|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 14:14:50   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

420 EUR za 581

Sem gledala na Piximania - tam je sicer 499 - ampak sem malo zatrokirala, ker potem pri nas ne moreš uveljavit garancije user posted image Al kako je s tem? Je kdo tu gor, ki se mu je že pokvaril?
Kalbo, daj mi prosim na ZS kontakt - če smeš, seveda.



Ja, to so pa naši lopovi.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 15:06:03   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

420 EUR za 581

Sem gledala na Piximania - tam je sicer 499 - ampak sem malo zatrokirala, ker potem pri nas ne moreš uveljavit garancije user posted image Al kako je s tem? Je kdo tu gor, ki se mu je že pokvaril?
Kalbo, daj mi prosim na ZS kontakt - če smeš, seveda.




Ja, to so pa naši lopovi.


Kje pa to piše?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 20:03:30   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

420 EUR za 581

Sem gledala na Piximania - tam je sicer 499 - ampak sem malo zatrokirala, ker potem pri nas ne moreš uveljavit garancije user posted image Al kako je s tem? Je kdo tu gor, ki se mu je že pokvaril?
Kalbo, daj mi prosim na ZS kontakt - če smeš, seveda.




Ja, to so pa naši lopovi.


Kje pa to piše?


Nikjer. Zato pa sprašujem za izkušnje. Ni mi pa v interesu v primeru okvare sesalec v Anglijo pošiljat...


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 10.1.2011 20:04:16 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 8:13:38   
nanč
Roomba je pa zakon, predvsem za ljudi, ki jim sesanje tal ni ravno hobi, al pa fetiš. Vse, ki govorijo, da ne more nadomestit klasičnega sesalnika, se pa motijo. Najde tako robove, kot pod kavč.
user posted image
Iz izkušenj!


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 8:36:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

420 EUR za 581

Sem gledala na Piximania - tam je sicer 499 - ampak sem malo zatrokirala, ker potem pri nas ne moreš uveljavit garancije user posted image Al kako je s tem? Je kdo tu gor, ki se mu je že pokvaril?
Kalbo, daj mi prosim na ZS kontakt - če smeš, seveda.




Ja, to so pa naši lopovi.


Kje pa to piše?



Piše nikjer, so pa to grožnje našega zastopnika, ko mu začneš zbijat ceno in mu razložiš, da dobiš stvar bistveno ceneje drugje v naši širši domovini EU. Takile mandeljci pozabljajo, da nismo več v bivši jugi in da bodo počas take grožnje zaman. Rajši kupim dva zunaj, kot pa da plačam garancijo skoraj pol cene robota.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 9:57:58   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Piše nikjer, so pa to grožnje našega zastopnika, ko mu začneš zbijat ceno in mu razložiš, da dobiš stvar bistveno ceneje drugje v naši širši domovini EU. Takile mandeljci pozabljajo, da nismo več v bivši jugi in da bodo počas take grožnje zaman. Rajši kupim dva zunaj, kot pa da plačam garancijo skoraj pol cene robota.


Ne vidim pravne osnove za tako početje, prodajalec ima glede garancije tehničnega blaga obveznost iz naslova obligacijskega zakona in se temu ne more izogniti, tudi če bi obstajalo pogodbeno določilo, je to nično v kolikor ni v skladu z zakonom.

Edino, da se za tem odbitkom cene skriva prodaja brez računa, ki pa je ob garancijskem listu osnova za uveljavljanje garancijskega zahtevka.  

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 11.1.2011 9:58:32 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 10:15:54   
zmajaz
Kolikor vem, za noben izdelek, ki ni bil kupljen v Sloveniji, ampak je bil v tujini, ne moreš uveljavljati garancije pri slovenskem zastopniku.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 11:41:48   
liliana
Lahko jo uveljavljaš, vendar le, če je zastopnik dobre volje......user posted image

Niso zgolj samo grožnje, naših trgovcev, to o uveljavljanju garancije.....

Vse države EU nimajo, tako kot za zdaj še Slovenija, zakonsko predpisanega roka uveljavljanja garancije in obveznega nudenja garancije.....in je možnost nudenja garancije prepuščena proizvajalcem, zastopnikom, trgovcem.....

Potem, če na garanciji ni napisano, da gre za evropsko garancijo, ta potem velja le na ozemlju, kjer je bil izdelek prodan.....

Sicer pa, dokler se nič ne pokvari do takrat je vse dobro.....ko pa se, potem se pa začne sra..nje.....že če gre za izdelek kupljen pri nas, kaj šele takrat, ko gre za izdelek kupljen v tujini......

< Sporočilo je popravil liliana -- 11.1.2011 11:44:34 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 11:43:49   
kalbo
Moj izdelek je kupljen v Sloveniji z računom. Moram pa pogledat papirje, ker nisem prepričan, al je dal garancijo trgovec ali proizvajalec. V primeru, da jo je dal trgovec, je to  naš pogoltni uvoznik upravičen počet, v nasprotnem primeru pa ne.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 12:19:15   
nanč
No,midva sva dala pa 900 euruser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 13:55:46   
kalbo
Za kater tip?

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 14:23:22   
nanč
Roomba (I robot )najnovejši model,za največjo kvadraturo čiščenja.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 14:51:52   
Bakfark
Bom počakal na kasnejše generacije Roomb, tam ene peto, šesto izboljšano različico, z dodatnimi in temeljito izboljšanimi funkcijami, kuhanje, pranje, likanje, striženje las in nohtov na nogah, da se nam ni treba sklanjat, zmožnost in voljnost šetnje otrok, kužkov, žužkov ter ostalih domačih živali, pa da ima vsaj 2-letno garancijo in zagotovljen servis v ožji okolici širše domovine. Za tako stvar bi bil pripravljen plačati vseh 500-600 EUR.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 15:33:00   
liliana
Jaz bom pa počakala, da bo cenejši......in da bo pospravljal.....ker sesanje samo je itak samo pika na i.....večji problem je pospravljanje.....vsaj pri meni.....razen, če Robi za 900 EUR zna tudi pospravljati......v takem primeru bi mogoče razmislila......

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 15:43:15   
nanč
striženje las in nohtov na nogah
To pa je vsekakor stvar,ki jo hvalabogu lahko sama naredim!Če si pa lahko olajšam vsakdanja gospodinjska dela,zakaj pa ne?! Sicer se je tudi meni zdelo veliko na začetku (še vedno se mi ne zdi poceni)ker sem bila skeptična glede robota...ampak je presegel moja pričakovanjauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 15:45:51   
K_a_t_i
No ja... Če sesaš 6krat tedensko po 20 minut, porabiš na mesec za sesanje 8 ur. Če ceniš svoj čas na vsaj 7€/uro, potem se ti taka naložba "povrne" v roku 9ih mesecev. Če ti je sesanje v veselje in mu daješ prednost pred druge stvari, potem pa seveda ni računice. Prav tako je ni za vse, ki živijo na minimalcu ali zaradi česarkoli drugega komaj pregurajo čez mesec.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 15:51:43   
liliana
Ja, vsak izhaja iz sebe.....user posted image

Ja, samo jaz sesam en krat na teden.......največ dvakrat......in še to ne 20 minut.....imamo pač manjšo hišo, ki je starejša, kjer je parket, ki je povsod, tudi starejši in nimamo problem s t.i. mucki, ki se zaradi statike nabirajo po teh novih materialih kot so laminati in ti parketi, ki so precej podobni laminatom......umaže pa se tudi ne, ker hodimo v copatih......

Tako da se meni taka investicija definitivno ne bi splačala......

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 16:02:23   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ja, vsak izhaja iz sebe.....user posted image


Ja itak. Kaj mene briga, če to soseda ima in rabi user posted image . Mene zanima, če bi bilo meni uporabno user posted image .
Živim ob obvoznici in mi gre gost črn prah na ledvice user posted image . Posesaš vsake 3 dni pa gre mulc po kolenih čez stanovanje in je ves prašen user posted image   Zato pa razmišljam o roombi.
Mi pa trenutno ni problema sesat, ker sem na porodniški. Mi bo pa definitivno manjkalo časa čez par mesecev, ko bom prihajala iz službe okrog 18h...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 16:13:59   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Bom počakal na kasnejše generacije Roomb, tam ene peto, šesto izboljšano različico, z dodatnimi in temeljito izboljšanimi funkcijami, kuhanje, pranje, likanje, striženje las in nohtov na nogah, da se nam ni treba sklanjat, zmožnost in voljnost šetnje otrok, kužkov, žužkov ter ostalih domačih živali, pa da ima vsaj 2-letno garancijo in zagotovljen servis v ožji okolici širše domovine. Za tako stvar bi bil pripravljen plačati vseh 500-600 EUR.

Roomba ima zdaj že 5. in 6. generacijo, model 580 pride ravno tam okoli 600 eur, Harvey Norman je dajal celo 7-letno podaljšano garancijo, tako da ...

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 16:15:24   
zmajaz
Drugače pa Petrol ponuja roombo 534 elite za 300 eur, če imaš 150 točk na zlati kartici - kar jih pa itak zbereš že, če greš 2x tankat. Ta model sicer nima timerja in svetilnikov, učinkovitost samega sesanja pa ni drugačna kot pri modelih 560 in 580 itd. Jaz imam model 560, ki ima timer in 2 svetilnika/navidezna zidova, vendar ne enega ne drugega nikoli ne uporabljam.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 11.1.2011 16:16:54 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 16:58:04   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Drugače pa Petrol ponuja roombo 534 elite za 300 eur, če imaš 150 točk na zlati kartici - kar jih pa itak zbereš že, če greš 2x tankat. Ta model sicer nima timerja in svetilnikov, učinkovitost samega sesanja pa ni drugačna kot pri modelih 560 in 580 itd. Jaz imam model 560, ki ima timer in 2 svetilnika/navidezna zidova, vendar ne enega ne drugega nikoli ne uporabljam.

Nimamo svojega avta... Oz. tistega, ki je naš, tankamo 3-4krat na leto user posted image (ponudba je pa do 31.1. - pa še ta roomba nima svetilnikov) 

Še eno vprašanje - če želim, da mi posesa samo preprogo - mu bo ratalo, če postavim 2 svetilnika - vsako na en konec preproge po dolžini? (po širini je od stene do stene)

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 11.1.2011 17:10:39 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 17:14:37   
zmajaz
Ja - če je s treh strani stena, na tisto stan, ki je odprta, pa nastavite navidezni zid, to mora funkcionirati. Samo rabiš navidezni zid, ne svetilnik - ti pripomočki so sicer različni - eni imajo samo funkcijo navideznega zidu, na enih pa preklapljaš med funkcijama svetilnika in navideznega zidu (jaz imam take). Ne vem pa, če obstajajo tudi taki, ki delujejo samo kot svetilniki. Funkcija svetilnika je, da ga postaviš med vrata in potem robot ve, da je tam drug prostor, zato ne vstopi tja, dokler ne konča sesanja prvega prostora.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 17:16:26   
K_a_t_i
zmajaz, hvala

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: robotski sesalnik
11.1.2011 18:55:32   
nanč

Ja, samo jaz sesam en krat na teden.......največ dvakrat......in še to ne 20 minut.....imamo pač manjšo hišo, ki je starejša, kjer je parket, ki je povsod, tudi starejši in nimamo problem s t.i. mucki, ki se zaradi statike nabirajo po teh novih materialih kot so laminati in ti parketi, ki so precej podobni laminatom......umaže pa se tudi ne, ker hodimo v copatih......

Tako da se meni taka investicija definitivno ne bi splačala......
V tem primeru res ne,ker jaz sem sesala vsak dan.Pri roombi pa moraš le tega čim več uporabljat.Ne morem verjet,koliko praha in las,dlak se nabere vsak dan,ki sploh niso očem vidne.Ne morem verjeti,da imamo toliko smeti,je pa videt čistouser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: robotski sesalnik
12.1.2011 8:28:29   
liliana
Ne morem verjeti,da imamo toliko smeti,je pa videt čisto


Mene recimo prah oz. smeti, ki ga ne vidim ne moti.......zato tudi ne telovadim vsak dan po stanovanju s sesalcem ali metlo......ker potem se zelo hitro začneš obremenjevati še s prašnimi delci, ki so na kavču, v jogijih, raznih pliškotih (če se pa sam ne, te pa kakšen top shop spomni na to, da smrdljiva golazen vsepovsod preži nate.....user posted image ).....in postaneš kaj kmalu odvisen od čiščenja....in potem nujno rabiš Robija, dopustu na morju se pa odpoveš.....

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!