|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 11:43:54   
marjanita
Živjo souser posted image ,

tudi jaz sem ena tistih, ki niso preveč pridne pri pisanju, ampak preberem pa vse user posted image

Vidim, da nekatere že pridno izbirate vozičke - jaz nameravam v večini vso opremo nabaviti v času poletnega dopusta (v začetku avgusta), sem pa že malo pokukala na spletne strani, ki ponujajo opremo za otroke.
Če ima katera kako uporabno informacijo / izkušnjo glede tega kje in kaj izbrati, mislim, da bi bila vsem dobrodošla...
Izbira je res velika in se je kar težko odločiti kaj kupiti. Sva pa midva odločena, da bova kupila novo in dovolj kvalitetno opremo, ker bo to najin prvi user posted image , nameravava pa jih imeti več.

Se pa v večini soočamo z istimi strahovi, ali bo vse ok...mislim, da je to popolnoma normalno, vendarle si vsak želi nosečnost brez večjih problemov in kar je najpomembneje - zdravega otročička.
Prejšnjič sem dobila krvne izvide, toksoplazmo sem že prebolela - bi me zelo presenetilo, če je še ne bi, ker smo kot mularija pojedli in skozi roke dali marsikaj user posted image

Ali katera ve, kdaj točno delajo morfologijo? Naslednji pregled imam 23.5., takrat bom dopolnila 19 tednov - ne vem ali bo to še malo prezgodaj...

Kaj pa kake lepe nosečniške cunjice? ste že kaj nabavljale? Jaz zaenkrat še lahko nosim nekaj hlač od prej, bo pa treba počasi misliti na kaj bolj udobnega, ker se izbor v omari vse bolj oži :) V Kranju zaenkrat nisem zasledila kake pametne ponudbe, očitno bo treba v LJ.

Lp

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 11:49:24   
marjanita
IZVIRNO SPOROČILO: frutolino

Jaz sem tudi 18 tednov in še ne čutim gibov! Je pa res, da imam kar precej svojih kilc tako, da ni panike! Mislim, da bo slej ko prej kaj čutit! Dejansko se počutim kot, da nisem noseča, razen trebuščka in malih bolečin v medenici! Če bo tako naprej bo super!

A katera ve, če so peg peregotovi vozički v italiji kaj cenejši?



Za eno bežno znanko vem, da je kupovala Peg Perego voziček v Trbižu - baje je tam ena znana trgovina (če se ne motim dela tam slovenka?), razlika v ceni naj bi bila kar velika... Mogoče bi se splačalo preveriti

lp

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 12:38:27   
Nevihta123
Ravnokar me je m.sestra klicala, izvidi so prišli, v ponedeljek moram na ultrazvok, kjer mi bo zdravnik baje vse razložu. Je rekla da trenutno nič ni zaskrbljujočega, da bodo nosečnost bolj podrobno spremljali in naj lepo počivam. Ali ima katera podoben primer? G je rekel, da so to redki primeri, prva nosečnost o.k., zdaj pa..no grem še na splošen forum mal poizvedovat.  Lepo mi bodite user posted image


(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 13:31:33   
jenny700
heeej vsem :)

pamb: jaz trenutno razmišljam samo med peg perego gt3 in bebe confort high trek...oboje je italijanska firma, tako da bom verjetno izbrskala kakšno ugodno ceno v italijanskih trgovinah..mogoče katera ve za kakšno trgovino?
pri gt3 mi je všeč, da je prostoren, mogoče še celo preveč (ker je kar precej velik), pri high trek, sem pa zadnjič videla prvič...vauu res je majhen, praktičen, všeč mi je ker se ročaj obrača na obe smeri, pa tudi baje ga fizeoterapevti priporočajo...
Najbolje je da oboje sprobam v živo :) pa vam bom tudi potem poročala o mojih ugotovitvah :) Res je da je precej zgodaj še...vendar kot sem omenila že, en dva tri bo oktober pred vrati..
res sem drugače v dilemi novi voziček ali stari voziček...namreč že mogoče, da bom imela še kakšnega otroka, ki bi lahko pokoristil voziček vendar je vprašanje...kdaj? namreč ena moja prijateljica je imela 5 let voziček spravljen, in ko ga je želela ponovno uporabiti je ugotovila da je "zgnil" user posted image   tako da seem res v dilemi...
weeda dobrodošla!
Klara-1 tudi jaz imam podobno situacijo, sicer ne bruham, vendar mi je slabo, slabo, slabo...pa prej nisem imela teh problemov...
frutolino: mislim da so vozički cenejši v italiji tudi do 200 eur! Saj če gledaš pri nas je v BC peg perego gt3 (celotni komplet) 839,00 eur! V nekaterih drugih trgovinah po slo tudi do 100 eur cenejši...malo brskam po spletu kje bi se dalo vse nabavit peg perego ali bebe confort...sporočim če kaj izvem...

lp

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 13:47:39   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Klara-1
- A je katera že kaj o imenih razmišljala? Midva imava za fantka izbrano, za pupiko pa... znanstvena fantastika. kar je meni všeč mojemu ni in obratno. No... saj v naslednje pol leta se bova že zmenila. Ali pa bo fantek in se nama sploh ne bo treba.user posted image


Midva imava ime za fantka še iz 1. nosečnosti izbrano, ko smo potem dobili punčko. Za punčko pa tokrat še nekako nisva našla kompromisa, ker imava vsak svojega favorita in noben noče popustiti. user posted image

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 14:56:44   
Nevihta123


Midva imava ime za fantka še iz 1. nosečnosti izbrano, ko smo potem dobili punčko. Za punčko pa tokrat še nekako nisva našla kompromisa, ker imava vsak svojega favorita in noben noče popustiti. user posted image
[/quote]

user posted image Pol pa najboljš da ji 2 imena dasta user posted image

Če bo pri nas punčka ( kar je velika verjetnost, glede na to da se enako skriva kot se je prva user posted image in da imamo v žlahti same babike) bo verjetno Tiana (razen če se nam kaj drugega zadopade). Za fantke se pa nimamo pojma...tamali (no, ni več mala, Karin-stara 13) se najbolj Jan dopade, a ima to ime že od prijateljev sin. Drugače so mi pa všeč Tristian, Tian, Tay...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 15:09:33   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Nevihta123

user posted image Pol pa najboljš da ji 2 imena dasta user posted image


To pa nikoli. Bo že obveljala moja... user posted image (hec)

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 15:43:41   
Nevihta123
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Nevihta123

user posted image Pol pa najboljš da ji 2 imena dasta user posted image


To pa nikoli. Bo že obveljala moja... user posted image (hec)



He, he, tak je treba!user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 15:54:18   
Nevihta123
IZVIRNO SPOROČILO: cassy




Tudi jaz še nisem prebolela toksoplazmoze. Je zoprno imeti še eno skrb več, ampak bodi srečna, da imaš vse preiskave o.k. Jaz sem bila na coombsovem testu pozitivna! Morala sem dati še enkrat kri, prav tako tudi ati, ker moja kri vsebujue protitelseca Anti-N, ki obravnavajo plod kot tujek. Moram povedat, da v prvi nosečnosti tega nisem imela, drugače imam pa kri A+. Čakam na izvide...



popravek (citat)


nena skrbi, nevihta123...... boš videla da se bo vse dobro končalo.....pa hej, saj je to moj nečakec/nečakinja, ki ga/jo že vsi nestrpno čakamo.....boš videla da bo septebra jok in stok v vaši spalnici......hhhihihihihi




Hvala Cassy,
Vesela sem da imam tako svakinjouser posted image

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Oktobrke 2011
3.5.2011 22:07:34   
inja22
puncee ze tritjic se oglasm ce lahko se mene date na seznam..:)sm ze vse napisala podatke eneparkat hehe uglaunm 6.10!!!!:):)js bom pa cez dva dni stopila v 18 teden in tud se nic ne cutim gibov..naslednji pregled pa imam naslednji cetrtk in tud mene zmer strah pred pregledom..spola pa tud pr nas nocmo vedt ;)aja js tud se nism prebolela tokse.. upam d bo vse ok..lp in res prosim ce me dodate na seznam..vse podatke sm napisala ze parkat..tko d poglejte nazaj ..hvala!!:)

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 0:06:41   
frutolino
Naš bo Aleks! Kaj pravite? Vam je všeč?

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 8:12:40   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: frutolino

Naš bo Aleks! Kaj pravite? Vam je všeč?



Meni je všeč.

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 9:20:47   
jenny700
Aleks...lepo ime :)
midva razmišljava pa o Dejanu ali Eriku..no ja...bolj sem jaz za, kakor moj dragi ;)
za punčko pa res še ne veva...bo treba po knjigo z imeni...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 9:33:35   
lananai
Midva bi imela pa za fantka problem, če bi nama že 1. otrok pobral edino ime, ki nama je všeč. Na srečo je taprva punčka. user posted image Za punčko se mi zdi, da je toliko lepih, da se je kar težko odločit.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 10:39:30   
sonc7nica
Pozdravljene souser posted image

oglašam se po dooollgeeem času :) Na začetku sem bolj redno pisala, sedaj me pa sonček ven potegne, tak da sem vas danes prebrala vse za nazaj :)

nosek5 lepo, da si me pogrešala hihi, bom zdaj spet bolj pridna... :)

ščitnica - punce, ki jemljete tablete za ščitnico, kako ste kaj? vas daje utrujenost? a zebe vas še? jaz sem super, ko je toplo, ko se malo ohladi, se pa že tresem user posted image drugače pa mislim, da je o.k. - danes se bom ravno na ponovni pregled pri tirologu naročila...

slabosti - so čisto pošle, razen če imam prazen želodec mi začne obračat, tako da skoz po malem jem :)

kilaža - sem se še nedolgo nazaj hvalila, da je šlo samo kilo in pol gor, zdaj jih je že +3... se bom mogla mal v roke vzet, ker mi nenormalno paše jest, pa sem že itak pri taokroglih user posted image v petek imam pregled, kaj mi bo le G rekla... user posted image

vozički - meni se že dober mesec meša od vseh informacij user posted image trenutno sem se zagledala v BABY SPA, pa me zanima, če ima mogoče katera izkušnje s tem vozičkom ali pa da pozna koga, ki bi ga imel? Bom zelo hvaležna za kakršnokoli informacijo...

špikanje - tudi mene vsake toliko špikne v jajčnikih, da me kar zvije, ampak ni preveč pogosto, tako da mislim, da je to normalno.

izcedek - me spremlja vseskozi, odkar sem noseča... tudi to mislim, da je normalno user posted image

toksoplazmoza - tudi jaz je še nisem prebolela, pa imam doma v stanovanju mačko že 3 leta, pa tudi v življenju sem pojedla že tono solate, ker jo obožujem, pa upam, da če je do sedaj nisem, da je menda ne bom ravno zdaj dobila...

Verjetno je še tistoč in ena stvar o kateri sem hotela govorit, pa se je ne spomnim trenutno. user posted image Se bom zdaj večkrat razpisala, obljubim ;)

Pa še podatki za seznam: nuhalno smo dali skozi 4.4.. bilo je vse o.k., tudi DHT je bil odličen, imam pa naslednji pregled v petek, torej 6.5., PDP ostaja 22.10.
Hvala Jana, ker si pridna s seznamom :)

Aha, še nekaj sem se spomnila:

- v katerem tednu pride na vrsto morfologija?
- je katera nehala z jemanjem folne?
- kako izgleda pregled, če ti ne naredi UZ?? to me verjetno čaka v petek... Kako potem veš, da je vse o.k.?

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 10:50:30   
sensiTive
Za tiste, ki si ogledujete peg peregote: svetujem vam, da si pogledate ponudbo pri njihovem uvozniku (podjetje mami, upam da to ni preveč reklame), imajo ugodnejše cene. V Italiji se da dobiti tudi ceneje, ponavadi je najboljš izkoristit kakšno dnevno akcijo v trgovinah.
Vidim, da se pogovarjate o imenih. Midva se tud že mal pogovarjava, ampak nimava še izbrano. Mi je pa mal čudno, da bi šla gledat v knjigo z imeni, ker se mi zdi da je tko kot bi izbiral z jedilnikauser posted image Niti še ne veva, ali bo punčka ali fantek. Aleks, kot je napisala ena od vas, je tudi meni všeč, čeprav midva imava druga imena v izboru. Boste ve povedale bližnjim za izbrano ime ali ga boste obdržale zase do rojstva?
Midva imava že nekaj opreme nakupljene, kljub temu, da je še zgodaj. Zdaj malo bolj sledim, kaj in kje se kaj splača kupit pa kakšne akcijske cene poskušava ulovit,  ker glede na to, da kot študentka ne zaslužim veliko, lahko vsaj svoj čas izkoristim pa pregledam kje in kaj se najbolj splača vzet. Glede posteljic vam svetujem, da si pogledate ponudbo v industrijskih prodajalnah, ker se cene zelo razlikujejo. Vem tudi za primere, ko je v trgovini cena 200€, v industrijski prodajalni pa ista posteljica za 80€, tako da je razlika očitna.
Lepo se imejte user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 11:17:50   
marjanita
Živjo,

sonc7nica: tudi jaz sem pridobila že približno 3 kg, mislim, da to ni pretirano veliko. Pred zanositvijo sem imela normalno težo - okrog 60-62 kg pri 170 višine.

Morfologija: tudi jaz nisem prepričana točno kdaj naj bi bila - na netu sem našla podatke, da jo delajo okrog 20-ega tedna, najpogosteje od 21-24 tedna. Sem že tudi spraševala, ker imam pregled 23.5., ko bom v 19. tednu in ne vem ali mi bo že takrat delala morfologijo...Sem pa razmišljala, da bi šla na morfologijo še samoplačniško, ker imam občutek, da moja ginkologinja ni ravno najbolj natančna user posted image

Folna: jaz jemljem Femibion, kjer priporočajo, da prve 3 mesece jemlješ Femibion 1, kasneje pa Femibion 2. To mi je priporočil ginekolog v porodnišnici pa vem, da tudi Pušenjak priporoča tole..

Ko sem bila na pregledu 19.4. (14-15 teden) tudi nisem imela UZ, pregledala me je vaginalno (da otipa maternični vrat: dolžino in pa zaprtost), poslušala je srček in otipala maternico. Kolikor mi je znano, naslednji pregledi niso več vaginalni - verjetno samo posluša srček in pa otipa maternico (razen morfologije in pa CTG kasneje v nosečnosti)...

Lep dan.

(odgovor članu sonc7nica)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 12:10:43   
Nevihta123
Pozdravljene user posted image ,

Kriza, šele 2 dan sem sama doma, pa mi je že dolgčas. Bognedaj da crkne internet user posted image . Prej sem samo brala vaše poste, drage kolegice, zdaj se pa mislim vsepovsod vtaknat :P

Inja22, Naša Jana73 je tek prijazna, da te bo gotovo vnesla v seznam. Imava isti terminuser posted image , tudi jaz še ne čutim gibov, pa je to že druga nosečnost, na žalost se ne spomnim kdaj sem pri pri prvi začutla, materinske knjižice pa ne najdem (je od tega že 13 let)

Frutolino: Meni je všeč Aleksuser posted image , tak močno ime se mi zdi

Jenny700: Jaz sem si kupila knjigico od 'Mame'(stane cca 4 eur), pa sem razočarana, notri so samo klasična in starejša imena. Pol sem pa na internetu pobrskala, pa je ful velik idej.

Sonc7nica:
Tudi mene zanima kdaj je morfologija, ker mi jo G ni nič omenjal, saj ti jo naredi tvoj G ne?. Bom se pa tudi naročila na 3D/4D pregled samoplačniško.
Glede pregledov brez UZ: V prvi nosečnosti sem imale samo 3 UZ preglede, vse ostale pa sem samo šla do G, mi je pregledal izvide, ki jih je dobil, napisal nove napotnice za preglede, pa za bolniško podaljšat, sestra me je stehtala, vpisala v mat. knjigo in me naročila čez 1m. Ampak kot sem že rekla-to je bilo 13 let nazaj in ta moj G je še stara šola, redkobeseden, pove samo ko je kaj narobe.

SensiTive:
Tudi jaz že na velko iščem voziček. Tisti ki mi je najbolj všeč ni kaj prida uporaben pa še drag ko hudič (Jette Jason: http://www.babyblanke.de/index.php?option=com_content&view=article&id=268:jette-kombi-kinderwagen-qjasonq&catid=38:kinderwagen&Itemid=69)
Sem pa v Toysu en fajn komplet vidla, ugodno pa ocene so dobre- je pa bolj fantovske barve mislim pa da imamo babiko:  http://hauckpushchairsonline.com/p2-Hauck-Apollo-Hauck-Travel-System.html

Marjanita: morfologija se tudi samoplačniško dela? Ali je to isto kot 3D/4D pregled?




(odgovor članu marjanita)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 14:33:02   
Klara-1
:)
Lep sončen dan, čeprav mrzel.
Jaz sem iz pregleda. Vse BP. Rezultati krvi so super. Toksoplazme še nisem prebolela. Zredila sem se pa za slabo kilo v 14 tednih. user posted image Danes sem tudi dobila materinsko knjižico. Jo je G natančno in vestno izpolnil. Jaz sem pa kar žarela tam zraven user posted image . Potem mi je pa še rekel naj skočim na stol, da pogledava, če je mali ok. Je pridno telovadil. Ma super, res. Itak, da sem plačala UZ, ampak za pogled na mojega srčka, dam milijone. user posted image

Morfologija: danes mi je sestra pri mojem G rekla, da prvo morfologijo med 20 in 23 tednom naredi moj G, za drugo plačljivo grem pa lahko še drugam. user posted image In mi ni bilo čisto jasno. Sem pa kaneje danes nekje zasledila, da se lahko še ena dela v 32. tednu. Nič jasno. user posted image

Za seznam: naslednji pregled 1.6.

Pazite nase in na svoje rastoče bušije.

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 17:27:43   
Sa.Ka
Morfologija se dela od 19-23 tedna. Jo dela ginekolog, osebni. Lahko pa greš še na eno, kjer seveda dobiš vse posneto na cd in plačaš. V 32 tednu pa nečeloma g naredi še en podroben pregled, da preveri vse prekate in če je stanje ok.

In dober dan. Sem doma, ležim, počivam...ajej dolga bo do poroda tako.user posted image

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 18:07:08   
inja22
pozdravljene :) nevihta 123,sem opazila ja da imava na isti dan hehe,ce bos sla v lj se mogoce srecava ;)js sm ze narocena na morfologijo,26.5.,takrat bom v 21 tednu ce kateri to kaj pove :)imam pa se drug teden prej pregled,na zadnjem mi je samo poslusala srcka in pogledala do kje sega maternica pa pritissk in pa tehtanje,nc me ni pogledala vaginalno..hmm..jo bom pa zdj uprasala kej o tem hehe,res res me zanima ce se se kateri dogaja isto kot meni?kadr lezim,ponavad najbl ujzti al pa zvecer mi vcas rata trd trebusck,oz kot d se maternica skrci,ampk res sm na hitrco pol pa spet normalno vse..in to vsakic na drugem koncu..ne cela maternica..sm prvic noseca in res ne vem kaj nj bi blo to..prosm ce katera kej ve...upam d vse ok to oz normaln..drgac  pa tud mi ce bo fantk mislmo dt ime aleks :):)sicer pa nimm velzga trebuscka in mislm d to kar mi rekla dr strah na nuhalni d bom bolj v krizu nosila drzi..me ze res vse kosti bolijo hehe...no pa lep dan..se javim se kej :)

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Oktobrke 2011
4.5.2011 20:47:52   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive
Boste ve povedale bližnjim za izbrano ime ali ga boste obdržale zase do rojstva?


Midva bova imeni povedala, spol pa obdržala zase. user posted image

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Oktobrke 2011
5.5.2011 9:37:43   
marjanita
Nevihta123: mislim, da morfologijo delajo kar osebni ginekologi (ne vem, če čisto vsi). Jaz razmišljam o samoplačniški, kot o dodatnem pregledu, ker ne vem, če je moja ginekologinja dovolj natančna (več različnih mnenj sem že slišala o njej). Jaz sicer nimam slabih izkušenj z njo, ampak saj veš - dokler nimaš problemov je vsak dober... Razmišljam, da bi šla na morfologijo v Dravlje, k Pušenjaku - pri njem sem že bila na nuhalni. Njemu nekako zaupam.

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Oktobrke 2011
5.5.2011 9:46:01   
si.pikica
sončen pozdrav z obale!

jaz sem bla včeraj na pregledu in je vse ok, razen tega da tudi jaz še nisem prebolela toksoplazmoze in se bom mogla še pazit... surovih salam ne jem, solati se pa ne odpovedujem, jo pa res dobro operem...raje dobim vitamine po taki poti kot s tabletami...
o morfologiji se z G nisva še nič pogovarjala... bo že povedal ko bo čas

midva pa bova najbrž bližnjim povedala za spol (ko bova zvedla), imena pa najbrž ne...naj bo presenečenje

tudi moj trebušček počasi raste...kmalu bom mogla začet z nosečniškimi hlačami...ko bo toplo pa krilo in oblekce...

tako naj bo z moje strani za danes dovolj... samo še to za seznam: naslednji pregled imam 1.6.

lp

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Oktobrke 2011
5.5.2011 10:02:59   
marjanita
Glede imen je moj možek za punco izrazil željo, ki je tudi meni kar všeč. Za fanta pa še nisva izbirala. Najbrž pa bova imena obdržala zase, za spol pa najraje še sama ne bi vedela - naj bo presenečenje.

A katera že čuti gibe? Jaz zadnjih nekaj dni čutim ene ''mehurčke'', za katere pa ne vem kaj točno so user posted image Prebrala sem, da se prvi gibi občutijo kot mehurčki ali pa metuljčki... Enkrat jih občutim v maternici (vsaj zdi se mi), drugič pa se mi zdijo nekam previsoko in potem sklepam, da je to zgolj moja prebava user posted image

...pazite nase in na svoje user posted image

(odgovor članu marjanita)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Držanje glave
uršula83

Kdaj so vaši otroci SAMI držali glavo? To mislim, da je glava čist stabilna, da ne omahuje več.

pri 3 mesecih (42%)

pri 3,5 mesecih (18%)

pri 4 mesecih (18%)

pri 4,5 mesecih (6%)

prej kot pri 3 mesecih (8%)

pri 5 mesecih (7%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!