|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 10:40:35   
SRCE
janja506user posted image user posted image user posted image ...uživaj v user posted image ......

anonimen- verjetno tudi vrečka ne bi bila dost velika če bi bilo kaj narobe.....tako da.....da boš bolj mirna pa kr pejt še na en ultrazvok,da boš slišalauser posted image ......

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 10:49:03   
anna_
Ojla, no js sm tud iz pregleda, noseča sem 8t/2 dni, pdp je 4.10 kot sem predvidevala user posted image Veliki smo pa že 17mm, srček se je lepo vidu in sm ful vesela user posted image Držim pesti tud za ostale user posted image !! 

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 11:30:21   
SRCE
anna_   user posted image user posted image user posted image ....

za vse nas ki pa nas pregled še čaka pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anna_)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 15:46:59   
lana777
Tudi mi smo s 1. pregledauser posted image
Očitno smo nekaj mlajši, saj smo stari 7/5, tako, da se selim na 8. oktober.
Veliki smo 14 mm, user posted image  pa bije HB!!!

Čestitke vsem, ki ste tudi danes prvič slišale user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 17:30:08   
pikomiko
O lana777 you are back. ja seveda smo pogrešale tud tebeuser posted image .

Jest sem zjutraj mela 1. pregled. Je user posted image lepo tik-takal. Se nama je kamen odvalil od srca. Moj je pa tok vesel, da je že pol SLO zblebetal.

Sem vprašala za lekadol pa mi ga je odsvetovala v 1. treh mesecih.

PDP je 3.10.2011, 1.user posted image , starost 27, veliki smo pa že 1,84 cm.

Vsem pošiljam veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 18:30:30   
lana777
user posted image  
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, 22. marec, KP
*Anna* , x , 1user posted image ,  x,  24. marec, x
rižka,  28 let, 0user posted image ,  18. februar, x, x
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0user posted image ,  2. marec, x, x
 
 2. 10.
igriva,  x, 0user posted image ,  x, x, x
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 1user posted image , x, x, x
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image 28. februar, x, x
anonimna7 , x , 1user posted image ,  x, x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  24. februar, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0user posted image ,  24. februar, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1user posted image , x, 22. marec, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, x, Krško
 
5. 10.
pozi,  x, 1user posted image ,  3. marec, x, CE
nanita,  x, xuser posted image ,  x, x, x 
Shilou, x, 0user posted image ,  x,  x, x

6. 10.
monica s,  x, xuser posted image ,  17. februar, x, Izola
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, x
 
7. 10.
vanilija,  x, 0user posted image ,  10. marec, x, x
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, 22. marec, Štajerska
veselka, 29 let , 1user posted image ,  28. februar, x, x
anonimen,  x, xuser posted image ,  x, x, x
Aikido,  x, 1user posted image ,  3. marec, x, CE

9. 10.
10. 10.
 
  primana,  22 let, xuser posted image ,  29. marec, x, Logatec
ŽanaTaja,  32 let, 2user posted image ,  4. marec, 4. april, x
11. 10.
 
*rebecca*,  x, 0user posted image ,  10. marec, x, x
 
12. 10.
anonimna user posted image ,  x, xuser posted image ,  x, x, x
pokamoka,  x, xuser posted image ,  16. februar, x, x

13. 10.
ribica81, 29 let, 0user posted image ,  8. marec, x, KP
carmik, x, 0user posted image , x, x, x
 
14. 10.
15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  8. marec, x, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, x, LJ
jagodka, 28 let, xuser posted image ,  1. marec, Gorenjska
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  28. februar, 31. marec, x
 
17. 10.
18. 10.
19. 10.
babkaa, 28 let, 0user posted image ,  x, x, MB

20. 10. 
barb71,  x, xuser posted image ,  1. marec, x, Lj
si.pikica, x, 0user posted image ,  x, x, Primorska

21. 10.
22. 10.
23. 10.
24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec, x, x
nosek5, 27 let, 1user posted image ,  x, x, x
 
25. 10.
26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0user posted image , 28. marec, x, Primorska
 
27. 10.
anonimna user posted image , x, xuser posted image ,  1. marec, x, x
jagodaaa, x, xuser posted image , x, x, x
pikapolonica5, 27 let, 0user posted image ,  4. marec, x, x
 
28. 10.
29. 10.
30. 10.
31. 10.


user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image : 43
NOSEČKE user posted image user posted image : še čakamouser posted image
 Z NAMI ZAČELA:
user posted image pathrauser posted image
user posted image


user posted image  




_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 18:49:56   
škorec
Živijo!

Še ena srečka user posted image , stara sem 30 rok pa imam 26.10., moja druga nosečnost! Čestitke vsem vam in upamo na lepo, zdravo, zadovoljno nosečnost!!!

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 19:46:56   
sensiTive
Super za vse, ki ste že slišale user posted image A ste šle s partnerji na pregled? Meni je namreč sestra pri G, ko sem se naročila na 1. pregled rekla, da partnerji niso zaželeni na pregledih in da je ok, če gre zraven na nuhalno, ker se tam lepo vidi, da drugače pa ni zaželeno, točneje je rekla, da ti pregledi niso televizija. user posted image In zdaj ne vem kaj naj, midva bi rada, da greva skupaj tudi na 1. pregled in menim, da je to ful dobro tako za odnos med partnerjema kot za spoznavanje bitjeca, ki je na poti. Če sestro pri G moti, da je partner zraven, je to njen problem. Ne vem, kaj naj narediva, naj gre vseeno z mano ali naj jo upoštevava in hkrati zanemariva najine želje. A obstajajo kakšna pravila o tem, kje vse je lahko partner zraven na pregledih?

(odgovor članu škorec)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 20:05:43   
lana777
sensiTive - moja izkušnja je takšna (pa tudi smo se enkrat na RR o tem že pogovarjale), da ker je na prvem pregledu UZ vaginalni, zdravnicam/zdravnikom ni v navadi, da bi k temu dogodku vabili partnerje. Mene osebno ne bi motilo in sem si prvič zelo želela, da bi bil ponosni user posted image  zraven, enim pa je (baje) neprijetno in je zato splošna praksa takšna. Zato je danes lepo v čakalnici čakal user posted image
Na NS pa bo že prišel na svoj račun, pa tudi morfologija je neprecenljiva izkušnja za oba.

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 20:13:06   
sensiTive
Lana777, hvala za odgovor, čisto razumem. Sej če bi mi sestra tako povedala, bi bilo ok, ampak da pregledi niso televizija mi je blo pa mal hecnouser posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 20:23:55   
lana777
sensiTive - se strinjam s tabo, včasih bi sestre lahko imele mal več smisla za nosečkeuser posted image  Čeprav jih mormo tud me razumet, tud one imajo slab dan ... Moja izkušnja v prejšnji user posted image je takšna, da sm hodla k vredu G, sam sestro je mela pa kot steklega user posted image user posted image  Pa se nisem dalauser posted image  Vsakič kaka prijazna besedica, pa obvezno lep dan tudi vam (čeprav mi ga niti slučajno ni zaželelauser posted image ), pa je bla vsakič bolj udomačenauser posted image  Na koncu sva se že tko štekale, da nism nikol čakalauser posted image  Zdej pa pridem po 2 letih, pa druga ... Zdej mi pa kr manjka user posted image

Želim ti lep prvi pregled, potem pa oba obvezno na kavico in na dolgo in široko poročat, kok je plodek čist njemu podobenuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Oktobrke 2011
24.2.2011 20:44:17   
nosek5
Ojla punce,

sem vesela za vaše srčkeuser posted image . Mi pa še čakamo, za na seznam naj sporočim, da je prvi pregled 18.marec, nuhalna pa 15. april. Sem iz okolice Ljubljane.

Res se mi vleče do prvega pregleda. Kakšni so pa kej vaši znaki? Meni se razen trebuha in malo ampak res malo povečanih prsi čist nč druzga ne dogaja. Sem že pozabila, kako je blo v 1. nosečnosti. Mislm da mi je šele v 8. tednu ratal slabo. Kako pa je bilo z vami?

Se tipkamo in lepo nočkouser posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 8:18:55   
pokamoka
Dobro jutro (hihihi, spet sem prva:):):)
Ejla... kako ste srečke user posted image ???? Jaz še vedno kr o.k. Slabo mi je konstantno, jem le zjutraj in potem kosilo. Dokaj normalno. S kilogrami sem šla dol že 2. Čeprav se mi to zdaj ne zdi nekaj slabega, al kako???? Če tisto, kar pojem, normalno pojem, je po mojem vse o.k. Al kako???
Jaz imam pregled v torek. Komaj čakam, da vidim, kaj se dogaja. Sem pa danes 7t/4d, tak da bom v torek že preko osmega tedna:)

Punce, a ve se že naročane na nuhalno???? Kam se pa naročate??? Jaz sem mislila v zdravstveni center Dravlje poklicat. A ima katera kakšne izkušnje s tem??? A se pokliče po pregledu al lahko že prej???? Sem totalna začenica in res nimam pojma kako to gre. Kaj pa dvojni hormonski test??? Boste delale skupaj z NS???

Bodite lepo, čim manj slabosti, čim več počitka...
se beremo
pa pa

(odgovor članu nosek5)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 9:09:51   
SRCE
Jutrouser posted image user posted image user posted image

lana777-user posted image user posted image user posted image

pokamoka- jst sem se že naročila na nuhalno pred prvim pregledom in sicer v Dravlje....lahko se naročiš prej........
Počutje je pa tko,tko....malo slabosti in vrtoglavice......

lp

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 9:12:05   
miska_piska
Živjo,

Na nuhalno še nisem naročena; bom počakala na prvi pregled, potem se bom pa naročila. Verjetno v Dravlje, ja. Mi je delala nuhalno Premru-Sršenova in sem bila zelo zadovoljna. Še spol otroka je zadela :) In na dvojni hormonski test bom tudi sigurno šla, ker bo nuhalna za moje pojme slaba zaradi moje starosti (36). Moraš pa dvojni hormonski test narest v 24 urah (se mi zdi da v 24 urah, vsekakor pa zelo hitro) po nuhalni, če naj bi bili rezultati ok. V Lj dvojni hormonski test delajo na Polikliniki.


(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 9:23:43   
pikapolonica5
Hej hej!

Koliko user posted image !! Super in čestitke vsem, ki se jih že zagledale. Nam, ki še pa nestrpno čakamo, pa veliko user posted image !!

Tudi jaz se še nisem naročila na nuhalno. Mislim, da bom počakala na prvi pregled in se potem naročila. Ostale ste se že pred prvim pregledom?

Joj, meni je še vedno tako slabo, do kosila se sploh zelo mučim, da dam kaj vase. In posledično tudi 2 kg manj. Moram pa rečt, da imam sedaj, ko sem noseča kar naenkrat zelo zdrave in trde nohte in rastejo mi neverjetno hitro... Zanimivo.

Punce, lepo se imejte in pridno poročajte o pregledih!

user posted image

(odgovor članu miska_piska)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 9:31:49   
sensiTive
Lana777, super si, prav pridejo take uporabne informacije. Se pravi tvoja tanova m. sesta je preveč prijazna, ker si navajena na prejšnjo user posted image
Pokamoka, jaz sem za nuhalno naročena pri dr. Strah, pa še nisem imela 1. pregleda.
Nosek5, meni se tudi vleče do 1. pregleda. Mi vsi govorijo, kako hitro bo minilo teh 9 mesecev, meni se pa zdi kot da že ful dolgo čakam samo na pregled.
Ste ve že povedale bližnjim? Midva sva najprej rekla, da bova povedala po pregledu, pa ni šlo, sva jim povedala čez vikend in so bili vsi veseli. Je lep občutek, ko se še bližnji veselijo zraven.
Ve kaj razmišljate o shranitvi matičnih celic?

(odgovor članu miska_piska)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 10:15:44   
lana777
Dan!
(Ob tem morm na hitr povedat eno anekdotico iz življenja našga dveinpolletnika,
ki seveda niti pod razno ne hodi rad spat in si izmišljuje vse mogoče razloge in najnovejša je: glej mami, dan je! Pa mu jaz, mati intelektualka, začnem pojasnjevat, da takšni fantki morajo spat tudi čez dan, ker tako hitreje rastejo, si naberejo novih moči za igro in divjanje in bla bla bla ... Pa slišim možeka zadnjič enkrat, ko ob sinovem vztrajanju, da je dan, samo brez besed spusti roletno in reče: no, zdaj pa ni več dan
in mali se je brez besed ulegeluser posted image )

Aja, hotla sm vam sam povedat, da sem RES šla kupit ingver, ker jr RES nevzdržno tole s slabostjo
in vam morm povedat, da en k... pomagauser posted image  Sej v bistvu nism verjela, sam mal sm na psiho računala user posted image
 
Mejte lep (sončkov) dan in oglasite se kaj!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 11:22:00   
Zelenkaa
Pozdravljene souser posted image

No jaz vam morm povedat, da se zadnja dva dni počutim odlično in polna energije, ponoči tudi super spim, edino kar me spomni na nosečnost so boleče prsi user posted image Tako da res uživam.

Kaj pa je to dvojni hormonski test ??? Prvič slišim za to user posted image

Uživajte še naprej v tem sončnem vremenu in naj vam bo čim manj slabo.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 11:30:27   
pokamoka
Zelenkaa... dvojni hormonski test je test, ki ti še bolj natančno pove glede downovega sindroma. A veš, NS pove 85%, dvojni hormonski test pa to dopolni do 95%.
Punce, a v Dravljah pa ne delajo dvojnega hormonskega, al kako????
A se je treba na polikliniko naročit, ko greš tja delat dvojni hormonski, al lahko kar greš potem isti dan, kot delaš pač NS??? Si kaj omejen glede ure (koliko časa delajo na polikliniki)?

mah, jaz bom počakala do torka, ko imam pregled, potem pa se naročim, pa bo...:) A je gužva v Dravjah, al prideš na vrsto res takrat, ko si v 12t????

uživajte, pa pojdite malo ven, ker je tak lep sonček:):):)

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 11:39:56   
miska_piska
Dvojni hormonski test delajo samo na Polikliniki, v Dravljah ne. Kolikor jaz vem (in če se prav spomnim) se naročit ni treba, delajo pa do 3 ali 4-ih. Saj ti samo kri vzamejo in potem v roku tedna ali 14 dni dobiš domov izvid. Pa izvid od nuhalne moraš imet sabo (ne spomnim pa se, al ti izvod pošljejo nazaj al ga zadržijo).e.

Glede pregleda nuhalne: oni te naročijo, ko jim poveš datum zadnje menstruacije. Lahko je že prej kot v 12 tednu.

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 11:47:54   
sonc7nica
Pozdravljene oktobrke...

Naj se vam tudi sama pridružim... V bistvu še nisem čisto dojela, da sem tudi jaz med vami ;) Stara sem 30 let in tole je moja prva nosečnost. Me pa zanima, če je še katera tako zmedena, kot sem sama... S fantom sva načrtovala nosečnost od oktobra dalje, sedaj se je prijelo... Pa vendar sem polna strahov... :( Ker sem brezposelna me skrbi kako bo kaj potem, ko bomo trije... Pa tudi na splošno nekako ne dojamem, da sem noseča... Potem me je pa še tega strah... :( Ko vas berem ste vse srečne in vesele, jaz pa zmedena fullll...

Sicer pa sem konec 6. tedna, prvi pregled imam 18.3., PDP po internetnih izračunih :) 22.10.
Nosečniških "težav" skoraj nimam. Prsi me bolijo, pa občasno me pika po trebuhu, zadnjih par dni manj kot prej... Sem pa drugače full zmrzljiva, skoz me zebe. Naj povem še to, da imam kronično vnetje ščitnice, TSH sem imela povišan, tako da sem si povišala dozo Euthyroxa - mogoče je to krivo... Ne vem...

A je še katera z vneto ščitnico???

Hvala in lep dan vsem :)

(odgovor članu miska_piska)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 12:52:53   
nosek5
Pozdravljena sonc7nica!

Tudi jaz imam probleme z ščitnico, jemljem Euthyrox že skoraj 7 let, no prej sem Athyrazol, tudi mene skos zebeuser posted image ,
tko da ni to meni nič novega. Vem da si zmedena, pa sej je to čisto nekaj normalnega, vse to je novo zate.
Vse bo še ok.
Dozo Euthyroxa ti je verjetno povečala zdravnica, tko kot meni, ker tko mora biti v nosečnosti.
Se tipkava, lep dan tud ostalim nosečkamuser posted image

(odgovor članu sonc7nica)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 12:55:55   
nosek5
Aja pa še nekaj,
tudi jaz sem bila v 1. nosečnosti brezposelna, še na faksu, brez stanovanja in avta, imela sem samo fanta, sobico in psa in pa ptičkauser posted image , pa se je potem vse skupaj uredilo. Zdaj pa imam tako rekoč vse kar sem si kdajkoli želela. A veš nikoli ni vse perfect in nikoli ni pravi čas, zato moraš poslušat svoje srce...

in to je touser posted image

(odgovor članu nosek5)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Oktobrke 2011
25.2.2011 14:17:49   
sonc7nica
nosek5 najlepša ti hvala... So se mi kr solze ulile :) Upam, da bo res tako, kot praviš ;)

Kar se tiče zdravil, sem kar sama začela jemat eno in pol, glede na to, da je bil izvid TSH: 7,46 kljub 100mg Euthyroxa vsako jutro, tako da zdaj jemljem 150mg. V torek imam pregled pri tirologu, pa se malo bojim kaj bo rekel, ker si si kar sama povišala dozo... :/ Se pa ne upam čakat do torka, ker sem brala, da je ščitnični hormon zelo pomemben 24. dan po oploditvi, ker se takrat otroku oblikuje ščitnica... :/

Tako kot praviš, da si imela ti v prvi nosečnosti imam jaz sedaj... Imam fanta, sva najemnika, oba bolj kot ne brez dela- malo tako ... na črno ;) pa mačko hehe ptička si raje ne privoščiva- ga bo mačka pohrustala ;) poleg vsega skupaj pa še strah, kako vzgajat to malo bitjece, da bo prav itd..... Še dobro, da nimam težav s slabostmi, ko mam že itak sama s sabo tolk dela user posted image

Lepo bodite pa si pišemo in še enkrat hvala nosek5, si me kar potolažila user posted image

(odgovor članu nosek5)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?