi dokaj temno viola, to je pa itak moderno zdej za fante, sej vsaj tadrugi nosi roza al pa viola majco user posted image  Ala, če bi bil lih roza, je malo hecno, ma tako je pa čist ok barva. Ko zvemo za spol, lahko menjamo, mi mamo apple green, smo meli pa punco taprvič, ma nismo vedli in smo vzeli nevtralno barvo.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




LJUBOSUMNOST MED SOROJENCI
nataly33

Ali je vaš starejši otrok ljubosumen na mlajšega?

DA (40%)

NE (29%)

VČASIH (31%)


Število vseh glasov: 142

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!