|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: El.domy rabi pomoč
5.2.2011 10:56:53   
PeggyBundy
Hudo mi je, ko so ljudje v stiski. Včeraj sem po dolgem času gledala dnevnik in posnetke teh demontracij v Egiptu.
Meni osebno se niso zdeli nič prav strašnega, saj je bilo videti ljudi, ki so mirno demostrirali, imeli s seboj majhne otroke, videti je bilo ženske in vse se je dogajalo mirno. In to 1,5 miljijona ljudi.

Se pa seveda vedno najdejo tisti, ki bodo pobrali kamen, da vrgli proti nekomu. In se najdejo tisti, ki se bodo takemu dejanju pridružili. Na srečo se mi zdi, da je teh v Egiptu manj kot tistih, ki demostrirajo mirno.
Tudi pri nas so leteli kamni in tudi pri nas je bilo teh nekaj. Da pa pride do poštkod in žal tudi kakšne smrti med demostracijami pa je mogoče pripisati tudi tako zelo veliki masi ljudi. Na en milijon in pol je poškodovanih procentualno gledano še malo. Dovolj je, da nekdo pade, pa ga pohodijo.

Prav tako se mi zdijo napadi na novinarje, ki se jih omenja, samo logična posledica tega, da so le ti v pehanju po slavi in zaslužku vse bolj vsiljivi in nasilni. Ni treba dosti, ko jeznemu človeku molijo tisti mikrofon in kamero dobesedno v možgane.
G. Cristiane Amanpour pa je itak zgodba zase. Nekoč sem brala, po kakšnem principu deluje ta gospa. Opisali so jo kot zelo vzvišeno in naduto novinarko, ki ji četa njenih sodelavcev položi vse zgodbe pod noge. Ona jih samo prebere.

Tudi turisti so povedali svoje, da ni tako hudo.

Upam, da tako tudi ostane in se naslednji teden ljudje res vrnejo domov in službe.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: El.domy rabi pomoč
6.2.2011 12:38:11   
masreja
Pozdavljene,

registrerala sem se z namenom, da se zahvalim. Ja Masreja je Eldomi, da ne bo kake pomote.

Vsem ampak res vsem se iz srca zahvaljujem za to, da ste bile pripravljene v primeru, če bi morali na hitro zapustiti Egipt nam pomagati.

Sedaj pa:

Bumerang nimam besed samo objela bi te in ti rekla hvala. Vse, kar je bilo sem itak že zdavnaj pozabila, ampak  vse eno tega nisem pričakovala, najmanj pa od tebe. Torej hvala!

Kajajaka pa..... na tvoj prvi post no coment, ampak res...


v vednost:

ne nosim burke kot je bilo zaznati v nekem namigu in pa medijsko se nikakor nisem želela izpostavljati... kontaktiralo me je ogromno novinarjev na pogovor sem pristala samo z dvema in pa za eno revijo sem napisala tekst... pa še to pred ta najhujšimi dnevi... in pa nikomur, res nikomur ne privoščim take izkušnje kot jo imam za seboj.

In pa moja obrazložitev na dolgo kaj se je tisti dan ko je vse skupaj doseglo vrhunec dogajalo :

http://bata.blog.siol.net/2011/02/06/tudi-to-je-slovenija/

In še enkrat vsem res iz srca hvala in kdo ve morda se pa še kaj tipkamo.

< Sporočilo je popravil masreja -- 6.2.2011 12:43:30 >

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: El.domy rabi pomoč
6.2.2011 12:57:11   
Tanja55
El.domy, vse dobro in srecno - tebi, tvoji druzini in Egiptu. V Londonu navijamo in drzimo pesti za miren prehod v novo obdobje egipcanske zgodovine (in zgodovine Bliznjega Vzhoda). Prav hecno, ko bi morala sama bit cez dva meseca v Kairu...khm bomo videli, morda se pa zgodi...

Hkrati pa...postam tale link, da opozorim na to, da so zenske izredno aktivne v teh uporih, tako v Tuniziji kot v Egiptu...kot sm zapisala na enem drugem mediju: women power--no longer voiceless.

http://www.sawtalniswa.com/2011/02/women-of-the-egyptian-revolution/

(odgovor članu masreja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: El.domy rabi pomoč
6.2.2011 17:09:55   
bumerang
Ah, El.domy, najprej smo ljudje, potem pa vse ostalo. Torej človek človeku človek.
Upam, da vam nikoli ne bo treba od doma, če pa bo, pa veš, da lahko računaš še na koga, če bo potrebna pomoč.
Srečno!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: El.domy rabi pomoč
6.2.2011 17:16:14   
ZARA
No, vidiš, da ti ne bi slušalke dol vrgla, bum. user posted image El.domy, tebi pa srečno!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




nosečnost
Lelly28 RR

komu ste prvo povedali, da ste noseče?

partnerju / očetu otroka (89%)

svoji mami, očetu (2%)

najboljši prijateljici (2%)

sestri, bratu (2%)

zdravnici, ginekologinji (4%)

objavila sem na družabnem omrežju (0%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!