|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno potrebna "šara"....
6.1.2011 14:46:39   
*miska.mcc*
ma mene to tolko razp.i.č.k.ava....grrrrrrr!!!!!!!
v mislih imam recimo kljuce od avtomobilov, sluzbe, drvarnice, bagerjev od mojega; tekočih poloznic, poste, rokavic, šalov,....pol cunj, ki niso ne za oprat, ne za v omare, raznoraznih svincnikov, okraskov, ki jih delajo otroci itd. itd. itd.....
cakte, grem pogledat kaj imam se našarjeno....
....
....


ok, za 1x je to to.
v mislih imam tisto, ko samo prestavljas iz ene police na drugo.
sicer si vsake tolko dolocim 1 predal in nekaj casa vse mecemo tja. sam kaj, ko pol pa  NIČ NE NAJDEM!!!!!user posted image

kako imate to poslihtano pri vas?
aja....pol čez cas se mi pa nabere 1 kup škatel od novalaca nabasanih z vso to kramo. in ko imam dan za pospravljat, se lotim tudi teh skatel....in pol s5 ne vem kam s temi recmi!



aja....da ne bo kdo mislil, da imam vse našarjeno. da se pohvalim....
je bila  moja mami pri nas, ko sem bila na sihtu in me fuuuuul pohvalila, kako imam pospravljeno. že 3x zaporedoma.

al sem pa obsedena, no....user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 6.1.2011 14:49:43 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 14:49:03   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*


kako imate to poslihtano pri vas?


Tako kot pri vasuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 14:50:42   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*


kako imate to poslihtano pri vas?
 

Tako kot pri vasuser posted image


tnx! user posted image pomaga!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno potrebna "šara"....
6.1.2011 14:51:16   
3jeMi
aaaaaaaaaa, tih bod!!!!... jst sm tud k hrček... pa samo prekladam in bohnedej kej stran vržt user posted image ... a bljak!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno potrebna "šara"....
6.1.2011 14:53:19   
*miska.mcc*
ma glede nenujno ptrebne šare sem se navadla, da grem recimo 1x na mesec s tavelko vreeco za smeti po bajti in s priprtimi ocmi mecem.
sam kaj, ko se takoj s5 nabere!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 14:54:26   
kajalin*
Nimamo predala za nabiranje,ko pa se nabere pa stran kar se ne rabi,otroški izdelki so v otroški sobi,druge stvari pa imajo svoj plac,če pa nimajo in ga ne dobijo-stran s tem.Ok omenjaš ključe tega res ne morš v smeti nabasat,položnice sodijo v mapico,...Ukini vse te tvoje škatle kjer se samo nabira šara,pa bo bolje user posted image Se pa strinjam,da smo ženske kr obsedene s tem kako je pospravljeno in čisto,jp ;)

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 14:57:14   
*miska.mcc*
bom naredla pravi plan. za kljuce si bom tablo naredla, alpa cvekce pripila nekam. za posto mape....za une cunje, ko niso ne umazane ne ciste neki (še ne vem kaj).
sam skatlce pa nujno rabim. bom pa zmanjsala kolicino.user posted image

vam javim


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 15:03:48   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

bom naredla pravi plan. za kljuce si bom tablo naredla, alpa cvekce pripila nekam. za posto mape....za une cunje, ko niso ne umazane ne ciste neki (še ne vem kaj).
sam skatlce pa nujno rabim. bom pa zmanjsala kolicino.user posted image

vam javim



Optimistka!!!user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 15:23:15   
tix
oh, mene tudi spravlja "krama" v slabo voljo. Pa bolj ko se širimo v ostale prostore hiše user posted image na račun tašče in tasta user posted image manj placa imam user posted image

Ključe imamo v omarici pri vhodu, položnice v predalu pisalne mize. Okraskov otrok še nimam, imam pa svoje user posted image - eno polno omaro

Kam pa s cunami, cela gora se jih nabere na stolu, in ta kup mi gre grozno na jetra, pa takoj ko se ga znebim nastane nov . . .

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 15:23:42   
*miska.mcc*
HA!
ravnokar je romalo 3/4 vsebine enega predala v peč!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 17:34:38   
jajula
jst dost stran pomečem, ker če imam v lalšnih škatlah itak ne vem kje mam, torej če ne uporabljam, tudi ne rabim. pol pa čez en teden pomislim - kaj sem sploh vrgla stran? in se itak ne spomnim, torej še en dokaz da tega res nisem rabla. pa tud izgovor da bo enkrat prav prišlo več ne uporabljam, ker je takih stvari tolk mal, da jih lahko spet kupim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 18:06:50   
mišk
Men gre pa najbolj na živce tista krama, ki je pri bajti še od časov preden sem se jst sem preselila!user posted image  Recimo kaki stari pancerji, mehiški klobuki, en vagon šolskih knjig od svaka, stari planinski čevlji,... Pa karkoli rečem da bom stran fliknla, mi mož reče, da raje ne, ker je bratovo (ne živi tle) ipd.
Pa kake stare slike, pa lustri (ki jih je tašča za prvo plačo kupla in so grdi ko user posted image )
In potem nikakor ne morem pospravit, ker se ta krama okol valja, ki pa je malo preveč prirasla na moževo dušo... Enkrat bom v kratkem to vse napakirala v škatle in razpeljala po naslovih njihovih imetnikov!

Sej tudi sama kej skladiščim - priznam, a mi gredo stvari od tistih, ki sploh ne živijo tle mnogo bolj na živce, ker ne vem kam z njimi. Sama najbolj skladiščim cotke od ta malih dveh in njihove izdelke (risbice ipd.) Pa skodelic imam recimo en milijon, pa komaj čakam da se katera razbije...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 18:12:40   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Men gre pa najbolj na živce tista krama, ki je pri bajti še od časov preden sem se jst sem preselila!user posted image  Recimo kaki stari pancerji, mehiški klobuki, en vagon šolskih knjig od svaka, stari planinski čevlji,... Pa karkoli rečem da bom stran fliknla, mi mož reče, da raje ne, ker je bratovo (ne živi tle) ipd.
Pa kake stare slike, pa lustri (ki jih je tašča za prvo plačo kupla in so grdi ko user posted image )
In potem nikakor ne morem pospravit, ker se ta krama okol valja, ki pa je malo preveč prirasla na moževo dušo... Enkrat bom v kratkem to vse napakirala v škatle in razpeljala po naslovih njihovih imetnikov!

Sej tudi sama kej skladiščim - priznam, a mi gredo stvari od tistih, ki sploh ne živijo tle mnogo bolj na živce, ker ne vem kam z njimi. Sama najbolj skladiščim cotke od ta malih dveh in njihove izdelke (risbice ipd.) Pa skodelic imam recimo en milijon, pa komaj čakam da se katera razbije...


Podpis pod tole, pri nas je isto!user posted image
Včasih me prime, da bi kar en šleper naročila in spokala gor vso kramo. kar se je po hiši vlači, pa naj pelje, kdor hoče pa kamor hoče. Samo bog ne daj! Nikol ne veš, kdaj boš kaj rabil... Ja, 30 let star luster pa superge pa že, ane, pa plišastega medveda, ki so ga že na pol požrli molji...  mrbit če bi kak starinar kupil, drugače pa je vse skup za na odpad! Ampak res bog ne daj, da kdo kaj omeni, res... s tastom že delava skrivni načrt, kako bova en dan midva tako na skrivaj metala stran...user posted image saj če ne poveš, noben ne bi opazil, da ni... samo ko pa omeniš..khm, kosovni bo, a bi mi malo podstreho pa omare spraznili, bo pa prec kdo v luft skočil, da to pa že ne, saj je še  dobro... eh, hrčki!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 19:30:56   
Peli
Res ne vem kako se temu izognt, jest sm v ta namen določila eno polico v omari, seveda je vedno do konca natlačena, saj imam tam notr še vse kar ni dobro da maladva dobita v roke brez nadzora.
V spalnico imam škatlo v katero dajem stvari, ko praznim žepe cunj pred pranjem.
V kuhinji imam na okenski polici naložene položnice in pomembnejšo pošto.
Seveda pa en kupček na pultu nikoli ne poide - tam so reklame (aja te se nahajajo tud na kupčku okenske police v WCju), rizbice, kakšna knjiga...
.
Ja vsake tolko vse to pospravm, ampak ni dolgotrajnejšega učinka user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 20:18:40   
Anonimen
Jaz imam tudi 3 take punkte v stanovanju user posted image . v kopalnici na pralnem stroju, kjer se nalagajo cunje ki še niso za prat, niso pa več za v omaro, v spalnici na računalniški mizi se mi nabirajo računi, pomembnejša pošta, polnilci za gsm/fotoaparat itd. in v kuhinji na šanku, kamor oba odlagava drobnarije, ki ne veva kam bi jih drugače dala ... no in te trije punkti gredo men blazno na organe in jih vsaj 2x na mesec povsem sčistim, sam kaj ko se koj nabere nazaj user posted image

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 20:22:28   
valči
Ja,te zadeve tudi meni živce kravžljajo.Nepotrebna šara.

Mož tako rad vse razmeče,daje gor na hladilnik,jaz vsake toliko samo uzložim,njegove papirje in to...Pol pa išče in peniuser posted image Pa tako vse pol najdem.Pa cote,grrrr.Vsi!!! pridejo,samo vržejo bundo prek stola,mož zokne na mizo,eno jutro sem mu zokne pustila,polek šalce od mleka in krožnika,za froštikuser posted image Mislite,da ga je motilo,ne,ni,jih je obuluser posted image

Pa drugač je za red,samo včasih ga tako kiksa.

Pa kopalnica in vse te cote na sušilcu,na pomivalnem,jao meni.Pa otroci,eh,tako je 5 nas je.Saj pol pospravijo,ko se derem,samo,ko to vidim,mi ni glih ravno.

Moja tašča pa je hrček z velikom H.Vse bo prav prišlo,vse na dile nesi,pa vse nekam,za ne vem kdaj.Pol pa sdamo prah dol brišeš.

Tako je to,rada imam red,pa me to moti.Blagor vsem,ki jih ne,so bolj srečne in mirne.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 20:25:32   
Peli

IZVIRNO SPOROČILO: valči
,mož zokne na mizo,eno jutro sem mu zokne pustila,polek šalce od mleka in krožnika,za froštikuser posted image Mislite,da ga je motilo,ne,ni,jih je obuluser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 20:29:12   
Eva19
vidm, da mamo kr vsi isto. pri nama je polno stvari v kopalnici na stroju, potem na mikrovalovni so polnilci za telefon, položnice..pa čeprav sem v dnevni namenila poseben predal za te zadeve. v splanici imava pa midva vsak svoj stol, kamor odlagava cunje, ki še niso za oprat, niso pa za v omaro. na kuhinjskem pultu je pa tudi pri nama krama, ki je nimava kam dat user posted image
mava pa po omarah tudi polno krame, ki so še od njegovih staršev in sestre, ko so še živeli skupaj. pa sem že stokrat rekla, da naj pregledajo če še kaj rabijo in odnesejo, pa ni nič od tega. tko da mislm da bom kmalu vse sam pometala. kaj, če niso tok da bi odnesl. mi tudi rabmo plac za svojo kramo user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 20:34:20   
bskrle
Pri nas je tudi tako, cel kup enih cunj, ki so malo umazane, igrače, položnice mečem v en predal in jih 2x naloto posortiram.
Je pa res, da sem premalo redoljubnauser posted image

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 20:38:11   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: valči

daje gor na hladilnik,



aiiiii!!!! to je blo pri nas. hladilnik nalozen do 100 mater! res. na hladilniku je bilo vedno polno vsega!
zdaj imam pa un ta visok hladilnik z zamrzovalno omaro. tako, da se ne da nalagat hor. imam pa zato cisto na vrhu 3 skatle za cevlje krame.

eva19
potem na mikrovalovni so polnilci za telefon, položnice..


evo....mi imamo namesto hladilnika zdaj mikrovalovko. in gor tocno isto polnilce, poloznice (ceprav sem jim tudi jaz namenila posebno skatlo) zdaj pa se dude, pokrovcke od flask, pa razno razne baterije itd. itd.....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 21:40:24   
Peli


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

aiiiii!!!! to je blo pri nas. hladilnik nalozen do 100 mater! res. na hladilniku je bilo vedno polno vsega!
zdaj imam pa un ta visok hladilnik z zamrzovalno omaro. tako, da se ne da nalagat hor. imam pa zato cisto na vrhu 3 skatle za cevlje krame.



Na srečo imam hladilnik v špajzi, tam je pa itak "rumplkamra", tko da ja...user posted image

Dostkrat se sprašujem kam vso to kramo dajo tisti ki živijo v majhnih stanovanjih v bloku? V mislih mam kramo vse od, premajhnih, prevelikih otroških oblačil, raznih kufrov, sani, drsalk, smuči, vse tiste "pripomočke" za otroke, ki jih majo za na dvorišče od poganjalcev, traktorjev...user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 21:43:48   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: valči

daje gor na hladilnik,



aiiiii!!!! to je blo pri nas. hladilnik nalozen do 100 mater! res. na hladilniku je bilo vedno polno vsega!
zdaj imam pa un ta visok hladilnik z zamrzovalno omaro. tako, da se ne da nalagat hor. imam pa zato cisto na vrhu 3 skatle za cevlje krame.

eva19
potem na mikrovalovni so polnilci za telefon, položnice..


evo....mi imamo namesto hladilnika zdaj mikrovalovko. in gor tocno isto polnilce, poloznice (ceprav sem jim tudi jaz namenila posebno skatlo) zdaj pa se dude, pokrovcke od flask, pa razno razne baterije itd. itd.....






pokrovčki od flaš so šli v smeti, ker v življenju nisem zaprla flaše ... napol čisto/umazano gre v pranje, položnice, ali na mizi ali na mikrovalovki, kramo sproti stran mečem (samo morem bit sama doma ), v kleti so samo stvari, ki jih rabimo, letno/zimska kolekcija čevljev in tricikel in smreka z okrask.

kar se pa tiče šare z velikim Š ..moj ustvarjalni material (čaka šoping v ikei, da si kupim eno omaro ali nekaj, da to "nafu*kanost pospravim, ker nimam kam kej dat in hobi od mojga ...to je pa šele  enga "klumpa" kock

novallacove piskne imam pa jaz lepo poservetkane in notri shranjeno, tisto, kar se večkrat rabi, pa ni nujno, pa ni videt, da bi bilo nasrano.

itaq je pa drugje vedno lepše pospravljeno kot doma.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 21:58:46   
*miska.mcc*

"novallacove piskne imam pa jaz lepo poservetkane"

to me morš navadit. kr jih mam fuuuul! na vrhu omare v kuhinji. ker jih bom itak rabla. (šara za shranjevanje šare)user posted image

obupna sem!



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 22:10:05   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

itaq je pa drugje vedno lepše pospravljeno kot doma.



S tem bi se pa strinjala. Sploh, če pride na obiske napovedano. Tudi pri nas imamo krasno pospravljeno, ko imamo obiske.

Med tednom, ko smo sami, pa velikokrat polno ene šare. Cunje, ki čakajo, da jih raznosim v omare, polno krame na kuhinjskem otoku (reklame, ki mi lahko še koristijouser posted image , položnice, ključi...), kake drobnarije, drobtine na kuhinjski mizi, bomba v otroški sobi (no, to je pač ustvarjalni nered), polno cunj na košari za perilo, ker je premajhna za vse naše cote (nas je 6, košara pa normalne velikostiuser posted image ), čevlji niso zloženi v vrsto (ko so obiski, lahko vse čudežno pospravim v omarouser posted image ), pa nekaj pomite posode na pultu, ki se mi jo ne da zložit v omare, tepih občasno nasvinjan s kakimi drobtinami od tamalih, pa kruh ki se suši na radiatorju (ga moji starši pofutrajo živalim), da ne omenjam igrač, ki jih tamali sproti vlačijo iz svoje sobe...

Načeloma lahko vse dokaj hitro pospravim, če je treba. Težko pa vzdržujem red vsak dan, ker se mi enostavno ne da. Nekaj dni zdržim, potem pa spet po starem.

Drugače pa tudi blazno rada hrčkam vse živo. Od škatel za čevlje, ki mi bojo prišle prav, ko bom posravljala kakšno omaro... cunje, ki mi bojo verjetno še kdaj prišle prav - za doma... strgani štumfi za na vrt... velike kartonaste škatle, ko selim letne garderobe,  cunje od otrok, ki bodo za doma...stare torbice, čevlji, ki so še uporabni, polomljeni avtomobilčki, ki še dobro zgledajo... kakšne revije z recepti, nasveti za mamice... cel kup skodelic,... stari stekleni servis (če katera rabiuser posted image   V kleti pa imam en kup mašinerije, ki je sploh ne uporabljam, pa je nočem dati od hiše (multipraktik, friteza, flajš mašina, litoželezni vok, pa ena mašinca za sok stiskat, pa dve kolesi - taki gorski, ki čakata, da naši fantje zrastejo...)

V glavnem ful ene krame, ki je uporabna ampak je ne uporabljam. Škoda mi jo je dati naprej, ker mi pa lahko enkrat še prav pride in bom mogla kupovat...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nujo potrebna "šara"....
6.1.2011 22:15:59   
ribica.
Jaz sem se te "bolezni", da zbiraš nepotrebno navlako, otresla ko sem se parkrat selila. Takrat vedno nekaj stran vržeš. Pa navadiš se da je brez veze imet navlako. TO mi gre izredno na živce v hiši mojih staršev. Na srečo to ni več moja hiša. Pri nas doma sproti odmetujem. Mal že pustim, tolk da otroci utegnejo pozabit, katero kramo so spet navlekli domov, potem pa brez slabe vesti zabrišem v kanto. Ampak to so samo malenkosti. Druge krame sva se z mojim otresla še preden sva se dokončno naselila v zdaj naše stanovanje. Selila sva se pred tem 5x.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




krst in verouk
googica

ali boste krstili svoje otročke, bodo hodili tudi k verouku? prosila bi tudi za kometar, zakaj tako... hvala, lp :)

da, oboje (41%)

samo krst, potem bomo videli (19%)

samo krst (4%)

ko bo starejši se bo sam odločil (14%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 1229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!