|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne stoji samostojno
15.2.2011 12:46:17   
madam
Pozdravljeni,
doma imam 12-mesečno punčko. Dviguje se na noge že dobra 2 meseca, seveda ob opori. Ob opori pa zelo zelo malo prestopa. Raje kot narediti en meter levo ali desno, se še vedno spusti na kolena in pride do želene točke.
Te dni sem preverjala, če sploh ima stabilnost in če stoji za kakih par sekund sama. No, takoj, ko jo spustim, se sesede. Zgleda kot da nima stabilnosti.
Zanima me, kdaj so vaši mali stali za par sekund samostojno, brez opore.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 12:48:37   
Precious
Ko bo čas bo že. ne obremenjuj se kolik oin kdaj so ostali stali,sedeli ,jedli .....

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 12:50:02   
posh
Pojma nimam, shodil je s 14 meseci. Pred tem pa je stal  samostojno le ob opori.

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 12:52:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 12:55:46   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Pojma nimam, shodil je s 14 meseci. Pred tem pa je stal  samostojno le ob opori.

isto


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 12:58:33   
hektorina
Samostojno stal pri 15. mesecih, shodil pri 20-ih. Majkemi.user posted image


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 13:02:00   
lananai
Našo sem prej videla hodit kot pa stat samostojno. Je pa shodila pri skoraj 13ih mesecih.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 13:13:48   
Hope2
Se ne spomnim sploh ali je stal kaj samostojno ali ne. Enostavno se s tem nsiem obremenjevala, ker ni pomembno. ko se bo otrok počutil dovolj siguren se bo spustil in hodil, dokler pa bo bolj siguren v opori in po vseh 4, bo pa tako počel. Pa daj ti stopi na eno iztegnjeno vrv in skušaj hodit po njej- tako nekako se počuti otrok v prvih korakih. Ni vse samo v stabilnosti, temveč tudi v varnosti, zaupanju, tako se pač počuti bolj varnouser posted image
Je pa naš prvič vstal ob opori pri 6,5 mesecih in začel prestopati ob opori, prve samostojne korake (1-3) naredil pri 8 mesecih, potem pa šele čez 1 mesec "zalaufal" oz shodil. Rabil je kar 1 mesec za tako sigurnost, pa čeprav je vsak dan po 1-3 samostojne korake naredil. Stabilen je bil dovolj, ampak hitreje in bolj varno je prišel po štirihuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.2.2011 13:15:43 >

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 13:19:34   
madam
Hvala za odgovore. Zaenkrat se še ne obremenjujem, saj vem, da ima časa do 18 meseca. Samo sem vseeno mislila, da gre to hitreje, glede na to, da se dviguje že 2 meseca. Kaj čmo, pač nevednost, prvi otrok.
No, po vaših odgovorih vidim, da je vse to Ok. Sama je pa tudi v nič ne silim, za rokice je ne vodim, ker se mi zdi en velik nesmisel. Torej vaja dela mojstra in mojster rabi veliko časa :).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 13:49:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu madam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne stoji samostojno
15.2.2011 19:40:35   
PinaNina
Še ma čas, bo ko bo ona pripravljena. Naš prvi fant se je plazil po vseh štirih. Šibal je kot maratonc. Si ga pustil nekaj metrov, da je šel po svoje, potem si pa mogel zatečt, da si ga sploh lahko dohitel. Drugi fant pa se je sicer nekaj plazil, a daleč ne toliko kot prvi. Shodila sta oba okoli 13,5 meseca. Prvi nekaj dni pred mojim RD. Pa skoraj do konca ni kazalo, da bo danes tisti dan D, ko bosta shodila.

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




IMENA OTROK
KUTINA

ALI BI SVOJEGA OTROKA POIMENOVALI NA ŽELJO STARIH STARŠEV?

Da, ker jih spoštujem. (3%)

Ne, ker je to moja lastna izbira. (76%)

Že imam izbrano ime. (8%)

Ne vem. (2%)

Mogoče. (12%)

Partner mi ne dovoli. (0%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!