|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.9.2011 16:32:47   
sramežljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image punce,saj nam gre kar dobro,kaj ne!?
Meni se pa danes nič ne da it na en hiter sprehod.Sploh ne vem,kaj mi jeuser posted image .Naj raje bi kar zaspalauser posted image .

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.9.2011 11:00:23   
miška17
sramežliva res je nam gre kar dobro.user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz stojim za tem, da ničesar se ne da doseči brez truda. Ničesar ne moreš doseči hitro. Za vse je potebna vztrajnost in potrpežlivost. Potrbno je iti skozi krize ( bolezen...) in veselje ( rojstni dnevi...)  ter naučit se čimboj zdravo jesti v vsaki življenski situaciji in dovolj gibati da trajno shujšaš in ohraniš težo.
Na primer:
- Ne moreš pojesti enega obroka v celem tedenu. Pustimo krizne razmere.
- Glasbenik bo zelo dobro vedel, da vadba inštumenta enkrat na teden ne vodi do napredka.
- Umetnik bo vedel, da vztrajna vaja in talent dela mojstra.
- Športnik bo vedel brez samodiscipline se ne da doseči nič.
- ......

Zato vsem želim korajžno naprej in veliko uspehov.user posted image

Da malo potarnam trenutno grem skozi nevihto življenja in vzporedno imam bitko z hrano. No  bo že boljše. Za vsakim dežjem pride sonce....

LP

< Sporočilo je popravil miška17 -- 18.9.2011 11:01:01 >

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.9.2011 11:02:38   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

Da malo potarnam trenutno grem skozi nevihto življenja in vzporedno imam bitko z hrano. No  bo že boljše. Za vsakim dežjem pride sonce....

LP


ojoj miška, upam, da se ti vse porihta čimprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.9.2011 11:52:22   
nova_tukaj
Ja Miška17, res pride sonce za dežjem!!! user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.9.2011 15:43:05   
StrawberrY
...

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 18.9.2011 15:44:01 >

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 6:58:24   
malabiba30
dobroooo jutroooo punceeee user posted image user posted image user posted image

čeprav zunaj pada dež in je kislo vreme za ****, pri meni doma sije sonček user posted image user posted image user posted image


in zakaj??

prilezla sem na svoj željen cilje user posted image user posted image user posted image  - 65kg user posted image user posted image user posted image

torej, podatki za ta teden so:
začetna: 82kg
tedensko: -0,5kg
skupaj: -17 kg
željena: 65kg
trenutna: 65kg


ampak ne bom vas zapustila....bom še kar v vaši družbi, ker bom morala sedaj tole držati :-) in pa da vas bodrim še naprej.....

super smo punce!!! VSE!!!


cmok cmok cmok

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 7:12:00   
miška17
malabiba30 čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 7:32:46   
janapan
Pozdravljene
Moji podatki so    
začetna   70
trenutna  55,8
tedensko  +0,4
skupaj      -4,2
željena      57

Jaz pa imam sedaj par dni prav mal kize. Kilogrami že kar nekaj časa stojijo (vsaj 3 tedne) se ne premakne in ne. Sploh ne vem kaj delam narobe. Prehranjujem se po montignacu -prva stopnja- malo več kot 1,5 meseca. V tem času sem izgubila 4 kg (kar ni malo da ne bo pomote) predvsem pa se dobro počutim...kar ja pomembno. Če primerjam s prej jem občutno manj, pa tudi lačna nise. Grešim ne. Tudi telovadim (zumba 2x na teden) plus trebušnjaki, pa vsak dan nekaj(al pešačim, kolesarim ipd)...Pa ne ge. Trenutno sem tako v krizi da bi najraje vrgla puško v koruzo...vsekakor se veliko odrekam in ezultatov ni....potem pa berem kako je nekdo v treh mesecih shujšal s tem načinom 15 kg in vidim da pri meni ne gre tako. Pa saj vm, da je bolje če ge vse počasi...potrebujem samo malo spodbude...pa hvala lp


(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:16:24   
happy85
najprej: malabiba čestitam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

No pa še moje poročanje ta teden.
začetna: 67kg
tedensko: -1kg
skupaj: -7 kg
željena: 55kg
trenutna: 60kg

Sem pa malce jezna nase, saj sem bila v sredini tedna že pod 60 kg....

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:33:34   
janapan
hi hi...you wish.....moje kile so 65,8 in ne 55,8.... ;))

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:34:34   
buška2
Ojla,

trenutno stanje je 60.5. Priznam sem grešila. Meni pada telesna teža bolj počasi, a me to ne moti preveč, saj se počasi daleč prideuser posted image .  Moj ITM je trenutno 22.5, kar je v meji normale. Motijo me bolj odvečni cm čez boke, trenuten obseg je 96 cm, rada bi prišla ponovno na 88 cm. Tako, to je na kratko vse, vreme je zanič , upam, da se kmalu izboljša, da bom lahko migala. Mene namreč vročina ubija in moja storilnost pade na minimum.user posted image

lp

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:39:06   
miška17
janapan po tistem kar sem razbrala iz tvojega posta ugotavljam,da sipridobila na mišični masi in s tem kg stojijo.user posted image Ne obupaj in korajžno naprej.user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:54:39   
nova_tukaj
Malabiba30 user posted image user posted image user posted image .

Moja teža ta teden pa je 67,2 kg.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:56:30   
nova_tukaj
Malabiba30 user posted image user posted image user posted image .

Moja teža ta teden pa je 67,2 kg. 

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 8:57:15   
Vilma
Oooo malabiba30 čestitke! user posted image  Imava pa isti cilj, le da meni do tja manjkajo  še štirje kilogramčki. user posted image  Je pa res, da ni za zapuščat tale forum, je treba kile tudi obdržat, pravijo da je to težji del. Tako da le ostani, ostani. Kako pa si uredila z garderobo, 17 kg je vsaj dve konfekcijski številki manj?

Janapan meni so kile stale 6 tednov skupaj, po mojem je to tudi zaradi pridobivanja mišične mase kot je napisala miška. Le pogumno naprej, tudi obdržat kile ni tako enostavno. user posted image

Pa še moje poročanje ta teden.
začetna: 78 kg
tedensko: -0,6kg
skupaj: -8,9kg
željena: 65kg
trenutna: 69,1kg

Želo sem zadovoljna, če bo šlo tako naprej bom pred decembrom na želenem cilju. user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 9:43:03   
pricakujeva
no naj še jaz sporočim moj - user posted image user posted image
minus 1kg, torej imam 79.9 kg user posted image user posted image super mi gre, motivacije mam pa še zmeraj velikooooooooooo =) =)


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 9:47:08   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

malabiba30 čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitam, bravo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 9:47:42   
bambixxx
jaz ostajam na istem kot prejšnji teden user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 10:40:12   
miška17

Še moji podatki:    
začetna   97,6 lani
trenutna  79,8
tedensko  +0,5
skupaj      -17,8
željena      68

Ma sem ga kar lomila priznam. Vem pa, da bom vse pokurila s tekom.

Moj tekaški rezultat: tečem neprekinjeno že 8 mesec približno vsaki drugi dan. Zdaj že okoli 7km na trening. Jaz sem tudi tega rezultata zelo vesela. Meni tek pomeni veliko več kot sredstvo za hujšanje.




(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 10:42:14   
majčica1508
malabiba.........user posted image user posted image user posted image user posted image  za dosežene rezultate

moja malenkost ostaja na istem....82kg

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 11:22:06   
Raho
malabiba30 čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni pa je danes tehtnica pokazala 65,4 kg. sicer po polžje, ampak se počasi gibljem proti cilju

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 11:36:56   
indapanda
Opa, malabiba30, kapo dol! Celih 17 kg lažja!! user posted image user posted image user posted image To mora bit pa res super občutek user posted image .
Jaz ostajam na istem... Škoda, da se ne tehtamo v petkih - čez teden mi kar izginjajo grami, potem pa pride vikend in se malo preveč nagradim za uspešen teden user posted image . In potem so v ponedeljek bolj slabi rezultati. Ampak tudi to se bo spremenilo! Mora se! user posted image

Čestitke vsem za minuse user posted image  

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 12:01:04   
Lili28
malabiba30 iz srca čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image Toliko sklestit je res dosežek. No, dosežek je vztrajnost, da si dosegla, kar si si zadala user posted image user posted image

Meni gre ekstra po polžje... user posted image danes 69.2 kg. Jupi? user posted image No ja, važno, da gre dol in ne gor, ane babnce? user posted image user posted image

(odgovor članu indapanda)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 12:26:52   
sesil
malabiba čestitke, carica si!!

moja malenkost je -1kg, ampak to je pridelano oz izgubljeno v 14 dneh, ker se prejšnji teden nisem javila. trenutno sem na 82kg.
športam pa pridno vsak drugi dan:)

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.9.2011 13:16:23   
HuAnita
Jaz sem pridobila 1 kg, pa se ne tolažim več s tem, da so to mišice (čeprav telovadim, da se ornk spotim, skoraj vsak dan, vsaj 5 x teden----), tokrat spet 2 piknika - kdaj jih bo že konec???? ap en, da bi toliko pojedla, ampak tisto, ko zalivaš s pivom z okusom pomaranče, limone, pismo, kot sod me je napihnilo.....?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?