|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:00:03   
luka jan
.....porabiti v gospodinjstu denarja za vse tehnološke zadeve, pri čemer mislim na mobilni telefon, stacionarni telefon, net, tv in ves ostali paket ki sodi v ta luksuzni proračun.

Ravno včeraj sva z mojim računala in ugotovila da oba dva za mobilca in vse kar se šteje v skupno gospodinjstvo zapraviva več kot za hrano.user posted image user posted image user posted image

Mojemu se je zdelo to čist ok, men pa res malo preveč, pa sploh ne vem kje lahko še kaj prišparam.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:06:05   
pety78
Zdej pa, ali ful malo jeste, ali pa ful preveč zapravite za telefonijo? user posted image

_____________________________



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:07:11   
ronja
Muf, to je pa res veliko! Nama ne bi bilo sprejemljivo, res sva pa bolj na hrano mahnjena kot na mobije;). Koliko midva dava, moram vprašat "financ ministra", vendar za mobi skoraj nič, ker imava na kartice in ne porabiva vsak mesec ene (torej 5E). Net mava prej t2 naročnino za 1M (torej tacenejšo), prav tako stacionarni tel (to ne pride niti par E klepetanja) in radio, ta itak ni drag, tv nimava.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 15:11:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:13:52   
ronja
Tudi pri nas vse skup ne preseže 50E, sem vprašala ministra;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:14:56   
Eva19
midva dava za telefon vsak 15 €(orto u nulo in đabest paket) in pa optika(net, tv, telefon) 40 € mesečno. se mi ne zdi veliko, ok optika bi bla lahko mal cenejša, ampak imava paket s kar veliko programi, ker rada gledava razno razne oddaje. vsekakor pa damo za hrano veliko več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:28:28   
Kerensa*
Za november smo za 3 GSM-e (1x naročnina, 2x predplačniški), TV naročnino, fiksni telefon in Internet (za 2 meseca pavšala) plačali cca. 120€. Ali je to veliko oz. preveč ali ne, ne vem, vem pa, da je to občutno manj, kakor smo porabili za hrano.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 15:32:15   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zdej pa, ali ful malo jeste, ali pa ful preveč zapravite za telefonijo? user posted image


Definitivno preveč zapraviva za telefonijo.user posted image user posted image
Oba imava mobitel, pa še siol naročnino, pa telekom stacionarni telefon, pa instant internet, pa še verjetno kaj. Vse skupaj znese več kot 300 eurov na mesec. Za zjokat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 16:48:17   
melanija
Midva dava po novem tam okrog 100 Eur. Imamo siol trojko (TV, internet in telefon) - od 50 do 55 EUR na mesec plus 2 mobitela po 21 EUR. 

Se nam pa pozna ker je mož menjal službo in porabi občutno manj telefona kot pred 4 meseci.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 19:40:45   
Aja1
Siol 45, gsm za oba skupaj 25, torej skupaj 70.

_____________________________




(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 19:45:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Midva dava po novem tam okrog 100 Eur.


Toliko je povprečje v Slo - ravno prej je bil podatek povedan na Slo 1, ne vem pa vira.

Meni se to zdi veliko.

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 19:52:08   
sanasan
Definitivno preveč zapraviva za telefonijo. Oba imava mobitel, pa še siol naročnino, pa telekom stacionarni telefon, pa instant internet, pa še verjetno kaj. Vse skupaj znese več kot 300 eurov na mesec. Za zjokat.


madona, pa toliko midva z možem ne zapraviva, pa imamo t2, internet in 3 mobiteli (1 najstnik) - od tega sta 2gsm privat in poslovno skupaj...torej oba komunicirava tudi službeno preko gsm, pa nimava tako visokih računov !!! pa imava kar nekaj pogovorov...

možu malo zapleni tehnologijouser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 19:53:57   
sanasan
no, nimamo pa stacionarnega tel., gre vse preko interneta, pa instant interneta tudi ne uporabljava - no, vsaj mislim, da ne, ker ne vem natančno, kaj sploh je touser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 19:58:26   
valerija77
Definitivno preveč zapraviva za telefonijo.user posted image user posted image
Oba imava mobitel, pa še siol naročnino, pa telekom stacionarni telefon, pa instant internet, pa še verjetno kaj. Vse skupaj znese več kot 300 eurov na mesec. Za zjokat.user posted image user posted image user posted image


no to je res ogromno, razen če imata res tako visoke plače, da se vam to ne pozna kaj dosti. Midva sva prej dala samo za mobitel 60 eur + 30 ktv (internet, televizija, telefon). trenutno je moj odsoten v tujini in zato imam sedaj samo 20,10 eur mobitela (tušmobil) + 30 ktv, ko pride pa moj domov bo pa še dodatnih 20 eur, ampak sva kr precej zmanjšala stroške telefona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 20:12:57   
x_srečka_x
za dva mobitela in internet nekaj čez 50e, stacionarnega nimava kakšne posebne TV pa tudi ne, kot je ena napisala ne rabim 150 programov, ki jih nikoli ne gledam.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 21:17:44   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zdej pa, ali ful malo jeste, ali pa ful preveč zapravite za telefonijo? user posted image


Definitivno preveč zapraviva za telefonijo.user posted image user posted image
Oba imava mobitel, pa še siol naročnino, pa telekom stacionarni telefon, pa instant internet, pa še verjetno kaj. Vse skupaj znese več kot 300 eurov na mesec. Za zjokat.user posted image user posted image user posted image


Vzemi siol trojček in ti ne bo treba posebej plačevat interneta in stacionarnega telefona. Pri mobitelu vzemi paket, ki ti najbolj ustreza glede na to koliko in kam največ kličeš in boš tudi prišparala. Pa seveda je treba bit tud mal discipliniran pri telefoniranju, da pogovori ne trajajo vse dokler ne zmanjka tem.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 21:18:18   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zdej pa, ali ful malo jeste, ali pa ful preveč zapravite za telefonijo? user posted image


Definitivno preveč zapraviva za telefonijo.user posted image user posted image
Oba imava mobitel, pa še siol naročnino, pa telekom stacionarni telefon, pa instant internet, pa še verjetno kaj. Vse skupaj znese več kot 300 eurov na mesec. Za zjokat.user posted image user posted image user posted image


Razmislita o menjavi naročniškega paketa!
Jaz v povprečju teden dni na mesec preživim v tujini, GSM konstantno zvoni in SMS dežujejo (pač take vrste služba), ampak ne plačam več kot 100 EUR na mesec.  

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 21:29:01   
K_a_t_i
Sprejemljivo je toliko kolikor prenese vajin budget. Eni so nori na tehnologijo, eni na cunje, eni na kozmetiko, eni na potovanja, eni na kofetkanje, eni pa denar začvekajo. Ali je vama sprejemljivo pa vesta samo vi2.
Meni osebno pa se zdi ogromno! 3.600€ letno za TV, internet in GSM je too much - in to verjetno brez aparatov.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
23.12.2010 21:49:29   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Sprejemljivo je toliko kolikor prenese vajin budget. Eni so nori na tehnologijo, eni na cunje, eni na kozmetiko, eni na potovanja, eni na kofetkanje, eni pa denar začvekajo. Ali je vama sprejemljivo pa vesta samo vi2.
Meni osebno pa se zdi ogromno! 3.600€ letno za TV, internet in GSM je too much - in to verjetno brez aparatov.



Ja, brez aparatov, tega rajši sploh ne seštevam, bi me še kap.user posted image
Najin budget zaenkrat to prenese, samo meni je vseeno to preveč. Sama nisem nek velik fun tehnologije, pač toliko kot je treba, moj je tu bolj zahteven. Meni veliko bolj sedejo cotke, pa kozmetika, pa kofetkanje...Ženska pač.user posted image

Seveda pa priznam, da si ne predstavljam življenja brez te sodobne tehnologije, samo predraga mi je pa res.user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 21:58:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
24.12.2010 0:41:14   
*miska.mcc*
41€ T-2 internet in TV
okoli 20-30 € gsm za oba
12 € rtvslo

stacionarnega nimava


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
24.12.2010 9:47:19   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

41€ T-2 internet in TV
okoli 20-30 € gsm za oba
12 € rtvslo

stacionarnega nimava



Miška, tole je pa čisto lep izračun.user posted image [sm=smiley1.gif
Sva se sinoči pogovarjala z mojim in ugotovila da morava najprej ukinit stacionarni telefon, zamenjat paket pri mobitelu in zmanjšat število programov na Siol-u. Potem pa bo malo manj za plačevat. Za začetek.user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
24.12.2010 10:03:30   
Anonimen
Odvisno, koliko ti je kaj pomembno, toliko tudi zapraviš.
Mobi in trio paket skupaj okoli 80-100€ na mesec, s tem, da je 3/4 mojih klicev službene narave.

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
24.12.2010 11:17:35   
Ženkica
Amis = 22 eur
ItakĐabest = 19 eur
IziMobil = 20 eur

Skupaj: 61 eur na mesec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko je še sprejemljivo....
24.12.2010 21:08:16   
mišk
Siol: 32 evrov
Mobitel: 19 evrov
Simobil: 15 evrov

Skupaj: 66 evrov

Dosti, a še vedno malo v primerjavi s kakšnimi zavarovanji ali hrano.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?